Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Derman dizisi tekrar bölümü Derman dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-07-16saat: 23:00
Derman aldığı karar doğrultusunda İstanbula yerleşmiştir ve burada yeni bir düzen kurmaya çalışmaktadır. Fakat çocukları, özellikle de Tuna bu yeni hayata adapte olmakta zorluk çekmekte, sürekli Amerikaya dönmek istediğini söylemektedir.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-16saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Küçük Kadınlar dizisi yeni bölüm Küçük Kadınlar dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-07-15saat: 20:45
Utku’nun İngiltere’de bir sevgilisi olduğunu öğrenen Armağan çılgına döner. Utku’nun Armağanı öptüğünü öğrenen Ali, ondan hesap sormaya gider ve iki genç fena kapışırlar. Bilge’yi tetkikler için hastaneye götüren Elif, hemen ameliyat olmazsa kardeşini kaybedeceklerini öğrenir.

Pulsar dizisi Pulsar dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-07-15saat: 20:40
Pulsar’ın uyutulacağını düşünen Çağlar onu evden uzakta ıssız bir yere terk etmiştir. Ertesi gün uyutulması konusundaki gerçekler ortaya çıktığında Çağlar ve ailesi büyük bir pişmanlık içinde onu aramaya koyulurlar. Ancak Pulsarı bulmaları hiç de kolay olmayacaktır. Pulsar’ın boynundaki kolyeyi isteyen Kamil ile Pulsar uzun ve yorucu bir gece geçireceklerdir.

Bez Bebek dizisi Bez Bebek dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-07-15saat: 20:00
Nana’nın sihir gücü olduğu için hep Simge’yi alt ettiğini iddia eden Şoker’e iyiliğin her zaman kazandığını göstermek isteyen Kulina, Simge ve Özge’nin sihir güçleri olan oyuncaklar, Nana’nın ise sıradan insan olduğu bir dünya yapar. Bu dünyada Simge’nin sihir gücüyle yaptığı kötülükleri Şoker’e sihirli ekranından seyrettiren Kulina, Şoker’in dünyanın bu yeni düzeninde kalması için hain bir plan yaptığının farkında değildir.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-07-15saat: 20:00
Daha çocukken, annelerini gizemli ve şeytani bir güce kurban veren iki kardeş... Birisi babasıyla karanlık güçlere karşı savaşmayı, diğeri sakin bir hayatı seçmiştir. Babalarının kaybolduğu gün ikisi için de yeni bir dönem başlar.

Sürgün Hayatlar dizisi Sürgün Hayatlar dizisi
Yerli DiziTRT 12008-07-15saat: 22:20
Evli olduğu adam yıllar önce esrarengiz bir şekilde kaybolmuş. Şimdi oğlunun ısrarlı soruları karşısında, ona bir baba figürü arıyor... Hiç tanımadığı birine güvenmek zorunda. Doğan... Altı yıl önce kaçırıldı. Onun için esaretten kurtulma vakti geldi.

Yalancı Romantik dizisi Yalancı Romantik dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-15saat: 21:50
Ahmet ve İpek baş başa bir yaz tatili planlamaktadırlar. Ancak hesapta olmayan bazı nedenlerden dolayı Derya da onlara katılır. Ahmet bu durumdan rahatsız olsa da tatil planından vazgeçmez. Ardından Merve, Batık Osman ve Nurdan’ın da peşlerine takılmalarıyla baş başa planlanan tatil çıkmaza girer. Ahmet, karısı İpek’le baş başa kalabilmek için öyle bir entrika çevirir ki görülmeye değer.

Yeşeren Düşler Yeşeren Düşler
Yerli DiziSTV2008-07-15saat: 19:45
Yıllar önce yaşanan bir olay, iki aile arasında derinden derine devam eden bir husumet ve bir öğretmenin köye dönüşüyle gün yüzüne çıkan nefret… Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen bir gencin yüreklerinizi ısıtacak hikayesi…

Akasya Durağı Dizisi Akasya Durağı Dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-07-14saat: 20:45
Akasya Durağı Dizisi ilk bölümüyle ekranlarda. Melahat, kızı Tuğçe ve sanayici kocası Kemal ile birlikte rüya gibi zengin bir hayat sürmektedirler. Fakat Kemal’in işleri bozulur ve iflas eder. İflası gururuna yediremeyen Kemal intihar edince Melahat ve kızı Tuğçe bu tatlı rüyadan uyanmak zorunda kalırlar

Milyonda Bir dizisi yeni bölüm Milyonda Bir dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-07-14saat: 20:40
Fakültede karşılaşan ve esas çocuklarını ilk kez gören Yaşar Usta ve Şermin kelimenin tam anlamıyla dağılırlar. İlk şoku atlatmaya çalışsalar da, Sinan’dan kopmadan Ali’ye de yakın olmak isteyen Şermin sonunda Yaşar Usta’yı dört bir yandan kuşatarak ikna edecek bir plan kurar. Planının yürüyebilmesi için de Zekiye’den yararlanır.

Ateş Ve Barut dizisi yeni bölüm Ateş Ve Barut dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-07-14saat: 20:00
Ünlü bir ailenin çocuğu, kendini terk eden kadını öldürür. Ekip yukarıdan baskı gelmeden suçluluğunu kanıtlamak zorundadır. Bu arada yıllar sonra karşılaşan iki sevgili Ateş ve Nehir çok sarsılmışlardır. Ateş, babası olduğunu bilmediği kızı Zeynep’i ilk defa görür.

Servet Avcısı Dizisi Yeni Bölüm Servet Avcısı Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2008-07-14saat: 20:40
Tekneden düşen Zeynep, Kerem tarafından boğulmaktan kurtarılınca bir kez daha oyunu bozulur. Yeni kartlar nasıl açılacaktır? Tefeci Ayı Kazım, Sadık’ı bulmak için tatil köyüne gelince işler arap saçına döner. Sadık’ın Ayı Kazım’dan kaçmak için bulduğu çözüm kılık değiştirmektir

Rescue Me Rescue Me
Yabancı DiziTNT2008-07-14saat: 23:45
Onların işi hayat kurtarmak ve bunun için hayatlarını ortaya koymak. New York İtfaiyesi 62 numaralı ekibinin şaşkın ama yürekli itfaiyecileri ve liderleri Tommy Gavin’in hikayesi.

Aşkım Aşkım dizisi yeni bölüm Aşkım Aşkım dizisi yeni bölüm
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-14saat: 21:40
Şenol kedinin yuttuğu yüzüğü çıkartmak için ona bol bol mama yedirir. Şener Levent ile Laylayı ayırmak için dâhiyane bir plan yapar. Levent Şenerle bol bol vakit geçirecek ve bu durumdan sıkılan Layla Leventi terk edecektir. Makiko Hadiseye Necatinin evlenme teklif etmek için romantik bir yemek hazırladığını söyler.

Elif dizisi tekrar bölümü Elif dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-07-14saat: 22:50
Notun değiştiğini bilmeyen Ahmet Elif’ten telefon bekler. Gelmeyince sabah yazlığa döner; ama geç kalmıştır, kızlar onlardan hemen sonra İstanbul’a dönmüştür bile. Ahmet’te onların ne telefonları ne de adresleri vardır. Elindeki tek ipucu Nilgün’ün manken olmasıdır.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-07-14saat: 19:45
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Düğün Şarkıcısı Dizisi yeni bölüm Düğün Şarkıcısı Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-07-13saat: 20:45
Bayram’la Çiçek’in yakınlaşmasına şahit olan Yıldıray ile Bayram kapışıyor. Çiçek hala o gece Bayram’la yaşadıklarının etkisi altındadır. Bayram ise, Popyıldız yarışmasının sözleşmesinden kaynaklanan yüklü tazminatı nasıl ödeyeceğini düşünmektedir.

Hepimiz Birimiz İçin dizisi tekrar Hepimiz Birimiz İçin dizisi tekrar
Yerli DiziKANAL D2008-07-13saat: 23:00
Nazım, Emir, Ege, Mine ve Serap, ‘mucize operasyonu’nun sabahında kendilerini bir anda nezarethanede bulurlar. Ege’nin gelinlikle ortalıkta koşturması yüzünden yakayı ele veren gençler, bir anda hapse atılma tehlikesiyle karşılaşırlar. Onları bu zor durumdan Zeynep kurtarır

The King Of Queens The King Of Queens
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-13saat: 20:00
Dağıtım şirketinde şoförlük yapan Doug Heffernan (Kevin James) ile hukuk bürosunda sekreterlik yapan eşi Carrie Heffernanın (Leah Remini) aşk, yaşam, aile ve evlilik gibi konular çevresinde dönen maceralarına tanıklık ettiğimiz , adrese teslim komedi “The King of Queens” sekizinci sezon bölümleri ile CNBC-ede..

Derman dizisi yeni bölüm Derman dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-07-12saat: 20:45
Derman devlet hastanesinde işe başlıyor.Derman aldığı karar doğrultusunda İstanbula yerleşmiştir ve burada yeni bir düzen kurmaya çalışmaktadır. Fakat çocukları, özellikle de Tuna bu yeni hayata adapte olmakta zorluk çekmekte, sürekli Amerikaya dönmek istediğini söylemektedir

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-12saat: 23:00
Dexter Terapi Seansında! Toplumda saygınlığı olan güçlü kadınların bir dizi intiharlarını inceleyen Dexter, hepsinin de aynı psikoloğa gittiğini farkeder. Hemen araştırmaya karar veren Dexter doktoru takip etmeye ve onun katil olup olmadığını anlamak için hasta kılığında ona terapiye gitmeye başlar.

Yaban Gülü dizisi yeni bölüm Yaban Gülü dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-07-12saat: 22:40
Atvde ekrana gelecek “Yaban Gülü” iki kadının yaşam mücadelesini anlatıyor. Bu kadınlardan biri Ayten(İpek Tenolcay), eşini yitirmiş, beş parası olmayan bir kadın. Yetişkin bir oğlu ve bir kızı olan Ayten, hem onları korumaya hem de ailenin maddi ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor

Ateş Ve Barut dizisi yeni bölüm Ateş Ve Barut dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-07-12saat: 20:00
Ekibe yeni katılan Nehir, komiser Ateş’in yedi yıl önceki sevgilisidir. Nehir’in ondan bir çocuğu vardır ama Ateş bunu bilmemektedir. İlk karşılaşmaları sarsıcı olur. Rasputin lakaplı bir katil, internette ağına düşürdüğü evli kadınları otellerde öldürmektedir. Soluk kesici bir takiple katili yakalayan ekip, Rasputin’in acı gerçeğiyle karşılaşır.

Gece Gündüz dizisi yeni bölüm Gece Gündüz dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-07-11saat: 20:45
Aslan ve Kemal Başkomiser, Simge Civanoğlu’nun ölümünü ve arkasındaki sır perdesini araştırmayı sürdürmektedirler. Ölen kızın arkadaşı Sevim de tam polise itirafta bulunacağı sırada kendi evinde ölü bulununca işler iyice karışır. Aslan artık iyice sinirlenmeye başlamış, bütün enerjisini bu işe vermiştir.

Baba Ocağı dizisi yeni bölümü Baba Ocağı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-07-11saat: 20:40
Müzisyen olmak isteyen Murat ve Güven bir anda kendilerini köy hayatının ortasında bulmuşlardır. Tarlada çapa yapıp ahırda yarı aç yatmaktadırlar. Cemile, Gülsüm’ den aldığı akılla yemekler hazırlayıp ahıra Murat’ın yanına gelir. İsmet’le Güven arasında şimşekler çakmaya devam eder.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-11saat: 20:00
Kaçış Planı Erteleniyor mu? İki bölüm peş peşe ekrana gelecek dizinin drama ve aksiyon yüklü bu bölümünde, Sona hapishanesine Tyge adında yeni bir mahkum getirilir. Ancak Tyge şüpheli davranışlar göstermektedir

Avrupa Yakası tekrar bölümleri Avrupa Yakası tekrar bölümleri
Yerli DiziATV2008-07-11saat: 20:40
Avrupa Yakası’nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar.

The Guardian The Guardian
Yabancı DiziTNT2008-07-11saat: 20:00
Başarılı avukat Nick Fallin`in bir hata ile hayatınn alt üst olmasının ardından, her dava ile değişen hayata bakışı...

Cesaretin Var mı Aşka tekrar bölümü Cesaretin Var mı Aşka tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-07-11saat: 22:45
Ebru’ya yakın olmak için yer aldığı çevreci eylemde, kendini Ebru’yla direğe zincirleyen, üstelik anahtarları yutan Tamer, yakınlarına konmuş olan bir bomba yüzünden gerilimli anlar yaşanmasına neden olur. Her karşılaştıklarında başı mutlaka belaya giren Ebru, Tamer’i bir daha karşısına çıkmaması konusunda kesin bir dille uyarır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı