Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-10-18saat: 22:00
YENİ .İngiltere Kralı VIII. Henrynin çalkantılı hayatı ve olaylı aşklarını anlatan The Tudorsta ikinci buluşmaya hazır mısınız? The Tudorsta hiç bir şey bıraktığımız gibi olmayacak.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-10-18saat: 24:30
Winchester kardeşler bir avukatın ve karısının ölümünü araştırırken bu ölümlerin öncesinde bu kurbanların bir hayalet görmüş olduklarını öğrenirler. Ne yazık ki bu araştırma esnasında polis tarafından yakalanırlar ve karmaşık geçmişleri masaya yatırılır.

Cold Feet Cold Feet
Yabancı DiziTNT2008-10-18saat: 23:30
Üç çift ve büyük bir arkadaşlık hikayesi... Adam Williams (James Nesbit) ve Rachel Bradley (Helen Baxendale) bir yıldır birliktedir, Jenny (Fay Ripley) ve Pete Gifford (John Thomson) çifti ise daha yeni çocuk sahibi olmuştur ve ikinci bir çocuk hayali kurar..

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2008-10-17saat: 20:00
Birbirlerini çocukluklarından beri seven Nazlı ve Mustafa, bir türlü evlenememişlerdir. Arkasına sığınacakları bahane çok olsa da, parasızlık, bunun başlıca sebebidir. Ailelerinin, arkadaşlarının ve mahallenin gözleri önünde defalarca ayrılıp barışmaları, ilişkiyi hafiften yıpratsa da “aşk”larını iyice alevlendirmiştir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-10-17saat: 21:45
Demir bütün işlemleri tamamlamış, hatta nikâh gününü bile almıştır. Düğün Asi’nin sandığından daha erken olacaktır. Düğünün nasıl yapılacağı aile içinde krize neden olur. Neriman. rahmetli babasının istediğine uygun, davullu zurnalı düğün yapılması konusunda diretir.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-17saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri”, Türk izleyicisinin hasret kaldığı aile sıcaklığını, masumane ilişkilerini ve yaşamın doğal ritmini ekrana taşırken ‘keşke bende bu ailenin bir parçası olasaydım’ duygusunu yaşatacak. Çocuklarına düşkün ve bütün güçlüklere karşı ailesini bir arada tutma çabasında...

Gurbet Kuşları Gurbet Kuşları
Yerli DiziATV2008-10-17saat: 22:00
Tamirhanede işlerin durgun olduğu bir anda Gülistan’dan sürpriz bir teklif gelir. Morali bozuk olan Fatoş, ikizi Kemal sayesinde kendine gelir ve kardeşinin desteği sayesinde hayata yeniden bağlanmaya başlar. İlyas’ın eşi evlilik yıldönümleri için bir davet düzenler...

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-10-17saat: 22:00
Eylül’ün doktor olarak çalışmaya başladığı ilk gündür. Teknesinde kaldığı Levent’le heyecanını paylaşması ve onu fazla sahiplenmesi Levent’in aklını karıştırır. Siyah bir minibüsün eşlik ettiği ambulanstan indirilen Yakup Baştar, ilginç ailesi ile bir anda hastane gündemine oturur.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-10-17saat: 20:00
Sinan, evine gelen alacaklısını kazara öldürür… O sırada annesiyle tartışan Aslı babasının yanına gelmiştir. Kızına durumu belli etmemek için bahaneler öne sürerek evden uzaklaştıran Sinan, evden eşya taşıyacağını söyleyerek Seyhan’ın arabasını alır.

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-10-17saat: 22:00
Turgut ve adamları Mehmet’i etkisiz hale getirmek için eve baskın yapar. Çember giderek daralmaya başlamıştır. Gerçeğin ortaya çıkması an meselesidir. Hamza’nın gözü Yusuf’un üstündedir.Macera her şey bitti dendiği yerde yeniden başlayacaktır.

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-17saat: 20:00
Oktay yeni bir kalbin hayatını kurtarmasını beklerken, Şevket oğlunu ölüme terk eden Oktaya oğlunun kalbiyle hayat vermeyi reddeder. Oktayın ailesinin ise pes etmeye niyeti yoktur. Oktayın yıllardır görüşmediği babası Ekrem, bu sorunu kendi yöntemleriyle çözmek üzere harekete geçer.

Side Order Of Life Side Order Of Life
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-17saat: 20:00
Evren sizi uyandırmak için bir çağrıda bulunursa, ne yaparsınız? Cevap verir misiniz, yoksa gözardı mı edersiniz? İşte “In Person” dergisi için fotoğrafçılık yapan 30 yaşındaki Jenny McIntyre bu çağrıya kulak asıyor; hayata ve gerçekliğe gözlerini yeniden açıyor...

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-17saat: 01:15
Bir dedektif! Dedektif Lily Rush... Meslek aşkıyla çalışıyor. Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, O da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziE22008-10-17saat: 20:00
Umutsuz ev kadınlarının maceraları 4. sezon bölümleriyle devam ediyor

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2008-10-17saat: 21:00
Yalancı Romantik tüm eğlencesi ile Fox ekranlarında devam ediyor… Ahmet, doğacak olan oğlu için pahalı bir yatak odası takımı almıştır. Fakat bu sırada İpek gelecek bebeğin erkek değil kız olduğunu öğrenir. Oğlu olacağı için havalara giren Ahmet’e bu haberi vermek imkansız gibi birşeydir

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2008-10-17saat: 20:00
Walkers kardeşlerin hayatını gözler önüne seren Emmy ödüllü Brothers & Sisters’ın I. Sezon üçüncü bölümünde kardeşleri kötü bir sürpriz beklemekte. Nora’nın düşündükleri kadar iyi niyetli bir kadın olmadığı ortaya çıkar. Diğer tarafta ise Justin, babalarının gizli ilişkisi hakkında diğer kardeşlerini bilgilendirecek.

Jake In Progress Jake In Progress
Yabancı DiziTNT2008-10-17saat: 19:15
Magnum PR Agency’nin en değerli çalışanlarından biri olan New York’lu magazin yazarı Jake Philips (John Stamos) için hayat çok hızlı ilerliyor. II. sezonun 6. Bölümünde Jake, Annie’nin düğününe gidip bu evliliğe bir son vermek niyetinde...

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-10-17saat: 19:45
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolunun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor. Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Süeda Çil, Ayçin Tuyun, Serhan Süsler gibi isimlerin yer alıyor.

 Annem Annem
Yerli DiziTRT 12008-10-16saat: 22:15
Başar ve Gonca birbirlerinden o kadar çok etkilenmişlerdir ki, bunun adı ikisinde de aşktır. Duygularının yoğunluğuna engel olamayan iki genç, birdenbire o kadar çok yakınlaşmışlardır ki, artık aralarında bitemeyecek bir bağ oluşmuştur. Ayşe’nin durumu her geçen gün daha fazla risk içermeye başlamıştır.

 Aşk-ı Memnu Aşk-ı Memnu
Yerli DiziKANAL D2008-10-16saat: 20:00
Behlül, Adnan Bey’e Nihat’ın babasından duyduklarını anlatarak onu evliliği konusunda uyarır. Ancak Adnan Bey, Bihter’e duyduğu aşk yüzünden bu uyarıyı ciddiye almaz ve Behlül’le tartışır. Bihter’in de sert çıkışıyla gururu kırılan Behlül evden ayrılır. Behlül’ün Bihter yüzünden gittiğini düşünen Nihal, Bihter’e tepkisini gösterir.

 Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-10-16saat: 20:00
İskender’in bir türlü istediği bilgileri vermeyen Polat’ı konuşturmak için hazırladığı sürpriz ne olacak? Bu sürpriz Polat’ın dilini çözecek mi? Polat Alemdar, İskender’in hücresinden kurtulmak için nasıl bir plan yapacak? Ustası Polat’a bir türlü ulaşamayan Memati, İskender’den intikam almak için nasıl bir plan yapacak?

 Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-10-16saat: 22:00
Psikoloğun etkisiyle duygularını dile getirmeye başlayan Handan, Aliye’yle konuşur ve bu konuşma ikisi arasındaki buzları eritir. Ancak Savcı, Handan’ı suçlamaya devam eder ve Tarık’tan rapor konusunu sonuçlandırmasını ister. Tarık bu yüzden psikologla çatışır.

 Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-16saat: 22:00
Kalbini… Yıllarca uğruna çalıştığı adına sürülen bir leke ile kalp krizi geçiren Oktay, kalp nakline ihtiyaç duyduğunda kendisinin aksine paraya önem vermeyen Hüseyin’in kalbini alırsa neler olur? Aşkları da devralır mı kalp nakli yaptıranlar?

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-10-16saat: 20:00
Salim Ağanın ilk aşkı Bahar’ın Ürgüp’e dönüşüyle Salim Ağa ile Gülüm arasında kıskançlık rüzgârları esmeye başlar. Bu yüzden bir süre görüşmeme kararı alırlar. Seher hamilelik yüzünden zor günler geçirmektedir. Hayri ise büyük aşkı Hacer’le bir araya gelmenin planlarını yapmaktadır.

 The Starter Wife The Starter Wife
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-16saat: 21:00
Hollywood’da güçlü bir yönetici olan kocasından yeni boşanan bir kadının kendini yeniden bulma mücadelesini eğlenceli bir dille anlatan “The Starter Wife” bu akşam dördüncü bölümü ile CNBC-e’de... 4. Bölüm: Molly Yeni Hayatına Alışıyor Lou’nun ortadan kaybolmasıyla ilgili polis soruşturması hala devam etmektedir.

 Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22008-10-16saat: 22:15
Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor. Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi...

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-10-16saat: 19:45
Nana’nın sırrı Simge tarafından öğrenilmiştir. Yüce konsey artık Nana’nın sonsuza değin bir bez bebek olarak kalmasına karar verir. Ancak oyuncaklar dünyasındaki oyuncakların ve Kulina’nın da çabalarıyla Nana’ya bir şans daha verilmesi kararı çıkar.

 Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-10-16saat: 16:30
İpek hamileliği nedeniyle eve yardımcı bir kadın almayı düşünmektedir. Ahmet ile Nurdan ise bu tür bir masrafın son derece gereksiz olduğunu söyleyerek İpek’i ikna ederler. Nurdan gelip her türlü işe yardım edecektir. Hatta Nurdan geceleri de kalmaya karar verince Ahmet’in keyfi kaçar.

 Umut Hastanesi Umut Hastanesi
Yabancı DiziTNT2008-10-16saat: 15:00
Chicago Hope, büyük bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin amansız mücadelesini gözler önüne seren bir drama. Hastanede çalışan sağlık görevlilerinin özel ve mesleki hayatlarında karşılaştıkları sorunları gerçekçi bir şekilde ele alan bir sağlık dramı.

 The Office The Office
Yabancı DiziTNT2008-10-16saat: 19:15
Modern yaşamın bir parçası olan ofis yaşamı… 09.00 – 00.17 arasında bitmesi gereken işler. Kendini yalnızca bir patron değil aynı zamanda bir komedyen, bir dost, bir iyiliksever hatta ileri gidip bir tanrı olarak tanımlayan şakaları çoğunlukla anlaşılmayan ya da kırıcı olan sinir bozucu bir patron…
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı