Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Memur Muzaffer Memur Muzaffer
Yerli DiziFOX TV2008-06-06saat: 19:45
Kooperatif yöneticisi Adem tarafından dolandırılan Muzaffer çok üzgündür. Yıllar boyu peşinden koştuğu kendi evine sahip olma hayali bir anda suya düşmüştür. Bunca zamandır ödediği paralar bir yana baba yadigarı arabadan da olmuştur. Parasını kurtarmak için Muzaffer ve Akif, Adem’in peşine düşerler.

Pars Narkoterör Dizisi Tekrar Bölümü Pars Narkoterör Dizisi Tekrar Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-06-06saat: 22:30
Şamil’in ne zamandır aradığı, ipuçlarını takip ederek yakalamaya çalıştığı kişi, ağabeyinin katili artık elinde… Şamil, öfke ve intikam hırsıyla dolu. Süreya, Şamil’in namlusunun ucunda duruyor. Şamil’i durduran ağabeyinin hatırası ve Haydar oluyor. Zülüf, Mehdi’nin içine düşürdüğü şüpheyle sorular sormaya başlıyor.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-06-06saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-06-06saat: 19:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi... Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-06saat: 22:00
İki dünya arasında kalmak kolay iş değil. Ghost Whisperer’ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu benimsemek mecburiyetinde kalmış. Çocukluğundan beri, bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında.

 Masters of Horror Masters of Horror
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-06saat: 23:00
Korku sinemasının birçok kalburüstü yönetmeni güçlerini televizyon için çektikleri Masters of Horrorda birleştirdi. Karanlık hepsinin ruhunu ele geçirmiş, dehşet hepsinin ortak tutkusu haline gelmiş, yepyeni 13 öykü, çığır açacak 13 yönetmen, insanın aklını başından alacak 13 saat... K

Kurtlar Vadisi Pusu Final Bölümü Kurtlar Vadisi Pusu Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-06-05saat: 21:45
Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali ile ekranlarımızda.Kurtlar Vadisi Pusu, sezona muhteşem bir bölümle veda ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 41. bölümünde yine nefesler tutuluyor. İskender’i ele geçiren Polat’ın bir sonraki hamlesi ne olacak? Kare As aileleri, İskender’in Polat’ın pususuna düşmesinin ardından ne yapacaklar? İskender’in yakalanması, ülkede nasıl bir karışıklığa yol açacak?Kurtlar Vadisi Pusu Final Bölümünü kaçırmayın

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-06-05saat: 19:45
Emre, Özge’yle girdiği iddiayı kazanabilmek için tam bir centilmen gibi davranmaya çalışırken, Şoker’in yaptığı sihirle karakteri tamamen değişen Hakan, sert, kaba saba bir erkeğe dönüşür. Bu dönüşüm herkesi şaşırtırken, şirketin çok önemli bir iş sözleşmesini kaçırmasına kadar gidecektir.

Beni Unutma dizisi yeni bölümü Beni Unutma dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-06-05saat: 20:00
Senaryosunu Gamze Özer’in kaleme aldığı dizide, Zuhal Olcay, Uğur Polat, Tilbe Saran ve Haldun Boysan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü oyuncuları rol alıyor. İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

 Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-06-05saat: 20:00
Sarı Eşref Turgay’ın katilinin izini sürerken, Kara Eşref’in hapiste kalmaya niyeti yoktur. Hele ki Muzo’nun peşindeki sarı Eşref’i yalnız bırakmaya hiç niyeti yoktur. Muzo’yu mahallaye kadar takip ederler, ancak mahallede onları bir sürpriz beklemektedir. Bu arada Kara’yla evlenemeyen Ceylan’ı teselli etmek ise yine Reyhan’a düşmüştür.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-06-05saat: 20:00
Mine, Cem’in evinde karşısında Kamil’i görünce şoke olur. Hatasının ne kadar büyük olduğunu geç anlayan Kamil ile hiç kimseye boyun eğmemeye kararlı Cem’in arasında kalan Mine, bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapmak zorundadır. Efe, Aslı’ya karşı hissettiklerinden dolayı hem kendine çok kızmakta, hem de bu duygulara bir türlü anlam verememektedir.

Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölüm Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-06-05saat: 20:00
Handan ve Tarık’ın baş başa tatilleri şiddetli bir kavgayla son bulmuştur. İyice yalnızlaşan Handan cezaevinde terör estirecek, ilk iş olarak artık mahkumlar için bir simgeye dönüşen Hayriye’nin bahçesini tekrar kapatacak, savcının görevden alınmasıyla cezaevinin tek hakimi olacaktır.

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-06-05saat: 20:30
Paranın Değiştirdiği İnsanlar Vardır!Bazı insanlar, bir gün zenginliğe kavuşunca bambaşka bir karaktere bürünür. Peki ya tam tersi mümkün mü? Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüşmek...

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-06-05saat: 22:15
Zeynep ve Gonca, Mehmet’e sürpriz hazırlıyor Başta Zeynep ve Gonca olmak üzere herkes, Mehmet’e sürpriz yapmak için, yeni evini elbirliğiyle yerleştirmeye karar veriyor. Uğur, Ayşe’ye kafayı fena takmıştır ve her seferinde ona yaklaşmak için kendine bir yol bulur. Başta Zeynep ve Gonca olmak üzere herkes, Mehmet’e sürpriz yapmak için, yeni evini elbirliğiyle yerleştirmeye karar verirler.

 Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-06-05saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar. Evin bütün yükü, rızkını değirmende çalışarak temin eden Salih’in üstündedir.

 Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-05-30saat: 22:00
12 Eylül sabaha karşı Zeynep, Ahmet ve Yasemin’in evine sığınır. Necdet, bazı milletvekilleriyle birlikte askerler tarafından Ankara’daki orduya ait Dil Okuluna götürülür. Işık gözaltına alınır. Evlerinde sakladıkları Zeynep’in, Ahmet’e olan hayranlığı ve ilgisi Yasemin’in dikkatini çeker.

Sıla dizisi yeni bölüm Sıla dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-05-30saat: 20:00
Sıla ve Boran töreye karşı aşkı, çaresizliğe karşı umudu, ölüme karşı hayatı yeşertmek üzere elele çıktıkları yolda ilk defa bu denli çaresizdir. Bedirhan kaçırılmıştır. Üstelik, akli dengesi yerinde olmayan ve her kötülüğü yapmaya hazır bir kadın tarafından.

Asi dizisi yeni bölüm Asi dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-05-30saat: 20:00
Demir tanımadığı bir kızı korumak isterken kendi hayatını tehlikeye atıyor. Zeynep’in tehlikede olduğunu algılayan Demir, ona yardım etmek ister. Çaresizlik içinde, ne yapacağını bilemeyen bu kızı kendi çocukluk evine yerleştirir. Tehlike geçene kadar burada kalacak ve kimsenin bundan haberi olmayacaktır

 Memur Muzaffer Memur Muzaffer
Yerli DiziFOX TV2008-05-30saat: 19:45
Fox ekranlarında, hayatın içinden sıcacık bir dizi başlıyor, “Memur Muzaffer”... Memur Muzaffer Mutlu ve ailesi her zaman olduğu gibi ay sonunu beklemektedirler. Muzaffer’in, kayınvalidesinin evinden ve Hediye Hanım’dan kurtulmak için yıllardır gizli gizli, bin bir zorlukla ödediği kooperatif taksitleri sonuna yaklaşmıştır.

Limon Ağacı dizisi yeni bölümü Limon Ağacı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-05-24saat: 22:20
Kasabalı kız Peri’yle, şehirli zengin genç Kaan’ın yolları, Peri’nin Kaan’ın genç yaşta başına geçtiği aile şirketine girmesiyle kesişir. Kaan kıza aşık olur ama kız şirketi zarara uğratan bazı kararların neticesinde işten çıkarılır ve kasabasına döner. Bu durum iki genç arasında yeşerecek aşka engel olamayacaktır.

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-05-24saat: 20:00
Yüce Honos ağır bir hastalığa yakalanır. Selena ve İyilir Honos’un sağlığından endişe edip üzülürlerken Hades Honos’un yerine kimin geçeceğini belirleyecek seçim için kolları sıvamıştır bile. Kıvılcım okulda düzenlenecek sene sonu balosunun en güzel kızı olup Ozan’ın gönlünü çalma derdindedir.

Genco dizisi yeni bölüm Genco dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-05-24saat: 20:00
Pınar, Genco’ya dedesinin babasını tehdit eden ses kayıtlarını dinletir. Genco ise dedesini korur. Genco’nun sözleri üzerine çileden çıkan Pınar, söyledikleri ile Genco’nun canını acıtır. Dava ile ilgili araştırma yapan Haydar Haşmetli mahkemeye ses kayıtlarını Tibet’in verdiğini öğrenir. Hem okulu hem de işi bir arada yürütmek Pınar’ı çok yıpratır. Selin, Cüneyt’in kendini tehdit ettiğini ablasına söyler.

Menekşe ile Halil dizisi Final bölümü Menekşe ile Halil dizisi Final bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-05-24saat: 22:15
Menekşe ve Halil’in aşklarının üzerine yine Mustafa’nın gölgesi düşer. Hastaneden kaçan Mustafa, arkasında yeni izler bırakarak Menekşe ve Halil’in peşinde ilerlemektedir. Yusuf, Lalenin başından geçenleri öğrendikten sonra daha fazla Berlin’de kalamaz ve olayın içyüzünü öğrenmek için İstanbul’a gelir. Yusuf’un gelmesi ailede başka bir heyecana sebep olur. Yusuf’un Laleye karşı tavrı herkes için çok önemlidir.

Desperate Housewives Tekrar Bölümü Desperate Housewives Tekrar Bölümü
Yabancı DiziCNBC-E2008-05-24saat: 21:10
Buddy’nin Gözleri Gabrielle kör bir kocaya sahip olduğu gerçeğini kolay kolay sindiremeyecektir. Rick Coletti’nin Scavo Pizzacısı’na gelmesi Lynette’i oldukça şaşırtacaktır. Öte yandan Bree ve Katherine balo için hazırlıklara başlamıştır. Mike ise iyileşme sürecinin bir parçası olarak sıkıntı verdiği kişilerden affedilmek üzere özür dilemek zorundadır.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-05-24saat: 20:00
Fadime’nin doğum haberini alan herkes hastanede toplanır, Kadife Nazife’yi köyde bırakıp geldiği için Reis’e çok kızgındır. Fadime bebeğini dünyaya getirir. Erken doğmasına rağmen çok sağlıklı bir bebektir. Fadime’nin de durumu gayet iyidir. Fakat Levent fenalaşmıştır

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölüm Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-05-24saat: 22:00
Ceylan’ın yalan söylediğini düşünen Salih, doktor’un söyledikleri karşısında şoke olur. Doktor Ceylan’ın hamile olduğunu onaylar. Salih bir taraftan çocuğu olacağı için sevinir fakat Bahar’dan tamamen ayrı kalmak zorundadır. Salih’in hayatı karmakarışıktır artık

ER dizisi yeni bölümü ER dizisi yeni bölümü
Yabancı DiziCNBC-E2008-05-24saat: 20:00
Beden ve Ruh İlişkisi Dizinin bu bölümünde Emmy ödüllü oyuncu James Woods, Abby’ye tıp okulundaki ilk yıllarında akıl hocalığı yapmış biyo-kimya profesörü Dr. Nate Lennox rolünde ekranlara konuk oluyor. İlerleyen hastalığı yüzünde sadece gözlerini oynatabilen ve ileri teknoloji bir aygıt sayesinde iletişim kurabilen Lennox hastaneye zatürree teşhisiyle getirilmiştir.

 Dedektif Biraderler dizisi yeni bölüm Dedektif Biraderler dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-05-24saat: 19:45
İstanbul’un lüks bir semtinde gece yarısı alevler yükselir. Yanan kuyumcu dükkânında bir ceset bulunur. Ortaya çıkan gizli ilişkilerin ve bulguların ardından kimin suçlu kimin kurban olduğu çok net gibi görünmektedir. Ancak, Barış’ın keskin zekâsı herkesi başka türlü düşünmeye zorlayacaktır.

 Eurovision Yolculuğu Eurovision Yolculuğu
Yerli DiziTRT 12008-05-24saat: 20:00
Türkiye’nin Eurovision yolculuğunda kimler geldi kimler geçti. Hatırlamaya varmısınız? Berna Laçin’in sunumuyla Aslı,Mustafa Ceceli ve ENBE Orkestrası ve Ferhat Göçer eşliğinde benzersiz bir eurovision yolculuğu... Yayın

Limon Ağacı Limon Ağacı
Yerli DiziATV2008-05-10saat: 22:20
Yılbaşı gecesi Osman Peri ile Kaan’ı yakalar ve ayırır. Kaan o gece bir de Ali’nin eşek şakalarına ve Seher’in boğucu ilgisine maruz kalır. Ama yaşadığı zorluklar kalma azmini daha da arttırır. Masal Evi’ni kiralar. Belkıs Kaan’ın köyde ev tuttuğu haberini annesine yetiştirir ve ikisi de çıldırırlar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı