Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2009-01-06saat: 21:40
Zeynep için umutlar tükeniyor. Bu arada Şivan, tüm planlarını bir bir uyguluyor. Köylü acı haberle yasa boğulurken, Tarık, köylüyü topluyor ve teröre karşı büyük bir mücadele başlatıyor. Bu mücadelenin lideri olan Tarık, köylünün kurtuluş ümidi olurken, Şivan boş durmayıp bir hanini Tarık’ı öldürmesi için gönderiyor

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2009-01-06saat: 19:40
Doğruluk Ekseni’nde buzlar eriyor. Oğuz, intihar eden Fikret’in hayatını kurtarıyor. Bu durum Adalı ailesinde barış rüzgârları estirirken, Vahit, geri dönmesi için aileye, Oğuz ile Sırma’nın evlenmesi şartını koyuyor. Bunu Doğan duyuyor ve Oğuz’a sürpriz bir şart koşuyor.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-01-05saat: 23:20
Tekrar.Adanalı, alış veriş merekzindeki canlı bombayı takip ederken Maraz Ali, mücevher soygununu planlamaktadır. İdil ise yürüttüğü gizli operasyon ile igili Maraz Ali’yi çok şaşırtacak bir karar alır.Kızıyla bankaya giden Adanalı, Sofia’nın hesabındaki paranın miktarını öğrenince şok olur.

Güldünya Güldünya
Yerli DiziSTAR TV2009-01-05saat: 22:00
Başrollerini Sanem Çelik ve Erhan Emre’nin paylaştığı “Güldünya” Bugün Star TV’de izleyicisi ile buluşuyor.Hayatın ağır sınavlarından geçen kadınlar… Karanlık günlerde bir sığınma evinden açılan umut kapısı… Ve tutku dolu bir aşk! Gül Dünya kadın dünyasına ayna tutuyor

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-01-05saat: 20:00
Ramiz ve Mustafa, Mazhar Paşa’nın da onayıyla Dimitri’yi Vahide ve Feride ile takas etmek üzere harekete geçerler. Ramiz, Fatma’ya verdiği sözü tutup Vahide’yi geri getirmek için elinden geleni yapacaktır. Mustafa ise, Dimitri’nin bir oyun daha oynamasına izin vermeyecektir.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-01-05saat: 20:00
Tekrar bölümü.Kartal adlı genç, uyuşturucu dağıtıcılığı yapmaktadır. Bu hayatının dışında, mazbut bir aile yaşantısı olan Kartal’ın başı çalıştığı kişilerle belaya girer. Ekip’in de müdahale ettiği olaylarda Ömer, babasının operasyon sırasında vurulmasına tanık olur. Mesut ise görev başında en zor anlarını yaşar

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-01-05saat: 22:00
Tekrar.Firdevs, çıkardığı olaylar yüzünden Adnan Bey’in gözünden iyice düşüyor. Bunu fark eden Bihter de annesinin kalması için yeni bir yer aramaya karar veriyor.Nihal’in verdiği başarılı piyano resitalinin kutlama yemeğinde, Firdevs Hanım’ın estirdiği fırtına, Peyker’in erkenden doğuma alınmasına neden olur.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-01-05saat: 20:15
Galip ile Sabiha’nın aşkları artık herkes tarafından bilinmektedir. Birlikteliklerinin ortaya çıkması Sabiha’yı her ne kadar zorlasa da aralarındaki aşk ona kuvvet vermektedir. Kemal, bu ilişkiyi kabul etmemekte kararlıdır. Sabiha ile aralarındaki gerginlik öyle bir noktaya ulaşmıştır ki, çocuklar üzerinden onun gözünü korkutur

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-01-05saat: 20:00
Aylar sonra ilk kez gerçekleşen karşılaşma hem Levent’i hem de Ela’yı derinden sarsar. Levent’le ilgili bir gerçeği, Arslan’ın kırdığı pot sayesinde öğrenen Ela şoke olur. İki eski sevgilinin, ilk kez karşı karşıya gelip konuştukları an, Levent’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2009-01-05saat: 18:15
İpek’le Ahmet’in yeni doğan bebekleri Zeynep hiç susmamakta ve Ahmet’le İpek’e uyku uyutmamaktadır. Nurdan, bebeklerin ağlayarak büyüdüğünü söyler ama bu gürültülü ve uykusuz hayat Ahmet ve İpek için dayanılmaz bir hal almıştır. Fakat bir gün evi ziyaret eden Başak, Zeynep bebeği kucağına alınca Zeynep susar.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-01-05saat: 20:00
48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor. Birbirlerine hem arkadaş, hem aile, hem düşman, hem de yabancı olan bu insanlar acımasız doğa koşullarıyla hep birlikte mücadele etmek zorunda. Lost, TNT`de Türk izleyicisiyle hem orjinal hem de Türkçe dublajlı olarak buluşacak.` Lost 3. Sezon 1. Bölüm bugün TNT de.

Madmen Madmen
Yabancı DiziE22009-01-05saat: 22:15
Bu akşam ekrana gelecek 2. sezon final bölümünde; Ajansta büyük bir işin yol açtığı karışıklık ve huzursuz edici haberler. Sterling Cooper Reklam Ajansı ofisi Don olmadığında tam bir kargaşa içine düşmektedir. Bu arada Betty planlarını altüst edecek bir haber alır.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-01-04saat: 19:15
Lost 3. sezon Tnt de.Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok. Hayatta kalanların bazıları bunun bir kaza olduğunu düşünüyor. Bazıları ise bir kader… Bazıları ise neye inanacağını şaşırmış durumda.

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2009-01-04saat: 19:30
Tozdan, parazitlerden, arılardan, uçmaktan, yüksekten, dokunulmaktan ve hatta dokunmaktan korkan birisi cinayetleri aydınlatabilir mi? Bay Monk aydınlatır. Bu bölümde Monk ve arkadaşları Trudy’nin ölümü hakkında bilgi sahibi olan bir adamın peşine New York’a giderler. Ama burada Bay Monk’u bambaşka bir cinayet davası bekliyor

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-04saat: 22:00
Knox ve Daphne, Hiro ve diğerlerini yakalamak için harekete geçmiştir. Angela ve Şirket son olan olayların ardından adeta felç halindedir. Peter, sorularına cevap bulmak için Pinehearst’a gider ve kurucunun kimliğini öğrendiğinde büyük şok geçirir

Terminator Terminator
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-04saat: 21:00
Connorlar ve Cameron eve döndüklerinde soyguna uğradıklarını farkeder. Bu durum onları her türlü tehlikeye karşı daha fazla tetikte olmaya zorlayacaktır. Bu arada bir Terminatör John’la yakınlaşırken bir diğeri de Ajan Ellison’ı dehşete sokar. Ellison yaşadığı tüyler ürpertici tecrübeyi atlatmaya çalışırken olayla ilgili Cromartie’yle görüşür

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22009-01-04saat: 23:00
Bu akşam izleyeceğimiz beşinci sezonun altıncı bölümünde, Sean’ın yeni elde ettiği ünü kıskanan Christian, onu plastik cerrahlığı ve bu daldaki kariyerlerini konu alan bir reality şov hazırlamaya ikna eder. Ancak kameralar kayda başladığında yaşanacak dramdan henüz kimsenin haberi yoktur.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22009-01-04saat: 22:00
The Sopranos’un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner’den gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram.Don eski bir dostuyla yeniden bir araya gelir. Pete ise kişisel sorunlarla boğuşmakta ve bunların işini etkilemesine engel olmakta zorluk çekmektedir. Bu arada Joan sevgilisini ofisteki iş arkadaşlarıyla tanıştırır.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2009-01-04saat: 19:40
Programda şehit olan askerlerin öyküleri, ailelerinin, yakınlarının ve silah arkadaşlarının anlatımlarıyla öğreniliyor ve ulvi bir gayeye canları pahasına hizmet ettikleri anlatılıyor. Ölümsüz Kahramanlar’da iki şehit askerin ve ailelerinin hikâyelerine yer veriliyor.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2009-01-03saat: 20:15
Murat ve Güven karavanı bulununca şehirli sevgililerini İstanbul’ a gönderme kararı alır. Halil Efe ise kızların çoktan İstanbul ‘a gittiğini zannetmektedir. Kızlar İstanbul’ a dönüş yolunda Halil Efe ‘ ye yakalanınca olanlar olur. Aylardır söylenen yalanlar ortaya çıkmak üzeredir. Seyfi ise Köye gelen reklamcı Alev ‘in yeni starı olmuştur

Kınalı Kuzular Kınalı Kuzular
Yerli DiziTRT 12009-01-03saat: 23:55
Kınalı Kuzular" adlı dizi, kendi içinde başlayıp biten 70’er dakikalık televizyon filmlerinden oluşuyor. İlk 13 bölüm Çanakkale Savaşı’nda şehit olan 13 askerin mektubuna dayanılarak senaryolaştırıldı. Öykülerin hepsi yaşanmış hikayelerden oluşturuldu. Dizinin ikinci 13 bölümünde Kurtuluş Savaşı, Kuvayı Milliye hareketi anlatılıyor.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2009-01-03saat: 22:00
Canım Ailem Dizisi 6. bölüm Tekrarı.Yangından son anda kurtulan Seyhan ve Ali ambulansla hastaneye giderken, Samim başka bir ambulansın içinde Meliha ile uğraşmaktadır.Meliha arkasından iş çeviren Samim ve Feride’ye esip gürlerken, Halim’den gelen telefonla sarsılır.

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-03saat: 21:00
Michael, Lincoln, Sucre ve Bellick, 30 bin galonluk yeraltı su borusunu geçerek Şirket’in merkez bürosuna girmeyi başarır. Lincoln Wyatt’a işkence ederek onun Pad Man’e kendilerini bulup öldürdüğünü söyletmeye çalışır. Ancak Michael’ın bu işin böyle olmayacağının farkındadır.

Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2009-01-03saat: 20:00
Georgina Serena’ya geçmişindeki sırrı ortaya çıkarmak için hazır olduğunu söyler, ancak kimse Georgina’nın yapmayı planladıkları için hazır değildir. Bu arada Blair ve Jenny birbirleriyle ilgili rezil dedikodular yayarak aralarındaki rekabeti kızıştırmaktadır. Öte yandan Dan Jenny’nin yeni erkek arkadaşı Asher’ı onu aldatırken gör

Family Guy Family Guy
Yabancı DiziE22009-01-03saat: 23:00
Peter Griffin’den bir Han Solo yaratmaya kalkıştığınızda yapmanız gereken ilk şey, Han Solo kıyafetlerini biraz daha geniş, mümkünse XXL ebatlarında sipariş etmek olmalı. Yoksa Han Solo’nuz ne rahatlıkla ışın kılıcını kullanabilir ne de güzel Prenses Leia’yı kötülerin elinden kurtarabilir.

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22009-01-03saat: 22:00
Bu akşam ekrana gelecek üçüncü bölümde neler olacak? Çöldeki fiyaskonun ardından Walter ve Jesse için iş başa düşmüştür. Skyler ise Walt’un son zamanlardaki davranışlarından giderek daha çok şüphelenmeye başlar.

Kendi Okulumuza Doğru Kendi Okulumuza Doğru
Yerli DiziSTV2009-01-03saat: 19:40
Emre ve Jale yaşadıkları olaylardan sonra hastaneye kaldırılıyorlar. Berk ise Emre’yi affedeceğini söylüyor. Yeter ki iyileşsindir. Bu arada, Berk uzun zamandır görmediği, eski kolejinden bir arkadaşına denk geliyor. Berk’le kolejden beri iyi anlaşamayan Tekin, Berk’i yapılacak olan araba yarışı için tetikliyor

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2009-01-02saat: 20:00
Adanalı, alış veriş merekzindeki canlı bombayı takip ederken Maraz Ali, mücevher soygununu planlamaktadır. İdil ise yürüttüğü gizli operasyon ile igili Maraz Ali’yi çok şaşırtacak bir karar alır.Kızıyla bankaya giden Adanalı, Sofia’nın hesabındaki paranın miktarını öğrenince şok olur.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-01-02saat: 20:00
Kartal adlı genç, uyuşturucu dağıtıcılığı yapmaktadır. Bu hayatının dışında, mazbut bir aile yaşantısı olan Kartal’ın başı çalıştığı kişilerle belaya girer. Ekip’in de müdahale ettiği olaylarda Ömer, babasının operasyon sırasında vurulmasına tanık olur. Mesut ise görev başında en zor anlarını yaşar.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2009-01-02saat: 22:00
Nihal’in verdiği başarılı piyano resitalinin kutlama yemeğinde, Firdevs Hanım’ın estirdiği fırtına, Peyker’in erkenden doğuma alınmasına neden olur. Hastanede devam eden gerginlik, Peyker’in doğum haberiyle sevince dönüşür. Bu arada Nihal, başarısını gölgelediği için Firdevs Hanım’a karşı iyice cephe almıştır
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı