Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
 The Riches The Riches
Yabancı DiziTNT2008-10-16saat: 20:00
Tüm üyeleri birer dolandırıcı olan gezgin bir ailenin hikayesini anlatan The Riches’ın bu bölümünde Wayne ve Dahlia’nın ilişkilerinde açılan delik daha da büyüyor. Nina ise Dahlia’nın yalanlarından bıkmış durumda. Bayou Hills anlaşması güvenilmez davranışlar nedeni ile riske girer.

Mert ile Gert Mert ile Gert
Yerli DiziTRT 12008-10-16saat: 14:45
Çapkın Mert, tutumlu Gert, güzel Nazlı ve huysuz Servet Hala… Emre Altuğ, Ragga Oktay, Begüm Birgören, Zihni Göktay ve Ayşen Gruda’nın başrollerini paylaştığı “Mert ile Gert” adlı dizi, 11 Temmuz Cuma’dan itibaren TRT 1 ekranlarında…

 Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-10-16saat: 21:30
Bazı ruhlar vardır ki, fedakârlık timsali, olgun ruhlardır. Her hareketleriyle hal insanı olduklarını belli eden bu ruhlar için doğruluk, cesaret, fedakârlık ve ahde vefa; her ne şart altında olurlarsa olsunlar, taviz vermedikleri vasıflardır.

 Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-10-15saat: 20:00
Dilber Hala üst kata taşınma sürecinde tadilat fikirleri alma bahanesiyle Sütçüoğlu rezidansından çıkmamaktadır. Bu yakınlık bir süre sonra Volkan ve Aslı’nın hayatına burnunu sokma olarak da kendini gösterir. Oysa evdeki disiplinden bıkan Volkan, artık rock tarzında bir hayat yaşamaktadır

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-15saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

 Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-10-15saat: 20:00
Ferhunde’nin Şevket’ten boşanmak istememesi Ali Rıza Bey ve ailesini sıkıntıya sokarken, Şevket, Ferhunde’nin hislerini sorgulamaya başlar. Oğuz yeni işindeki başarısının karşılığını yavaş yavaş almaktadır. Geçmişte kalan tüm borçlarını kapatmak için önce Yaman’a gider.

 Dexter Dexter
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-15saat: 20:00
Dexter, Lila’yla arasına mesafe koymaya çalışmaktadır ancak Lila aralarındaki ilişkiye umduğundan daha fazla sahip çıkmaktadır. Bu arada “Körfez Limanı Kasabı”nı yakalamak için herşeyi göze alan Lundy’nin kararlılığı Dexter’ı endişelendirmektedir. Çünkü takip sürecinde ondan hep bir adım önde olmak zorundadır.

 The King Of Queens The King Of Queens
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-15saat: 20:00
Doug’ın Köpekli Günleri Mahallede komşular arasında yapılan partiye davet edilmemesine kırılan Doug, iyi biri olduğunu kanıtlamak ve sempati toplamak için öksüz bir köpeğe sahip çıkar. Ancak bir süre sonra bu yaptığına pişman olacaktır. Diğer yandan Arthur, Danny’ye yardım edeyim derken kumar merakı onu da sarar...

 Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-10-15saat: 21:00
LILLIAN’IN GİZEMLİ ÖLÜMÜ Cold Case’in üçüncü sezon onüçüncü bölümünde, Lillian adlı kadın Philadelphia Polis Departmanı’na gelerek 1968’de kızını kimin öldürmüş olabileceğini bildiğini iddia edince Rush ve ekibi olayı tekrar araştırmaya karar verir.

 Dirt Dirt
Yabancı DiziE22008-10-15saat: 22:15
ŞANTAJ VİDEOSU Bu akşam ekrana gelecek ikinci sezon ikinci bölümde neler olacak? Ünlü bir sima, hapisten gereğinden önce salıverilince, Lucy konuyu araştırmak için kolları sıvar. Bu arada kendi kendini mahveden ve zarar veren bir yıldızın videosunu ele geçiren Willa ve Farber, kaynağın kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır

 Extras Extras
Yabancı DiziTNT2008-10-15saat: 19:15
Bu bölümde karşımızda konuk oyuncu olarak David Bowie var. Andy, şöhretin sandığı kadar eğlenceli bir şey olmadığını düşünür; sit com korkunç eleştiriler almıştır. Andy ve arkadaşları David Bowie’nin sahne aldığı bir bara giderler. Bowie, şarkıları ile Andy’i zor durumda bırakır.

 Kyle Xy Kyle Xy
Yabancı DiziTNT2008-10-15saat: 20:00
Onun anıları yok… Tek hatırladığı şey bir ormanın orta yerinde gözlerini dünyaya açtığı... O neşeyi, öfkeyi, acıyı ve aşkı tanımıyor… Kyle, Trager Ailesi’nin desteği ile karanlık geçmişine ışık tutmayı, insanı insan yapan duyguları ve dünyayı keşfetmek istiyor…

 Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-10-14saat: 20:00
Makbule’nin Cemil hakkında yaptığı suç duyurusu Lamia’nın da başını yakar. Oğlunu kurtarmak için her yolu deneyen Saib, soruşturmanın derinleşmesiyle çaresiz kalır. Makbule iddialarını doğrulayacak yepyeni deliller bulur. Bu olayların ortasında kalan Şahika, gerçeklerin izini sürmeye devam eder…

 Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-10-14saat: 22:00
Salim Ağa için tam her şey yoluna girmişken bir telefon hayatını alt üst eder. Onu bırakıp giden ilk aşkı Bahar tekrar dönmüştür Ürgüp’e. Salim Ağa Gülüm ile Bahar arasında kalır. Gülüm Salim Ağayı kıskanır, bir süre görüşmeme kararı alır. Bu sırada Hayri ise aşk mektuplarıyla Hacer’in kalbini kazanmaya çalışmaktadır.

 Pulsar Pulsar
Yerli DiziSTAR TV2008-10-14saat: 20:00
Bay Fantor köpeğin Pulsar olduğundan emin olmanın verdiği rahatlıkla, Çağlar ve Pulsar’ı serbest bırakır. Kedi ve Sınaypır bundan sonraki görevi ise Pulsar’ı sürekli takip ederek onun profesöre gittiği anı yakalamaktır. Tüm aile Çağlar’ı bulmak için seferber olmuşlardır.

 Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-14saat: 20:00
Eve girip Neriman, Ece ve Nalanı rehin alan soyguncuların niyeti ciddidir. İstedikleri yapılmazsa üç kadını öldüreceklerdir. Gergin bir bekleyiş vardır. Bu arada soyguncular acıkırlar. Nasıl olsa yaşlı bir kadın, bize bir şey yapamaz diyerek Nerimanın ellerini çözerler ve yemek hazırlamasını isterler.

 Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-10-14saat: 20:00
Cansu’yu ne okulda, ne de bahçede bulamayan Armi şoke olur. Elif durumu öğrenince çılgına döner ve Cansu’nun kaybolmasından Armi ile Utku’yu sorumlu tutar. Herkes Cansu’yu bulmak için seferber olur. Timuçin, emniyetten bir yetkiliyi devreye sokar, gazeteye ilan verilir, okul çevresindeki sokaklar tek tek aranır.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-10-14saat: 22:00
Şehrazat’a gelen şüpheli bir elektronik posta, Onur’un içine kurt düşürür. Şehrazat, Mihriban’la birlikte gittiği Bakü’den yalnız döner. Firdevs’in Nilüfer’e aşırı düşkünlüğü Şehrazat’ı rahatsız etmektedir. Kerem izini kaybettiren babası Semih’i aramaktadır.

 The Big Bang Theory The Big Bang Theory
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-14saat: 20:30
IQ’su yüksek, EQ’su pek parlak olmayan iki dahinin karşı dairesine EQ’su harika, IQ’su idare eder sarışın bir afet taşınırsa ne olur? Karşı kutupların birbiriyle çarpıştığı, CNBC-e’nin yeni sitcom’u “The Big Bang Theory” Salı akşamları ekranda...

 Cold Case Cold Case
Yabancı DiziE22008-10-14saat: 21:00
Eski dosyalar yeniden açılıyor, adalet geç de olsa yerini buluyor… Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor; “Cold Case” üçüncü sezon bölümleri ile e2’de...

 Ece Ece
Yerli DiziFOX TV2008-10-14saat: 19:45
“Kadınlık kâbusu”nun sona ereceği ve yeniden erkek olacağı umuduyla heyecanlanan Ece’nin, büyücü kadının evinde yaşadığı şok, hayatının geri kalanını kadın olarak sürdürmek zorunda kalacağı gerçeğiyle birleşince, en yakın arkadaşını ve platonik aşkını, içine girdiği ruhsal çöküntüden kurtarmak Sema’ya düşer..

 Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-10-13saat: 20:00
Köyünden kaçıp İstanbul’a gelen Fatma adlı genç kız, burada kendine ait bir hayat kurmuştur. Fatma’nın şüpheli bir kaza geçirmesinin ardından Ekip harekete geçer. Ağabeyi ve annesi olayın çözümü için Ekip’e destek olur. Ahlak Masası’nda görev yapan Fazlı adlı polis memurunun deniz kenarında cesedi bulunur.

 Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziKANAL D2008-10-13saat: 22:15
Ayla annesiyle ilgili büyük sırrı öğrenecek mi?Suat’ın aşk itirafı Ayla’yı bocalatır. Öte yandan Sertaç, Suat’ın, kızıyla ilgilenmesinden rahatsızdır. Çarşamba’nın abisini bekleyen ev halkı ise, kendilerini bekleyen sürprizden habersizdir. Soner nihayet Rana’nın gizli kapaklı işlerini öğrenir.

 Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2008-10-13saat: 22:00
Serdar amacına ulaşmış, Sabiha’nın geçmişi ile ilgili bilgiler ile Galip’in kafasını karıştırmayı başarmıştır. Galip bu bilgileri Sabiha’nın ağzından duymadığı için çok öfkelenmiş adeta kendini aldatılmış hissetmiştir. Seher ve Serdar durumdan çok mutludur. Sabiha’nın aceleyle çıkmış olmasını bir kaçış olarak görmektedirler.

 Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-13saat: 20:00
Türkiye’nin tanınmış firmalarından birinin sahibi olan Oktay, saygın ve zengin biridir. Bu duruma gelebilmek için ise bir şeyi geride bırakmıştır. Kalbini… Yıllarca uğruna çalıştığı adına sürülen bir leke ile kalp krizi geçiren Oktay, kalp nakline ihtiyaç duyduğunda kendisinin aksine paraya önem vermeyen Hüseyin’in kalbini alırsa neler olur?

 Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-10-13saat: 20:00
Yapım: Pana Film Yapımcı: Raci Şaşmaz Senaryo: Raci Şaşmaz Bahadır Özdener Cüneyt Aysan Yönetmen: Zeynep Günay Tan Oyuncular: Yavuz Bingöl Yetkin Dikinciler Özge Borak Şakrak Yağmur Kaşifoğlu Ali Atay Serkan Ercan Bilge Şen Volkan Demirok Hasan Kaçan Ahmet Uğurlu

 Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-10-13saat: 20:00
Aleks camide herkesin tanıklığıyla şahadet getirip Müslüman olmuştur. Herkes şaşkındır. Ramiz camiden çıkıp eve gider. Aleks ise eve kadar gelip, Ramiz’den bir Müslüman olarak kızını ister. Ramiz şaşkındır, düşüneceğini söyler. Ancak Aleks’in Müslüman olması sorunları çözmeyecektir.

 Without a Trace Without a Trace
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-13saat: 21:00
5. sezon bölümleri ile her Pazartesi CNBC-e’de. Jack Malone ve ekibi yine kayıpların peşine düşüyor. Daha önce olduğu gibi çözümü DNA’da, fiziksel kanıtlarda ve laboratuvarlarda aramak yerine, kurbanların yakınlarıyla ya da düşmanlarıyla konuşarak arıyor...

 Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-13saat: 20:00
Las Vegas gecelerinin heyecanı CNBC-e ekranına geri döndü. Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... Dram, komedi ve aksiyonu başarıyla birleştiren Las Vegas, CNBC-e’nin yeni yayın döneminde 5. Sezon bölümleri ile her Pazartesi karşınızda!

 Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-10-13saat: 19:45
Morali bozuk olan kız takımını takımı topluca milli maça götürürler. Fikret her şeyi ayarlar fakat aileler, kasabalı ve Cezmi buna izin vermemek için mücadeleye başlarlar. Kız takımı bütün zorluklara rağmen milli maçı izlemeye gidebilecek mi?
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı