Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Big Bang Theory The Big Bang Theory
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-30saat: 20:30
Penny, Leonard’ın doğum günlerini kutlamadığını öğrenince, onun şerefine bir süpriz parti düzenlemeye karar verir. Ancak bir elektronik mağazasında hayatının en büyük fantazilerinden birini yaşama fırsatı elde eden Sheldon, onun dikkatini dağıtacaktır.

CSI: NY CSI: NY
Yerli DiziE22008-12-30saat: 21:00
CSI ekibi araştırma yapmak üzere perili olduğu söylenen bir eve gider. Ancak dedektifler orada son cinayet vakasını çözmekten daha fazlasını yapacaktır çünkü Lindsay’e oradan hemen ayrılmazsa başına birşey geleceği söylenmiştir.

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22008-12-30saat: 22:15
Bu akşam ekrana gelecek üçüncü bölümde neler olacak? Çöldeki fiyaskonun ardından Walter ve Jesse için iş başa düşmüştür. Skyler ise Walt’un son zamanlardaki davranışlarından giderek daha çok şüphelenmeye başlar.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-12-30saat: 20:00
Şeytanlar, vampirler, kurt adamlar, intikama susayan ruhlar, avcılar, katiller… Winchester Kardeşler’i hiçbir şey korkutmuyor. Bu bölümde Sam ve Dean, bir grup hayaletin bir korku filminin setindeki insanları öldürmeye çalıştığını keşfedecekler.

Seinfeld Seinfeld
Yabancı DiziTNT2008-12-30saat: 19:15
Seinfeld TNT’de devam ediyor… Jerry, Elaine ile katıldığı bir doğum günü kutlamasında bir kadınla karşılaşır. Amacı bu kadını bir yere davet etmektir ama aradığı fırsatı elde edemez. Bu kadını kaçırmamak için Jerry, George’dan yardım alacak.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-12-30saat: 21:40
Terör örgütü Karalı köyünü ateşe veriyor. Berfin, yanan evde son dakikalarını yaşıyor. Bu arada gerçeği öğrenen Hamit ise abisini öldürmeye yemin ediyor. Şivan, Tarık ve Zeynep için ölüm emrini alıp, okulun ilk günü Zeynep’in karşısına çıkıyor. Tarık ise bir tuzağa düşüyor. Acı son geliyor mu?

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2008-12-30saat: 19:40
Doğruluk Ekseni, sürpriz gelişmelerle ekrana geliyor. Üzerine atılan iftiradan kurtulmayı bekleyen Oğuz için umulmadık yerden bir yardım geliyor. Oğuz’un kurtulduğunu duyan Adalılar tam bir karmaşa içinde. Vahit dede, herkesi bir araya topluyor. Ancak büyük kavgalar yaşanıyor. Bu kavgaların sonunda biri kasabaya veda ediyor.

Deniz Feneri Deniz Feneri
Yerli DiziKANAL72008-12-30saat: 23:00
Erzurum’dan 3 yıl önce göç eden Meryem Akdağ, eşini altı yıl önce kaybetmiş. Beş çocuğuyla ortada kalan Meryem Akdağ, çare bulamayınca İstanbul’a gelmiş. Gün gelip çocuklarıyla sokakta bile kalan Meryem Akdağ, şimdi belediyenin bir mahallenin kenarında onlar için yerleştirdiği bir prefabrikte yaşama mücadelesi veriyor

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-12-29saat: 20:00
Ramiz ve ailesi, Kaymakam Dilaver’den Vahide’nin kayıp olduğunu öğrenir. Ramiz ve Fatma kızlarını bulabilmek ümidiyle Manastır’a doğru yola çıkarken Hasan ve Dilaver de onları yalnız bırakmayacaktır. Mustafa da trenden kaçmasının ardından, Vahide ve Feride’yi bulabilmek için, Manastır’a doğru yola çıkar.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziKANAL D2008-12-29saat: 22:15
Ayla, kucağında bebekle Çiğdem’i kapıda görünce darmadağın olur. Ne yapacağını bilemeyen Ayla’yı kendine getiren yine Suat olur. Ama onu da evde başka bir görev beklemektedir.Bu arada Rıza fabrikanın satışı için, kasabaya gelen zengin işadamı Oktay’la pazarlıktadır. Ama Rıza’nın önemli bir şartı vardır. Ucu Ayla’ya ve Suat’a dokunacak olan bu istek, aile içinde de büyük bir çatışmaya sebep olacaktır

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2008-12-29saat: 20:15
Galip’e Sabiha ile ilgili yakınlığı dolayısıyla kafa tutan Kemal, Galip’in ciddiyetini fark edince geri adım atar. Galip’in evine Kemal’in gittiğini öğrenen Sabiha çok sinirlenir. Nursel, Galip ile Sabiha aşkını engellemek için planlarına devam eder. Ancak değiştiğini göstermek içinde Sabiha’ya yakın davranır. Sabiha’nın Galip ile olan iş gezisini öğrenen Kemal çok sinirlenmiştir ve bu durumu saklayan Gülşen ile kavga eder

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-12-29saat: 20:00
Yeliz arkasında bir mektup bırakarak ortadan kaybolmuştur. Engin onu bulmak için elinden geleni yapar. Ankara’da bir hastanede olduğunu öğrenince de onu geri getirmek için yola çıkar.İshak, Nurullah denilen kişiye yüklüce para bağlamıştır. Karısı rahatsızlanınca parasını geri almak ister.

Canım Ailem Canım Ailem
Yerli DiziATV2008-12-29saat: 23:20
Samim’in gemiden arkadaşı Ali(Ozan Güven) ise onunla tanıştıktan sonra bütün hayatını planladığını düşünür. Ama hayat siz plan yaparken başınıza gelen şeymiş… Ali günlerce kendini terk eden Ahsen’in izini sürer. Sonunda İstanbul’a geldiğini öğrenir ve onun bulabilmek için İstanbul’a gelir. İstanbul’da tanıdığı tek bir kişi vardır: Samim

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-12-29saat: 20:00
Sultan Hanım, geçmişte yaşanan ve Kerami Beyin de adının geçtiği olayları Yusuf ve Nedim’e anlatırken Aslı kulak misafiri olur. Bütün bunları Seyhan’la paylaştığında ise ortalık karışır… Silahını alarak hışımla çıkan Seyhan’ı durdurmayı Aslı da başaramaz. Bu arada Ceyda, Yusuf’u boşanmaktan vazgeçirmek için elinden geleni yapar

Spooks Spooks
Yabancı DiziTNT2008-12-29saat: 20:00
Bir gazeteci olan Gary Hicks, eski bir MI5 üyesi ile röportaj için bir araya gelir. Şahit olduğu şey korkunçtur. Daha sonra bu eski MI5 ajanının ölüm haberi gazetelere yansır. MI5 bu ölümün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak zorunda.

30 Rock 30 Rock
Yabancı DiziTNT2008-12-29saat: 19:15
30 Rock’ın altıncı bölümünde Liz eski erkek arkadaşı Dennis’e dönünce patron Jack, Liz’i vasat bir yaşamı sürdürmekle suçlar. Diğer tarafta ise Tracy yüzüne dövme yaptırmak niyetindedir Jenna ise kalojen iğnelerle botoks yaptırmak ister.

Without a Trace Without a Trace
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-29saat: 21:00
Piyangodan milyonlarca dolar kazandıktan sonra ortadan kaybolan bir adamı bulmaya çalışan ekip gerçekleştirilen piyangoda hile yapıldığından şüphe etmeye başlar. Soruşturma esnasında adamın en yakın arkadaşı Sprague Grayden’la da görüşülür

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-29saat: 20:00
Danny ve Mike iki kişiye karşı iki kişi oynanacak bir basket turnuvası düzenlemeye karar verir. Ancak konan ödül tahminlerinden daha fazla olacaktır. Yılın görevlisi ödülü için değerlendirilmekte olan Piper ise, arkadaşlarının desteğini isteyecektir.

Sarah Silverman Sarah Silverman
Yabancı DiziE22008-12-29saat: 23:30
Sivri dilli, inatçı, aklına eseni yapmayı seven, biraz küstah ve bir parça da patavatsız, ama aynı zamanda bir o kadar da güzel ve sevimli Sarah Silverman’ın maceralarını bu sezon da her Pazartesi 23:30’da e2’de.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22008-12-29saat: 22:15
Don eski bir dostuyla yeniden bir araya gelir. Pete ise kişisel sorunlarla boğuşmakta ve bunların işini etkilemesine engel olmakta zorluk çekmektedir. Bu arada Joan sevgilisini ofisteki iş arkadaşlarıyla tanıştırır.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2008-12-29saat: 22:30
Doğruluk Ekseni, sürpriz gelişmelerle ekrana geliyor. Üzerine atılan iftiradan kurtulmayı bekleyen Oğuz için umulmadık yerden bir yardım geliyor. Oğuz’un kurtulduğunu duyan Adalılar tam bir karmaşa içinde. Vahit dede, herkesi bir araya topluyor. Ancak büyük kavgalar yaşanıyor. Bu kavgaların sonunda biri kasabaya veda ediyor.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-12-29saat: 21:10
Necip ve Yiğit, Güvercin’in adamlarının elinde. Onlar için artık hiç umut kalmamışken, şebekenin içinde kimliğini gizleyen Timur, Güvercin’in işlerini bozma çabasında iken beklemediği anda kötü bir görev ona verilir. Necip ve Yiğit’i Timur öldürecektir. Bu arada Hayri, yine ikili oynayarak Güvercin’de çok önemli bilgiler veriyor.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-12-29saat: 19:40
Devletin doktoru olarak kazandığı parayı az bulan Doktor Haldun, karanlık işlere bulaşıyor. Salih ve Usta, bir gün onun yolunu, hiç istemediği bir köye çeviriyor. Haldun büyük bir kaza sonunda köylüler tarafından bulunduğunda, hafızasını yitiriyor ve köylü onun yıllar önceki Ferit olduğunu sanıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2008-12-28saat: 22:00
Bir süredir inişli çıkışlı devam eden Aslan-Alev ilişkisi, Aslan’ın çabalarıyla yoluna girer. Ancak beklenmedik bir olay sadece ilişkiyi değil, ikisinin de hayatını mahveder. Olanları düzeltmek artık Aslan’ın elinde değildir.Akasya evden ayrılmaya karar vermiştir. Sevdiklerine rağmen, hayatıyla ilgili girdiği bu yeni yolda, geri adım atmaz

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziATV2008-12-28saat: 20:00
Kayıp Prenses Dizisi Final Bölümü.Defne’nin, kocasının ve kızının yanına gitmesini engellemek isteyen Arun, yeni planlar peşindedir. İki sevgiliyi ayırmak için bu kez hatıralar atlasını kullanacaktır. Ancak hatıralar atlasını Baruha büyücüsü korumaktadır. Arun’un, Defne ve Selim’e ait hatıralar atlasını Baruha büyücüsünden alması pek kolay olmayacaktır.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-28saat: 22:00
Claire kötü karakterlerden biriyle tek başına baş etmeye karar verir. Ancak zannettiği kadar karşı konulmaz ve sağlam değildir. Bu arada Nathan ve Tracy kökenleri hakkındaki gerçekleri ortaya çıkartmak için araştırma yapmaktadır. Maya ise şok edici bir keşifte bulunur

Terminator Terminator
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-28saat: 21:00
Sarah, John ve Cameron listedeki yeni bir ismin izini sürmeye çalışmaktadır. Çocuk psikoloğu ve aile terapisti olan Dr. Boyd Sherman da Skynet’in hedefleri arasındadır ve korunmaya ihtiyacı vardır. Ancak Cameron yine de herkesin korunmaya ihtiyacı olmadığını düşünmektedir

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2008-12-28saat: 20:00
Kemal polisin baskın yapmasına çok üzülür. Ali’yi teslim olması için ikna edememiş, öğrencilerin gözündeki güvenilirliğini kaybetmiştir. Diğer yanda Barış’ın bir şeyler sakladığından şüphelenmektedir. Barış’ın evindeki aramalar sırasında bulduğu cd’nin şüphelerini haklı çıkarıp çıkarmayacağını anlamak için cd’yi izlemeye karar verir.

The Closer The Closer
Yabancı DiziE22008-12-28saat: 21:00
Los Angeles Polis Departmanı Cinayet Masası dedektifleri kendilerini Hollywood-vari bir vakayla karşı karşıya bulur. Gizemli bir adam sorgu odasında yedi kişiyi öldürdüğünü itiraf eder ancak hiçbir şekilde kimliğini açıklamaya niyetli değildir

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22008-12-28saat: 23:00
Sean’ın bir hastası ona Kate’le ilişkisini farklı bir yöne kaydırması konusunda cesaret verir. Bu arada Eden, Christian’a bir arkadaşına ameliyat yapmayı kabul ettirmek için oldukça ikna edici yöntemler kullanacaktır. Diğer yandan Kimber ve Matt zor günler geçirmektedir. Kimber sonunda eski bir iş ortağından medet umacaktır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı