Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-05-10saat: 20:00
Haftanın birincisi seçilen Hades’e insanların karakterlerini değiştirebilme sihri verilir. Elindeki gücü kötüye kullanmak için vakit kaybetmeyen Hades ilk önce Burak’ın karakterini değiştirerek onu kabadayı, kıskanç birine dönüştürür. Bir anda kaba saba bir adama dönüşen Burak, Selena da dahil olmak üzere etrafındaki herkesi şaşkına çevirir.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-05-10saat: 20:00
Pınar ve Genco, aileleri için aşklarından vazgeçmişlerdir. Fakat aldıkları bu ortak karar bile, Genco’yu Pınar’a yardım etmekten alıkoyamaz. Genco iyilik meleği olarak her yerde Pınar’ı takip eder ve onu fark ettirmeden kollar. Pınar’ın işi çok zordur, babası hastaneden yaşayan bir ölü olarak çıkmıştır. Felçlidir, yardım edilmeden hareket edemediği gibi konuşamamaktadır da.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölüm Menekşe ile Halil dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-05-10saat: 22:15
Menekşe ile Halil, düştüğü çirkin tuzaktan sonra Yusuf’u terk etme kararı alan Lale’nin peşine düşüyor ve her yerde onu arıyorlar. Hapishanede intihara teşebbüs eden Mustafa son anda kurtarılır. Hastaneye yatırılan Mustafa, doktorları akli dengesinin bozuk olduğuna inandırmaya çalışmaktadır.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölüm Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-05-10saat: 22:00
Barınakta buluşan Salih ve Bahar, duygusal bir yakınlaşma içine girerler. Kader onları bir araya getirmek istemese de, aşk onları esir almıştır. Salih’i merak eden Ceylan barınağa gelir. Salih ve Bahar’ı yan yana görünce yıkılır. Mert’in adamları da barınağın kapısında beklemektedir.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-05-10saat: 20:00
Levent eve geldiğinde evlerini tamamen ikiye bölünmüş bulur.Birbirilerini çok fazla görmemeleri için Fadime bütün evi paravanlarla ikiye ayırmıştır.Fakat Temel ve Kadife’ye barışmış gibi oyun oynarlar. Evin bütün işlerini yapan Reis’in yorgunluktan her yeri ağarıyordur.

ER dizisi yeni bölümü ER dizisi yeni bölümü
Yabancı DiziCNBC-E2008-05-10saat: 20:00
Acil serviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil Servis doktorları... “ER” 12. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de hız kesmeden devam ediyor...

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-05-10saat: 19:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi... Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-05-08saat: 20:00
Polat Alemdar, Kabil’den İskender’in yerini öğrenebilecek mi? İhtiyarlar Heyeti ile buluşmaya giden Polat Alemdar’ın isteği ne olacak? Ekipten dışlandığını düşünen Memati ne yapacak, kiminle hangi operasyona gidecek? Polat Alemdar’a ulaşmak isteyen Muro, bu sefer Hüsnü’yle konuşmayı başarabilecek mi? İskender, Hakan’ın komisyona ifade vermesini engelleyebilecek mi?

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-05-08saat: 20:00
Deniz’in gidişi herkeste şok etkisi yaratmıştır. Kimseye haber vermeden uçağa binmiş ve telefon numarasını değiştirmiştir. Babasından da kimseye söylememesini istemiştir. Murat, Deniz’in gidişiyle birlikte kendi hayatına odaklanır ve Leman’la evliliklerini bitirmeye karar verir. Leman, Murat’ın önünde sonunda kendisine döneceğine inansa da, önce Deniz, ardından da Murat’ın gitme isteğiyle oldukça sıkıntılı günler geçirmektedir.

Aman Annem Görmesin dizisi Aman Annem Görmesin dizisi
Yerli DiziATV2008-05-08saat: 20:00
Hem asabi hem komik olan Kaçık Hatçe (Yasemin Yalçın) ile Palavracı biri olan Traş Hayri‘nin (Tarık Pabuçcuoğlu) çocukları birbirlerine deli gibi aşık. Ne var ki, Kaçık Hatçe yıllar önce kocasının ölümüne neden olduğuna inandığı Traş Hayri‘den nefret ediyor. Bu durumda da gençlerin birleşmesi imkansız görünüyor...

Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölüm Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-05-08saat: 22:20
Beray kaçmaya çalışırken bileğini burkar ve Cengiz’in eline düşer. Cengiz Beray’ı deniz kenarındaki ıssız kulübeye götürüp kilitler. Beray korku içinde başına gelecekleri beklerken, Filiz’in şansı daha yaver gitmiştir. Kendini yaşlı bir balıkçıya acındırmayı başaran Filiz teknede aşçılık yapmaya başlar.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-05-08saat: 21:30
Ekranlarda daha önce görülmemiş bir formatla izleyicisinin karşısına çıkan Beşinci Boyut’un konusu şöyle: Salih, askerliğini üstün başarı belgesiyle bitirmiş bir delikanlıdır. Hasta annesi ve hamile eşi ile güzel bir köyde yaşamaktadırlar. Evin bütün yükü, rızkını değirmende çalışarak temin eden Salih’in üstündedir.

Bez Bebek dizisi yeni bölüm Bez Bebek dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-05-08saat: 19:45
Simge’nin, Nana’yla ilgili gerçekleri öğrenmesi için onu Oyuncaklar Dünyası’na getirmeyi akıl eden Şoker, Simge’nin deli damgası yemesine sebep olur. Bu arada Şoker, Nana’ya bir oyun daha oynar ve O’nun yaşam saatini bozarak bir anda onun gerçekte olduğu yaşta, yani 100 yaşında görünmesine sebep olur. B

Beni Unutma dizisi yeni bölümü Beni Unutma dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-05-08saat: 20:10
Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-28saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-25saat: 20:00
Demir’den Asi’ye sürpriz İhsan ve Asi, Demir’e hem Gonca için, hem de çiftlik için yaptıklarından dolayı minnettardırlar. İhsan, Demir’e çiftliğe geri döndüğünü ve çiftliğin kirasını yakın bir zamanda ödeyeceğini belirtir. Ancak kiranın bu şartlarda ödenmesi mümkün değildir.

Sıla dizisi yeni bölüm Sıla dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-04-25saat: 20:00
Törelerin kanun olduğu bereketli topraklarında, törelere meydan okuyan bir aşk hikayesini konu alan Sıla yepyeni bölümleriyle yeniden ekranlarda olacak. Boran, Cihan’ı vurmaktan dolayı tutuklanırken, Sıla da kendisine verilen ölüm hükmünden kurtulmak için, yurt dışına gitmektedir

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-25saat: 22:00
Bütün aile endişe içinde 1 Mayıs mitinginden bir türlü dönmeyen Rüya’yı beklemektedirler. Mitingte pek çok ölü ve yaralı vardır. Bir süredir çocuk yapmak için tedavi olan Yasemin’in çabaları yine boşa çıkar. Ahmet’in 1 Mayıs olaylarında yaralanan öğrencisi Zeynep’e olan yakın ilgisi Yasemin’i tedirgin eder.

Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-25saat: 20:00
Eşref Saati, kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. Kara Eşref’e konulan teşhis ortalığı iyice karıştırmıştır. Kara’nın bu işin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Kara Eşref, “sarı”lığa bütün gücüyle, hatta bir kez daha doktora gitmeyi göze alacak kadar direnir.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-04-25saat: 22:45
Bir hırsızın kul haklarından kurtuluş hikayesi... Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla yolunu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payına düşeni aldığına inanmaktadır. Üstelik bu serseri yaşamından hiçbir şikayeti yoktur. Fakat son işinde yakayı ele verince Murat için her şey bir anda değişir.

Oks Anneleri Oks Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-04-25saat: 19:45
Begüm, annesi ve babasını barıştırma planına başlar. Tabi ki Burak ve diğer çocuklar da onu yalnız bırakmazlar. Kafa kafaya verip barıştırmak için türlü yollar denerler. Dershanede müdürün yokluğunu fırsat bilen Serdar Öğretmen, katı önlemler alır. Çocuklar geç saatlere kadar etüde kalıyorlardır.

24 dizisi tekrar bölümü 24 dizisi tekrar bölümü
Yabancı DiziCNBC-E2008-04-25saat: 20:00
Bir adam dünyayı kaç kere kurtarabilir? 24’te altıncı gün kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için iki bölüm peş peşe Cuma 20:00’de.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-25saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12008-04-25saat: 18:25
Her yaştan kadın ve erkek, gencecik bir çiftin maceralarında buluşuyor… Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can’ın maceralarını anlatıyor

Avrupa Yakası dizisi yeni bölüm Avrupa Yakası dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-04-23saat: 20:45
Avrupa Yakası’nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar. Ofiste Kubilay, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve ayrıca derginin yarısını satın alarak ortalığı karıştıracak görgüsüz sosyetik Şahika (Binnur Kaya), hayatınızın vazgeçilmezleri olmaya devam edecekler.

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-04-23saat: 20:00
Ferhunde, Şevket’ten iyice ümidi kesince kimseye söylemeden bebeği aldırır. Her zaman başkalarının canını yakarken acısı hafifleyen Ferhunde bu kez kendi acısının altında ezilmektedir. Kendine sığınacak yeni bir liman aramaya başlar. Çalışmaya karar verir.

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2008-04-23saat: 22:30
Kenan, kendisinden saklanan sırrın peşine düşmüş ve Suzan’dan gerçeği öğrenmeye çalışırken yine Lamia ile karşı karşıya gelmiştir.. Kenan, çalışmayı boş vermiş.. Yapımcısıyla arası açılmıştır... Bu durum Cavidan’ı huzursuz eder.. Kenan’ın kafasını Lamia’nın kurcaladığını düşünür..

 Beni Unutma Beni Unutma
Yerli DiziTRT 12008-04-23saat: 20:05
Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-04-23saat: 21:20
Siz uyurken, sokakta rahatça dolaşırken, çocuğunuzla parkta oynarken sizi kollayıp koruyan birileri var. Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, bu fedakar insanların, polislerin hikâyesini ekrana taşıyor. Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Orhan Bıyıklı, Süeda Çil, Ayçin Tuyun, Serhan Süsler gibi isimlerin yer aldığı dizide, bir grup polisin maceraları anlatılıyor.

Hepsi 1 dizisi yeni bölüm Hepsi 1 dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-04-22saat: 20:00
Aynı evde yasayan Cemre, Yasemin, Eren ve Gülçin, okudukları gösteri sanatları akademisini bitirmeye çalısırken, başlarına gelen trajikomik bir olay yüzünden, altına girdikleri yüklü miktardaki borcu ödemek zorunda kalınca, kendilerini bir anda sahne dünyasının parıltılı ışıkları altında bulurlar. Ancak bu durum, okuldan atılma riskini de beraberinde getirir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı