Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-10-31saat: 22:00
Evliliğini kurtarmak için önemli bir adım atan Fikret, kocasının hayatında bir başka kadın olduğunu görünce yıkılır. Kocası Ali’nin görüşme tekliflerini reddetse de sonunda karşı koyamaz. Aldatıldığını düşünen Fikret kocasından boşanmayı kabul edecek midir?

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-31saat: 20:00
Sıddık’ın kahveden tanıdığı bir arkadaşı, bir kıza aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü aşkını ilan edemez. Sıddık, Berke’den arkadaşı adına bir aşk mektubu yazmasını rica eder. Berke güzel bir aşk mektubu yazar, ama mektubun kime yazıldığı belli değildir.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-31saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-10-31saat: 22:00
Mehmet hayatını değiştiren gerçeklere ulaşma çabasındayken; Burak, Gaye’nin kendisinden uzaklaşmasına neden olduğuna inandığı Mehmet’i, ekarte etme çabasındadır. Hamza Yusuf’un kendi düzenlerini bozmak için çabaladığına inanır.

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-31saat: 20:00
Oktay anlık öfkesine kapılarak yaptığı hatanın farkına varmıştır. Hayatında ilk defa pişmanlık hisseden Oktay, hatasını telafi etmek isterken beklemediği sürprizlerle karşılaşacaktır. Feraye’nin düzene koymaya çalıştığı hayatı Oktay’ın hatasıyla yeniden karışmıştır.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2008-10-31saat: 21:00
Televizyondaki işinden ayrılan Ahmet yeni iş aramaktadır. Çabaları sonunda sonuç verir ve hava durumu sunuculuğa başlar. Fakat yaptığı tahminlerin yanlış çıkması insanların tepkisine yol açmaya başlamıştır. Osman ise ablası ile ortak sahibi olduğu evi ablasından çaktırmadan imza alarak satmayı planlamaktadır.

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-10-31saat: 19:45
Santor ve Garoks tarafından “saygı” duygusu alınan Cenk herkese küstah davranmaya devam etmektedir. Cenk’e yardımcı olmaya çalışırken Santor ve Garoks’un uzay gemisinde Traktor tarafından yakalanan Perfinya, onu etkisiz hale getirir ama hiç beklemediği başka bir tehlike ile karşı karşıya kalacaktır.

Side Order Of Life Side Order Of Life
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-31saat: 24:00
Person” dergisi için fotoğrafçılık yapan 30 yaşındaki Jenny McIntyre bu çağrıya kulak asıyor; hayata ve gerçekliğe gözlerini yeniden açıyor... Kanser hastalığına yaklaşımı ve farklı anlatımıyla komediyle dramı harmanlayan “Side Order of Life” Cuma akşamları CNBC-e’de...

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-31saat: 22:00
Umutsuz ev kadınlarının maceraları 4. sezon bölümleriyle devam ediyor

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-31saat: 21:00
Onlar Acil Servis doktorları... “ER” 13. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de hız kesmeden devam ediyor... Bebekleri hayati tehlike içinde olan Luka ve Abby inançlarını kaybetmemeye ve doğru kararlar vermeye çalışmaktadır.

The King Of Queens The King Of Queens
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-31saat: 19:30
Doug Heffernan (Kevin James) ile Carrie Heffernan’ın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanıklık ettiğimiz , adrese teslim komedi “The King of Queens” 9. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de...

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziE22008-10-31saat: 22:15
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi 5. Sezon bölümleri ile e2 izleyenleri ile buluşuyor... Amerika ve dünya televizyonlarının en popüler dizisi, ödül şampiyonu “The Sopranos” beşinci sezonuna girerken; Tony Soprano’nun başı yine dertte... Carmela ile gene ayrılar ve New Jersey ailesinde de işler pek yolunda sayılmaz.

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2008-10-31saat: 20:00
Kitty iki kişi ile; Jonathan ve Warren’la çıkmaya karar verir. Nora ise kocasının ölümünün getirdiği duygulardan sıyrılmak amacı ile başka biri ile çıkmaya karar verir fakat hiçbir şey planladığı gibi gelişmez.

Jake In Progress Jake In Progress
Yabancı DiziTNT2008-10-31saat: 19:15
Jake In Progress II. sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Magnum PR Agency’nin en değerli çalışanlarından biri olan New York’lu magazin yazarı Jake Philips’in (John Stamos) bu bölümde iki farklı yönü karşımıza çıkıyor. Bakalım etrafındaki insanlar bu yönlerine nasıl tepki verecek.

Yakın ve Uzak Yakın ve Uzak
Yabancı DiziTNT2008-10-31saat: 18:00
TNT gündüz ekranı kuşağında yer alan Home and Away, “şehrin” (Sydney) hemen kuzeyindeki Summer Bay adlı hayali bir sahil kasabasında yaşanan olaylar...

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-10-31saat: 19:40
Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor. Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Süeda Çil, Ayçin Tuyun, Serhan Süsler gibi isimlerin yer aldığı dizide, bir grup polisin maceraları anlatılıyor.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-10-31saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-10-30saat: 20:00
Nihal, Bihter’in evde yaptığı büyük değişikliklerden çok huzursuz olmuştur. Yavaş yavaş bütün sevdiklerinden uzaklaştırıldığını düşünen Nihal, Bülent’in Bihtere “ anne” diye hitap etmesini hazmedemez. Babasından, Behlül’den ve Matmazel Deniz’den sonra Bihter şimdi de Bülent’i elinden almıştır.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-10-30saat: 22:30
Musa ile Zeynep artık evlenmişlerdir. İkisi de birbirlerine kavuştukları için çok mutludurlar. Gonca ise Başar’dan çok etkilenmiş resmen aşık olmuştur. Başar da Gonca’ya aynı duygu yoğunluğunu hissetmektedir. Ayşe için ise artık bir tek önemli şey vardır, o da bebeğini yaşatabilmek.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-10-30saat: 20:00
İskender’e bombalı saldırı yapmaya hazırlanan Memati’yi kim durduracak? Memati’nin Polat’a ulaşmak için yaptığı yeni plan ne olacak? Cezaevinde kendi üssünü kuran İskender’in rahatını kimler, nasıl kaçıracak? Cezaevinde çıkan isyan, kime hizmet edecek, kimin planlarını bozacak?

Dantel Dantel
Yerli DiziATV2008-10-30saat: 22:30
Avrupa’da tanınmış bir fotomodel olan Jasmin, bir reklam çekimi için Türkiye’den davet alır. Yaşadığı yer olan Paris’ten İstanbul’a gelir. Çekimler esnasında bir kaza olur ve Jasmin böbreklerinden birini kaybeder. Diğer böbreğinde de doğuştan gelen bir anormallik olduğu için Jasmin’e böbrek nakli gerekmektedir.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-10-30saat: 20:00
B2 koğuşundaki kadınlar, en ağır suçlardan hüküm giymiş mahkûmlardır. Kimileri talihsiz, mağdur kadınlar, kimileriyse iflah olmaz suçlulardır. Fakat onlar aynı zamanda, birer eş, birer anne, birer evlattır. Belki de hepsinden önemlisi; Onlar birer kadındır...

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-30saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Ay Işığı Ay Işığı
Yerli DiziSTAR TV2008-10-30saat: 22:00
Başak, küçük bir kıza tecavüz suçundan yargılan Korkut Arıcan’ın davasındaki pürüzlerden etkilenip anne-kadın-avukat girdabında doğruyu bulmaya çalışacaktır. Yurt dışında hukuk okumuş, mastır yapmış aşiret kızı Zeynep ise kendisini kebapçılar zincirinin başına geçirmek isteyen babasının tüm engellemelerine rağmen mesleğini yapmak ister

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-10-30saat: 20:00
Salim Ağa Hacer ile Hayri’nin yaptığı evliliğin şokunu atlatmaya çalışmaktadır. Gülüm’ün Ulvi ile iş yapması ise Salim Ağayı iyice çıldırtmaktadır. Bütün bunların üstüne Gülüm Ulvi ile seminere katılmak için İstanbul’a gider. Hayri kiralık ev bakmak için Ulvi’nin evinin alt katına gittiğinde ise gördüklerine inanamaz.

The Starter Wife The Starter Wife
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-30saat: 21:00
Hollywood’da güçlü bir yönetici olan kocasından yeni boşanan bir kadının kendini yeniden bulma mücadelesini eğlenceli bir dille anlatan “The Starter Wife” bu akşam beşinci bölümü ile CNBC-e’de... 5. Bölüm: Sam Baskı Altında Molly’nin Sam’le olan ilişkisi oldukça iyi gitmektedir

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22008-10-30saat: 22:15
Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor. Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi...

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-10-30saat: 21:00
Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor; “Cold Case” üçüncü sezon bölümleri ile e2’de...

House House
Yabancı DiziTNT2008-10-30saat: 20:00
Huysuz, ukala, çekilmez, asosyal, saplantılı ve aynı zamanda dahi bir doktor, teşhis konulması zor hastalıklar ve bu konuda eğitilmek için özenle seçilmiş genç doktorlar... Televizyon dünyasının Nobel Ödülü olarak tanımlanan Humanitas Prize ödülüne, Altın Küre ve Emmy’e layık görülen House tüm zamanların en iyi hastane dizilerinden biri.

The Office The Office
Yabancı DiziTNT2008-10-30saat: 19:15
Nevi şahıslarına münhasır çalışanlar… Modern yaşamın bir parçası olan ofis yaşamı… 09.00 – 00.17 arasında bitmesi gereken işler. Kendini yalnızca bir patron değil aynı zamanda bir komedyen, bir dost, bir iyiliksever hatta ileri gidip bir tanrı olarak tanımlayan şakaları çoğunlukla anlaşılmayan ya da kırıcı olan sinir bozucu bir patron…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı