Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Vazgeç Gönlüm Dizisi yeni bölüm Vazgeç Gönlüm Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-06-21saat: 22:00
Öldüğü sanılan Mert, aslında yaşıyordur. Suçsuz yere hapis yatan Harputlu her şeyden habersizdir. Belgin’in ölümü Hasan’ın dünyasını alt üst etmiştir. Bu kadar büyük bir acının üzerine kızına kavuşmanın buruk sevincini yaşamaktadır. Salih ve Bahar’ın nikahı kıyılmıştır

Tatlı Bela Fadime Dizisi Final Bölümü Tatlı Bela Fadime Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-06-21saat:
Tatlı Bela Fadime Dizisi Final Bölümü Ceren’in “Levent’le birbirimize aşığız”açıklamasından sonra herkes çılgına döner. Kadife ortadan kaybolan Fadime’nin Nazife’nin yanında olduğundan şüpheleniyordur. Kontrol etmesi için Reis’i köye gönderir. Tanya bunları duyunca kıyameti koparacaktır.

Küçük Kadınlar Dizisi tekrar bölümü Küçük Kadınlar Dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-21saat: 22:30
Tekrar!Elif, Armağan, Yeliz, Bilge ve Cansu bekçiliğini üstlendikleri köşkte kendilerine ayrılmış bölümde anneleri ve uzun yol şoförlüğü yapan babalarıyla yaşayan, birbirine bağlı beş kızkardeştir. Kaderin onlara hazırladığı kötü sürprizlerden habersiz başladıkları gün, artarda gelen kötü haberle yıkılırlar

Dedektif Biraderler Dedektif Biraderler
Yerli DiziFOX TV2008-06-21saat: 19:45
Savaş ve Ali bu sefer akılları hayrete düşürecek bir olayın içinde bulurlar kendilerini… Evinin içinde karısının yanında bir anda kayıplara karışan bir adamın cesedi daha sonra hayli uzakta bir inşaatta bulunur. Hem Savaş, hem de Begüm içinden çıkılmaz gibi gözüken bu olaylarda Barışın yardımlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Ancak Barışın başı da mahallede kendisine sataşan çocuklarla derttedir.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-06-21saat: 19:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi... Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Desperate Housewives tekrar bölümü Desperate Housewives tekrar bölümü
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-21saat: 21:00
Tekrar.Wisteria Lane’in sıradışı ev kadınlarının akıl almaz maceraları ve sırları dördüncü sezonda da izleyicileri ekran başına bağlayacak. Herkesin birkaç kirli çamaşırı olsa da onlarınki “birkaç”tan biraz daha fazla...

ER dizisi ER dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-21saat: 20:00
Koridorlarında sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı acil serviste özel yaşamlarını arka plana atan fedakar doktorlar insanüstü çabalarıyla yine nefesleri kesiyor. İlerleyen bölümlerde, “ER” ailesine yeni üyelerin katılmasıyla hırslı doktorlar arasındaki otorite çekişmeleri gittikçe büyüyecek. Bu sezon da sürpriz ilişkiler, öğrenilmemesi gereken gerçekler ve beklenmeyen ölümlerle çalkalanacak olan “ER”, hastane dramasında bir numara olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.

Pulsar dizisi tekrar bölümü Pulsar dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-06-20saat: 20:00
Çağlar, Pulsar’ın eve kabul edilmesinden dolayı çok mutludur. Akıllı kurt köpeği, onun en iyi arkadaşı olmuştur. Ancak mahallenin kötü çocuğu Gürbüz, onların bu dostluğunu kıskanır ve Pulsar’ı satın alması için babasını ikna eder. Çağlar’ın babası Orhan, Pulsar’ı satmayı kabul etmese de, Gürbüz ona sahip olma isteğinden asla vazgeçmez

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-20saat: 22:00
İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında.

24 dizisi 24 dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-20saat: 20:00
6. Sezon Sezon – 2 Bölüm Birden Geçtiğimiz sene Emmy Ödüllerine damgasını vuran, televizyon tarihinin ilk gerçek zamanlı dizisi “24”, akıllara kazınan altıncı sezon bölümleri ile her Cuma iki bölüm peş peşe yeniden ekranda.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-06-20saat: 19:45
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-20saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

The Sopranos 1. Sezon 4. Bölüm The Sopranos 1. Sezon 4. Bölüm
Yabancı DiziE22008-06-19saat: 22:15
Efsane dizi “The Sopranos” bütün görkemiyle e2’de başlıyor. Kendine “atık işleticisi” diyen Tony Soprano hem hakiki ailesini hem de New Jersey gangsterlerinin bir “capo”su olarak öteki ailesini kolluyor. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi e2’de.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-19saat: 20:00
Mine ortalığı karıştırıyor.Mine bir kez daha ortalığı karıştırmıştır. Efe’nin günlüğüne yazdıklarını okuyan Aslı şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemezken, Efe ise, Aslı’nın verdiği ani tepkinin nedenini anlamaya çalışmaktadır. Aslı, anne ve babasının Urla’ya dönmesiyle birlikte zor günler geçirirken, bu durumda yanında olmasını beklediği tek kişinin Efe’dir.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-19saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Dirt dizisi 1. sezon 1. bölüm Dirt dizisi 1. sezon 1. bölüm
Yabancı DiziE22008-06-19saat: 21:00
Hollywood’un En Kirli Yüzü Kapakta

Annem Dizisi Sezon Finali Annem Dizisi Sezon Finali
Yerli DiziKANAL D2008-06-19saat: 22:15
Muhteşem sezon finali. Zeynep, Musa’nın uzun süredir kendisinden bir şeyleri gizlediğinin farkındadır. Bu gizlilikten artık iyice emin olan Zeynep, Musa’yı köşeye sıkıştırır. Fakat Musa, o sır dolu geceden bahsetmemekte kararlıdır. Musa için sır olan gece, Ayşe için artık sır değildir.

Scrubs dizisi Scrubs dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-19saat: 20:00
Genç doktorların garip deneyimlerini ekrana taşıyan Scrubs, prestijli Humanitas Prize Ödülü’ne sahip, iki kez de Emmy’ye aday gösterilmiş keyifli bir komedi dizisi. Dizinin ana karakteri J.D. olarak tanınan John Dorian. J.D.’nin doktorluk macerasını izlerken “gerçeküstü” bir hastane olan Sacred Heart Hospital’ın koridorlarında mizahla trajedi birbirine karışacak.

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-19saat: 20:30
Paranın Değiştirdiği İnsanlar Vardır!Bazı insanlar, bir gün zenginliğe kavuşunca bambaşka bir karaktere bürünür. Peki ya tam tersi mümkün mü? Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüşmek...

Beni Unutma dizisi yeni bölüm Beni Unutma dizisi yeni bölüm
Yerli DiziTRT 12008-06-19saat: 20:45
Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkânsız aşk hikâyesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü

Bez Bebek Dizisi yeni bölüm Bez Bebek Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-06-19saat: 19:45
Büyükler tarafından kendisine dayatılan kurallardan sıkılan Emre, bir yetişkin olarak görülebilmek, onlara muhtaç olmadan da yaşayabileceğini kanıtlamak için çabalamaya başlar. Şoker’in hain planlarından tamamiyle kurtulmaya karar veren Kulina, onu tüm sihir güçleri elinden alınmış bir şekilde dünyada yaşamaya gönderir.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-06-19saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-18saat: 20:45
Ferhunde’nin maskesi düşüyor!Fikret ve Necla, Ferhunde’nin maskesini düşürmeye karar verir ve bütün bildiklerini babalarına anlatırlar. Yalanları bir bir gün ışığına çıkarken Ferhunde, bir yandan da yanlış limana sığındığını anlar. Eski nişanlısıyla hala birlikte olan Levent Tuncel, Ferhunde için tam bir hayal kırıklığı olmuştur.

 How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-18saat: 20:30
Sonu başından belli olan bir hikayenin bu kadar sevileceğini kim tahmin edebilirdi? Ted’in çocuklarına eşine nasıl aşık olduğunu anlattığı hikaye ile “How I Met Your Mother” üçüncü sezon bölümleri CNBC-e’de devam ediyor.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-06-18saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-18saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

The Sopranos 1. Sezon 2. Bölüm The Sopranos 1. Sezon 2. Bölüm
Yabancı DiziE22008-06-17saat: 22:15
Bir avuç suçlu, hırsız ve soğukkanlı katilin heyecanlı maceralar yaşamasını beklemek normal ama yaşadıklarının insana aynı zamanda komik gelmesi hiç de alışılmış bir şey değil. HBO’nun çok ödüllü dizisi “The Sopranos” işte bunu başarıyor. Yapımcısı David Chase, daha önce Northern Exposure (Kuzeyde Bir Yer) ve I’ll Fly Away gibi dizilerde yazar-yapımcı olarak çalışmıştı.

The Sopranos 1. Sezon 1. Bölüm The Sopranos 1. Sezon 1. Bölüm
Yabancı DiziE22008-06-16saat: 22:15
Efsane dizi “The Sopranos” bütün görkemiyle e2’de başlıyor. Kendine “atık işleticisi” diyen Tony Soprano hem hakiki ailesini hem de New Jersey gangsterlerinin bir “capo”su olarak öteki ailesini kolluyor. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi e2’de.

Polonya - Hırvatistan maçı Polonya - Hırvatistan maçı
Yerli DiziATV2008-06-17saat: 01:00
Avusturya maçında galibiyeti son anda kaçıran Polonya, iki galibiyetle grup liderliğini garantileyen Hırvatistan’la karşı karşıya

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-16saat: 20:00
Zeynep, telekızların arasında.Sedat, doğum yapacak olan eşiyle birlikte, yeni bebeğin heyecanını taşımaktadır. İhmalkâr biri yüzünden eşini ve bebeğini kaybedince, Engin ve Seyhan adaletin yerini bulması için bu davada Sedata destek verirler. Dava avukatlığını üstüne alan Seyhan bu sayede Enginle olan ilişkisini düzeltmek için de elinden geleni yapar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı