Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Derman dizisi yeni dizi Derman dizisi yeni dizi
Yerli DiziKANAL D2008-07-05saat: 20:45
Kanal D’de bugün (05 Temmuz Cumartesi), başrollerinde Şevval Sam ile Feridun Düzağaç’ın oynadıkları “Derman” adlı yepyeni bir dizi başlıyor. “Derman”, uzun yıllar önce Amerika’ya yerleşmiş, dünyanın en iyileri arasında gösterilen bir genel cerrah olan Derman’ın, Türkiye’ye dönmesi ve birçok özel hastaneden teklif almasına rağmen, bir devlet hastanesinde çalışmaya başlamasıyla gelişen hikayeleri konu alıyor.

Yaban Gülü dizisi Yaban Gülü dizisi
Yerli DiziATV2008-07-05saat: 22:45
Cinayeti gören Memo, ortadan kaybolmuştur. Ayten, Memo’nun kaybolduğunu Ömer’e bildirir. Ömer, Despina ile Memo’yu aramaya başlar. Üzeyir’le Adem de Memo’nun peşindedir. Dilber, üvey babası Rıza’nın kendisini 4 çocuklu bir adamla evlendirmek istediğini duyunca evi tek eder

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-05saat: 23:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

Dedektif Biraderler Dedektif Biraderler
Yerli DiziFOX TV2008-07-05saat: 20:00
Barış üniversitede finallere hazırlanmaktadır. Polisiye olayları takip ettiği için yeterince ders çalışamamasına üzülen Savaş, onun sadece derslerine konsantre olması için elinden geleni yapmaktadır. Barış üniversitede şüpheli bir olaya tanık olur. Olayın akabinde masum bir araba kazası gibi görünen ölüm ona hiç de inandırıcı gelmez.

Gece Gündüz dizisi tekrar bölümü Gece Gündüz dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-07-05saat: 22:45
Gece Gündüz”; polisiye – aksiyon ve komedi unsurlarının başarıyla harmanlandığı, ekrana damgasını vuracak harika bir dizi. Alışılagelmiş dizilerden farklı bir dizi olan “Gece Gündüz”, heyecanı, hiç bitmeyen temposu ve asla durmayan aksiyonuyla ekranda tiryakilik yaratacak. Özellikle macera ve aksiyon sevenlerin bağımlısı olacağı dizide, birbirine tamamen zıt iki polisin, yollarının kesişmesiyle birlikte, yaşadıkları maceralar ve komik durumlar konu ediliyor.

Gece Gündüz dizisi yeni dizi Gece Gündüz dizisi yeni dizi
Yerli DiziKANAL D2008-07-04saat: 20:45
“Gece Gündüz” adlı yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde Settar Sanrıöven, Sarp Levendoğlu ve İpek Özkök’ün oynadıkları “Gece Gündüz”; polisiye – aksiyon ve komedi unsurlarının başarıyla harmanlandığı, ekrana damgasını vuracak harika bir dizi. Alışılagelmiş dizilerden farklı bir dizi olan “Gece Gündüz”, heyecanı, hiç bitmeyen temposu ve asla durmayan aksiyonuyla ekranda tiryakilik yapacak.

Baba Ocağı dizisi Baba Ocağı dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-07-04saat: 20:30

Pars Narkoterör dizisi Pars Narkoterör dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-07-04saat: 23:45
Zülüf’ün ne zamandır aklındaki sorular birer birer cevabını buluyor. Zülüf, Şamil’i bir türlü öğrenemediği gizli operasyonun başında görünce Şamil ile arasındaki ipler kopma noktasına geliyor. Şamil sevdiği kadının şüphelerini öğreniyor. İnandığı değerler sarsılan Zülüf rozetinden vazgeçiyor

Memur Muzaffer dizisi Memur Muzaffer dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-07-04saat: 20:00
Memur Muzaffer’in işten uzaklaştırılmasından sonra açılan soruşturma sonuca bağlanmak üzeredir. Ankara’dan gelen müfettiş şikayetçi avukatı ve Muzaffer’i son kez dinleyerek bir karara varacaktır. Muzaffer’in soruşturma sonucundan pek umudu olmadığı için elinde kalan parayla bir köfte arabası alarak köftecilik yapmaya karar verir.

Hepimiz Birimiz İçin tekrar bölümü Hepimiz Birimiz İçin tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-07-04saat: 22:45
“Herkesin bir rengi var!” sloganıyla yola çıkan “Hepimiz Birimiz İçin”, 24 yaşındaki altı arkadaşın aşk, dostluk, dram ve komedi dolu maceralarını konu ediyor. Üniversiteyi bitirdikten sonra, hayatlarının önceden hayal ettikleri gibi olmadığını fark eden altı gencin, renklerini soldurmamak, hayallerinden vazgeçmemek, sıradanlaşmamak için verdikleri mücadeleyi konu alan dizi, sadece gençleri değil, her yaş grubundan insanı ekrana bağlayacak.

Avrupa Yakası dizisi tekrar bölümleri Avrupa Yakası dizisi tekrar bölümleri
Yerli DiziATV2008-07-04saat: 20:30
Avrupa Yakası’nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar. Ofiste Kubilay, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve ayrıca derginin yarısını satın alarak ortalığı karıştıracak görgüsüz sosyetik Şahika (Binnur Kaya), hayatınızın vazgeçilmezleri olmaya devam edecekler

Emret Komutanım Emret Komutanım
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-04saat: 21:40
Nurgül’ün, Cemal’i ziyaretleri sıklaşmaya başlamıştır. Belli ki ikisi de birbirlerinden hoşlanmaktadırlar ama Cemal, arkadaşının kız kardeşine yanaşmayı hiç doğru bulmamaktadır. Cemal bir hamle yapmadığı için Nurgül’ün de beklemekten başka yapacağı bir şey yoktur. İkiliyi bir araya getirmeye çalışanlar ortalığı karıştırır.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-04saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-07-04saat: 19:45
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Hepimiz Birimiz İçin dizisi Hepimiz Birimiz İçin dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-07-03saat: 20:45
Kanal D’de bugün ( 03 Temmuz Perşembe), “Hepimiz Birimiz İçin” adlı yepyeni bir gençlik dizisi başlıyor. “Herkesin bir rengi var!” sloganıyla yola çıkan “Hepimiz Birimiz İçin”, 24 yaşındaki altı arkadaşın aşk, dostluk, dram ve komedi dolu maceralarını konu ediyor. Üniversiteyi bitirdikten sonra, hayatlarının önceden hayal ettikleri gibi olmadığını fark eden altı gencin, renklerini soldurmamak, hayallerinden vazgeçmemek, sıradanlaşmamak için verdikleri mücadeleyi konu alan dizi, sadece gençleri değil, her yaş grubundan insanı ekrana bağlayacak.

Elif dizisi yeni bölüm Elif dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-07-03saat: 20:30
Elif, babasının yanarak can verdiği yangını çıkarmakla suçlanır ve üç buçuk yıl yattığı cezaevinden tahliye olur. Artık tek hedefi vardır: Bu suçu üzerine yıkanları bulmak! Kuzeni Nilgün’ün yanına yerleşen Elif’e kendini aklayana dek mutlu olmak haramdır.

Hayat Güzeldir Hayat Güzeldir
Yerli DiziSHOW TV2008-07-03saat: 21:15
Ömer Bahtiyar, dört çocuğu, baldızı Hülya ve kayınbiraderi Ziya ile birlikte İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yaşamaktadır. Fakir de olsalar, Bahtiyar ailesinin küçük dünyası, huzurlu ve mutludur. Bahtiyar ailesi için “Hayat Güzeldir!”... Ömer boğaz kıyısında balık tuttuğu bir gün yaşlı bir kadının intihar etmeye hazırlandığını görür. Hiç tereddüt etmeden kendini kadının önüne atar ve yaşlı kadını kurtarır..

Cesaretin Var mı Aşka tekrar bölümü Cesaretin Var mı Aşka tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-07-03saat: 22:45
önetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı dizinin ilk bölümünün konusu şöyle; Ebru, İzmir’de okuduğu okuldan mezun olmuş, İstanbul’a doğru yola çıkmıştır. Tamer de askerlik görevini tamamladığı Manisa’dan, İstanbul’a doğru hareket etmiş, ancak otobüste karıştığı bir kavga yüzünden arabadan atılmıştır. Otostop girişimleri başarısız olunca, Tamer yaralı gibi yola yatarak bir araç durdurmayı dener.

Prenses Perfinya dizisi Prenses Perfinya dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-07-03saat: 20:00
Galaksus gezegenin kötü diktatörü Vektor, Kraliçe Tarayı tahtından indirdiği günden beri gezegeni kötülükle yönetmekte. Enerji kaynağı olarak da hayal gücünü kullanmaktadır. Fakat Galaksus’un enerjisi bitmek üzeredir ve Vektor’un koltuğu tehlikededir. Bir yandan enerji sıkıntısı diğer yandan, kraliçe Tara çevresinde toplanmış ve gezegene tekrar barışı getirmek isteyen direnişçiler Vektor için tehlike oluşturmaktadır.

The Closer The Closer
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-03saat: 21:00
CNBC-e’nin benzersiz dizisi “Nip/Tuck”ın yapımcılarından görülmemiş bir polisiye örneği. Dedektif Brenda’nın alışılmadık sorgu tekniğiyle izleyenleri büyüleyeceği “The Closer” birinci sezon bölümleri ile her Perşembe CNBC-e’de... Saldırı Brenda bir erkeğe yapılan saldırının perde arkasını incelemektedir. Saldırının hemen öncesinde sevgilisiyle beraber barda vakit geçiren kurban bir beyzbol sopasıyla düvülerek öldürülmüştür.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-03saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-07-03saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Cesaretin Var mı Aşka dizisi Cesaretin Var mı Aşka dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-07-02saat: 20:45
Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinççi, Ali Erkazan ve Tarık Papuçcuoğlu’nun oynadıkları, komediyle maceranın ve aşkın iç içe yaşandığı “Cesaretin Var Mı Aşka”, sürükleyici öyküsüyle milyonlarda tiryakilik yapacak.

Avrupa Yakası dizisi tekrar bölümleri Avrupa Yakası dizisi tekrar bölümleri
Yerli DiziATV2008-07-02saat: 20:30
Bölüm 154 / Tekrar Avrupa Yakası’nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar.

Milyonda Bir dizisi tekrar bölümü Milyonda Bir dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-07-02saat: 20:30
Tekrar. Bir yanda kalabalık Şencan ailesi; fakir, onurlu, neşeli, umutlu bir aile. Baba Yaşar Usta ve karısı Zekiye’nin dört çocukları var. Üç kız bir de Ali.. Diğer yanda Paksoy’lar; gerçek bir burjuva ailesi. Ünlü avukat Selim Paksoy, güzel karısı Şermin Paksoy ve tek çocukları Sinan Paksoy.

Hustle Hustle
Yabancı DiziTNT2008-07-02saat: 20:00
Hapisten yeni çıkan Mickey Stone’un evliliği çatırdamış olmasına rağmen sırtını dayayabileceği güçlü bir ailesi var... Bu aile - çocuk kadar masum görünen deneyimli Albert ve Ash ile güzel ve açıkgöz Stacie- Mickey’in aynı zamanda suç ortakları...

The O.C. The O.C.
Yerli DiziE22008-07-02saat: 15:00
Ryan, Seth, Summer, Marissa, Cohen ve Cooper aileleri... Hepsi e2 ekranlarında Türk izleyicisiyle yeniden buluşuyor. Hem de altyazılı değil, Türkçe dublajla!e2 yeni yayın döenimde ABD’de zlenme rekorları kıran gençlik dizi THE O.C.’yi 1. sezon bölümlerini ekrana getiriyor.

Chuck dizisi Chuck dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-02saat: 20:00
Bir sabah uyandığında kendini hükümetin bütün sırlarına haiz bir ajana dönüşmüş olarak bulan “Chuck”ın maceraları kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için hafta içi her akşam saat 20:00’da ekranda...

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2008-07-02saat: 21:20
Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-02saat: 21:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı