Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Tekrar Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Tekrar
Yerli DiziSHOW TV2008-06-11saat: 20:45
Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Tekrar bölümüKurtlar Vadisi Pusu, sezona muhteşem bir bölümle veda ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 41. bölümünde yine nefesler tutuluyor. İskender’i ele geçiren Polat’ın bir sonraki hamlesi ne olacak?

Doktorlar dizisi tekrar bölümü Doktorlar dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-06-11saat: 23:00
Suat, ailesinin baskısına rağmen Zenan’la evlenmekten vazgeçmez ve gece yarısı onu görmeye gider. Zenan buna bir yandan sevinirken öte yandan oldukça kederlenir. Hamile olduğunu Suat’a söylemeden önce, iyice düşünmeye karar verir. Ela, Levent’e uzak davranmaya başlar ve hastalığını ondan gizler.

 The King Of Queens The King Of Queens
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-11saat: 20:00
Kumarbaz Anne The King of Queens’de bu hafta annesi Doug ve arkadaşlarını poker oyununda yenince, Doug onu turnuvaya katılmaya ikna eder. Öte yandan Carrie terfi almasını kolaylaştıracağına inanarak aksanını düzeltmek için Spence’den yardım ister.

Dedektif Biraderler dizisi tekrar bölümü Dedektif Biraderler dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-06-11saat: 19:45
Televizyonda çok popüler olan Minik Dahiler yarışmasının yapımcısı evinde öldürülür. Eldeki tek ipucu bir adet düğme ve bir de katilin çok şişman olduğudur. Savaş ve ekibi yine kendilerini gizemli bir olayın içinde bulurlar. Barış’ın üstün zekasıyla bulduğu ipuçları onları gösteri dünyasının içine sürükler.

 How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-11saat: 20:30
Sonu başından belli olan bir hikayenin bu kadar sevileceğini kim tahmin edebilirdi? Ted’in çocuklarına eşine nasıl aşık olduğunu anlattığı hikaye ile “How I Met Your Mother” üçüncü sezon bölümleri CNBC-e’de devam ediyor.Sonu başından belli olan bir hikayenin bu kadar sevileceğini kim tahmin edebilirdi? Ted’in çocuklarına eşine nasıl aşık olduğunu anlattığı hikaye ile “How I Met Your Mother” üçüncü sezon bölümleri CNBC-e’de devam ediyor.

Elveda Derken dizisi yeni bölüm Elveda Derken dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-10saat: 22:15
Ece ve Naz, Lale’yi evde baygın halde buluyor. Ege, Lale’den eve dönmesini ister. Eda, Tuna’nın Ateş’ten hamile olduğunu öğrenir. Şeyda, Zeynep’le konuşur. Ondan Kerim’i yuvasına dönmesi için ikna etmesini ister. Ateş, Tuna’nın Çağlar’la ilişkisi olmadığını öğrenir.

Küçük Kadınlar dizisi yeni dizi yeni bölüm Küçük Kadınlar dizisi yeni dizi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-10saat: 20:00
“Küçük Kadınlar”; anne - babalarını ansızın ve arka arkaya kaybetmelerinin ardından hayatları bir anda altüst olan 5 kız kardeşin hikayelerini konu alıyor.Bu 5 kız kardeşin hayatta kalmak için tek çareleri vardır oda birbirlerine kenetlenmektedir.

Pars Narkoterör Dizisi yeni Bölümü Pars Narkoterör Dizisi yeni Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-06-10saat: 23:00
Haydar, Amadeus’un uzattığı eli sıkıyor ve kurduğu hain tuzağa düşüyor. Haydar,kaçmayı başarsa da kurtulmayı başaramıyor. Şamil, Pars ekibiyle birlikte, Mehdi’yi takas için beklerken pazarlık için karşısında buluyor.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-10saat: 21:00
Dört Kadın, Dört Aile, Dört Hayat...Yılın en çok konuşulan dizisi “Desperate Housewives” merakla beklenen dördüncü sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Yayınlandığı her ülkede büyük tartışmalar yaratan, rating rekorları kıran ve izleyicileri ekrana bağlayan dizi yine aşk üçgenleri, saklanan sırlar ve yepyeni komşularıyla her Salı ekrana geliyor...

Dur Yolcu dizisi Dur Yolcu dizisi
Yerli DiziTRT 12008-06-10saat: 20:15
Sing Ayşe’nin kadın olduğunu öğrenir. Onun aynı zamanda keskin nişancı olduğunu da ele geçirdiği çantasındaki koyun çanlarından farkeder. Nişan alır vuracağı sırada 10 asker dereye yıkanmaya gelir. Sing Ayşe’yi vurursa yeri belli olacağından vaz geçer. Bu sırada Ayşe de askerlerin kendisini tanımasından korkarak bulunduğu yerden uzaklaşır.

Yalancı Romantik dizisi Yalancı Romantik dizisi
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-06-10saat: 21:30
"Yalancı Romantik" evlilikte kadının ve erkeğin değişimini, gelişimini ve bazen de gerilemesini anlatan bir durum komedisi. Bekarların evlilere özendiği, evlilerin bekarlara bakıp iç çektiği bir ilişkiler yumağı. Cinsellik uğruna oynanan oyunlar, söylenen yalanlar, takılan maskeler, gizli saklı düşünceler artık budizide ortaya çıkacak.

Yol Arkadaşım dizisi yeni bölüm Yol Arkadaşım dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-09saat: 22:15
Babası İstanbul’a geri döndüğü için Eylül annesini suçlamakta ve Ayla ile konuşmamaktadır. Ama Ayla, her şeye rağmen İstanbul’u, kocasını ve daha önceki hayatını geride bırakmak, yeni bir hayat kurmak için bir an önce kolları sıvamak zorundadır

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-09saat: 20:00
Ekip, ihbar üzerine gittikleri villada Leyla ile görüşecek ve villada zorla tutulan Narin’in başına gelenler tüm ekibi harekete geçirecektir. Hamile kadının peşindeki Sefa ve Zuhal ona ulaşmadan ekip ulaşacak ve Zeynep’in kollarında doğan bebek tüm ekibe mutluluk verecektir

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2008-06-09saat: 22:00
Makbule tarafından evden kovulan Lamia, O’nun kendisi için ne büyük bir tehdit olduğunu anlar. Makbule’nin gel gitleri artık tehlikeli boyutlara ulaşmıştır.. Bu hastalıklı psikoloji büyük zararlara yol açacaktır.. Cavidan,Kenan’a son bir şans daha vermek ister, Kenan’ın kararlılığı karşısında geri adım atar.

Köprü dizisi yeni bölümü Köprü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-06-09saat: 22:00
Ali Maruf, Beyto’nun kampında sıkıntılı zamanlar geçirirken Ethem, dışarıda, ‘birlikte kaçışlarını’ örgütlemekle meşguldür. Demir fabrikasında ise, köprünün son parçasının imalatına başlanır. Levent Müdür’ün ölümüyle insanları saran ‘şok dalgası’, köprünün bitmekte oluşunun getirdiği coşku ve umutla bir ölçüde dengelenir

İki Aile dizisi İki Aile dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-06-09saat: 20:00
Efe’nin Oğuz ile birlikte dövme yaptırmasına çok bozulan Yaman, Ceren’i kazanmak için her yolu dener. Arda ile aralarının bozuk olması sinsi Yaman’ın işine yarar. Öyle bir numara yapar ki Ceren ile Arda barışır.Bu durum Ceren pek istemese de Yaman ile yakınlaşmalarına sebep olur.

 Cold Case Cold Case
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-09saat: 20:00
Bir dedektif! Dedektif Lily Rush... Meslek aşkıyla çalışıyor. Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, O da sonunu yazıyor. Dedektif Lily Rush yıllar öncesinin çözülememiş ve kaldırıldıkları raflarda tozlanmaya mahkum edilmiş davalarını gün yüzüne çıkarıp aydınlatmaya devam ediyor;

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-06-09saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Düğün Şarkıcısı dizisi yeni bölüm Düğün Şarkıcısı dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-08saat: 20:00
Bayram, düğün şarkıcısı oluyor.Bayram, salon sahibi Avni Bey’in erkek solist istememesine rağmen, salona gizlice düğün şarkıcısı olur. Aynı günlerde Uğurlu Düğün Salonu, Kudret’in düşmanlığından nasibini alır ve maliyeye ihbarı yüzünden geçici olarak kapatılır. Bütün bunların hastanede yatmakta olan Avni Bey’den gizlenmesi gerekmektedir

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-06-08saat: 19:45
Herkes Saffet’in öldüğünü düşünürken Saffet sürpriz bir şekilde ortaya çıkar. Büşra Murat’la evden kaçar. Cahit İpek’le birlikteyken çekilen fotoğraflarını geri almak için para bulmanın yollarını arar. Kemal arka sıradakileri pikniğe götürürken “Mavi Sakal” ormanda Eda’nın karşısına çıkar.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-06-08saat: 21:00
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor.Bakanlar Kurulu Kararınca İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne “Destek Büro” adı altında özel bir birim kurulmuştur..

Smallville dizisi Smallville dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-08saat: 19:00
Superman efsanesinin başlangıcını konu alan ve izleyiciyi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götüren “Smallville” 6. sezon bölümleri ile CNBC-e’de devam ediyor... Lana’nın Peşindeki Yabancı Lana’ya odasında giyinirken çekilmiş bir fotoğrafı gönderilir.

Genco dizisi yeni bölüm Genco dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-06-07saat: 20:00
Genco ile Pınar arasında sürpriz gelişme.Aileler arasındaki savaşa rağmen, Pınar ve Genco arasında sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Genco ve Tibet birbirlerine girerler. Sinirlerine hakim olamayan Genco, Tibet’i fena halde hırpalar. Pınar ve Derin araya girerek onları ayırır.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-06-07saat: 22:00
Bahar’ı eve hapseden Mert, silah zoruyla belgeleri imzalatmaya çalışır. Bahar duydukları ve yaşadıkları karşısında şoke olmuştur. Tam bu sırada Bahar’a mutlu haberi vermek üzere gelen Salih, hiç beklemediği olaylarla karşılaşır. Çıkan olayda Mert vurulur.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-06-07saat: 20:00
Temel’in Reis ve Tanya’ya ev ve tekne verdiğini öğrenen Nazife küplere biner. Tanya’ya gösterilen ilgiden, alınan hediyelerden çok rahatsızdır. Yeni teknenin şerefine Reis bütün aileyi tekneye davet eder. İki kişi hariç Nazife ve Müzeyyen.Ama öğrendiklerinde ortalık karışacaktır

ER 12. Sezon ER 12. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-07saat: 20:00
Acil serviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil Servis doktorları... “ER” 12. Sezon bölümleri ile CNBC-ede hız kesmeden devam ediyor... Hareketli Hayatlar Beklenmedik bir misafir Clementei ailevi bir tartışmanın tam ortasına düşürür ve durum hiç de parlak görünmemektedir.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-06-07saat: 19:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi... Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-06-06saat: 22:00
Serbest bırakılan Necdet, Yaseminle konuşmak için adaya gider. Yaseminden Ahmetle aralarındaki dargınlığa son vermelerini ister. Harunu ele vermemek için konuşmayan Işık, serbest bırakılır. Gözaltı süresinde ağır işkence görmüştür. Işıkla, Harun birlikte yurt dışına kaçmaya karar verirler.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-06-06saat: 20:00
Berzanın intiharı herkeste farklı duygular uyandırır. Kimi üzülür, kimi rahatlar, kimi içinse bu ilahi adalettir. Ancak Sıla ve Boran için bu ölüm, bambaşka bir acıyı da beraberinde getirir: Haberin oluşturduğu karışıklıktan faydalanan Esma, Bedirhanı alıp kayıplara karışmıştır.

Asi Dizisi Yeni Bölümü Asi Dizisi Yeni Bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-06saat: 20:00
Asi ve Demir birbirlerini kıskanıyor!Demir, Arif ve Ökkeşin yardımıyla Zeynep yüzünden başına gelen tehlikeyi savuşturmaya başarır. Ancak Demirin çiftliğinde silahların patlaması Zeynepin varlığını herkesin öğrenmesine neden olur. Demirin Zeynepi korumak için çırpınmalarına şahit olan Asi, Demiri iyice kıskanmaya başlar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı