Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-24saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-10-24saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-10-24saat: 22:00
Mehmet’in doğru zamanda doğru yerde olması gerçeğe bir adım daha yaklaşmasına sebep olur. Mahkemeye sunulan delillerden karşı tarafın nasıl haberdar olduğuyla ilgili kafasında soru işaretleri olan Gaye aradığı yanıtı bulur. Boğaç Filiz’e olan duygularından bahsederken; Buse hayata küsmüş bir haldedir.

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-24saat: 20:00
Oktay’ın babasıyla beklenmedik karşılaşması yıllar süren baba-oğul hesaplaşmasını daha da derinleştirecek, Oktay ve Ekrem’i bir kez daha karşı karşıya getirecektir. Ama en az oğlu kadar kararlı olan Ekrem, Oktay’a rağmen bildiği yolda yürümeye devam edecektir.

Side Order Of Life Side Order Of Life
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-24saat: 20:00
Evren sizi uyandırmak için bir çağrıda bulunursa, ne yaparsınız? Cevap verir misiniz, yoksa gözardı mı edersiniz? İşte “In Person” dergisi için fotoğrafçılık yapan 30 yaşındaki Jenny McIntyre bu çağrıya kulak asıyor; hayata ve gerçekliğe gözlerini yeniden açıyor...

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-24saat: 21:00
Acil serviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil Servis doktorları... “ER” 13. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de hız kesmeden devam ediyor... Acil Servis Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziE22008-10-24saat: 20:00
Umutsuz ev kadınlarının maceraları 4. sezon bölümleriyle devam ediyor.

The Sopranos 4. Sezon The Sopranos 4. Sezon
Yabancı DiziE22008-10-24saat: 22:15
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi bu akşam 4. sezon birinci bölümü ile e2’de. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi’nde argo ve vahşet bu bölümde de sınır tanımıyor. Kara mizah serpiştirilmiş bu agresif diziyi kaçırmayın.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2008-10-24saat: 21:00
Yakında çocuğu olacak olan Ahmet işten kovulunca büyük bir şok yaşar. Hamile olan İpek’e bu haberi vermek hiç de kolay olmayacaktır çünkü İpek doğum havasına girmiştir ve çok masraflı hayaller kurmaktadır. Ahmet için ikinci şok da kendi yerine en iyi arkadaşı Serkan’ın alınmasıdır.

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-10-24saat: 19:45
Santor ve Garoks, Cenk ve Nazlı’yı uzay gemilerine kaçırırlar. Santor ve Garoks bu kez deneylerini Cenk ve Nazlı üzerinde yapacaklardır. Tara’nın iyileşebilmesi için gerekli olan çiçeği almak için gizlice Vektor’un bahçesine giren Florinya’yı bir sürpriz beklemektedir.

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2008-10-24saat: 20:00
İnsanın hayattaki amacı nedir? Ya da hayatın kendisini değerli kılan şey nedir? Modern dünyanın karmaşası içinde yaşamak kolay iş değil… Yaşamın üzerine savaşın, bağımlılıkların, ihanetin ve hatta ölümün gölgesi düşse de Walkers kardeşler birbirlerine kenetlenerek bu gölgelerden kurtulabilir.

Jake In Progress Jake In Progress
Yabancı DiziTNT2008-10-24saat: 19:15
Jake Philips (John Stamos) inanılmaz derecede iyi giyinir ve şöhretli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar. Jake, müşterilerinin imajını düzeltmek için daha doğrusu gerçekleri değiştirmek için çalışırken bu görev yüzünden inanılmaz gülünç durumlara da düşer.

Umut Hastanesi Umut Hastanesi
Yabancı DiziTNT2008-10-24saat: 15:00
Chicago Hope, büyük bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin amansız mücadelesini gözler önüne seren bir drama. Hastanede çalışan sağlık görevlilerinin özel ve mesleki hayatlarında karşılaştıkları sorunları gerçekçi bir şekilde ele alan bir sağlık dramı.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-10-24saat: 19:40
Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor. Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Süeda Çil, Ayçin Tuyun, Serhan Süsler gibi isimlerin yer aldığı dizide, bir grup polisin maceraları anlatılıyor.

Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-10-23saat: 20:00
Nihal’in, Behlül’ün evden uzaklaşmasına gösterdiği tepki Adnan Bey’i etkiler. Bihter, Behlül’ün dönmesi için istekli olmasa da, Adnan Bey, Behlül’ün eve dönmesi için bir adım atar. Ancak Behlül’ün Adnan Bey’in de işine gelecek başka planları vardır.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-10-23saat: 22:15
Ayşe’nin bebeğinin Musa’dan olduğu artık bir sır değildir. Tüm aile ve tabii ki başta Zeynep olmak üzere herkes şoktadır. Bu olay bu sefer hiç kimsenin kabul edemeyeceği kadar büyüktür. Musa yıkılmıştır. Her ne kadar bu olayın, Zeynep hayatına girmeden önce olduğunu söylese de, Zeynep hiçbir açıklamayı kabul etmez

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-10-23saat: 21:30
İskender’e bombalı saldırı yapmaya hazırlanan Memati’yi kim durduracak? Memati’nin Polat’a ulaşmak için yaptığı yeni plan ne olacak? Cezaevinde kendi üssünü kuran İskender’in rahatını kimler, nasıl kaçıracak? Cezaevinde çıkan isyan, kime hizmet edecek, kimin planlarını bozacak?

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-10-23saat: 20:00
Yakup cinayet işlemeyi beceremeyince Filiz, Ziynet’in kara listesine girer. Ziynet bu işi kendi bildiği gibi çözmek üzere Osman’ı görüşe çağırır. Osman peşindekileri atlatıp nihayet görüşe gelecek; fakat Ziynet’in gözü önünde Zerrin’le uzun uzun el sıkışınca Zerrin de kara listeye girecektir.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-23saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-23saat: 22:00
Oktay yeni bir kalbin hayatını kurtarmasını beklerken, Şevket oğlunu ölüme terk eden Oktay’a oğlunun kalbiyle hayat vermeyi reddeder. Oktay’ın ailesinin ise pes etmeye niyeti yoktur. Oktay’ın yıllardır görüşmediği babası Ekrem, bu sorunu kendi yöntemleriyle çözmek üzere harekete geçer.

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-10-23saat: 20:00
Halise’nin vurduğu Hayri hastaneye, Halise ise karakola götürülür. Hayri bütün bunlara rağmen davacı olmaz. Halise nezarette mahkemeyi beklemektedir. Bu olay ise Salim ile Gülüm’ü tekrar yakınlaştırır.

The Starter Wife The Starter Wife
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-23saat: 21:00
Molly’nin Sam’le olan ilişkisi oldukça iyi gitmektedir ve Molly onunla olmaktan dolayı çok mutludur. Ancak Joan’ın içkiyi bırakmasını sağlamaya çalıştığı için Molly’nin onunla arkadaşlığında sorunlar yaşanır. Bu arada boşanma işlemleri yolunda gitmemektedir ve Molly Sam’e değişmesi için baskı yapmaya başlar.

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22008-10-23saat: 22:15
Bu akşam ekrana gelecek üçüncü bölümde neler olacak? Çöldeki fiyaskonun ardından Walter ve Jesse için iş başa düşmüştür. Skyler ise Walt’un son zamanlardaki davranışlarından giderek daha çok şüphelenmeye başlar.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-10-23saat: 21:00
Eski dosyalar yeniden açılıyor, adalet geç de olsa yerini buluyor… Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş dosyaları aydınlatmaya devam ediyor.

House House
Yabancı DiziTNT2008-10-23saat: 20:00
Huysuz, ukala, çekilmez, asosyal, saplantılı ve aynı zamanda dahi bir doktor, teşhis konulması zor hastalıklar ve bu konuda eğitilmek için özenle seçilmiş genç doktorlar... Televizyon dünyasının Nobel Ödülü olarak tanımlanan Humanitas Prize ödülüne, Altın Küre ve Emmy’e layık görülen House da bakalım bu hafta neler olacak

The Office The Office
Yabancı DiziTNT2008-10-23saat: 19:15
Modern ofis yaşamını alaylı bir dille eleştiren Emmy ve Altın Küre ödüllü komedi dizisi The Office’in bu bölümünde Michael şirket hakkında bir dedikodu duyar. İlerleyen zaman içerisinde şirketin merkezinden cinsel taciz politikalarını yinelemek amacı ile bir görevli ve bir avukat gönderilir. Bu durum Michael’ı epey korkutacak.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-10-23saat: 19:45
Nana hem istemediği bir iş konusunda hem de Simge ile ilişkisi konusunda çok kararsızdır. Kulina onun bu kararsız durumda olmasına ve duygularını dile getirememesine çok kızar ve oyuncaklar ülkesinden Pilli Bebek’i dünyaya gönderir.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-10-23saat: 21:30
Bazı ruhlar vardır ki, fedakârlık timsali, olgun ruhlardır. Her hareketleriyle hal insanı olduklarını belli eden bu ruhlar için doğruluk, cesaret, fedakârlık ve ahde vefa; her ne şart altında olurlarsa olsunlar, taviz vermedikleri vasıflardır. Onlar, yaşatma sevdasıyla yaşama zevklerinden vazgeçmiş ve hayatlarıyla abideleşmiş müstesna ruhlardır.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-10-22saat: 20:00
Ali Rıza Bey, Şevket’ten uzak durması için Ferhunde’yle son kez konuşmaya karar verir. Ancak bu ziyaret, Ferhunde’nin elini kuvvetlendirir. Şevket’in kendisine olan zaafından bir kez daha emin olan Ferhunde, bu durumdan istifade eder.

Elif (Final) Elif (Final)
Yerli DiziATV2008-10-22saat: 23:10
Doktorun verdiği ölüm haberi herkesi yıkar ama sürpriz bir ölüm haberidir bu; ölen Ahmet değil Melek’tir. Karabey ailesi gelinleri Melek’i son yolculuğuna uğurlar. Bu kayıp herkesi derinden üzer. Tek tesellileri Ahmet’in hala yaşıyor olmasıdır...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı