Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24 dizisi 24 dizisi
Yabancı DiziE22008-08-13saat: 21:00
Jack, Graem’i kendisini McCarthy’nin ofisine götürmesi için zorlar. Böylece babalarının nerede olduğuna dair bir ipucu bulmayı ummaktadır. Bu arada çok daha aşırı stratejiler uygulamayı planlayan Lennox, Karen’a karşı elindeki kozu kullanır. Diğer yandan FBI’ın Walid’le yaptığı operasyon umulduğu gibi gitmez. Anti-Terör Birimleri’nde alınan yeni güvenlik önlemleri ise Nadia’nın hareket özgürlüğünü kısıtlamıştır.

Talih Kuşu Talih Kuşu
Yerli DiziATV2008-08-13saat: 22:40
Tellioğlular’ının evindeki partiyi dağıtan Cansu’yu takip eden Kaan, onun ve Babür’ün yolunu keser. Gençler arasındaki tartışma iyice alevlenir ve kendilerini karakolda bulurlar. Onları kurtarmak Kaan’ın eski tüfek dayısı Macit’e düşer. Villada ise Nevra ve Selim misafirlerine olayı açıklamaya çalışmaktadır. Cansu’nun eve gelmesi gecikince Gülseren ve Döndü de endişe içinde ne yapacaklarını bilemezler

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-13saat: 21:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-13saat: 22:15
Tony’nin Gloria ile olan ilişkisi özellikle beraber Bronx Hayvanat Bahçesi’ne yaptıkları gezi sonrası giderek ısınmaya başlar. A.J. sonunda yaptıklarından dolayı tutuklanır. Christopher ise Adriana’ya hediye olarak yeni bir gece klübü almıştır. Diğer taraftan Jackie Jr., Tony’nin tüm karşı çıkmalarına rağmen babasının işine el koymaya çalışır.

Hustle Hustle
Yabancı DiziTNT2008-08-13saat: 20:00
Hustle’ın bu bölümünde bizim sıra dışı dolandırıcılarımız Londra’nın göbeğinde bir altın madeni olduğunu söyleyerek hedeflerini dolandırmayı planlıyorlar… Amaçları eski dostları Harry Holmes’un intikamını almak. Acımasız gayrimenkul uzmanı Howard Jennings’in tuzağa düşürmesi sonucu hapse giren Harry Holmes’un intikamını almak için takım sıkı bir plan hazırlar.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-08-12saat: 20:45
Şevkiye’nin , mahkeme sonuçlanmadan Cansu’yu almak istemesi, Elif’i çılgına çevirir.Utku’nun da yardımı ile Cansu’yu Hulusi Bey’in köşkünde saklarlar.Armi ve diğer kızlar ise Şevkiye’ ye Cansu’nun Antalya’ya bir aile dostlarının yanına tatile gittiğini söylerler.Fakat Şevkiye bu yalana inanmaz.Elif ise Cansu’yu kaybetmemek için her şeyi yapmaya kararlıdır.

Sürgün Hayatlar Sürgün Hayatlar
Yerli DiziTRT 12008-08-12saat: 22:20
Efe, Nesrin’i yemek sonrası eve bırakırken, talihsiz bir şekilde kaza geçirirler. Bu kaza, Doğan ile Eylül’ün yolunu aynı hastaneye düşürür ama aynı zamanda Eylül’ün Efe’ye karşı duygularını sorgulamasına sebep olur. Ziya, kendilerine yapılan saldırının arkasında kim olduğunu bulmak için, saldırganı aramaya başlar. Bu arada Nesrin, Eylül’le tanışır...

Pulsar Pulsar
Yerli DiziSTAR TV2008-08-12saat: 20:40
Pulsar ile Çağlar mutlu günlerine dönmüşlerdir. Pulsar Çağlar’ı affetmiş ve iki dost yeni maceralarla dolu günler için yan yana omuz omuzadırlar. Babası Tahir’in foyalarını ortaya çıkardıkları için Çağlar ve Pulsar’a düşman olan Gürbüz ve arkadaşları hain bir plan hazırlar. Planlarında başarılı olan Gürbüz ve arkadaşlarının mutluluğu uzun sürmez çünkü Pulsar yine iş başındadır.

Polis Akademisi 4 Polis Akademisi 4
Yerli DiziFOX TV2008-08-12saat: 22:00
Her türlü suçun bir yaşama biçimi haline geldiği Los Angeles şehrini, bu pisliklerden temizlemeye and içmiş, cesur ama biraz sakar kahramanlarımız aynı zamanda da polis olmayı öğrendikleri akademilerini yaşatma savaşı içindedirler. Yaşlı müdür Lassard hem suça karşı daha güçlü olmak hem de Polis Akademisi’nin gerekliliğini ispatlamak için harika bir plan yapar.

Ateş Ve Barut Ateş Ve Barut
Yerli DiziFOX TV2008-08-12saat: 20:00
Ateş Ve Barut artık kahkaha attıran heyecanlı olaylarla dolu. Cengiz ve Yılmaz yeni bir eve taşınırlar. Ama ev sahibi Hoşaf Abla ve kızları başlarının belasıdır artık. Ekip mısırcı kılığında bir uyuşturucu satıcısına baskın düzenler. Ama başlarına birbirinden komik aksilikler gelir

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-12saat: 22:15
Aksiyonun sınır tanımadığı, kara mizah serpiştirilmiş The Sopranos’da bu gün; Tony’nin Ralphie ile arasındaki kan davası giderek kızışır. Sebebi ise terfi edilmeyi bekleyen Ralphie’nin yerine başkasının seçilmesidir. Bu arada Meadow ve Jackie birbirlerine giderek yakınlaşır. Soprano ekibi ise hiç umulmadık bir biçimde içlerinden birini kaybedecektir.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-08-12saat: 21:00
Samanyolu’nun yeni dizisi Tek Türkiye, yokluklar içinde yaşayan Güneydoğu insanının yardımına koşan kahraman bir doktorun hikayesini anlatıyor. İstanbul’dan Güneydoğu’ya uzanan macerada başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur.

Cesaretin Var mı Aşka Cesaretin Var mı Aşka
Yerli DiziKANAL D2008-08-12saat: 23:15
Ebru artık Tamer ile yaşadığı ilişkiyi sorgulamaya başlamıştır. Tamer’e güvenmek konusunda ciddi sıkıntı duymaktadır. Bu da net bir karar vermesini etkilemektedir. Yurt dışına gitmek, Ebru’nun kendini toparlaması için bir fırsat olacaktır. Tamer ise bu yurt dışı seyahatinin basit bir ayrılık olmadığını bilmektedir

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-08-11saat: 20:45
Melahat’in arabasına binen iki banka soyguncusu Melahat’ i rehin alır. Polis ve taksici arkadaşları Melahat’ i kurtarmanın yolunu ararlar. Zeyno’yu başkasına verdiklerini öğrenen Seyit ve Sinan, Zeyno’yu kaçırmak için Şanlıurfa’ya gitmeye karar verir. Ali Kemal’de yardım etmek için peşlerine takılır tam tersine başlarına bela olacaktır.

Talih Kuşu Talih Kuşu
Yerli DiziATV2008-08-11saat: 20:40
Hayatımız bir ikramiye yakalama beklentisi içinde geçiyor…“Size de çıkabilir” cümlesi hala çekiciliğini koruyor…Peki ya çıkarsa? Para mutluluk getirir mi? Gelen onca para ile hayatınızın kontrolü elinizden çıkabilir mi? Aldığı Milli Piyango biletiyle Cansu’nun başına hiç ummadığı bir zamanda talih kuşu konmuştur

Milyonda Bir Milyonda Bir
Yerli DiziSTAR TV2008-08-11saat: 22:30
Aşk üçgeninde herkes mutsuzken, Burcu’nun verdiği ani karar ne olacak? Selim, büyük sırrı öğrenmek için Şermin’i zorlarken, yasak ilişki yaşadığı Nil’le birlikte kime yakalanacak? İki aileyi de tepetaklak edecek korkunç yanlış anlamalar Şermin ve Yaşar’ı kaçınılmaz itirafa mı sürükleyecek? Şermin ve Yaşar için çocuklarının hastanede karıştığı gerçeğini açıklamaktan başka yol kalmamıştır

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-08-11saat: 23:00
Elif, küçük kardeşleri Cansu’yu kendilerinden koparmaya çalışan halası Şevkiye ile hukuk savaşına girmeye hazırlanıyor. Şevkiye’nin gerçek yüzü sonunda ortaya çıkmıştır. Şevkiye, Cansu’yu almak için para teklif ekmek dahil her yolu deneyecektir. Bunu anlayan Elif büyük bir korkuya kapılır. Davayı kazanmak için çok iyi bir avukata ihtiyaçları vardır.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-08-11saat: 22:40
Mahallede hırsız alarmı verilir, azılı bir hırsız duruşmaya götürülürken kaçmış ve mahallede kayıplara karışmıştır. Turuncu ailesi de tüm mahalle gibi hırsız korkusu yaşar. Bu arada, Neriman evde yalnızken, Metin’in asker arkadaşı Rıza ziyarete gelir. Neriman da, oğlunun arkadaşına şahane bir evsahibi olmak için elinden geleni yapar.

Kız Takımı Kız Takımı
Yerli DiziFOX TV2008-08-11saat: 20:00
Anadolu’da küçük bir kasabada, bir grup genç kız kendi dramlarını yaşamaktayken, Karaca Lisesi’ne büyük şehirden yeni bir okul müdürü tayin olur. Canan’ın gelişiyle kasabadaki kızların hayatı kökten değişecektir. Canan’ın niyeti bu küçük kasabada kızlara tutunacakları bir dal, hayata bağlanmaları ve mücadele etmeleri için bir sebep vermektir.

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-11saat: 22:15
The Sopranos’da bu bugün Junior kanser sebebiyle ameliyata alınır ancak Junior’ın doktorunun telefonlarını açmaması üzerine Tony araya girmek zorunda kalır. Christopher’ın erkekliğe geçiş töreni devam etmektedir. Bu arada Paulie’yle arasındaki gerginlik de artmaktadır. Kendi terapistine bir ziyarette bulunan Carmela’nın kafasında üzerinde düşünülecek pekçok mesele vardır.

24 24
Yabancı DiziE22008-08-11saat: 21:00
6. Günde izleyenleri dizi tarihindeki en büyük terörist saldırısı bekliyor... Yeni sezonda tehdit en beklenmedik yerden gelirken, durum Jack Bauer için kişiselleşecek, sınırlar daha da zorlanacak. Bu sefer teröristler çok daha planlı ve verebilecekleri zarar çok daha tehlikeli...

Csi New York Csi New York
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-11saat: 21:00
Crime Scene Investigation (Olay Yeri İnceleme) efsanesinin son durağı CSI: NY, çözülmesi güç suç vakalarında araştırmayı yürüten ve son teknolojiler sayesinde en küçük bulguları bile derinlemesine inceleyerek olağanüstü sonuçlara ulaşan bir grup balistik uzmanının maceralarını ekrana taşıyor.

Without a Trace Without a Trace
Yabancı DiziCNBC-E2008-08-11saat: 24:00
Jack Malone ve ekibi yeniden kayıpların peşine düşüyor. Daha önce olduğu gibi çözümü DNA’da, fiziksel kanıtlarda ve laboratuvarlarda aramak yerine, kurbanların yakınlarıyla ya da düşmanlarıyla konuşarak arayacaklar...

Ece Ece
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-08-11saat: 21:00
Kapak fotoğrafı için yaşanan krizi çözdüklerini düşünen Ece ve Ömer, bu kez çok daha büyük bir problemle karşı karşıya kalacaktır: Buldukları çözüm, Nihat Bey’i öfkeden çıldırtacak ve dolayısıyla Selim’in ekmeğine yağ sürecektir…

Lost 1. Sezon Lost 1. Sezon
Yabancı DiziTNT2008-08-10saat: 21:15
Claire hiçbir şeyi hatırlamayarak geri dönünce Jack ve Locke, Ethan’a karşı kendilerini savunmak için bir plan hazırlarlar. Diğer tarafta Claire’in hiçbir şey hatırlamayarak dönmesi Charlie’yi hayal kırıklığına uğratır ve geçmişte hayal kırıklığına uğrattığı bir kadını hatırlamaya başlar. Sawyer’in kendisine saldırdığına yemin ettiği bir hainin izini takip ederken, Kate ve Sawyer birbirlerine karanlık sırlarını açıklarlar

Düğün Şarkıcısı Düğün Şarkıcısı
Yerli DiziKANAL D2008-08-10saat: 20:45
Yıldıray, Bayram’ı Burcu ile arasında yaşanan olaylar hakkında konuşmaması için tehdit eder. Çiçek, bu tehdidini duysa da, tam olarak konuyu ve kendisinden gizlenen gerçeği öğrenmek için onu Bayram’ı sıkıştırmaya başlar. Yıldıray ise, öfkeli bir anında babası Tahir’e, Bayram’ın Çiçek’e aşık olduğunu ve onu elde etmeye çalıştığını söyler.

The Sopranos 3. Sezon The Sopranos 3. Sezon
Yabancı DiziE22008-08-10saat: 22:15
Tony Soprano ve ailesinin hikâyeleri e2’de 3. sezon bölümleriyle hız kesmeden devam ediyor. Aksiyonun sınır tanımadığı, kara mizah serpiştirilmiş bu agresif diziyi kaçırmayın... Aile içindeki çalkantılar, çocuklar büyüdükçe azalacağına çoğalıyor. Mafya ailesinde ise ağır FBI baskısı beklenmedik sonuçlar doğuracak gibi.

Ağrı Dağı Efsanesi Ağrı Dağı Efsanesi
Yerli DiziSTV2008-08-10saat: 22:10
Baş verilir hak yadigari verilmez... Yaşar Kemal´in aynı adlı ünlü romanından uyarlanan "Ağrı Dağı Efsanesi’’, Ağrı Dağı´nın çobanı Ahmet ile Han kızı Gülbahar´ın aşk öyküsünü konu alıyor. Film, Antalya´da "En Başarılı Görüntü Yönetmeni’’ ödülünü almıştı

Kozalar Örülürken Kozalar Örülürken
Yerli DiziTRT22008-08-10saat: 19:20
İpekböcekçiliği... Sabrın, emeğin ve azmin ortak hikayesi... Yapımını Korkmaz Göçmen, yönetimini Canan Sillelinin üstlendiği belgesel “Kozalar Örülürken” ipekböcekçiliğinin aşamaları ile bu işle uğraşan bir ailenin yaşadığı telaşları anlatılıyor.

Talih Kuşu Talih Kuşu
Yerli DiziATV2008-08-11saat: 00:25
Şehrin mütevazi bir semtinde yaşayan Cansu, babaannesi Döndü Hatun, annesi Gülseren ve kardeşi Dünya ile birlikte yaşamaktadır. Anaokulu Öğretmenliği’nden mezun olan Cansu en büyük hayali olan çocuklarla çalışmayı şimdilik iş bulamadığı için bir kenara atmış ve mahalleden arkadaşı Babür’ün ona da iş bulduğu lokantada geçici olarak çalışmaya başlamıştır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı