Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-25saat: 20:00
Hapishaneye gelen yeni müdür Michael’ı ayrı bir hücreye aldırır. Sofia ise Lincoln’a Whistler’a artık güvenmediğini söyler. Bu arada T-Bag kaçış planında kendisinin de yer aldığından emin olur. Lechero’nun hapishanedeki otoritesinin düşmesi Michael’ın kaçış planını mahveder.

Avrupa Yakası bölüm tekrarı Avrupa Yakası bölüm tekrarı
Yerli DiziATV2008-07-25saat: 20:40
Dursun, Burhan’ın odasının duvarlarını delik deşik ederken, duvarın içine saklanmış, sararmış bir kroki bulur. Sütçüoğlu apartmanı ve çevresine ait olduğu anlaşılan eski krokide, yere gömülü bir sandık işaretlenmiştir. Burhan heyecanla haritayı Dursun’dan kapar ve araştırmaya başlar.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2008-07-25saat: 23:15
Yılın en keyifli komedi dizisi olmaya aday olan Akasya Durağı’nda bu hafta Melahat taksicilik yapmaya başlar. Fakat duraktaki şoförlerden Osman kadından taksici olmaz diye tutturur. Duraktaki şoförler kadından taksici olur mu olmaz mı diye iddiaya girerler. Melahat’in işteki ilk gününde aksilikler bir türlü peşini bırakmaz.

Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2008-07-25saat: 21:20
Samanyolu’nun yeni dizisi Tek Türkiye, yokluklar içinde yaşayan Güneydoğu insanının yardımına koşan kahraman bir doktorun hikayesini anlatıyor. İstanbul’dan Güneydoğu’ya uzanan macerada başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-25saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Aşk Doktoru Aşk Doktoru
Yerli DiziKANAL D2008-07-24saat: 20:45
Vizyonda olduğu dönemde büyük bir gişe başarısı yakalayan “Aşk Doktoru” bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Kısaca Hitch olarak bilinen Alex Hitchens, New York’ta yaşayan ünlü bir "aşk doktoru"dur. Eşsiz "reçeteleriyle" sayısız erkeğe yardımcı olmuştur. Onun sayesinde birçok erkek hayallerinin kadınının gönlünü fethetmiştir.

Hepimiz Birimiz İçin Hepimiz Birimiz İçin
Yerli DiziKANAL D2008-07-24saat: 23:30
Nazım, Emir ve Ege, ev konusuna çözüm bulmak için seferber olurlar. Ancak çözüm bulmak, sandıklarından çok daha zordur. Yardım için başvurdukları kişiler, başlarına daha büyük sorunlar açarken, üç kafadar iyice çaresiz kalır. Ertan, Zeynep’e zarflardan dolayı hesap sorar.

Son Ağa Son Ağa
Yerli DiziSTAR TV2008-07-24saat: 20:40
Son Ağa dizisi yeni bölümünde Nişan ve sünnet düğünlerini aynı salonda yapan düşman iki aile gecenin sonunda kavgaya tutuşurlar. Salonunda çıkan kavga, karakolda sonlanır. Salim ağa başına aldığı darbeyle hastaneye kaldırılmıştır. Yaşanan olaylar Necati ile Gülüm’ü ayrılığın eşiğine getirir.

Süper Babaanne Süper Babaanne
Yerli DiziTRT 12008-07-24saat: 20:50
Eşber ve İlknur adında iki çocuğu olan Sakine Nine’nin torunları da vardır. Fakat çocukları İstanbul’da oturduğu için onları sık sık göremez. Fırtınalı bir günde, eşiyle evlendikleri zaman bahçelerine diktikleri keçiboynuzu ağacına yıldırım düşer.

Elif dizisi Elif dizisi
Yerli DiziATV2008-07-24saat: 20:40
Elif, Ahmet’ten ayrılmak için her yolu dener, ama bu hiç kolay olmayacaktır; çünkü Ahmet’in onu bırakmaya niyeti yoktur. Elif’in tavrındaki değişikliğe anlam veremez. Öte yandan Ahmet’i Elif’e kaptırdığını gören Nilgün hırslanır, kıskançlıkla olmadık şeyler yapar.Bu arada Elif Cemil’e yakalanır. Ona söylenen bir yalan, Elif’in bundan sonraki hayatının akışını değiştirecektir

Hayat Güzeldir dizisi Hayat Güzeldir dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-07-24saat: 21:15
Bahtiyar ailesinin Lamia’nın malikanesine taşınmasıyla, başından aşağı kaynar sular dökülen Engin, Ömer’den kurtulmak için elinden geleni yapacaktır. Bunun tek yolu da Ömer’le dost olmaktan geçmektedir. Ömer ise başta sıcak karşıladığı Engin’in aslında ona oyun oynadığını, arkadaşları sayesinde fark edecektir.

Prenses Perfinya dizisi Prenses Perfinya dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-07-24saat: 20:00
Galaksuslu hayal gücü hırsızları Santor ve Garoks’un, Kocatüfek Ailesi üzerindeki araştırmaları devam etmektedir. Perfinya, tehlikenin farkındadır ve bir an önce Dünya’ya gidebilmek için eski uzay gemilerini tamir etmeye çalışmaktadır. Fakat geminin tekrar çalışması için gerekli olan parça yalnızca Vektor’un deposundadır.

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-24saat: 21:00
FBI mı Polis mi? Brenda ve ekibi İranlı bir iş adamıyla onun şoförünün ölümünü araştırmak üzere görevlendirilir. Ancak konuyla ilgili polisin mi yoksa FBI’ın mı daha yetkili olduğu konusunda gerginlik ve karmaşa çıkacaktır. Sebebi ise İranlı işadamının adının FBI’ın terörist izleme listesinde bulunmasıdır.

Doksandokuz Doksandokuz
Yerli DiziKANAL72008-07-24saat: 22:00
Doksandokuz dizisinin ikinci bölümünde zengin, fakir, mümin ve kafir ayırt etmeksizin esirgeyen, merhamet eden Allah’ın Er-Rahman ismini konu alan çarpıcı bir hikaye ekrana gelecek. Madam Rozi, ailesinden kalan ahşap konakta yaşayan ve genç öğrencilere gizlice yardım eden kendi halinde yaşlı bir bayandır.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-24saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Cesaretin Var mı Aşka Cesaretin Var mı Aşka
Yerli DiziKANAL D2008-07-23saat: 20:45
Cesaretin Var mı Aşka dizisinde bu hafta Ebru, Tamer’i terk ediyor... Tamer, Ebru’nun ailesiyle tanışmaya evlerine gitmiştir. Kendisini öldürmek için peşine düşen adamla, Ebru’nun babasının aynı kişiler olduğunu öğrenir. Ebru’nun evi, Tamer için can pazarına dönüşmüştür. Evden kaçmak için ecel terleri döker.

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-23saat: 21:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-07-23saat: 20:00
Santor ve Garoks Murat’ın hayal gücünü çekmeye çalışırken, uzaylılarla insanların yaşam frekansları farklı olduğu için Murat’ın içindeki sevgiyi çekmişlerdir. Herkese kaba ve kızgın davranmaya başlayan Murat’ın bu haline kimse anlam veremez.

Avrupa Yakası tekrar bölümü Avrupa Yakası tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-07-23saat: 22:40
Dursun, Burhan’ın odasını dellik deşik ededursun, Burhan duvarlarının perişanlığını örtmek için resim yapmaya başlar. Böylesi daha ucuza gelmektedir. Bu arada Melek’in organize ettiği serginin önemli resimlerinden biri Aslı’ya emanet edilir ve yanlışlıkla Burhan’ın odasına koyulur.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-07-23saat: 19:45
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Düğün Şarkıcısı Düğün Şarkıcısı
Yerli DiziKANAL D2008-07-20saat: 20:45
Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Çiçek, Bayram ve Yıldıray arasında seçim yapmak zorunda kalıyor. Çiçek’in Yıldıray’ın evlenme teklifine verdiği cevap, Bayram’la ilişkisini kopma noktasına getirir. Bayram, Çiçek’in evlilik teklifine verdiği cevap ile büyük bir hayal kırıklığı yaşamakta; Çiçek ise Pop Yıldız yarışmasına geri döndüğü için Bayram’ı suçlamaktadır.

Lost Yeni Bölüm Lost Yeni Bölüm
Yabancı DiziTNT2008-07-20saat: 21:15
Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çekici dizisi. Gerçek bir fenomen. Bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor.

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2008-07-20saat: 20:00
Karısı Trudy’nin 1997 yılında öldürülmesinin ardından saplantı zorlantı bozukluğu ve çeşitli fobilerle baş etmek zorunda kalan obsesif bir kişiliğe sahip dedektif Adrian Monk’un hayret uyandıran dikkati ve zekâsı...

Gece Gündüz Dizisi Gece Gündüz Dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-07-20saat: 23:00
Aslan ve Kemal, bir fuhuş çetesiyle heyecan yüklü, kıyasıya bir mücadeleye giriyor. Her zamanki gibi fikir ayrılıkları ve zıtlıklarını da yanlarına alarak bir Türkmen kıza yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Fakat bu sefer işleri daha da zor

Yaban Gülü Yaban Gülü
Yerli DiziATV2008-07-19saat: 22:40
Nikahta Laçini gören Selim, şaşkına döner. Ancak Laçin hiç umulmadık bir olgunluk göstererek Güzin ve Selimi tebrik eder ve oradan ayrılır. Selimle Ziya nikahtan kısa bir süre sonra, iş gezisi için yurt dışına çıkmak zorunda kalınca, şirketin koordinasyonunu Güzine bırakırlar.

Derman dizisi Derman dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-07-19saat: 20:45
Derman, başhekim Aziz Toynaksız ve yardakçılarını dize getirmek için bir gazetecinin hasta kılığında hastanede kaldığını ve hastanenin durumuyla ilgili bir yazı dizisi hazırladığı dedikodusunu yayar. Öte yandan, pikniğe giden bir vatandaşın üzerinden çıkarılan ve incelenmek üzere laboratuara götürülen kenenin kaçması sebebiyle hastanede kene paniği yaşanır.

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-19saat: 21:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

Ateş Ve Barut Ateş Ve Barut
Yerli DiziFOX TV2008-07-19saat: 22:30
Zengin ve yaşlı bir kadın cinayete kurban gider. Tartıştığı bakıcı kadın Feride zan altındadır. Ancak Feride ısrarla yaşlı kadını öldürmediğini söyler. Ekip gerçeği ararken büyük bir sürprizle karşılaşır. Gece yarısı işlenen cinayeti gören uyuşturucu bağımlısı kızın peşine düşen katiller, onu konuşmadan öldürmek istemektedirler.

Selena dizisi tekrar bölümleri Selena dizisi tekrar bölümleri
Yerli DiziATV2008-07-19saat: 20:40
Selenanın başı bu defa da Ütopyadan kovulup bir oyuncak olarak Dünyaya fırlatılan Matadorla derttedir. Aslı ve Kıvılcım vasıtasıyla eve giren Matador, ortalığı birbirine katar. Selin, Leyla ve Nazlı Matadorun yaptıkları yüzünden amcalarına karşı zor durumda kalırlar.

Dedektif Biraderler Dizisi Dedektif Biraderler Dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-07-19saat: 20:00
Barış üniversitede finallere hazırlanmaktadır. Polisiye olayları takip ettiği için yeterince ders çalışamamasına üzülen Savaş, onun sadece derslerine konsantre olması için elinden geleni yapmaktadır. Barış üniversitede şüpheli bir olaya tanık olur. Olayın akabinde masum bir araba kazası gibi görünen ölüm ona hiç de inandırıcı gelmez.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı