Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-04saat: 20:00
Törelerin kanun olduğu bereketli topraklarında, törelere meydan okuyan bir aşk hikayesini konu alan Sıla yepyeni bölümleriyle yeniden ekranlarda olacak. Boran, Cihan’ı vurmaktan dolayı tutuklanırken, Sıla da kendisine verilen ölüm hükmünden kurtulmak için, yurt dışına gitmektedir...

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-04-04saat: 20:00
İhsan, bir yandan çiftliğini kaybetmiş olmanın acısını yaşarken bir yandan da yeni konumuna alışmaya ve tekrar dirilmeye çalışmaktadır. Ailesinin bu dağılışından çok etkilenen Asi için tek çare kendine yeni bir iş bulmak ve ailesine sahip çıkmaktır. Asi, Cemal Ağa’nın kendisine yaptığı teklifi kabul ederek Adana’daki tarlaların başına geçmeye karar verir.

 Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-04saat: 22:00
Hatırla Sevgili’nin yeni sezon bölümleri 1969 Şubat’ından devam ediyor. Ahmet, Rüya’nın kendi kızı olduğunu öğrendikten sonra büyük çalkantılar yaşayacak ve Yasemin’le Necdet’in hayatı artık asla eskisi gibi olmayacak. Rüya’nın doğumunu, büyüdüğünü görememiş olan Ahmet bunun acısını Yasemin’den çıkaracak

Oks Anneleri dizisi yeni bölüm Oks Anneleri dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-04-04saat: 19:45
Sınava 65 gün kalmıştır. Dershane Müdürü Atilla bir toplantı yapar, öğretmenleri uyararak acil önlemler alınmasını söyler. Zor bir deneme sınavı hazırlatır. Okulda Burak ve Tolga, Selami öğretmen üzerinden yeni bir iddiaya girerler. Dershanede ise Yeşim ve Kerem yemeğe çıkarlar.

 Hakkını Helal Et dizisi yeni bölüm Hakkını Helal Et dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTV2008-04-04saat: 22:45
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı. Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor.

 Dikkat Şahan Çıkabilir Dikkat Şahan Çıkabilir
Yerli DiziTV82008-04-03saat: 20:40
Vizyona girdiği ilk günden bu yana binlerce kişinin kahkaha krizine girerek izlediği RECEP İVEDİK “Şahan Gökbakar”, bugüne kadar en çok izlenen, her defasında daha çok gülünen, artık tiryakisi olunan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı show programıyla yeniden tv8 ekranlarına geliyor…

Serçe dizisi yeni bölümü Serçe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-04-03saat: 22:10
Doğu, Mine’ye duyduğu aşk yüzünden hayatında ilk kez ailesine karşı gelmeyi dahi göze alır ve babasına Pervin ile evlenemeyeceğini söyler. Ancak Muhsin Bey’in tavrı serttir ve Doğu’ya bu evlilikten vazgeçerek ailesinin şerefini çiğneyemeyeceğini belirtir. Mine’yi Doğu’dan ve Doğu’nun ait olduğu dünyadan uzak tutmak isteyen Semiha Hanım ise torununu Paris’e gönderme hazırlıkları içindedir.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-04-03saat: 21:15
Yeni bölümün can alıcı noktası, vadinin en sevilen karakterlerinden biri olan Memati’nin akıbeti… Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, bu akşamki bölümde “Memati ölecek mi, yaşayacak mı?” sorusunun yanıtını bulacak. İskender Büyük’ün ülkeyi karıştırmak adına planladığı büyük komplo ise vadi izleyicilerini şaşırtacak.

 Parmaklıklar Ardında dizisi Parmaklıklar Ardında dizisi
Yerli DiziATV2008-04-03saat: 22:20
Özgür’ün haberi Aliye ve Nur’u derinden sarsar. Nur hastanede, Aliye revirdedir. Tarık soruşturma sonucuna dair karamsardır ama Handan Yılmaz’ın yürüttüğü soruşturmanın işe yarayacağına inanır. Tarık ve Handan iddiaya girerler. Tarık, Yılmaz ile Handan’ı aynı safta görmekten dolayı üzgündür, kendini dışlanmış hisseder.

 Beni Unutma dizisi yeni bölümü Beni Unutma dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-04-03saat: 20:00
TRT’den içinizi sımsıcak saracak yeni bir dizi… İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

 Tatlı Bela Fadime dizisi Tatlı Bela Fadime dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-04-03saat: 20:00
Levent geçirdiği kazadan sonra yoğun bakımdadır.Gözlerini açtığında kimseyi tanımaz,hiçbir şey hatırlamaz.Hafıza kaybı teşhisi koyulur. Doktorlar beklemekten başka çare olmadığını söyler.Tanya lohusa yatağından çıkmıyordur.Nazife, Tanya ve çocuklara hizmet etmekten perişan olmuştur.

 Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-04-03saat: 19:45
Dünyanın çok yakınından geçen bir takımyıldız hem Dünya’yı hem de Oyuncaklar Dünyası’nı etkisi altına alır. Hakan bir anda, hayatı umursamayan, sadece istediği şeyleri yapan, fazla rahat bir adama dönüşken, Oyuncaklar Dünyasında da havalar inanılmaz soğur, her şey ve herkes yavaş yavaş donmaya başlar.

 Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2008-04-03saat: 19:50
Tek Türkiye’de heyecan fırtınası devam ediyor. Kızı tarafından vurulan Zelal, sağlık ocağında tedavi altına alınmıştır. İlaçların etkisinden bir müddet kurtulan Berfin ise köye gelerek annesini ziyaret eder. Sağlık ocağına gitmek üzere evden çıkan Berfin’i gören Rojhat, örgüte teslim etmek için onu kaçıracaktır. Şivan, örgüt içindeki hainin Bedih olduğunu öğrenirken, yaptığı işkencelerle onu konuşturmaya çalışmaktadır.s

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-04-03saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-04-02saat: 20:00
Burhan, ofiste kimin en çok paraya ihtiyacı varsa, ona en çok zammın yapılacağını duyar ve hemen entrikaya başlar. Ofisin bütün elemanlarının gizli zengin, kendisinin ise sefalet içinde kıvranmakta olduğu dedikodularını yayar! Bir yandan da Şahika’nın kendisiyle tanıştıracağı varlıklı sosyetik kızların peşindedir. Bu amaçla gittiği müzayede başına büyük işler açacaktır!

 Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-04-02saat: 22:15
Cemil’in sürpriz evlenme teklifiyle ayakları yerden kesilen Makbule, mutluluğun keyfini çıkarırken, Saib bey durumu kabullenmenin güçlüğünü yaşamaktadır. Lamia da Cemil’in bunu yaptığına inanamamaktadır. Cemil’in Makbule’yle evlenme kararı herkesin kafasında soru işaretleri oluşturur. Dedikodu kazanları kaynamaya başlar, meraklı gözler işin aslını öğrenmek için araştırma yapmaya başlarlar.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-04-02saat: 21:10
Necip, kızını kurtarabilecek mi? İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor.

 Yaban Gülü dizisi Yaban Gülü dizisi
Yerli DiziATV2008-03-31saat: 22:20
Hakan’ın arabayla çarptığı Laçin kazayı küçük sıyrıklarla atlatır. Kazadan sonra Laçin, Hakan’la yemeğe gider. Bu yemek yeni gelişmelerin başlangıcıdır. Ayten bir şirkette temizlikçi olarak iş bulur. Ancak temizlik sırasında tesadüfen gördüğü kamera dünyasını başına yıkar. Çökmüş halde eve gider. Laçin ile Ömer onun halinden bir gariplik olduğunu sezerler

 Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-03-31saat: 20:00
Ramiz ve ailesi, aldığı cezanın akabinde Zarife’yi eve getirirler. Mustafa ise Aleks ve Zarife’ ye yaptıkları için Abdül’den hesap sormaya kararlıdır. Bu sırada Pürsıçan’a savaş çıktığı haberi gelince, herkes orduya gönüllü katılmak için seferber olur. Manastır‘da ise, savaşa gönüllü gitmek isteyenler arasında genç bir öğrenci ve arkadaşı da vardır.

 Bıçak Sırtı dizisi Bıçak Sırtı dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-03-31saat: 22:15
Kurşunlardan tesadüf eseri kurtulan Mehmet ve Güneş, şoke olmuştur. Bunu kimin yaptığını anlamaları uzun sürmeyecektir. Ve ne yazık ki tehlike geçmiş değildir. Orhan çok geçmeden hapisten çıkar. Bunu sağlayanın, en büyük düşmanının kardeşi olduğunu öğrenince kendini tuhaf hisseder.

 Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-03-31saat: 20:00
Ekip, Zeynep’in kayıp olduğu haberini alınca hemen harekete geçiyor ve tüm ipuçlarını değerlendirmeye başlıyor. Ekip, Zeynep’in kayıp haberi ile birlikte, tüm ipuçlarını değerlendirmeye başlar. Arama yapılan mahallede, Selim’in babasının çıkarttığı tartışma, Tahir’in kendisini ele vermesine neden olur. Zeynep kurtarılır ve hastaneden de çabucak çıkar

 Pars-Narkoterör Pars-Narkoterör
Yerli DiziSHOW TV2008-03-31saat: 22:00
Mehdi Şamil’in ölüm emrini verdi. Pusu kuruldu. Silahlar ateşleniyor. Namlunun hedefi Şamil ama vurulan Zülüf oluyor. Şamil saldırıdan yara almadan kurtulmayı başarıyor. Ancak Zülüf Şamil kadar şanslı değil. Haberi alan Narkotik şube tüm İstanbul’da alarma geçiyor

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-31saat: 20:00
Levent, Haldun’un başhekimlik için Suat’a teklifte bulunduğunu öğrenir ve çok bozulur. Bu teklifin kendisine yapılacağından emindir. Hastanede yeniden başhekimlik yarışı başlar. Babasının ölümüyle bir haftalık izne çıkan Hasan, hastaneye Ayla’yla evlenmiş olarak döner.

Köprü dizisi yeni bölüm Köprü dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-31saat: 22:00
Şehirde Yeni Tehlike Odağı Filizlenir: Ağalık Düzenine Dayalı Korucu Terörü… Aslı, Tehlikeyi Atlatır… Fabrika Yeniden Açılır; Yüzler Güler… Köprü’nün Parçaları Monte Edilir… Vali Faruk Yazıcı, kızının ağır yaralanmasıyla sonuçlanan patlamadan sonra fabrikanın yeniden çalışmasıyla, keyiflenir; köprünün biten parçaları monte edilir, artık ‘az bir yol’ kalmıştır önlerinde…

 İki Aile dizisi yeni bölümü İki Aile dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-31saat: 20:00
Tahir Ağa’nın getirdiği haberle köşk hüzünlü günler başlıyor. Herkes Damla’nın vereceği kararı bekliyor. Uzun süre düşünen Damla, Tahir Ağa’ya kararını bildirir. Arda, Eda’nın da yardımı ile Oğuz’a musiki çalışmalarını bırakmak istediğini aksi takdirde Ceren’i kaybedeceğini söyler.

Yemin dizisi yeni bölümü Yemin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-31saat: 19:45
Bora ile yüzleşen Cihan onun Selim’in gerçek katili olduğunu anlar. Bora, özgürlüğü karşılığında hayati bir bilgi verir: Leyla’nın hasta olmadığını söyler. Cihan’ın yeni hedefi, firardaki Leyla ve Menderes’i bulup ayırmaktır. Asuman ise uzun yıllar sonra bulduğu mutluluğu kaybetmenin acısıyla Mermertay’ları mahvetme planını sürdürürken, Baki tesadüfen öğrendiği bir gerçekle şok olur

 Film Gibi Hayatlar Film Gibi Hayatlar
Yerli DiziKANAL72008-03-31saat: 19:40
Yayınlandığı dönemlerin ses getiren programlarından Film Gibi, yeni ismi ve sunucusuyla Kanal 7’de devam ediyor. Küskünleri barıştırmaya çalışan, ayrılanları kavuşturmaya çabalayan Film Gibi Hayatlar Kanal 7 ekranından izleyenleri gözyaşına boğacak. Yıllardır sevenleri birbirine kavuşturan, hasretleri sona erdiren, izlerken kimi zaman sevinip, kimi zaman da gözyaşlarına boğulduğumuz Film Gibi Hayatlar mutluluğun kapısını aralamaya devam ediyor.

 Lezzet Durakları Lezzet Durakları
Yerli DiziCNN TÜRK2008-03-31saat: 22:25
Mehmet Yaşin, ‘Yol Üstü Lezzet Durakları’nda izleyicileri tam anlamıyla bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Kimi zaman yoldan kilometrelerce sapılıyor ve bir köyün en lezzetli yemeklerinin tadına ulaşılıyor. Dolayısıyla aktüel bir yemek programı olmanın yanında, o yörenin de doğal güzelliklerini izleyiciye sunuyor.

 Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-03-31saat: 19:45
Beşinci Boyut’ta bu hafta, yaptığı hatalardan sonra inancını sorgulama fırsatı bulan bir taksicinin hikayesi anlatılıyor. Rıfat, hırsızlık suçundan girdiği hapiste tövbe etmiş ve eski hayatına dönmemeye karar vermiştir. Hapisten çıktığında, nişanlısı ve kardeşiyle sıradan bir hayat süren Rıfat, borçla aldığı taksiyle ekmek parasını çıkarmaktadır

 Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-03-30saat: 20:00
Neriman bütün ailesinin üzerine titreyen bir annedir. En büyük zaafı da küçük oğlu Çetin’dir. Çetin’in bir eş ve bir baba olması, Neriman’ın ona küçük bir çocuk gibi ihtimam göstermesine engel olamamıştır. Gelini Ece ne yaparsa yapsın, oğluna Neriman kadar iyi bakamayacaktır!
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı