Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Fırtınalı Günler Fırtınalı Günler
Yabancı DiziTNT2008-11-02saat: 12:00
İki büyük aile, Hortonlar ve Brady`lerin çok katmanlı hikayeleri... Romantizm, macera, gizem, komedi ve hüzün bir arada. Türünün öncülüğünü yapan bu dizi, 1965`ten bu yana performans ve bireysel başarı dallarında kırk kez Emmy`ye aday gösterildi.

Kanıt Peşinde Kanıt Peşinde
Yabancı DiziTNT2008-11-02saat: 14:00
Community General Hospital’da görev yapan Dr. Mark Sloan, emniyet müdürlüğü için çalışır. Oğlu Steve Sloan ise babasının çalıştığı birimde görev yapmaktadır. Bu baba ve oğul Dr. Jesse Travis ve Dr. Amanda Bentley ile beraber sıradışı cinayet davalarını polisin aydınlatmasına yardım ederler.

Umut Hastanesi Umut Hastanesi
Yabancı DiziTNT2008-11-02saat: 15:00
Chicago Hope, büyük bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin amansız mücadelesini gözler önüne seren bir drama. Hastanede çalışan sağlık görevlilerinin özel ve mesleki hayatlarında karşılaştıkları sorunları gerçekçi bir şekilde ele alan bir sağlık dramı.

Yakın ve Uzak Yakın ve Uzak
Yabancı DiziTNT2008-11-02saat: 18:00
TNT gündüz ekranı kuşağında yer alan Home and Away, “şehrin” (Sydney) hemen kuzeyindeki Summer Bay adlı hayali bir sahil kasabasında yaşanan olaylar..

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2008-11-02saat: 20:00
Karısı Trudy’nin 1997 yılında öldürülmesinin ardından saplantı zorlantı bozukluğu ve çeşitli fobilerle baş etmek zorunda kalan obsesif bir kişiliğe sahip dedektif Adrian Monk’un (Tony Shalhoub) hayret uyandıran dikkati ve zekâsı...

Smallville Smallville
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-02saat: 20:00
Clark Kent, Superman olma yolunda adım adım ilerlerken Smallville’de yeni kahramanlar baş gösteriyor. Çizgi roman klasiklerinden, Clark’ın Kriptonlu kuzeni güzeller güzeli Supergirl kasabaya geliyor. Özel güçleri olanlar sadece Kriptonlular değil.

MadMen MadMen
Yabancı DiziE22008-11-02saat: 22:00
Kim olduğunuzun, ne istediğinizin ya da neyi sevdiğinizin hiçbir önemi yok. Her şey elinizdekini nasıl pazarladığınızla alakalı. İşte The Sopranos�un Emmy ödüllü yapımcı ve yazarı Matthew Weiner�den gerçeğin nasıl satılabileceğine dair kışkırtıcı bir dram MadMen.

Küçük Hanım Küçük Hanım
Yabancı DiziBLOOMBERG HT2008-11-02saat: 09:00
Ülke genelinde özgürlük hareketi başarıya ulaşmıştır, ancak Araruna kasabası köleliğin son kalelerinden biri olmaya devam etmektedir. Küçük Hanım’ın kölelik karşıtı tavırları ile Rodolfo’nun bu uğurda yaptığı plan ve eylemler, aralarındaki aşkın kısa zamanda güçlenmesini sağlayacaktır...

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-11-02saat: 14:45
Çapkın Mert, tutumlu Gert, güzel Nazlı ve huysuz Servet Hala… Emre Altuğ, Ragga Oktay, Begüm Birgören, Zihni Göktay ve Ayşen Gruda’nın başrollerini paylaştığı “Mert ile Gert” adlı dizi, 11 Temmuz Cuma’dan itibaren TRT 1 ekranlarında…

Önden Gidenler Önden Gidenler
Yerli DiziKANAL72008-11-02saat: 15:05
Hz. Muhammedin hayatından kesitler bizzat olayların yaşandığı kutsal mekanlarda yapılan çok özel çekimlerle Ramazan ayı boyunca Kanal 7 izleyenleri için ekrana geliyor. Ömer Döngeloğlunun gönülleri fetheden anlatımıyla ekrana geler programda bugün Peygamber mescidi Mescid-i Nebevi ekrana gelecek.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-11-02saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-11-01saat: 22:15
Aslı ve Efe kır evinden aralarındaki sorunları çözmüş olarak dönerler. Fakat konakta yaşanan sürpriz gelişme, bir anda sadece onların değil, herkesin hayatını tepetaklak eder. Aslı ve Su, bu olaydan sonra kendilerine yeni bir hayat kurmak isterler.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-11-01saat: 20:00
Tuğçe’nin ders verdiği öğrenci Erhan, Tuğçe’yi takıntı haline getirmiştir. Sürekli Tuğçe’ye telefonlar etmekte, her yerde onu izlemektedir. Erhan, Murat’ın taksiyle Tuğçe’yi okula bırakıp aldığını fark edince bir plan yapar. Murat’ın taksisini gasp eder ve Tuğçe’yi kaçırır.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-11-01saat: 20:00
88.Bölüm Özeti Selena`nın aşk acısı çekmesine üzülen Selin, Leyla ve Nazlı kardeşler bunun için Honos`tan yardım istemeye karar verirler. Honos’un tıpkı Burak’a yapılan sihrin aynısından Selena’ya yapmasını söylerler. Selena`nın hafızasının Burak’la ilgili kısmının silmesini isterler.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-11-01saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Ay Işığı Ay Işığı
Yerli DiziSTAR TV2008-11-01saat: 22:00
Yurt dışında hukuk okumuş, mastır yapmış aşiret kızı Zeynep ise kendisini kebapçılar zincirinin başına geçirmek isteyen babasının tüm engellemelerine rağmen mesleğini yapmak ister ve kendini başarılarıyla ünlü bu hukuk bürosunun genç avukatlarından biri olarak bulur.

Baba Ocağı Baba Ocağı
Yerli DiziSTAR TV2008-11-01saat: 20:00
Sinetel Film yapımcılığında yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın senaristliğini H. Baykut Badem, Arzu Birol, Filiz Ekinci ve Emin Gürsoy’un üstlendiği, başrollerini Burak Özçivit, Selim Güngören, Gülden Dudarık, Engin Şenkan, Ali Sürmeli ve Suzan Aksoy paylaştığı, “Baba Ocağı” yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-01saat: 15:00
Altın Küre ve Emmyde kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından en çok söz ettiren dizi “Desperate Housewives”,ın en ateşli sezonu yeniden ekranda.

Terminatör Terminatör
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-01saat: 22:00
İnsanlığın kaderi için bir anne savaşçıya, oğlu ise kahramana dönüşüyor!” İnsanlığın geleceği onların ellerinde. Tek müttefikleriyse gelecekten gelecek bir dost... “Terminator: The Sarah Connor Chronicles” bu akşam altıncı bölümü ile ekranda...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica
Yabancı DiziCNBC-E2008-11-01saat: 23:00
Bilimkurgu tarihinin unutulmaz dizisi “BATTLESTAR GALACTICA” soluksuz izlenen final sezonu ile Pazar akşamları CNBC-e ekranında. Battlestar Galactica bu akşam tıpkı sezona başladığı gibi soluk kesici bir tempoyla ve baş döndüren gelişmelerle izleyenleri ekrana kilitleyecek...

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-11-01saat: 22:00
İkinci sezonda da Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkıyor karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tarafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız...

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22008-11-01saat: 21:00
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi 5. Sezon bölümleri ile e2 izleyenleri ile buluşuyor... Amerika ve dünya televizyonlarının en popüler dizisi, ödül şampiyonu “The Sopranos” beşinci sezonuna girerken; Tony Soprano’nun başı yine dertte... Carmela ile gene ayrılar ve New Jersey ailesinde de işler pek yolunda sayılmaz.

Yakın ve Uzak Yakın ve Uzak
Yabancı DiziTNT2008-11-01saat: 18:00
TNT gündüz ekranı kuşağında yer alan Home and Away, “şehrin” (Sydney) hemen kuzeyindeki Summer Bay adlı hayali bir sahil kasabasında yaşanan olaylar...

30 Rock 30 Rock
Yabancı DiziTNT2008-11-01saat: 19:15
The Girlie Show adlı televizyon programının kamera arkasını gözler önüne seren Emmy ve Altın Küre ödüllü komedi dizisi 30 Rockta kahkaha hiç bitmiyor. Yeni gelen patron ukala Jack Donaghy (Alec Baldwin) yalnızca Lizin gözbebeği olan programın bütün kontrolünü eline almakta kararlı değil

Ugly Betty Ugly Betty
Yabancı DiziTNT2008-11-01saat: 20:00
5. The Lyin, the Watch and the Wardrobe Yalnızca Amerika Birleşik Devletlerinde değil, tam 6 kıtada 40 farklı ülkede milyonlar tarafından ilgi gören Emmy ve Altın Küre ödüllü Ugly Betty ilk sezon bölümleri ile TNTde devam ediyor. Cadılar Bayramı yaklaşmaktadır ve Mode Dergisinde patron Daniel saatini aramaktadır.

Unutma Beni Unutma Beni
Yerli DiziFOX TV2008-11-01saat: 16:30
Rauf, Nazlı’nın hastalığından şüphelenmeye başlamıştır. Meral ve Selçuk arasında birtakım tatsızlıklar yaşanır. Şeker, Rauf’a olan borçlarını ödeyebilmek için köydeki evini satmaya karar verir. Bu karar aileyi üzer. Hikmet, Rauf ile konuşmaya gider.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-11-01saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-10-31saat: 22:00
Demir hapiste, Asi de dışarıda zor günler yaşamaktadır. Demir’in uzun süre tutuklu kalma ihtimali vardır. Asi’yi görmek istemez. Asi, Demir’in inadını kırmak için her gün cezaevi kapısına gider. Asi, Demir’i suçlar gibi konuştuğu için pişmandır.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2008-10-31saat: 20:00
Hamdi Dede’nin altınları, Mustafa ve babasını ayrı saflara düşürür. Mustafa, Nazlı’sıyla kuracağı yeni hayatla, kendi ailesinin geleceği arasında kalır. Özhanlılar cephesinde de durumlar karışıktır. Belda’nın sürpriz kararı aile için bir dönüm noktası olacak, yeni genel müdür Selim, Belda ve Bahar’ı karşı karşıya getirecektir.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-10-31saat: 20:00
Ziynet, Yağız’ın anlattığı acı gerçeği, Yusuf’a anlatmak üzere fabrikaya gider. Ancak, Yağız, onu bir bahaneyle uzaklaştırarak anlatmaması için ikna etmeye çalışır. Yıllardır evlat acısıyla yanan genç kadın, bu konuda sessiz kalmamaya kararlıdır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı