Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nene Nene
Yerli DiziKANAL72008-11-12saat: 21:30
Yaşlı bir nene ile torunu arasındaki kuşak çatışmasını anlatan hüzünlü bir öykü ekrana geliyor. Eli ayağı zor tutan kocamış köylü bir nene ile konforlu şehir hayatına alışmış afacan torunun bir aylık zorunlu birliktelikleri... Yıllar önce eşini kaybeden İlhan, iş seyahati nedeniyle oğlu Berk’i köydeki evinde yaşayan annesine bırakmak sorunda kalır.

Anne Kanadı Anne Kanadı
Yerli DiziKANAL72008-11-12saat: 19:40
Yataktan kalkamayacak kadar hasta olan Çiçek’in günleri sayılıdır. Bu duruma çocukları Sevinç ve Sinan çok üzülürken eşi Rıza’nın tek derdi ise Çiçek’in kolundaki bilezikleri alarak eve kuma getirmektir. Çiçek uyurken kolundan bilezikleri alan Rıza bilezikler karşılığında Ümmü’yü eve kuma olarak getirir

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-12saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-12saat: 21:00
İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-11-12saat: 21:00
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-11-12saat: 11:30
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-11-11saat: 22:00
Onur’un kendisini adım adım izlettiğini öğrenen Şehrazat büyük bir çıkmaza girer. Füsun hapishanede sancılı günler geçirirken, Buket ve Burcu’nun psikolojisi hızla bozulmaktadır. Burhan, Füsun’un hapisten kurtulması için var gücüyle uğraşır.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-11-11saat: 20:00
Ekin Türkmen, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar ve Ahmet Levendoğlu’nun paylaştıkları sevilen dizisi “Küçük Kadınlar” yine sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; eniştesini silahla yaralayan Yeliz ile yanındaki Simge, yakalanmamak için saklanıyor.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-11-11saat: 20:00
Lamia Cemil’in evlenme teklifini ciddiye almasa da, Cemil bu konuda oldukça ısrarlıdır. Aynı gece çok önemli bir konseri olan Kenan’ın aklı kızı Melek’tedir. Lamia’nın hapisten çıkar çıkmaz, Melek’le birlikte Cemil’in evine yerleşmesini hazmedemez.

Adanalı Adanalı
Yerli DiziATV2008-11-11saat: 22:30
1. Bölüm Tekrar: Başarılı ama disiplinsiz davranışları yüzünden İzmir Emniyeti’ne sürülen Adanalı, İstanbul’un en büyük organize suç şebekesini yöneten Maraz Ali’yi yakalaması için İstanbul’daki görevine iade edilir. İstanbul’a gelen Adanalı’yı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-11-11saat: 20:00
Cahit maç seyretmek için hazırlık yapmaktadır. Her türlü hazırlığını yapıp televizyonun karşısına geçer ama tam o sırada Neriman evi süpürmeye başlar. İkisi arasında kavga çıkar ve Cahit maçı seyretmek için Ece’nin evine gider!

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-11saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Ay Işığı Ay Işığı
Yerli DiziSTAR TV2008-11-11saat: 20:00
Korkut hastaneden kaçıp şehirde ölüm saçmaya başlamıştır. Bütün ofis çalışanları Başak ve çocukların güvenliği için endişelidir. Bu arada Korkut babasına gider ve ondan yardım alır. Çok saygın ve ünlü bir iş adamı olan babası oğlundan hem utanmakta hem de onun yapabileceklerinden korkmaktadır.

Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-11saat: 21:00
Harika karakterler, muhteşem kıyafetler, güzel yerler ve hayatları altüst olmuş zengin insanlar... Manhattan’ın en zengin gençlerinin özenilerek izlenen sıradışı hayatlarını, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını konu alan CNBC-e’nin yeni gençlik dizisi “Gossip Girl” dudak uçuklatan cüretkarlığı ile CNBC-e’de...

The Big Bang Theory The Big Bang Theory
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-11saat: 20:30
IQ’su yüksek, EQ’su pek parlak olmayan iki dahinin karşı dairesine EQ’su harika, IQ’su idare eder sarışın bir afet taşınırsa ne olur? Karşı kutupların birbiriyle çarpıştığı, CNBC-e’nin eğlenceli sitcom’u “The Big Bang Theory” Salı akşamları ekranda...

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-11-11saat: 22:15
İkinci sezonda da Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkıyor karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tarafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız...

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-11-11saat: 21:00
Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor; “Cold Case” üçüncü sezon bölümleri ile e2’de...

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-11-11saat: 20:00
Super Natural II. sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor… Sam ve Dean Connecticut’taki yalnız bir annenin işlettiği pansiyonda esrarengiz ölümleri çözmeye çalışırlar. Bu açıklanamayan ölümlerin ardında bir büyünün var olduğunu fark ederler ve bu kargaşaya sebep olan kişinin izini sürerler.

Back To You Back To You
Yabancı DiziTNT2008-11-11saat: 19:15
Kelly ve Chuck birlikte bir terapiye katılmaktadırlar; bunun amacı kızı Gracie’ye babasının Chuck olduğunu söylemek konusundaki kaygılarını gidermek ama terapistin önerileri ile işler arapsaçına döner.

İpsiz Recep İpsiz Recep
Yerli DiziTRT 12008-11-11saat: 19:30
Balıkçı tekneleri ile Kuvay-ı Milliye’ye asker ve silah taşıyan, cesareti ve gözü pekliğiyle halkın gönlünde yer eden destansı kahraman İpsiz Recep’in ve arkadaşlarının hikâyesi, bu vatanın ne büyük mücadeleler sonucu düşmandan arındırıldığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2008-11-11saat: 19:40
Küçük bir kasabada yaşayan Adalı ailesinin en büyüğü olan Vahit, dördü erkek biri kız beş evlada sahip aileyi bir arada tutmaktadır. Fakat Vahit’’in torunları Oğuz ve Sırma, okurken birbirlerine sevdalanmışlardır. İki gencin doktor olarak kasabaya dönmesinden sonra Adalı ailesinde kardeş kanı dökülür...

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-11-10saat: 20:00
Kanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; sokakların huzurunu kaçıran bir gasp çetesi çökertiliyor.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-11-10saat: 20:00
Mahkemeye çıkarılmak üzereyken üzerlerine ateş açılan Paskov ölür, Nikola yaralanır. Dimitri ise bir Müslüman tarafından ateş açıldığı izlenimini vererek oradan uzaklaşır. Bu olaydan sonra Pürsıçan’da Hristiyan ve Müslüman halk arasındaki gerginlik tırmanacaktır.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-10saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-11-10saat: 21:00
Eski dosyalar yeniden açılıyor, adalet geç de olsa yerini buluyor… Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatıyor.

Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-11-10saat: 21:00
Nazife, yaşadıklarını bir türlü hazmedememektedir. Üzerine kız takımı da, ispiyonculuk yaptığı için, onu dışlar. Bunların üzerine Nazife ne yapacak? Kız takımı, Nazife’nin yaşadıklarını öğrenip, onu kurtarabilecek mi? Tolga aşkı, Pınar ve Halide’yi düşman mı ediyor?

30 Rock 30 Rock
Yabancı DiziTNT2008-11-10saat: 19:15
Herkesin ilgiyle izlediği The Girlie Show’un başyazarı Liz Lemon’ın “düzenli” hayatı patronun ölmesi ile değişir. Yeni gelen patron ukala Jack Donaghy (Alec Baldwin) yalnızca Liz’in gözbebeği olan programın bütün kontrolünü eline almakta kararlı değildir aynı zamanda bu programın kamera arkasındaki herkesi kontrol etmek ister

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-11-10saat: 14:45
Çapkın Mert, tutumlu Gert, güzel Nazlı ve huysuz Servet Hala… Emre Altuğ, Ragga Oktay, Begüm Birgören, Zihni Göktay ve Ayşen Gruda’nın başrollerini paylaştığı “Mert ile Gert” adlı dizi, 11 Temmuz Cuma’dan itibaren TRT 1 ekranlarında…

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12008-11-10saat: 19:30
“Doludizgin Yıllar”da; ailesi tarafından bir proje çocuğu olarak yetiştirilen 19 yaşındaki Barış’ın İstanbul’da başlayan fırtınalı hikayesi; şehrin kaos ortamından sıyrılarak Ömerli’deki sıradışı bir çiftliğe kadar uzanıyor…

Kayıp Prenses Kayıp Prenses
Yerli DiziATV2008-11-09saat: 20:00
Selim büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ancak bu onu kızını bulma tutkusundan vazgeçiremez. İris ise, artık ilaçlarla uyutamadığı Selim’i, başka türlü etkilemenin peşindedir. Onu kendisine aşık edip her şeyini ele geçirmek ister ve yaptığı aşk büyüsünün Selim’i etkilemesini sağlar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı