Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yalancı Romantik tekrar bölümü Yalancı Romantik tekrar bölümü
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-04-22saat: 21:50
"Yalancı Romantik" evlilikte kadının ve erkeğin değişimini, gelişimini ve bazen de gerilemesini anlatan bir durum komedisi. Bekarların evlilere özendiği, evlilerin bekarlara bakıp iç çektiği bir ilişkiler yumağı. Cinsellik uğruna oynanan oyunlar, söylenen yalanlar, takılan maskeler, gizli saklı düşünceler artık budizide ortaya çıkacak.

 Binbir Gece dizisi yeni bölüm Binbir Gece dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-04-22saat: 20:00
Şehrazat, Nilüfer ile karşı karşıya Onur’a boşanma kararını açıklamak için gelen Şehrazat, Nilüfer’le karşı karşıya gelince kafası karma karışık olur. Nilüfer’in kendi çocuğu olduğundan emin olamayan Onur, DNA testi yaptırmaya karar verir. Onur ve Şehrazat’ın yine ayrı evlerde yaşamaya başlaması Kaan’ın dengesini bozar

 Ezo Gelin dizisi yeni bölümü Ezo Gelin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-22saat: 22:30
Fenalaşan Ezo’ya doktorun vereceği haber hiç de olumlu değildir. Ezo hamileliğiyle ilgili bir karar verme noktasına gelecektir. Bu karar konusunda Kadim’le Ezo arasında fikir ayrılığı olacaktır. Ayrıca iyice hassaslaşan Ezo, Kadim’in davranışlarını yanlış yorumlamaya başlar.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-22saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Dexter 2. Sezon 8. bölüm Dexter 2. Sezon 8. bölüm
Yabancı DiziE22008-04-21saat: 22:15
Katillerin Seri Katili: DEXTER. Dexter geri döndü. O, Bir yandan adli tıpta kan analisti olarak çalışırken bir yandan da adaletten kaçmayı başarmış kötü adamları öldürüyor. Pazartesi akşamları 2. sezon YENİ bölümleriyle Dexter aramızda...

Aşkım Aşkım dizisi yeni bölümü Aşkım Aşkım dizisi yeni bölümü
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-04-21saat: 21:50
Şener dans yarışmasına katılmamak için bir plan bulmuştur. Bu planı bulmasında Necati istemeden katkıda bulunmuştur. Makiko gebelik testi yapar ve pozitif çıkar. Hadise ve Layla’dan kimseye söylememelerini ister. Dans yarışması yapılmaktadır.

 Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-21saat: 20:00
Yıl 1896... Manastır yakınlarında bir Osmanlı köyü... Türk, Arnavut,Makedon bir çok farklı etnik grup bu köyde bir arada yaşamaktadır; fakat bir süredir Balkanlar kaynamaktadır... Balkan harbinin ayak sesleri duyulmaya başlamıştır ve 500 yıldır bir arada kardeşçe yaşayan köy halkı arasında belli gerilimler doğmaya başlamıştır.

 Bıçak Sırtı dizisi Bıçak Sırtı dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-04-21saat: 22:15
Ali ile Orhan bir kez daha kapışıyor Mahkemede DNA raporu açıklandıktan sonra bir dolap döndüğünü anlayan Ali kendini tutamaz ve Orhan’a saldırır. Oysa Orhan da en az onun kadar şaşkındır. Gelişmelerden çabucak haberdar olan Harun da şaşıracak ve bu işin peşine düşecektir

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-21saat: 20:00
Beklenmedik bir anda aramaya takılan Ela, Arslan ve Levent polisten şaşırtıcı bir yardım görürler.Hastanenin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vedat, gizemli bir hastalıkla hastaneye gelince başhekimlik yarışı iyice kızışır. Vedat’ın hastalığını çözen bu yarışta öne geçecektir.

 Rus Ruleti Rus Ruleti
Yerli DiziSTAR TV2008-04-21saat: 20:00
Bilgi yarışması formatındaki Rus Ruleti’nde yarışmacılar altı tane yuvarlak zeminin üzerinde bulunuyor. Yarışmadan elenen yarışmacı altındaki kapağın aniden açılmasıyla aşağı doğru uçarak stüdyodan yokoluyor.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-04-21saat: 21:15
Saat zamana, zaman tarihe, tarih hayata yol alırken ve her şey yolunda akıp giderken, ansızın zaman durur. Tüm ışıklar kararır. Hayatın parlak yüzü aniden solgunlaşır. Artık sırada en büyük gerçekle buluşma vardır. Ve hesapla olan o büyük buluşma, herkes için kaçınılmazdır.

Gazi dizisi yeni bölümü Gazi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-20saat: 21:50
Gazi, bu vatan uğruna toprağa düşen, bu vatan için canlarını ve kanlarını seve seve veren Mehmetçiklerimizin hikayesi... Gazi, evlat yolu gözleyen annelerin, gururlu babaların ve yar özlemiyle tutuşan sevdalıların hikayesi... Çukurca’da bir sınır karakolunda vatani görevini yapan Çavuş Fırat Kalender’in terhisine bir hafta vardır.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-04-20saat: 20:00
Metin’in dolmuş durağının kahyası Bir-İki Sami (Bahtiyar Engin); dolmuş şoförü Artiz (Ufuk Özkan) ile çok eğlenceli bir hayatın penceresi açılacak…Cadılığına çok cadı, ama bir o kadar da tatlı bir kaynananın etrafında; kocaman, mutlu ve çok komik bir aile!

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-04-19saat: 22:00
Prison Break merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü. Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı..

 Limon Ağacı Limon Ağacı
Yerli DiziATV2008-04-19saat: 22:20
Kasabalı kız Peri’yle, şehirli zengin genç Kaan’ın yolları, Peri’nin Kaan’ın genç yaşta başına geçtiği aile şirketine girmesiyle kesişir. Kaan kıza aşık olur ama kız şirketi zarara uğratan bazı kararların neticesinde işten çıkarılır ve kasabasına döner. Bu durum iki genç arasında yeşerecek aşka engel olamayacaktır.

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-04-19saat: 20:00
Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir.

 Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-04-19saat: 22:15
Mustafa’yla Mithat gibi konuşarak, onunla buluşma yeri tespit eden Halil, silahını alıyor ve Mustafa’nın peşine düşüyor. Halil, Mustafa’yla Mithat gibi konuşarak onunla buluşma yeri tespit etmiştir. Hemen harekete geçer. Kimseye haber vermeden, Menekşe’nin sakladığı silahı almak için eve doğru yola çıkar.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-19saat: 20:00
Dedesini bulan Özge çok mutludur. Ahmet ise, başının Genco ile derde girmesinden korktuğu için Özge’yi oradan alıp gitmeye çalışır. Özge’nin çiftlikte dedesi ile olduğunu öğrenen Genco harekete geçer. Annesinin hatıralarına ve kıyafetlerine kavuşan Özge, ağabeyi ile dedesi konusunda tartışır.

Pushing Daisies Pushing Daisies
Yabancı DiziCNBC-E2008-04-19saat: 21:00
Ned’in hayatı hiç normal değil. Dokunmak onun için bambaşka bir anlama geliyor. Çünkü Ned’in tenine temas etmek, ölüleri diriltebiliyor. Evet, ölü herhangi bir şeyi, dokunarak hayata döndürebiliyor Ned. Bir insanı, bir köpeği, hatta bir çileği...

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-18saat: 20:00
Törelerin kanun olduğu bereketli topraklarında, törelere meydan okuyan bir aşk hikayesini konu alan Sıla yepyeni bölümleriyle yeniden ekranlarda olacak. Boran, Cihan’ı vurmaktan dolayı tutuklanırken, Sıla da kendisine verilen ölüm hükmünden kurtulmak için, yurt dışına gitmektedir...

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-18saat: 20:00
Demir, Asi’den ailesiyle beraber çiftliklerine geri dönmesini ister. O topraklar Kozcuoğulları’na aittir ve hep öyle kalacaktır. Ancak kendi topraklarına bu şekilde dönmek, Asi ve İhsan için hiç de kolay değildir. Demir’in Kozcuoğlu çiftliğini satın alması Süheyla için bardağı taşıran son damla olur

 Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-18saat: 20:00
Turgay’ın mahalleliyi “Eşrefler dansöz oynatıyor” diyerek kışkırtmasıyla kahvede yapılan nikaha hiç kimse gelmez. Ancak Yadigar Baba’nın sürpriziyle Sebati ve Lütfiye en büyük nikah hediyesini alır.

 OKS Anneleri OKS Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-04-18saat: 19:45
Sınava 65 gün kalmıştır. Dershane Müdürü Atilla bir toplantı yapar, öğretmenleri uyararak acil önlemler alınmasını söyler. Zor bir deneme sınavı hazırlatır. Okulda Burak ve Tolga, Selami öğretmen üzerinden yeni bir iddiaya girerler. Dershanede ise Yeşim ve Kerem yemeğe çıkarlar.

 Ahmet Çakar’la Şansa Bak Ahmet Çakar’la Şansa Bak
Yerli DiziFOX TV2008-04-18saat: 22:00
İlginç hikayeleri... Dram... Çekişme... Mutluluk... Gözyaşı... Pazarlık... Şans... Ve hayatları değiştiren ödüller... Ekranlarda bugüne dek eşine rastlanmamış, en çılgın ve en çok kazandıran yarışma "Ahmet Çakar’la Şansa Bak", Türkiye’nin favorisi olmaya devam ediyor!

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-18saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-17saat: 21:15
Büyük İskender, beklenen ekonomik krizi tetiklemek için Kare As üyesi bir aileyi devreye sokuyor. Bu planda Kare As’ın hangi ailesi ne tür bir rol üstlenecek? İnci’nin İskender’le işbirliği yapmasıyla iyice karışan Tataroğlu ailesini hangi sürprizler bekliyor? Davut Tataroğlu’nun ikazlarına rağmen Yıldız’ı ortadan kaldırmak için harekete geçen Bulut ne ile karşılaşacak?

 Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-17saat: 20:00
Deniz, düştüğü çukurda hareketsiz yatmaktadır ve etrafında sesini duyacak kimseler yoktur. Arkadaşları, Deniz’den uzun süre haber alamayınca paniklerler ve soluğu Emniyet Amirliği’nde alırlar. Metin tüm ekipleri harekete geçirse de; Aslı, Efe, Mine ve Su da, Deniz’i aramaya çıkarlar.

Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölümü Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-17saat: 21:50
B2 koğuşundaki kadınlar, en ağır suçlardan hüküm giymiş mahkûmlardır. Kimileri talihsiz, mağdur kadınlar, kimileriyse iflah olmaz suçlulardır. Fakat onlar aynı zamanda, birer eş, birer anne, birer evlattır. Belki de hepsinden önemlisi; Onlar birer kadındır...

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-17saat: 22:15
Nine’nin tek başına kalmasına artık daha fazla dayanamayan Zeynep, onu kendi evine getirir. Musa, Ayşe’den ayrıldıktan sonra Zeynep’e daha fazla yaklaşmaya başlamıştır. Ali, bu durumdan oldukça rahatsız olmakta, Zeynep de Ali’nin bu rahatsızlığından dolayı tedirginlik duymaktadır. İbrahim, Zehra’ya yakın olmak için daha fazla çaba gösterir. Uğur da Ayşe’nin boş kaldığı hiçbir anı kaçırmamaktadır.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-04-17saat: 19:45
Kulina’nın 2 günlük güzellik uykusu sırasında Şoker hile ile oyuncaklar dünyasında yönetici olmayı başarır. Kulina’nın yokluğundan faydalanan Şoker, dünyada çaresiz kalan Nana’yı sihirle bir kukla gibi oynatır. Şoker, Hakan’ın önemli misafirleri karşısında Nana’nın korkunç bir duruma düşmesine sebep olacaktır
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı