Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-02saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-07-02saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Küçük Kadınlar Dizisi Küçük Kadınlar Dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-07-01saat: 20:45
Kızların, babalarının öldüğünü televizyondan öğrenmeleri kız kardeşlerin aralarının açılmasına neden olur. En çok tepkiyi Yeliz gösterir ve Bilge ile Cansu’yu da ablalarına karşı doldurur. Yan köşkteki Utku’nun dedesi Sami de boş durmaz ve kızları sokakta bırakmak için bütün gücünü kullanır. Elif güzellik salonunda, Armi de kafeteryada çalışırlar ve bir yandan da ev ararlar.

Baba Ocağı dizisi tekrar bölümü Baba Ocağı dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-07-01saat: 22:30
Halil Efe, Muğla Beşparmak köyünde çiftçilik yapmaktadır. Murat ve Güven isimli ikiz oğulları vardır. Onları İstanbul’ da okutan Halil Efe’nin tek arzusu oğullarının iyi birer ziraat mühendisi olarak köye dönmeleri ve işlerin başına geçmeleridir. Ama çocukların asıl derdi Ziraat okumak değil, müzisyen olabilmektir. Bunun içinde arkadaşları Alp, Ersoy ve Cem’le birlikte bir grup kurmuşlardır.

Pulsar dizisi yeni bölüm Pulsar dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-07-01saat: 20:30
Pulsar, ilgisiz bir bakıcıya sahip olan küçük bir bebeğe göz kulak olmaya başlar ve onu büyük bir tehlikeden kurtarır. Diğer taraftan Pulsar ve Çağlar, Nermin’in Tuğçe için diktiği boleronun sökülmesine sebep olurlar. Tuğçe de intikam olarak Çağlar’ın çok sevdiği pelerinli kostümünün peşine düşer.

Chuck dizisi Chuck dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-07-01saat: 20:00
Chuck’ın Zor Zamanları Chuck kendisi gibi hükümet için çalışan ancak oldukça tehlikeli olan ajanla tanışınca, onu ele verip vermeme konusunda ne yapacağına karar veremez. Bu arada özellikle Morgan ve Chuck için ayrı bir önemi olan Cadılar Bayramı bu yıl biraz daha farklıdır. Ne de olsa Morgan, Chuck’ın dostluklarını ve beraber geçen çocukluk anılarını ihmal ettiğini düşünmektedir.

Bez Bebek Tekrar Bölümü Bez Bebek Tekrar Bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-07-01saat: 20:00
Nana’nın sihir gücü olduğu için hep Simge’yi alt ettiğini iddia eden Şoker’e iyiliğin her zaman kazandığını göstermek isteyen Kulina, Simge ve Özge’nin sihir güçleri olan oyuncaklar, Nana’nın ise sıradan insan olduğu bir dünya yaratır. Bu dünyada Simge’nin sihir gücüyle yaptığı kötülükleri Şoker’e sihirli ekranından seyrettiren Kulina, Şoker’in dünyanın bu yeni düzeninde kalması için hain bir plan yaptığının farkında değildir.

Yeni Evli dizisi Yeni Evli dizisi
Yerli DiziTRT 12008-07-01saat: 18:25
Çiftin günlük hayatı etrafında, kadın- erkek, aile ilişkileri ve evlilik temalarını işleyen dizi, boşanmaların giderek arttığı günümüzde gençleri evliliğe teşvik etmeyi, kadın-erkek ilişkilerinde yaşanan çatışmaları esprili biçimde ele alarak aile kurumunun güzelliklerini, her şeye rağmen bir arada olmanın önemini ortaya koymayı amaçlıyor.

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-07-01saat: 21:40
İpek’in spor salonuna gitmesinden rahatsız olan Ahmet, İpek’i kıskanmaktadır. Ahmet, karısının spor salonuna gitmesini engellemek için bir koşu bandı alıp eve getirir. Ancak her şey Ahmet’in planladığı gibi gitmez ve koşu bandı Ahmet için sorun olmaya başlar.

Fetva Fetva
Yerli DiziCINE52008-07-01saat: 22:10
Teröre karşı sert tutumuyla tanınan senatör Maggie Davidson’un yaptığı bir hareket kendisini ve ailesini teröristlerin bir sonraki hedefi haline getirir.11 Eylül sonrası dünyada güç, kontrol, korku, etik değerler ve görev bilincini irdeleyen güçlü bir yapım.

Arka Sokaklar Sezon Finali Arka Sokaklar Sezon Finali
Yerli DiziKANAL D2008-06-30saat: 20:00
Arka Sokaklar’da muhteşem sezon finali Murat’ın kimliği ortaya çıkartılmıştır. Ekip olay yerine vardığında ne Murat’a, ne de gençlere ait bir iz bulamazlar. Peri ve Olcan köşeye sıkışmış durumdadır. Zeynep ve ekipteki arkadaşları, Murat’ın kurtulması için ellerinden geleni yaparlar.

Milyonda Bir dizisi Yeni Dizi Milyonda Bir dizisi Yeni Dizi
Yerli DiziSTAR TV2008-06-30saat: 20:30
Bir yanda kalabalık Şencan ailesi; fakir, onurlu, neşeli, umutlu bir aile. Baba Yaşar Usta ve karısı Zekiye’nin dört çocukları var. Üç kız bir de Ali.. Diğer yanda Paksoy’lar; gerçek bir burjuva ailesi. Ünlü avukat Selim Paksoy, güzel karısı Şermin Paksoy ve tek çocukları Sinan Paksoy. Aynı şehirde yaşasalar bile aralarında dünyalar kadar fark olan, hiçbir zaman karşılaşma şansı bile olamayacak bu iki aileyi bir araya getiren nedir?

Aşkım Aşkım dizisi Aşkım Aşkım dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-30saat: 21:40
Zümrüt ve Şener restoran işleten bir çifttir. Kızları Layla ile restoranın üstünde bulunan evde yaşamaktadır. Şener Zümrütten çok çekinmekte hem de çapkınlıktan vazgeçmemektedir. Restoranın Japon aşçısı Makiko ve yeni aşçı Hadise arasında bir rekabet olacaktır.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-30saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-06-30saat: 19:45
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Lost Dizisi Lost Dizisi
Yabancı DiziTNT2008-06-29saat: 21:15
Televizyon tarihinin tartışmasız en ilgi çekici dizisi. Gerçek bir fenomen. Bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu arıyor

Düğün Şarkıcısı dizisi Düğün Şarkıcısı dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-06-29saat: 20:00
Bayram hayallerinin peşinden gidiyor.Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Popyıldız yarışmasına katılan Bayram son elemeleri de geçerek, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir adım daha atıyor. Kudretin arabasının başına gelenler, etkilerini sürdürmektedir.

Asi sezon finali tekrar Asi sezon finali tekrar
Yerli DiziKANAL D2008-06-29saat: 22:30
Asi sezon finali tekrar. Asi, Demir’den duydukları karşısında yıkılır. Söylediği yalanın yarattığı kötü sonuçları düzeltmek için adım atmaz. Asi’ye göre Demir kendi seçimini yapmıştır. Demir ise Ekrem’e verdiği sözü yerine getirecek ve Zeynep’le en kısa zamanda nişanlanacaktır. Ancak bu nişan tamamen Zeynep’le yapılmış bir sözleşmeden ibarettir. Bu nişanlılık anlaşması Zeynep ve Demir arasında gizli kalacaktır

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2008-06-29saat: 20:00
Karısı Tedy’nin 1997 yılında öldürülmesinin ardından saplantı zorlantı bozukluğu ve çeşitli fobilerle baş etmek zorunda kalan obsesif bir kişiliğe sahip dedektif Adrian Monk’un hayret uyandıran dikkati ve zekâsı...

Arka Sıradakiler dizisi 40.Bölüm Arka Sıradakiler dizisi 40.Bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-06-29saat: 20:00
Oktay ve tayfası İsyanbul’a dönerken Sibel İbo’dan ümidini kesmek üzeredir. Nazan Sibel’e yalan söyleyip İstanbul’a İbo ile buluşmaya gider. Büşra Murat’ın yaşattığı gerilimle gittikçe kötüleşir. Arka Sıradakiler yıl sonu partisinde eğlenirken Yalçın ve İsmail’in gelmesiyle beklenmedik bir son yaşanır.

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-29saat: 20:25
Paranın Değiştirdiği İnsanlar Vardır!Bazı insanlar, bir gün zenginliğe kavuşunca bambaşka bir karaktere bürünür. Peki ya tam tersi mümkün mü? Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüşmek...

Ölümsüz Kahramanlar dizisi Ölümsüz Kahramanlar dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-06-29saat: 21:15
Hasan, Ali, Ömer, Mehmet, Himmet, Fırat, Ali ve isimlerini bilmediğimiz diğerleri… Çanakkaleden, Hataydan, Karstan, Burdurdan, Hakkariden, yani, Türkiyemizin her yerinden geldiler, yiğitçe çarpıştılar, onurlarıyla şehit düştüler. Onlar, adlarını sanlarını bilmediğimiz ama bizim için, vatanın namusu için toprağa düşenler.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-06-29saat: 21:00
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor.Bakanlar Kurulu Kararınca İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne “Destek Büro” adı altında özel bir birim kurulmuştur..

Genco Sezon Finali Genco Sezon Finali
Yerli DiziKANAL D2008-06-28saat: 20:00
Genco muhteşem bir finalle ekrana veda ediyor.Genco ve Pınar, aileleri tarafından bir seçim yapmaya zorlanmışladır. Ancak ikisi de verdikleri kararının bedelini ödemek zorundadır. Özge ise evlilik hazırlıklarından bunalmıştır. Haydar ve Ahmetin annesi Mualla, her şeye karışmaktadır. Özge hiç istemediği bir düğüne zorlanmaktadır. En kötüsü de Genco ve Pınarın bu düğüne gelemeyecek olmasıdır. Genconun Pınarı tercih ettiğini öğrenen İlke sinir krizi geçirir.

Dexter Dizisi Dexter Dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-28saat: 23:00
Dexter dizisinin tekrar yayınlanacağını ve Six Feet Under’dan tanıdığımız michael c. hall’ın başrolde oynadığını biliyorduk.Showtime’ın bu sene ki bombası olan dexter, gündüz adli tıpçı, geceleri ise seri katil olan Dexter Morgan’ın yaşamını konu alıyor. Dizi Jeff Lindsay’in Darkly Dreaming Dexter isimli romanından uyarlama.

Kavak Yelleri sezon finali tekrar Kavak Yelleri sezon finali tekrar
Yerli DiziKANAL D2008-06-28saat: 22:15
Aslı önce ailesinin sonra da Efe’nin gidişi ile yapayalnız kalmıştır.Efe’nin duygularına vereceği karşılığı bilememesi onu daha da içinden çıkılmaz bir duruma sokmaktadır. Mine, bir yandan babasıyla yaşama kararının verdiği mutluluk ve huzurla sevinirken, diğer yandan da anneannesini bıraktığı için mutsuzdur.Mine’ de kendi içinde savaş vererek asıl istediğinin ne olduğuna karar vermek zorunda kalacaktır.

Vazgeç Gönlüm Dizisi Vazgeç Gönlüm Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-06-28saat: 21:00
Mert Erenle birlikte ortadan kaybolmuştur. Savunmasız bir şekilde bir köy evinde mahsur kalan Bahar aklını yitirmek üzeredir. Sonunda Salih izlerini bulur. Bahar ve Salih büyük bir oyunun içinde olduklarından habersizdirler. Suzan tetiktedir ve her yere adamlarını salmıştır.

Robin Hood Dizisi Robin Hood Dizisi
Yabancı DiziTNT2008-06-28saat: 20:00
Robin Hood Dizisi: Yürekli Robin ile sadık ve hizmetkarı Much bir grup yetenekli kanun kaçağından yardım alıp, Locksley`in açlık ve yoksulluk içindeki halkını kurtarma çabaları...

Supernatural Dizisi Supernatural Dizisi
Yabancı DiziTNT2008-06-28saat: 23:00
Daha çocukken, annelerini gizemli ve şeytani bir güce kurban veren iki kardeş... Birisi babasıyla karanlık güçlere karşı savaşmayı, diğeri sakin bir hayatı seçmiştir. Babalarının kaybolduğu gün ikisi için de yeni bir dönem başlar.

Vazgeç Gönlüm Dizisi Kolaj Vazgeç Gönlüm Dizisi Kolaj
Yerli DiziSTAR TV2008-06-28saat: 20:00
Mert Eren’le birlikte ortadan kaybolmuştur. Savunmasız bir şekilde bir köy evinde mahsur kalan Bahar aklını yitirmek üzeredir. Sonunda Salih izlerini bulur. Bahar ve Salih büyük bir oyunun içinde olduklarından habersizdirler. Suzan tetiktedir ve her yere adamlarını salmıştır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı