Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-11-07saat: 21:15
Bazı ruhlar vardır ki, fedakârlık timsali, olgun ruhlardır. Her hareketleriyle hal insanı olduklarını belli eden bu ruhlar için doğruluk, cesaret, fedakârlık ve ahde vefa; her ne şart altında olurlarsa olsunlar, taviz vermedikleri vasıflardır.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-11-06saat: 20:00
Firdevs Hanım geçirdiği trafik kazası sonucunda ağır yaralanmıştır. Haber Adnan Bey’in evinde şok etkisi yaratır. Yoğun bakıma alınan Firdevs Hanım’ın hayati tehlikesi devam etmektedir. Bihter bunun bir kaza olmadığını anlayacaktır.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-11-06saat: 22:15
Musa da, Zeynep de zor günler geçiriyor. Gonca ve Başar, birbirlerine her geçen gün daha fazla aşık olmaktadırlar ve bu aşk onlar için vazgeçilmez bir hal almaktadır. Aşk sarhoşu olan iki genç, bu doludizgin ilişkinin kendilerine büyük bir sürpriz yapacağını düşünememişlerdir

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-11-06saat: 21:30
Polat Alemdar, nefes kesen bir mücadelenin ardından, sonunda İskender’in adamlarını atlatır ve özgürlüğüne kavuşur. Polat Alemdar’ı elinden kaçırmak, İskender Büyük’ü çileden çıkarır. Yaşadıklarının intikamını almaya söz veren Polat’ın ilk hedefi ise, İskender’i bulmak olacaktır.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-11-06saat: 20:00
Aliye yine hücre cezası almıştır, kardeşine mutlu bir mektup yazar ve bu sefer karantina hücresinde yalnız kalmaz. Hastaneden dönen Hayriye ve Ekrem’le, Cengiz yüzünden takışan Beray da karantinaya atılırlar. Karanlık hücrelerden Beray’ın bebeği için yeni bir ümit mi doğacaktır?

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-06saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-11-06saat: 20:00
Salim, Gülüm ile Ulvi’nin aynı evde baş başa kaldıklarını öğrenir, dünyası başına yıkılır. Gülüm, abisi Hayri’nin tavırlarına dayanamayıp, Ürgüp’ü terk etme planları yaparken, Ali Ağa her şeyden habersiz Suzan’la evlenmektedir. Karısıyla İstanbul’a giden Kurtuluş ise eve tek başına döner.

The New Adventures Of Old Christine The New Adventures Of Old Christine
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-06saat: 20:30
Enteresan rollerin oyuncusu Julia Louis-Dreyfus’un başrolünü oynadığı “The New Adventures of Old Christine” CNBC-e’nin yeni yayın döneminde 3. Sezon bölümleri ile ekranda. Kocasından ayrılmış, oğlunu tek başına büyüten Amerikalı bir annenin portresi her hafta ayrı bir macera ile ekrana gelmeye devam edecek.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-11-06saat: 21:00
Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor; “Cold Case” üçüncü sezon bölümleri ile e2’de...

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22008-11-06saat: 22:15
İlk sezonuyla büyük ilgi gören ve bu ilgiyi En iyi Erkek Oyuncu Emmy ödülüyle de taçlandıran “Breaking Bad”, önde gelen eleştirmenlerin de beğenisini topladı. Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

The Office The Office
Yabancı DiziTNT2008-11-06saat: 19:15
Nevi şahıslarına münhasır çalışanlar… Modern yaşamın bir parçası olan ofis yaşamı… 09.00 – 00.17 arasında bitmesi gereken işler. Kendini yalnızca bir patron değil aynı zamanda bir komedyen, bir dost, bir iyiliksever hatta ileri gidip bir tanrı olarak tanımlayan şakaları çoğunlukla anlaşılmayan ya da kırıcı olan sinir bozucu bir patron…

House House
Yabancı DiziTNT2008-11-06saat: 20:00
Televizyon dünyasının Nobel Ödülü olarak tanımlanan Humanitas Prize ödülüne, Altın Küre ve Emmy’e layık görülen House tüm zamanların en iyi hastane dizilerinden biri.

West Wing West Wing
Yabancı DiziTNT2008-11-06saat: 23:30
Beyaz Saray, başkan ve yardımcıları... Bir ülkenin kaderi onların yaptıklarına veya yapmadıklarına bağlı.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-11-06saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-11-05saat: 20:00
Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Ferhunde’nin zehir dolu sözleriyle bir darbe daha alan ve fenalaşan Ali Rıza Bey, hastaneye kaldırılıyor.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-11-05saat: 22:00
Her bölümü büyük ilgiyle izlenen “PARMAKLIKLAR ARDINDA”, heyecanın doruklara ulaştığı 35. bölümün tekrarı ile 5 Kasım Çarşamba akşamı bir kez daha atv’de!

Avrupa Yakası(tekrar) Avrupa Yakası(tekrar)
Yerli DiziATV2008-11-05saat: 20:00
Makbule, Dilber Hala’nın dolduruşuyla, artık Burhan’la nişanlanmaları gerektiğine karar verir. Burhan evlenme baskısını üzerinde hissedince paniğe kapılarak Cem’de kalmaya başlar. Cem, ofistekilerin yardımıyla, Burhan’ı evinden göndermek için bir plan yapar

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-05saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Dexter Dexter
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-05saat: 21:00
Dizinin 2. sezon final bölümünde Lundy ve FBI, “Körfez Limanı Kasabı” vakasını bir daha açılmamak üzere sonsuza dek kapatmaya hazırlanmaktadır. Ancak Dexter hala güvende değildir; hayatı tam anlamıyla cehennem ateşi içindedir... Acaba Dexter küllerin içinden tekrar ayağa kalkmayı becerebilecek midir?

According To Jim According To Jim
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-05saat: 20:30
Jim ve ailesinin başına gelen maceralardan çok günlük hayatın azizliklerini konu alan CNBC-e’nin aile komedisi “According to Jim” 7. Sezon bölümleri CNBC-e’de...

The King Of Queens The King Of Queens
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-05saat: 20:00
Doug Heffernan (Kevin James) ile Carrie Heffernan’ın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanıklık ettiğimiz , adrese teslim komedi “The King of Queens” 9. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de...

Dirt Dirt
Yabancı DiziE22008-11-05saat: 22:15
Lucy ve Holt ilişkileriyle ilgili ciddi kararlar alır. Bu arada Don’ın bir pop yıldızıyla olan arkadaşlığı farklı bir boyuta geçmiştir. Öte yandan iş başında olan Willa ve Farber ünlülerin aşk hayatlarını irdeleyerek ağız sulandıran gizli kalmış sırları ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-11-05saat: 21:00
GİZEMLİ KREDİ KARTI Cold Case’in üçüncü sezon final bölümünde, Bir adamın banka kartının ölümünden bir sene sonra kullanıldığı tespit edilince Rush ve ekibi 2005 yılında gerçekleşen cinayeti tekrar araştırmaya başlar. Soruşturma esnasında Rush tuhaf bir biçimde kurban Joseph Shaw’a karşı bir yakınlık hisseder.

Umut Hastanesi Umut Hastanesi
Yabancı DiziTNT2008-11-05saat: 15:00
Chicago Hope, büyük bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin amansız mücadelesini gözler önüne seren bir drama. Hastanede çalışan sağlık görevlilerinin özel ve mesleki hayatlarında karşılaştıkları sorunları gerçekçi bir şekilde ele alan bir sağlık dramı.

Kyle Xy Kyle Xy
Yabancı DiziTNT2008-11-05saat: 20:00
Onun anıları yok… Tek hatırladığı şey bir ormanın orta yerinde gözlerini dünyaya açtığı... O neşeyi, öfkeyi, acıyı ve aşkı tanımıyor… Kyle, Trager Ailesi’nin desteği ile karanlık geçmişine ışık tutmayı, insanı insan yapan duyguları ve dünyayı keşfetmek istiyor.

Extras Extras
Yabancı DiziTNT2008-11-05saat: 19:15
Her bölümüne birbirinden ünlü Hollywood yıldızlarının da konuk olduğu Altın Küre ve Emmy ödüllü komedi TNT’de devam ediyor. Bu bölümde karşımızda konuk oyuncu olarak Chris Martin yer alıyor. Coldplay grubunun solisti Chris Martin, Andy’nin sit-comunda oynayıp şarkı söylemek ister.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-11-05saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-11-04saat: 20:00
Elif ile Ali, Cansu’nun eniştesi Cengiz tarafından fiziksel şiddete uğradığını ispatlamaya ve onu geri almaya çalışıyor. Herkes hastanededir ve gergin bekleyiş sürmektedir. Hulusi Bey, Elif’i korumak isterken ağır yaralanmıştır

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-11-04saat: 22:00
Kanal D’nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin oynadıkları reyting rekortmeni dizisi “Binbir Gece” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-11-04saat: 20:00
Evde büyük panik yaşanırken, Makbule’nin hastaneden kaçtığı haberi gelir. Cavidan’ın evinin çevresinde dolaştığı görülen Makbule ilk akla gelen şüphelidir. Aynı gece Saib bey de büyük tehdit altındadır.. Saib Bey’i tehlikeden , evdeki gizli misafir kurtarır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı