Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2008-12-05saat: 20:00
Adanalı, yaşananlardan sonra kızına çok kızgındır. Sofia ise babasının gönlünü almaya çalışır.

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-12-05saat: 22:00
Oktay, Müge’nin teminat mektubu karşısında kararsız kalır. Borçlarından kurtulmak ve şirketinin yarısını hiç tanımadığı bir adama satmak arasında kalmıştır. Müge’ye bunu neden yaptığını sorduğunda ise kafası iyice karışacaktır. Belki de hayatında ilk defa Müge’nin kendisini ne kadar sevdiğini anlayacaktır.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2008-12-05saat: 21:00
İpek, Ahmet’ten kilo vermesini ister. Ahmet ise fazla kilosu bulunmadığına inanmaktadır. Birkaç kilo fazlası olsa bile onları spor yaparak verebileceğini düşünmektedir. Yani diyet yapmasına gerek yoktur. Devreye Serkan’ın da girmesiyle iş iddiaya biner. Ahmet bir hafta içinde beş kilo verecektir

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli DiziTRT 12008-12-05saat: 19:30
Tolga Çevik’in sürpriz konuklarıyla birlikte canlı olarak sunduğu ve özgün formatıyla dikkat çeken “Komedi Dükkanı” her hafta cuma günleri TRT’de sevenleriyle buluşuyor. Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştiren program, TRT’de ekrana gelen yepyeni bölümleriyle kahkaha fırtınası estiriyor.

Side Order of Life Side Order of Life
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-05saat: 20:00
Geceyi ilk defa Jenny’yle beraber geçirdiği için son derece mutlu olan Brian, Jenny’nin hayal kırıklığının farkında değildir. Bunun üzerine Vivy, gerçek hayatta hiçbir erkeğin onun kafasında telefondaki sese göre yarattığı erkek tipiyle uyuşmayacağı konusunda Jenny’yi ikna etmeye çalışır

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-05saat: 21:00
Tedavi olmayı reddeden zorlu bir grip hastası, Morris ve Sam’i oldukça uğraştıracaktır. Ancak gencin göründüğünden daha fazlası olduğu kısa sürede ortaya çıkar. Luka ve Abby’nin çocuk acil bakım ünitesi, bir dadı bulunana kadar bebek bakımıyla hasta bakımını dengelemeyi amaçlamaktadır.

Jake in Progress Jake in Progress
Yabancı DiziTNT2008-12-05saat: 19:15
Jake, müşterilerinin imajını düzeltmek için daha doğrusu gerçekleri değiştirmek için çalışırken bu görev yüzünden inanılmaz gülünç durumlara da düşer. Sonsuza dek birlikte yaşayabileceği mükemmel kadını bulmak istediği için Jake’in kendi özel yaşamında ise ayrı bir dram var...

The Guardian The Guardian
Yabancı DiziTNT2008-12-05saat: 23:30
Nick Fallin, iki erkek kardeşi temsil etmektedir. Bunlardan birisi oldukça zeki diğerinin ise beyninde bir hasar vardır. Nick iki erkek kardeşin evlat edinilmesi konusunda uğraşmaktadır. Evlat edinmek isteyen aile yalnızca “yetenekli” olanı evlat edinmek istemektedir.

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2008-12-05saat: 20:00
Sarah, Tommy ve Kevin birlikte çıktıkları yolculukta babaları hakkında bazı gerçekleri açıklarlar. Kardeşlerin bu konuşması babalarına bakış açılarını değiştirecektir. Justin ise hastanede kaldıktan sonra artık duruma daha da farklı bakmaya başlar.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22008-12-05saat: 22:15
Tony’nin kuzeniyle ilgili ortalıkta dolaşan dedikodu, patronun Johnny Sack’le olan ilişkisini tehlikeye atacaktır. Bu arada Meadow erkek arkadaşı Finn’in iş bulmasına yardımcı olacaktır. Melfi Tony’nin suçluluk hissinin geçmişte yaptığı bir işten kaynaklandığını düşünmektedir.

Lige Bakış Lige Bakış
Yerli DiziTRT22008-12-05saat: 21:10
Süper Lig’de mücadele eden takımlarla ilgili en yeni ve en doğru bilgilerin ele alındığı “Lige Bakış” programı, Cuma günleri sporseverlerin evlerine konuk oluyor. Takımların son durumları, istatistikler, sakatlar, cezalılar ve haftasonu oynanacak maçların yorumları...

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-12-05saat: 19:40
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor.Bakanlar Kurulu Kararınca İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne “Destek Büro” adı altında özel bir birim kurulmuştur..

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-12-04saat: 21:30
Polat ile metropol tilkisi Muro arasındaki pazarlık nereye varacak?İskender Büyük, Polat Alemdar’a kaptırdığı Muro’yla ilgili nasıl bir plan hazırlayacak?İskender’in füzesinin hedefinde olan Muro ölecek mi?

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-12-04saat: 20:00
Handan hastaneden çıkar çıkmaz cezaevine gelir ve eşyalarını toplamaya başlar. Niyeti Almanya’ya geri dönmektir. Tarık’la ilgili haber bu kararı güçlendirir. Cengiz, Handan’ı vazgeçirmeye çalışır ama başaramaz. Aliye, Beray’ın hamile olduğunu haber verdiğinde durum değişecek midir?

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-12-04saat: 20:30
Şoker Dünya’ya geldiğinde komşu kızı Yasmin’e deliler gibi aşık olur. Ve onunla evlenebilmek için insan olması gerekmektedir. Kulina’nın başperilikten atılması için Dünya ile Oyuncaklar Dünyası’nın arasındaki enerji ve sevgi gücünü besleyen odayı ve içindekileri yerle bir eder

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-12-04saat: 20:00
Adnan’ın kendisinden daha da uzaklaşmaya başladığını hissedince paniğe kapılan, Bihter, kocasına büyük bir rest çekiyor. Kendi yatak odasının dışında kalan Adnan Bey, büyük şaşkınlık içindedir. Bihter, Firdevs Hanım’dan aldığı taktiklerle durumu toparlamaya çalışsa da, yaşananları hazmedemeyen Adnan Bey’in gönlünü almak bu sefer kolay olmayacaktır.

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-12-04saat: 20:15
Hayri, nihayet karısı Hacer’e ev tutar. Bahar eski kocası Ömer ile konuşur aralarındaki sorunu çözüp barışırlar. Suzan’a katlanamayan Seher ise evi terk eder bunu duyan Hayri mecburen onları kendi evine alır. Salim ise gülümü arar ve telefonu bir erkek açar.

Babam Adam Olacak Babam Adam Olacak
Yerli DiziTRT 12008-12-04saat: 19:30
Tuncay, kahveden kazandığı parayla evin masraflarını karşılayamaz hale gelmiştir. Arda, onun inşaat mühendisliğinden mezun olduğunu hatırlatarak babasını daha iyi bir iş bulmaya teşvik eder ve gazete ilanlarından iş aramaya başlarlar

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-12-04saat: 22:15
Arka arkaya yaşanan felaketler sanki durulmuştur. Musa ölümden dönmüş, yeniden sevdiklerine kavuşmuş ve bu tatsız olay sanki bir şeylerin değişmesine vesile olmuştur. Gonca’nın içinde bulunduğu durumun ve yaşadıklarının onun psikolojisini ne kadar bozduğunu fark eden Musa, Zeynep’in de söylediklerini düşünerek Gonca ile Başar’ın beraber olup, bu bebeği dünyaya getirmelerine izin vermeye karar verir

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2008-12-04saat: 21:00
Bir sonraki Scylla kartının bir federal binada son derece güvenli bir kasanın içinde tutulduğu tespit edilir. Ekip kartı geçirmek için Don’ın yardımına ihtiyaç duyacaktır.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-12-04saat: 21:00
Kazı esnasında inşaat işçileri, 1984 yılında bir orta sınıf kasabasında ansızın kaybolan bakkal çırağı Maurice Hall’ın bozulmuş ve çürümüş cesedini ortaya çıkarır. Maurice’in hırslı ve atletik ağabeyini daha çok kayıran babası, Maurice’in kaybolmadan önce son derece tuhaf davranışlar sergilemeye başlamış olduğunu anlatır

Nip/Tuck Nip/Tuck
Yabancı DiziE22008-12-04saat: 22:15
Bu akşam izleyeceğimiz beşinci sezonun ikinci bölümünde, Sean ve Christian şöhretin pırıltılı dünyasını yavaş yavaş tanımaya ve insanların bu uğurda ne tür bedeller ödemeyi göze aldığını öğrenmeye başlamıştır. Bu arada Los Angeles’a gelerek Sean, Christian ve Liz’i ziyaret eden Julia’nın onlara sürpriz bir haberi vardır.

House House
Yabancı DiziTNT2008-12-04saat: 20:00
House tüm zamanların en iyi hastane dizilerinden biri. Hastaları ile mecbur kalmadıkça asla konuşmayan, “Herkes yalan söyler,” cümlesi ağzından düşmeyen, hastane yönetimi ile sürekli ters düşen, ukala, aksi ve inatçı Dr. Gregory House hastalıkları teşhis ve tedavi etme konusunda bir dahi.

The Office The Office
Yabancı DiziTNT2008-12-04saat: 19:15
Dunder Mifflin Kâğıt Şirketi’nin Scranton Şubesi’nde, 09.00’da başlayıp 17.00’de sona eren ofis yaşamını alaylı bir dil ile gözler önüne seren Emmy ve Altın Küre ödüllü Amerikan yapımı The Office’in bu bölümünde patron Michael, çalışanlarının performansını gözden geçirmeye karar verir.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-12-03saat: 20:00
Ali Rıza Bey, işten ayrılmaya karar veriyor. Hayriye Hanım’dan beklediği desteği göremeyince de evde çok büyük bir fırtına kopuyor. Sedef’in sessiz sedasız sevdası, masum bir öpücük olarak yüreğinden taşmıştır sonunda. Bu değerli emanete layık olmadığını düşünen Şevket, Sedef’in karşısına çıkar.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-12-03saat: 20:00
Şahika’nın patronuyla birlikte olduğundan şüphelenen Volkan, kız arkadaşını Osman’la sarmaş dolaş görünce yıkılır ve ortalığı birbirine katar! Osman’ın kendisini sekreteriyle aldattığına inanan Aslı gözyaşları içindedir. Ortadan kaybolan Burhan, Fatoş’un evinde saklanmaktadır ama Fatoş’un teyzesi ziyarete gelecektir ve yeğeninin sevgilisiyle tanışmak istemektedir.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-12-03saat: 21:45
İnci’nin hastaneye gelişi ile yıkılan Eylül, kızına iyi bakmadığı için amcası Selim’den hesap sorar. Annesinin iliği sayesinde ölümün eşiğinden dönen İnci, bu tehlikeyi de atlatabilecek mi? Levent, Eylül ile nişanlı olduğunu söyleyerek herkesi şaşırtacaktır

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2008-12-03saat: 22:15
Belda’yı mahallede Mustafa’nın yanında gören Nazlı, Mustafa’nın yüzüne gerçeği haykırır: Ayrılıklarının asıl sebebi para değil “bir başkası”dır. Mahallelide tat tuz kalmamıştır. Tarantino parasızlık yüzünden tamirhanesinden olmuştur. Sacit, ailesini korumak ve Macit’i başındaki beladan kurtarmak için çareyi evi satmakta bulur.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2008-12-03saat: 22:50
Tekrar:İstanbul’da suç almış başını yürümüş; kapkaç, soygun, kaçakçılık, dolandırıcılık gibi adi suçlar günlük hayatın bir parçası olmuştur. Giderek bir “suç şehri” haline dönüşen İstanbul’u kurtarmak için, “Adanalı”yı, yani Organize Suçlar şubesi başkomiserlerinden Yavuz’u (Oktay Kaynarca), İstanbul’a geri çağırmaktan başka çare kalmamıştır.

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12008-12-03saat: 19:30
“Doludizgin Yıllar”da; ailesi tarafından bir proje çocuğu olarak yetiştirilen 19 yaşındaki Barış’ın İstanbul’da başlayan fırtınalı hikayesi; şehrin kaos ortamından sıyrılarak Ömerli’deki sıradışı bir çiftliğe kadar uzanıyor… Farklı bir çevreden gelen Barış bir yandan yepyeni bir hayatla karşılaşırken çiftliğin diğer gençleri Gülşen, Bekir, Feraye ve Aliço’nun hayatları da Barış’ın gelişiyle birlikte yavaş yavaş değişiyor…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı