Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yol Arkadaşım dizisi yeni bölüm Yol Arkadaşım dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-16saat: 22:15
Ayla fabrikada işe başlıyor.Ayla, Suatın da desteğiyle fabrikada çalışmakta kararlı davranır. Onun bu isteği konakta büyük şaşkınlık yaratır. Tabi ki Aylanın sürprizleri bitmemiştir ama bu sefer ne kadar ileri gidebildiğine kendisi bile şaşıracaktır. Sertaç ne yapacağını bilemez bir haldedir.

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2008-06-16saat: 22:00
Lamia, kocası Kemal Beyin ani ölümüyle büyük bir darbe daha alır. Olaydan Cemili sorumlu tutan Lamia, bir yandan da babasının öldüğünü Makbuleye nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Kenan, Lamianın kocasının öldüğünü öğrenir öğrenmez Lamianın yanına gelir. Lamiayı teselli etmek mümkün değildir.

Köprü dizisi yeni bölümü Köprü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-06-16saat: 22:00
Ali Marufun yakalanmasının şehirdeki yankıları sürerken, Vali Faruk Yazıcı ve emniyet birimleri, onu sorguda sıkıştırıp bazı soruların yanıtlarını alabilmek için geceli gündüzlü çalışmaktadırlar. Kendisine yöneltilen tüm suçlamaları inkâr eden Ali Maruf, Meryemin örgüt adına yaptığı eylemleri itiraf eden bandını izleyince şok olur…

İki Aile Dizisi Yeni Bölüm İki Aile Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-06-16saat: 20:00
Hayatı iyice çıkmaza giren Bahar, annesinin ölümüyle yıkılır. Belginin ölümü herkesi yasa boğacaktır. Salih acı gerçeği Harputluya söylemek zorundadır. Olayı öğrenen Harputlu bu acıyla baş edemeyecek durumdadır. Belginin cenazesi beklenmedik gelişmelere gebedir. Cenazeye sürpriz bir isim katılacaktır.

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-16saat: 20:00
Bir dedektif! Dedektif Lily Rush... Meslek aşkıyla çalışıyor. Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, O da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor;

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-06-16saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

Aşkım Aşkım dizisi yeni bölümü Aşkım Aşkım dizisi yeni bölümü
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-16saat: 21:30
Levent’in ailesi düğün tarihini belirlemek için Le Şener’e gelir. Şener Gözde’nin yeni işyerine giderek geri dönmesi için ikna etmeye çalışır. Hadise işe giderken yolda eski sevgilisi ile karşılaşır. Necati Hadise’ye sürpriz bir evlenme teklifi yapmak istemektedir. Makiko, Layla, Şeno ve Levent bu konuda ona yardım ederler.

Bizim Evin Halleri Dizisi Bizim Evin Halleri Dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-16saat: 19:50
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Genco dizisi yeni bölüm Genco dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-14saat: 20:00
Genco ile Pınar arasında sürpriz gelişme.Aileler arasındaki savaşa rağmen, Pınar ve Genco arasında sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Genco ve Tibet birbirlerine girerler. Sinirlerine hakim olamayan Genco, Tibet’i fena halde hırpalar. Pınar ve Derin araya girerek onları ayırır. Olay okul dekanı Muhsin Bey’e kadar gider.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-06-14saat: 22:00
Hayatı iyice çıkmaza giren Bahar, annesinin ölümüyle yıkılır. Belgin’in ölümü herkesi yasa boğacaktır. Salih acı gerçeği Harputluya söylemek zorundadır. Olayı öğrenen Harputlu bu acıyla baş edemeyecek durumdadır. Belgin’in cenazesi beklenmedik gelişmelere gebedir

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-06-14saat: 20:00
Gazetede Levent ve Fadime’nin mutlu fotoğraflarını gören Ceren çılgına döner, ve soluğu Fadime’nin evinde alır.Artık Fadime oğlunu emzirebildiği için Tanya’ya ihtiyaçları yoktur.Avantası kesilecek diye üzülen Tanya Kadife’ye gidip bin bir yalanla Fadime ve Nazife’yi şikayet eder

 Dedektif Biraderler Dedektif Biraderler
Yerli DiziFOX TV2008-06-14saat: 19:45
Savaş bir silahlı soygunu önlemeye çalışırken yaralanır. Onu hastaneye götüren Ali, orada esrarengiz bir konuşmaya şahit olur. Ali’nin ısrarlarıyla takip ettikleri olay giderek içinden çıkılması zor bir hal alır. Barış yeni icadı ve keskin zekasıyla yine Savaş’ın yanındadır.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-06-14saat: 19:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi... Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-14saat: 21:00
Dört Kadın, Dört Aile, Dört Hayat...Yılın en çok konuşulan dizisi “Desperate Housewives” merakla beklenen dördüncü sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Yayınlandığı her ülkede büyük tartışmalar yaratan, rating rekorları kıran ve izleyicileri ekrana bağlayan dizi yine aşk üçgenleri, saklanan sırlar ve yepyeni komşularıyla her Salı ekrana geliyor..

ER dizisi 12. Sezon bölümleri ER dizisi 12. Sezon bölümleri
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-14saat: 20:00
Acil serviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil Servis doktorları... “ER” 12. Sezon bölümleri ile CNBC-ede hız kesmeden devam ediyor...

Asi Dizisi Yeni Bölümü Asi Dizisi Yeni Bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-13saat: 20:00
Asi’nin oyunu Demir’i küstürüyor!Demir, Asi’den duydukları karşısında adeta yıkılır. Bu şoku atlatmak için kendi kabuğuna çekilir. Demir’e göre Asi geri dönülmez bir yola girmiştir. Asi ise Demir’e inat Ali ile görüşmeye devam eder. Herkesten gizleyerek oyununu eksiksiz bir biçimde oynamaktadır.

Memur Muzaffer dizisi Memur Muzaffer dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-06-13saat: 19:45
Memuriyetten uzaklaştırılan Muzaffer, bu durumu ailesine ve en önemlisi Şaziye’ye söylemez. Diğer yandan da ailesinin geçimini sağlamak için çalışmak ve para kazanmak zorundadır. Sanki hala memuriyete devam ediyormuş gibi her sabah erkenden evden çıkar ama icra dairesi yerine günlük olarak bulduğu işlere gider.

Emret Komutanım dizisi Emret Komutanım dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-13saat: 21:40
Dizinin 14. Bölüm Özeti: Levent üsteğmenin göreve gitmesi üzerine bölükte otorite boşluğu doğar. Kerim asteğmen en rütbeli şahıs olarak bölük komutanına vekil olarak kendi kendini atamıştır bile. Ortalarda komutan gibi şişinerek dolaşır ama işler istediği gibi yürümez.

Bizim Evin Halleri dizisi Bizim Evin Halleri dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-13saat: 19:50
Onlar coşku dolu... Onlar deli dolu... Onlar kahkaha dolu... Ekranların en uzun soluklu dizisi “ Bizim Evin Halleri “, hafta içi her gün Kanal 1 ekranlarında… “Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek.

24 dizisi 6. sezon bölümleri 24 dizisi 6. sezon bölümleri
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-13saat: 20:00
Geçtiğimiz sene Emmy Ödüllerine damgasını vuran, televizyon tarihinin ilk gerçek zamanlı dizisi “24”, akıllara kazınan altıncı sezon bölümleri ile her Cuma iki bölüm peş peşe yeniden ekranda... Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 6. Günde izleyenleri dizi tarihindeki en büyük terörist saldırısı bekliyor.

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-13saat: 22:00
İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-06-13saat: 19:45
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-06-13saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-12saat: 20:00
Aslı’yı ayrılık hüznü sardı...Kafası yeterince karışık olan Efe, Deniz’in de aramasıyla kendini iyice çıkmazda bulur. Bir yanda Aslı hakkında bastıramadığı duyguları, diğer yanda ise en iyi arkadaşına aşık olamayacağını söyleyen mantığı olunca, zor duruma düşmesi kaçınılmaz olur.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-12saat: 22:15
Musa, duygularını Zeynep’e açıklıyor.Mehmet, yeni evini gördüğünde gözlerine inanamaz. Bu sürpriz, Süreyya’nın ardından onu mutlu eden tek şey olmuştur. Ayşe’nin kendisinden uzaklaşmasını bir türlü hazmedemeyen Uğur, onu köşeye sıkıştırmak için her yolu dener.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-06-12saat: 19:45
Büyükler tarafından kendisine dayatılan kurallardan sıkılan Emre, çocukluk grevine başlamaya karar verir. Çocuk değil de bir yetişkin olarak görülebilmek, onlara muhtaç olmadan da yaşayabileceğini kanıtlamak için çabalamaya başlar. Şoker’in hain planlarından tamamiyle kurtulmaya karar veren Kulina, onu oyuna getirerek, tüm sihir güçleri elinden alınmış bir şekilde dünyaya yaşamaya gönderir.

Beni Unutma Beni Unutma
Yerli DiziTRT 12008-06-12saat: 20:10
İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-06-12saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar.

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-12saat: 20:30
Paranın Değiştirdiği İnsanlar Vardır!Bazı insanlar, bir gün zenginliğe kavuşunca bambaşka bir karaktere bürünür. Peki ya tam tersi mümkün mü? Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüşmek...

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-11saat: 20:00
Ferhunde’nin idam fermanı yazılıyor...Ferhunde, Şevket’in yanında Sedef’i görmenin bahanesiyle, hırs ve öfkenin esiri olarak, karanlık denizlere yelken açmış, kendini rüzgara bırakmıştır. Bundan sonraki yoluna Levent Tuncel ile devam etmeye karar verir. Ferhunde’yi boşuna bekleyen Şevket ise, dört duvar arasında yavaş yavaş umudunu kaybetmeye başlar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı