Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gazi Gazi
Yerli DiziATV2008-03-30saat: 21:50
Gazi, Hacı ve adamlarından kurtulur. Yiğithan’ı ailesine kavuşturur. Evde Salih’le girdiği tartışmanın ardından annesinden yediği bir tokat Gazi’yi derinden sarsar. Bu arada Nusret, tehlikeden uzak tutmak istediği Tuna’yı kimsenin haberi olmadan apar topar Londra’ya gönderir. Gazi’nin son yaşadığı olay televizyonlarda büyük yankı uyandırır. Bunun üzerine Nusret Gazi’ye birlikte çalışma teklifinde bulunur

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-29saat: 21:00
Prison Break merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü. Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı..

Limon Ağacı dizisi Limon Ağacı dizisi
Yerli DiziATV2008-03-29saat: 22:20
İki gencin zorlu aşkını anlatan romantik bir komedi.... Kasabalı kız Peri’yle, şehirli zengin genç Kaan’ın yolları, Peri’nin Kaan’ın genç yaşta başına geçtiği aile şirketine girmesiyle kesişir. Kaan kıza aşık olur ama kız şirketi zarara uğratan bazı kararların neticesinde işten çıkarılır ve kasabasına döner.

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-03-29saat: 20:00
Haftanın birincisi seçilen Selena, ödül olarak Hades’in görünür olmasını diler. Hades görünür olduğu için kötülük yapamaz ve insanlar kılığından dolayı Hades’le dalga geçerler. Aslı’nın Müstesna’yı sürekli aşağılamasına bir son vermek isteyen Selin, Leyla ve Nazlı kardeşler Selena’dan yardım isterler.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-03-29saat: 20:00
Genco, Pınar’ı kalbinden atmaya çalışırken, Pınar ve annesi ise, Genco’nun yaşadığı mahalleye taşınıyor. Genco, Pınar’ı kalbinden atmaya çalıştıkça sevdiği kız her yerde karşısına çıkar. Pınar ve ailesi, yeni bir başlangıç için Genco’nun mahallesine taşınır. Ancak Necati onları orada da rahat bırakmaz.

 Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-03-29saat: 22:15
Mithat Ateş’in ağzından, onun oğlu olduğunu öğrenen Halil büyük bir şok yaşıyor. Halil, Mithat’ın kendi ağzından duyduğu gerçekle sarsılır. Semih’i de tanır, kendisini öldürmek isteyen adamı Mithat’ın yanında görmek onun şüphelerinde ne kadar haklı olduğunun kanıtıdır.

 Sevgili Dünürüm yeni bölüm Sevgili Dünürüm yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-29saat: 20:00
Parasını rüşvetçilerin kaptığını öğrenen Ahmet, bir kalp spazmı geçirmiştir. Kendine geldiğinde, dünürüyle arasını düzeltmeye karar verir. Bu kez hiçbir karşılık beklemeden, hiçbir oyun oynamadan Yıldız ile barışacaktır. Onlar bunu yapmaya çalışırken, bütün gelişmeler aralarını bozmaya çalışıyor gibidir…

 Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-29saat: 21:45
Buzları eritmek için Bahar’la konuşmaya giden Salih, Mert’i Bahar’ın evinde görünce şoke olur. Oğlunu Mert’in kucağında görmek onu daha da öfkelendirir. Bu arada oğlunun ateşi iyice yükselmiştir. Salih bunu öğrenince, oğlunu hastaneye kendisi götürmek ister. Fakat Bahar Mert’le beraber gitmekte kararlıdır. Mert ve Salih arasında sert bir tartışma geçer.

 Alacakaranlık Kuşağı Alacakaranlık Kuşağı
Yabancı DiziCINE52008-03-29saat: 23:45
Cine5 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Rüya ile gerçeğin birbirine karıştığı, gizemli bir dünya. Doğaüstü güçler.Her bölümünde ayrı bir keyif alacağınız fantastik bir gerilim; Tüylerinizi diken diken edecek, korkunç olaylar. Şaşırtıcı finalleriyle ekrana kilitleneceğiniz "Alacakaranlık kuşağı" dizisi gerilim ve korku türünden hoşlananları ekran başına toplayacak.

Buffy The Vampire Slayer Buffy The Vampire Slayer
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-29saat: 23:00
Yedi sezon çekilen ve tamamı yayınlanan dizinin tekrar bölümleri büyük ilgi görüyor. CNBC-e Dergi bir ilke imza atarak dizinin 8. sezonunu çizgi roman olarak yayınladı. Televizyonlarda yer almayacak 8. sezonu daha iyi anlamak için CNBC-e’de yayınlanan bölümleri takip etmekte fayda var

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82008-03-29saat: 15:45
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

 Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-28saat: 20:00
“Desperate Housewives” bu akşam 4. sezonun final bölümü ile kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bir kez daha CNBC-e’de... Kasırganın Azizliği Bu akşam yayınlanacak dördüncü sezonun final bölümünde izleyenleri fırtına gibi bir final bekliyor... Bir kasırga Wisteria Lane’i silip süpürüyor. Kasabayı altüst eden ölümcül kasırganın ardından Wisteria Lane sakinleri yaşamlarını tekrar kurmaya çalışıyor.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-28saat: 20:00
Berzan, her ne kadar savaştan çekildiğini söylese de Boran buna inanmamaktadır. Berzan’ın büyük bir şeyin peşinde olduğunu düşünür. Ancak Berzan bunun aksini kanıtlamak için her fırsatı değerlendirecek ve iyi niyet gösterileriyle herkesin aklını karıştırmayı başaracaktır.

 Hatırla Sevgili dizisi tekrar bölümü Hatırla Sevgili dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-03-28saat: 22:00
Kızıldere’de ki çatışmada Mahir Çayan ve dokuz kişi hayatını kaybeder. Defne perişan, ölenler arasında Deniz’in de olduğunu düşünmektedir. Avukatların ve aydınların çabalarına rağmen üç genç ölüme hergün biraz daha yaklaşmaktadır. Nisan ayının son yarısında, hayat pahalılığı ve adaletsizliklere karşı ölüm orucuna girerler. Onüçüncü günde avukatlarıyla konuşup, oruçtan vazgeçmeye ikna olurlar.

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-28saat: 20:00
Demir, Süheyla ile karşı karşıya gelme pahasına da olsa, Aslan’ı durduracağına ve onun çiftliğin sahibi olmasını engelleyeceğine dair Asi’ye söz verir. Kozcuoğlu Ailesi ciddi bir tehditle karşı karşıyadır. Aslan, Süheyla’nın kendisine verdiği yetkiyle İhsan’ın ödenmeyen senetlerini eline geçirmiştir.

 Oks Anneleri Oks Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-03-28saat: 19:45
Zorro ve Torro karşı karşıya geliyor! Sedat sıkıntıdan yeni uğraşlar aramaya devam eder. Bulur da: Transandantal Meditasyon… Hemen bir kursa yazılır, amacı bu işin inceliklerini öğrenip Burak’a aktarabilmektir. Böylece yüksek konsantrasyonla netler artacaktır. Ama evde Yelda ve Burak’ın ona bir sürprizi vardır. Dershanede Kerem, Yeşim öğretmene olan aşkından cesaret alarak Tekin’i düelloya çağırır

 Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-28saat: 20:00
Turgay’ın ihbarıyla tahlil yaptırmaya giden Eşrefler, hastaneyi birbirine katacak. Üstüne üstlük tahlillerden çıkan sürpriz herkesi çok şaşırtacak. Mahallenin vekil muhtarı Şadiye, aldığı kararlarla Terzi Yadigar’ı çıldırtacak. Reyhan ve Ceylan ise bir yandan Güzin ablalık yaparken bir yandan kendi dertlerine yanacak. Hepsi ve daha fazlası, Cuma akşamlarının neşesi Eşref Saati’nde…

My Name Is Earl My Name Is Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-28saat: 18:15
Paranın Değiştirdiği İnsanlar Vardır!Bazı insanlar, bir gün zenginliğe kavuşunca bambaşka bir karaktere bürünür. Peki ya tam tersi mümkün mü? Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüşmek...

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-03-28saat: 19:45
Ferah Kapısı’nda bir hemşire… Kaçınılmaz randevu, Büyük Buluşma’da bu hafta çocuk sahibi olmak konusunda aşırı hırs gösteren bir kadının hikayesi yer alıyor. Başarılı bir hemşire olan Canan, çok istemesine ve bütün yollara başvurmasına rağmen bir türlü çocuk sahibi olamamaktadır.

 Dizine Dursun Dizine Dursun
Yerli DiziKANAL72008-03-28saat: 19:40
Tüm hayatını ailesine adayan Dursun’un ev ve iş arasında yaşadığı maceraları anlatan dizide, yıllar sonra tekrar izleyiciyle buluşacak olan Aydan Burhan, Gazanfer Ündüz ve İnci Şen gibi usta oyuncular yer alıyor. Karısı Cemile, kaynanası Nebahat ve oğlu Hulusi ile beraber yaşayan Dursun, kelimenin tam manasıyla kılıbık bir erkektir. Evde hanımından, iş yerinde de patronundan çok korkmaktadır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de başında bekar kayınçosu İdris vardır.

 Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2008-03-27saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu, Hakan’ın Memati’nin kafasına silah dayamasıyla biten nefes kesen finalin ardından, yeni bölümüyle bu akşam izleyicisinin karşısında. Yeni bölümün can alıcı noktası, vadinin en sevilen karakterlerinden biri olan Memati’nin akıbeti… Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri, bu akşamki bölümde “Memati ölecek mi, yaşayacak mı?

 Prison Break 3. sezon Prison Break 3. sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-27saat: 21:00
Aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break” merak ve heyecanla beklenen 3. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Ayrıca dizinin türkçe web sitesi prisonbreak.cnbce.com da dizinin hayranları ile buluştu. Kaçış Planı Zora Giriyor Dizinin drama ve aksiyon yüklü 3. sezon yedinci bölümünde, Whistler’la dövüşerek şaşırtmaca yapmaya çalışan Michael’ın planlarında herşey ters gider. Lincoln ise oğlunu elinde tutan Susan’ın hakkından gelmeye çalışmaktadır.

 Parmaklıklar Ardında dizisi Parmaklıklar Ardında dizisi
Yerli DiziATV2008-03-27saat: 21:45
Özgür’ün haberi Aliye ve Nur’u derinden sarsar. Nur hastanede, Aliye revirdedir. Tarık soruşturma sonucuna dair karamsardır ama Handan Yılmaz’ın yürüttüğü soruşturmanın işe yarayacağına inanır. Tarık ve Handan iddiaya girerler. Tarık, Yılmaz ile Handan’ı aynı safta görmekten dolayı üzgündür, kendini dışlanmış hisseder.

 Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-27saat: 20:00
Efe’nin doğum günü kutlamasında herkes biraraya geliyor. Deniz ve Mine arasında yaşananlardan sonra işler iyice karışır. Efe bir yandan Deniz’e çok kızarken, diğer yandan hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlamıştır ve Aslı için endişelenmiştir. Endişeleri olan tek insan o değildir tabii.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-27saat: 22:00
Musa ile Ayşe evliliklerini bitirme kararı alıyor. Ardından da Ayşe kendi televizyon programında bunu açıkça dile getiriyor. Ve bu durum herkeste büyük bir şok etkisi yaratıyor. Ayşe de Musa da artık ilişkilerini bitirmekte kararlıdır

 Saraydaki Mücehver Saraydaki Mücehver
Yabancı DiziTRT 12008-03-27saat: 23:30
Chunsoo adlı bir saray muhafızı ile saray mutfağının genç ve başarılı aşçılarından Lady Parkın yollarının kesişmesiyle başlıyor.. Kral daha önce tahttan indirilen kraliçenin zehirle öldürülmesine karar vermiştir. Bu görevigerçekleştirecek olan muhafız Chunsoodur. Ancak kraliçe zehri kendi elleriyle içer ve prens olan oğlunun bir gün büyüyüp kral olacağını ve intikamını alacağını söyler.

 Beni Unutma dizisi yeni bölümü Beni Unutma dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-03-27saat: 20:00
TRT’den içinizi sımsıcak saracak yeni bir dizi… İmkansız bir aşk hikayesi… Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü… Farklı dünyalardan iki insan… İdealist bir nefroloji doçenti olan Peride, Boğaz’da bahçe içinde üç katlı bir evde oğlu Oğul ve yıllardır ev işleri

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-03-25saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-25saat: 18:50
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12008-03-25saat: 18:25
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı