Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
 Beni Unutma dizisi yeni bölümü Beni Unutma dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-04-17saat: 20:00
TRT’den içinizi sımsıcak saracak yeni bir dizi… İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü

 Aman Annem Görmesin Aman Annem Görmesin
Yerli DiziATV2008-04-17saat: 20:00
Hem asabi hem komik olan Kaçık Hatçe (Yasemin Yalçın) ile Palavracı biri olan Traş Hayri‘nin (Tarık Pabuçcuoğlu) çocukları birbirlerine deli gibi aşık. Ne var ki, Kaçık Hatçe yıllar önce kocasının ölümüne neden olduğuna inandığı Traş Hayri‘den nefret ediyor

 Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-04-17saat: 22:00
Bazı ruhlar vardır ki, fedakârlık timsali, olgun ruhlardır. Her hareketleriyle hal insanı olduklarını belli eden bu ruhlar için doğruluk, cesaret, fedakârlık ve ahde vefa; her ne şart altında olurlarsa olsunlar, taviz vermedikleri vasıflardır. Onlar, yaşatma sevdasıyla yaşama zevklerinden vazgeçmiş ve hayatlarıyla abideleşmiş müstesna ruhlardır

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-16saat: 20:45
Olimpiyat meşalesini taşıyanlardan biri olması için eski sporcu Cem’e bir davet mektubu gelir. Maktup Burhan’ın eline geçince, sayın Altıntop bu fırsatı kaçırmak istemez, ve kendisinin bu şerefi daha çok hak ettiğini düşünerek Cem’in yerine geçer!

 Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-16saat: 20:00
Ferhunde, Şevket’ten iyice ümidi kesince kimseye söylemeden bebeği aldırır. Her zaman başkalarının canını yakarken acısı hafifleyen Ferhunde bu kez kendi acısının altında ezilmektedir. Kendine sığınacak yeni bir liman aramaya başlar. Çalışmaya karar verir. B

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-16saat: 22:30
Kemal Bey, Kütahya’daki işlerini erken bitirip döndüğünde, Kenan’ı evinde bulur ve büyük bir şaşkınlık içindedir.. Kenan ise, imzasız gelen mektubun sırrını çözememenin merakı ve endişesi içinde Lamia’yı izlemeye karar verir..

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-04-16saat: 21:20
Bakanlar Kurulu Kararınca İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne “Destek Büro” adı altında özel bir birim kurulmuştur. Büronun temel amacı emniyetle ilgili durumlarda bir hastanenin acil servisi gibi hizmet vermesidir. Yani ilgili büroya “destek” amaçlı olarak her türlü olaya acil ve hızlı müdahale…

Hepsi 1 dizisi yeni bölüm Hepsi 1 dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-04-15saat: 20:00
Cemre ve Yasemin, diğer kızların da gelmesiyle baygın olan Bayan Berbatov’u güçlükle de olsa sınıftan çıkarır. Bu sırada alevlerin arasında kalmış olan Bora ve Alev Muti’nin bütün ikazlarına rağmen sınıfı terk etmezler!

 Binbir Gece dizisi yeni bölüm Binbir Gece dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-04-15saat: 20:00
Onur’un başkasından bir çocuğu olduğunu öğrenen Şehrazat şok içindedir. Sırrı ortaya çıkan Onur, Şehrazat’a açıklama yapmakta güçlük çeker. Buket’in Umut’u da alıp evden kaçması Burhan ve Nadide’yi altüst eder. Ali Kemal ve Gani çocukları bulmak için yollara düşer.

 Kara Yılan dizisi yeni bölümü Kara Yılan dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-15saat: 22:20
Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Albay Desmond faturayı Laroş ve Antep halkına kesmiştir. Kuvva Antep’e şehrin dışından büyük bir saldırı planlamaktadır.

Ezo Gelin Ezo Gelin
Yerli DiziSHOW TV2008-04-15saat: 22:30
Cemre ve Beril karanlık çökmesine rağmen bulunamamıştır. Kadim tüm gücüyle onları bulmaya çalışmaktadır. Çocukların kaybolması Ezo’nun gerçekten iyi bir anne olup olamayacağını sorgulamasına neden olacaktır. Öte yandan Nur Ballı’yı terk etme hazırlığı içindedir.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-15saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

 Yeşeren Düşler Yeşeren Düşler
Yerli DiziSTV2008-04-15saat: 19:45
Yıllar önce yaşanan bir olay, iki aile arasında derinden derine devam eden bir husumet ve bir öğretmenin köye dönüşüyle gün yüzüne çıkan nefret… Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen bir gencin yüreklerinizi ısıtacak hikayesi… Atmosferi, müzikleri ve oyunculuklarıyla ilgi çekici bir yapım… Yıllar önce kapanan hesap yeniden açılıyor.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12008-04-15saat: 18:25
Her yaştan kadın ve erkek, gencecik bir çiftin maceralarında buluşuyor… Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can’ın maceralarını anlatıyor

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-04-12saat: 22:15
Halil’in, Mithat’ın öz oğlu olma fikrini kabul etmesi çok zordur. Gerçeği öğrenmek için yaptırdığı DNA testinin sonucu çıkınca rapora bakmaya cesaret edemez ve yırtar atar.Menekşe bu zor anlarında Halil’in yanında en büyük destekçisidir.Bu arada Mustafa’yı bir kez daha elinden kaçıran Komiser Ömer, ona karşı iyice bilenmiştir.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-12saat: 20:00
Genco, İlke’ye ateş püskürmektedir. Dedesi Haydar’ın Necati’ye saldırması İlke’nin kışkırtması sonucu olmuştur. Eğer vaktinde yetişemezlerse Pınar babasını sonsuza kadar kaybedecektir. Özge ise Binnur’a yardım etmek için çırpınmaktadır. Her gün onu hayata bağlayacağını düşündüğü şeylerle eve ziyarete gitmektedir.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-04-12saat: 22:00
Prison Break merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü. Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı..

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-09saat: 20:45
Burhan necefli maşrapa yüzünden maddi sıkıntılar içindedir. Var Mısın Yok Musun’a başvurur ve yarışmacı olarak kabul edilir. Artık herşey Burhan’ın şansına ve Hamdi Bey’in tekliflerine kalmıştır!Ofise sabah gelenler, tuhaf durumlarla karşılaşmaktadırlar. Çekmecelerden çıkan yarısı yenmiş yemekler, kadın kıyafetleri, herkesin ofiste olan esrarengiz olaylarla ilgili fikir üretmesine sebep olur

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-09saat: 20:00
Kaçtığından beri haber alamadığı kocasının Sedef’le bağlantısı olduğunu sarsılarak öğrenen Ferhunde büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bundan sonra tek başına olduğunu anlamıştır. Çığlıklarını, öfkesini içine gömer ve derin bir sessizliğe bürünür. Bu sessizliği herkes için ürkütücüdür.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52008-04-07saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Gazi dizisi yeni bölümü Gazi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-06saat: 21:50
Gazi, bu vatan uğruna toprağa düşen, bu vatan için canlarını ve kanlarını seve seve veren Mehmetçiklerimizin hikayesi... Gazi, evlat yolu gözleyen annelerin, gururlu babaların ve yar özlemiyle tutuşan sevdalıların hikayesi... Çukurca’da bir sınır karakolunda vatani görevini yapan Çavuş Fırat Kalender’in terhisine bir hafta vardır.

 Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-04-06saat: 20:00
Cahit’in aniden rahasızlanması, başta Neriman olmak üzere tüm aile üyelerini telaşlandırır. Cahit tüm tedavi önerilerinin reddedince çocuklar eve gizlice bir doktor sokmak için plan yaparlar. Neriman ise bir üfürükçüden medet ummaktadır. Tabii herkes gizli planını aynı anda harekete geçirince, ev bir panayır yerine döner. Sonuçta doktor da üfürükçü de başarılı olacaktır ama hiç kimsenin beklemediği şekilde!

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-04-05saat: 22:15
Halil, Mithat’ın kendi ağzından duyduğu gerçekle sarsılır. Semih’i de tanır, kendisini öldürmek isteyen adamı Mithat’ın yanında görmek onun şüphelerinde ne kadar haklı olduğunun kanıtıdır. Halil sakin kalamaz. Hesaplaşma zamanı gelmiştir. Mustafa beş parasız, manken atölyesinde sıkışmış kalmıştır. Semih’i kurtarıcı olarak görmektedir. Ama kendi kazdığı kuyuya yine kendi düşecekti

Genco 39. Bölüm Genco 39. Bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-04-05saat: 20:00
Genco, İlke’ye ateş püskürmektedir. Dedesi Haydar’ın Necati’ye saldırması İlke’nin kışkırtması sonucu olmuştur. Eğer vaktinde yetişemezlerse Pınar babasını sonsuza kadar kaybedecektir. Özge ise Binnur’a yardım etmek için çırpınmaktadır. Her gün onu hayata bağlayacağını düşündüğü şeylerle eve ziyarete gitmektedir.

Limon Ağacı - Bölüm 2 / Yeni Bölüm Limon Ağacı - Bölüm 2 / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2008-04-05saat: 22:20
En son Pazar yerinde Peri’yle karşılaşan ve onu köylü kıyafetleriyle bahçe mallarını satarken gören Kaan, Göcek’te kalmaya ve Peri’nin tanımadığı hayatına dahil olmaya karar verir. Bu uğurda Peri’nin gürültücü ve şamatacı ailesiyle tanışmaya, ağabeylerinin oyunlarına katlanmaya dahi razı olur.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-04-05saat: 22:10
Prison Break merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü. Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı..

Çarpışma / Crash Çarpışma / Crash
Yerli DiziTV82008-04-05saat: 20:25
78. Oscar Ödülleri’nde, Paul Haggis’in yazıp yönettiği ‘Crash’ adlı film, büyük sürpriz yaparak En İyi Film seçildi. En İyi Özgün Senaryo ve En İyi Kurgu dallarındaki ödüllerin de sahibi olan yapım ...

Pushing Daisies Pushing Daisies
Yabancı DiziCNBC-E2008-04-05saat: 21:00
Ned’in hayatı hiç normal değil. Dokunmak onun için bambaşka bir anlama geliyor. Çünkü Ned’in tenine temas etmek, ölüleri diriltebiliyor. Evet, ölü herhangi bir şeyi, dokunarak hayata döndürebiliyor Ned. Bir insanı, bir köpeği, hatta bir çileği...

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-04-05saat: 20:00
Selin ve Leyla Osmanlı Dönemi konulu ödevlerini yapabilmek için Selena’dan yardım isterler. Selena zaman kristalini kızlara vererek asla suya düşürmemelerini sıkı sıkıya tembihler.Selin ve Leyla, Selena’nın kendilerine verdiği zaman kristali sayesinde ödevlerini yaparlarkenkötülük peşinde olan Hades zaman kristalinin suya düşmesine neden olur

Ölüm Çiçekleri dizisi yeni bölümü Ölüm Çiçekleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-04-04saat: 22:00
Avrupa’nın göbeğinde 312 bin kişi öldü.35 bini çocuktu.50 bin kadına tecavüz edildi.2 milyon kişi evini terk etti.18 bin kişi ise hala kayıp. Sırpların savaş sırasında katlettiği Müslümanların cesetlerinin bulunduğu toplu mezarlar yıllar sonra Bosnalıların kelebekleri takip etmesiyle bulundu.




Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı