Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziKANAL D2008-11-17saat: 22:15
Suat, Ayla ile olan ilişkisini ailesine söylemek zorunda kalıyor. Bu durum ise, konakta işleri iyice karıştırıyor. Okan, Ayla’nın şartlarını bile dinlemeden teklifi kabul eder. Okan’la ortaklık, Ayla ve Suat’ı yeni bir yolculuğa başlatır. Bu işe en çok sevinenler ise Rukiye ve İlker’dir

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-11-17saat: 20:00
Engin yaralanmasının ardından Ekip, suçluları bulmak için hemen operasyonlar düzenliyor. Ali ve Pınar, düğün hazırlıklarını tamamlamışlardır. Bahçede yapılacak düğüne Engin ve Yeliz’e yapılan saldırı haberi gölge düşürür. Galip adlı terörist için düzenlenen saldırıda 2 polis şehit düşer

Karamel Karamel
Yerli DiziSHOW TV2008-11-17saat: 22:00
Kardeşinin ölümünü kabullenemeyen Yusuf’un inzivaya çekilmek için açtığı lokanta mahallelinin diline düşmüştür. Hem Süreyya’nın ziyaretlerinden hem komşuların dedikodularından bıkan Yusuf kendine yeni bir yer ararken, babasının düşmanı Seyit’in ve adamlarının lokantaya gelmesiyle iyice çıkmaza girer

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-11-17saat: 20:00
Eşref Saati, bu akşam yepyeni bölümüyle ekranlarda olacak.Karakola düşen Reyhan, evde onu bekleyen herkesin yüreğini ağzına getirir. Sevdiğinden ayrı kalamayacağını anlayan Sarı Eşref ise Reyhan’la barışmanın yollarını aramaktadır.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2008-11-17saat: 22:00
Yaşanan son olaydan sonra Sabiha hayatının en büyük üzüntüsünü yaşar. Kemal ile olan tartışmaları yüzünden evden ayrılan Sabiha, Zeyno ile beraber yeni bir ev tutar ve taşınır. Artık kendi ayakları üstünde durmalıdır. Gelen yardım tekliflerini de kabul etmez. Tüm planları altüst olan Nursel, annesinin evine dönmek zorunda kalır.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-17saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-11-17saat: 19:40
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-11-17saat: 22:40
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor.Bakanlar Kurulu Kararınca İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne “Destek Büro” adı altında özel bir birim kurulmuştur..

Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-11-17saat: 21:00
Takımdaki aşk düğümü çözülüyor… Tolga nihayet kararını veriyor. Pınar mı Halide mi? Kimin kalbi kırılacak? Kim sonunda aşkına kavuşacak? Bu üçlü aşk, herkesi birden mi yakacak? Sevim- Zeynep düellosu nereye varacak? Sonunda kazanan kim olacak?

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2008-11-16saat: 22:00
Üniversiteli gençlerin düzenlediği ev partisi, genç bir kızın ölümüyle noktalanır. Ekip olay yerine giderken Aslan da Alev’le birlikte yola çıkar. Ancak gittiklerinde, Alev’i kötü bir sürpriz beklemektedir. İpuçları Organize Şube Ekibi’ni, Didem adlı eroinman bir kıza götürür

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziATV2008-11-16saat: 20:00
Bir peri kızı olan Defne, yeryüzüne iyilik yapmaya geldiği bir zamanda bir insana aşık olur. Onların aşkı vazgeçilemez, unutulamaz ve yerine başka bir şey konulamaz bir aşktır. Bu aşkın uğruna peri kızı ölümsüzlükten, sonsuz güçlerden, periler âleminin Kraliçesi olmaktan vazgeçer. Sıradan bir insan olarak yeryüzünde yaşamayı seçer.

Karamel Karamel
Yerli DiziSHOW TV2008-11-16saat: 23:00
Tekrar: Kardeşinin ölümünü kabullenemeyen Yusuf’un inzivaya çekilmek için açtığı lokanta mahallelinin diline düşmüştür. Hem Süreyya’nın ziyaretlerinden hem komşuların dedikodularından bıkan Yusuf kendine yeni bir yer ararken, babasının düşmanı Seyit’in ve adamlarının lokantaya gelmesiyle iyice çıkmaza girer.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2008-11-16saat: 21:15
Yorgun haldeki Micheal’ı ormanın içerisinde gören Jack ve Kate onu ana kampa geri getirirler. Bir süre sonra gözlerini açan Michael, “diğerleri” hakkında detaylı yeni bilgiler verirler. Ayrıca aşkla başı dönmüş olan Hurley, Libby ile bir buluşma düzenler.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-11-15saat: 22:15
Aslı’yı Deniz’le bir otele girerken gören Efe ne yapacağını bilememektedir. Artık birbirlerine açıklamaları gereken çok fazla şey vardır. Deniz ise bugüne kadar Ada hakkında uğraşıp da ortaya çıkaramadığı gerçekleri en sonunda öğrenir. Fakat bu gerçeğin insanı yalandan daha fazla üzebileceğini anlamasına sebep olur

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-11-15saat: 20:00
Osman müşterisini bırakırken bir köpek tarafından ısırılır. Karısı Safiye ve kızı Dilek Osman’a kuduz iğnesi yaptırması için baskı yaparlar. Ancak Osman iğne olmaktan korkmaktadır. Haberlerde Osman’ın köpek tarafından ısırıldığı bölgede kuduz karantinası uygulandığını duyan Safiye ve Dilek, Osman’ın kuduz olduğunu sanırlar.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-11-15saat: 20:00
Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler.

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-11-15saat: 23:00
Tekrar bölümü : Karakola düşen Reyhan, evde onu bekleyen herkesin yüreğini ağzına getirir. Sevdiğinden ayrı kalamayacağını anlayan Sarı Eşref ise Reyhan’la barışmanın yollarını aramaktadır.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2008-11-15saat: 20:00
Şehirli kızlar Halil Efe’nin gözüne girmek için köy yaşamına alışmaya çalışırken, köylü kızlar moral çöküntüsü içindedir. Üstelik Feraye de Özge ve Seda’yı el üstünde tutmaktadır. İsmet’i avutmak Güven’e düşerken ilgisiz kalan Kısmet ve Cemile, sığındıkları alkolün kurbanı olurlar.

Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-15saat: 20:00
Serena ve ailesinin Şükran Günü’nü yalnız kutlayacağını öğrenen Dan, onları kendi ailesiyle yapacakları kutlamaya için davet eder. Ancak bu durumdan rahatsız olan Rufus ve Lily’nin aralarındaki karmaşık romantik geçmişten, çocukların haberi yoktur.

Solino Solino
Yabancı DiziTV82008-11-15saat: 22:15
Baba Romano, anne Rosa, Gigi ve Giancarlo adında iki çocuktan oluşan Amato ailesi, 60’lı yıllarda İtalya’da Solino adlı küçük bir şehirde yaşamaktadır. Ülkede iş bulmak, para kazanmak zordur ve Amato’lar, Almanya’ya göç eden arkadaşlarının anlattıkları bol para, rahat iş masallarına özenerek, sanayi bölgesi Ruhr’da Duisburg’a göç ederler

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-11-15saat: 19:30
Mert ile Gertin birbirlerine zıt iki karakter olması, bu farklılıklar sonucu yaşanan olaylar, diziyi renkli ve bir o kadar da eğlenceli kılıyor. Sorumluluk sahibi, tutumlu, bilinçli, içine kapanık Gert ile onun tam tersi savurgan, hayatı ciddiye almayan, tembel, soğukkanlı ve çapkın Mert…

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2008-11-15saat: 20:00
Yeteneğin, zekânın ve çalışkanlığın yeterli olmadığı bir dünyada imaj her şey ve bu dünyada moda sürekli değişse de değişmeyen tek bir şey var: modayı takip eden sıfır beden kadınlar. Gözlüklü, dişleri telli ve kilolu genç bir kadın böylesi bir dünyaya nasıl ayak uydurabilir ki?

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-11-15saat: 22:00
Henry’nin Katolik Kilisesi’ne başkaldırması ve Thomas More’la Cardinal Fisher’ın idamlarının bazılarınca cinayetle eşdeğer tutulması Papa’nın Henry’yi aforoz etmesine sebep olur. Tüm bu gelişmelere rağmen İngiltere’deki Reformasyon hareketi tüm hızıyla devam etmektedir.

Kürşat Başar’la Kürşat Başar’la
Yerli DiziCNN TÜRK2008-11-15saat: 21:00
Kürşat Başar’la”nın konukları; Ahmet Hakan, Yeşim Salkım, Yavuz Seçkin, Nefise Karatay, Birsen Tezer ve Mehmet Uygun. Medya-iktidar ilişkisi, polemik tartışmalarıyla ilgili Ahmet Hakan’la, evlilikleri ve magazin gündeminde ön planda olmasının sebepleri üzerine Yeşim Salkım’la, tartışılan taklitleri ve şovlarıyla ilgili Yavuz Seçkin’le konuşulacak

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2008-11-14saat: 20:00
Adanalı, 17 yaşındaki kızı Sofia’yı görünce şok olur. Kızıyla yakınlaşmayı denese de Sofia bu çabaları sonuçsuz bırakır. Maria’nın ölümüne neden olan Yunan mafyası şimdi de Sofia’nın ve Adanalı’nın peşindedir. Yunansitan’a giden Adanalı ve Engin, Atatürk’ün Selanik’teki evini de ziyaret ederle

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-11-14saat: 20:45
Demir kötü bir kaza geçirmiştir. Herkes Demir için seferber olur. Yaralı olan Demir, İhsan Bey’in konağına, Asi’nin odasın taşınmak zorunda kalır. Bu kaza Asi ve Demir’i birbirine yakınlaştırır. Kaburgası kırık olan Demir, Asi’nin eline düşmüştür. Ayrılmaya karar vermişken Asi’nin bakımına muhtaç kalmak Demir’in gururunu yaralar.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-11-14saat: 20:00
Yusuf, kendisinden yıllardır saklanan sırların arkasında başka gerçeklerin olduğundan şüphelenerek Yağız’dan yardım ister. Sultan Hanım ise oğlunu ikna edip onu Yağız’dan uzaklaştırmak için yeni planlar peşindedir. Ancak Sultan Hanım’ın geçici değil kalıcı bir çözüm bulması gerekmektedir.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-11-14saat: 22:00
Evliliğini kurtarmak için önemli bir adım atan Fikret, kocasının hayatında bir başka kadın olduğunu görünce yıkılır. Kocası Ali’nin görüşme tekliflerini reddetse de sonunda karşı koyamaz. Aldatıldığını düşünen Fikret kocasından boşanmayı kabul edecek midir?

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-11-14saat: 20:00
Mehmet silahını Sinan’a doğrultmuş onunla yüz yüze gelmiştir. Ne var ki artık silahlar konuşacaktır. Burak nasıl bir oyun içine çekildiğini öğrenir. Bu oyun içinden Gaye ile birlikte çıkması gerektiğini düşünür. Aka ailesinde de hiçbir şey planlandığı gibi gitmemektedir

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-11-14saat: 22:00
Oktay Feraye’nin gelip anahtarları vermesi ve hiçbir şekilde yardımını kabul etmemesi karşısında ne yapacağını şaşırmıştır. Vicdanı ve kalbi onu rahat bırakmayacak gibidir. Ama Feraye’nin kararlı tavrına rağmen çareleri henüz tükenmemiştir
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı