Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Elveda Rumeli dizisi Elveda Rumeli dizisi
Yerli DiziATV2008-03-24saat: 20:00
Ramiz ve ailesi; tüm kasabanın tepkisine karşı; yargılanmak üzere hapiste tutulan Zarife’nin yanındadırlar. Ramiz mahkemenin sonuçlanmasını ve kızının bir an önce eve dönmesini beklerken Abdül ise Zarife ve Aleks’in en ağır cezayı almaları için elinden geleni yapacaktır. Diğer taraftan; Teselya sınırındaki Yunan tecavüzlerine daha fazla göz yummayan Osmanlı Devleti Yunanistan’a savaş açmıştır.

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-03-24saat: 20:00
Ferda; Suat ve Zeliha’yı kadınlar hamamına götürüyor. İçeri giremeyen Metin ve Tekin ise Hüsnü’nün başını yine belaya sokuyor. Genç bir çiftin evlerine misafir olan Müzeyyen adlı bir kadın, çiftin bebeklerini çalmıştır. Ekip, büroya gelen telefonun ardından kaybolan bebek için soruşturma başlatır.

Bıçak Sırtı Bıçak Sırtı
Yerli DiziKANAL D2008-03-24saat: 22:15
Kaçakçılık suçlamasıyla gözaltına alınan Orhan mahkemeye çıkartılır. Selim Reşat’ın en çok korktuğu şey başlarına gelmiştir. Osmanlı soyundan gelen birinin hapse girmesi, medyada geniş yankı bulur. Köşk tarafı bu olumsuz gelişmelerle sarsılırken, gizlice evlenen Ali ve Nisan gayet mutludur.

Pars Narkoterör dizisi yeni bölümü Pars Narkoterör dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-24saat: 22:00
Şamil ve Zülüf… Bu kez aşkları değil, onlar bir sınavdan geçiyor. İki genç polis geçmişleri yüzünden zor durumda. İkisi de köprüleri atma noktasında. Tutunacakları tek dal, birbirlerine olan aşkları… Şamil şebekeyle olan savaşını sürdürüyor. Elindeki en büyük kozla, Barudi’yle yoluna devam ediyor.

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-24saat: 20:00
Ela Levent’in ailesiyle tanışıyor. Müstakbel gelinlerini çok beğenen ve sıcak bir gece geçiren aile evlilik kararını destekler. Onlarla güzel bir gece geçiren Ela içinse sürprizler bitmemiştir. Ela nihayet, bir süre önce hikayesini öğrendiği annesiyle tanışır. Acaba yıllar sonra yaşanan bu karşılaşma nasıl geçecek?

Köprü dizisi yeni bölümü Köprü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-24saat: 22:00
Valinin Kızı Hala Komada… Bomba Tetikçisinden Yeni Eylem! Okul Servisi Çocuklarla Birlikte Kaçırılır… Erdal, Dönüşü Olmayan Bir Yolculuğa mı Çıkıyor?.. Köprü’de Bu Hafta da Heyecan Dorukta… Aslı’nın durumu hala ağırdır ve şehirdeki tüm dostlar Vali Faruk Yazıcı ve ailesinin etrafında kenetlenmiş halde genç kızın gözünü açmasını beklemektedirler

İki Aile dizisi yeni bölüm İki Aile dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-24saat: 20:00
Leyla’nın saatler geçmesine rağmen bulunamayışı Efe, Damla ve küçük Eda’nın paniklemesine neden olur.Kız istemeden gelen Eda ve Oğuz’un durumu öğrenmesiyle durum daha da vahim bir hal alır.Tahir Ağa da soruşturmayı genişletmiş bütün İstanbul polisini ayağa kaldırmıştır.

Yemin dizisi yeni bölüm Yemin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2008-03-24saat: 19:45
Hapishanede şişlenen Menderes kanlar içinde ambulansla hastaneye kaldırılır. Ancak polisleri bekleyen bir sürpriz vardır. Cihan cephesinde ise tüm ipuçları yavaş yavaş bir araya gelmeye başlamıştır. Menderes’in firar haberi Hisarlı ve Mermertay ailelerinin evine bomba gibi düşer.

1e Karşı 100 1e Karşı 100
Yerli DiziCINE52008-03-24saat: 21:40
Amerika, İngiltere, Fransa, İsveç, Hollanda, Belçika, Yunanistan başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde reytingleri alt üst eden yarışma programı..

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-03-24saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2008-03-24saat: 19:40
Beşinci Boyut’ta bu hafta, yaptığı hatalardan sonra inancını sorgulama fırsatı bulan bir taksicinin hikayesi anlatılıyor. Rıfat, hırsızlık suçundan girdiği hapiste tövbe etmiş ve eski hayatına dönmemeye karar vermiştir. Hapisten çıktığında, nişanlısı ve kardeşiyle sıradan bir hayat süren Rıfat, borçla aldığı taksiyle ekmek parasını çıkarmaktadır

Film Gibi Hayatlar Film Gibi Hayatlar
Yerli DiziKANAL72008-03-24saat: 19:40
Film Gibi Hayatlar, Kanal 7 ekranında kaldığı yerden devam ediyor… Ali Sürmeli’nin sunduğu Film Gibi Hayatlar Pazartesi akşamı 19:40’ta Kanal 7’de ekranlarında. Yayınlandığı dönemlerin ses getiren programlarından Film Gibi, yeni ismi ve sunucusuyla Kanal 7de devam ediyor.

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölüm Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-22saat: 20:00
Güneş’in pazarcı bir sevgilisi olmadığını düşünen Yıldız, Güneş’ten adamı eve getirip kendisiyle tanıştırmasını ister. Bu ani istek sonucu telaşa kapılan Güneş, soluğu Ahmet Muhtar’ın yanında alır. Ahmet ve Osman hemen bu rol için bir zerzevatçı bulurlar.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-22saat: 22:00
Patlamayla birlikte yukarıya çıkan kızlar, Cemre ve Emre’yi baygın halde bulurlar. Kendine gelen Cemre, hala baygın olan Emre için oldukça endişelenir! Yaşadıkları olaydan sonra değişmeye başlayan Cemre, hayata daha iyimser bir gözle bakmaya karar verir.

Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-22saat: 20:00
Selena’nın araba kullandığını fırsat bilen Hades, Selena’ya kumpas kurarak arabayla Fitnat’a çarpmasına neden olur. Fitnat’ın şikayetçi olması üzerine Selena tutuklu yargılanmak üzere cezaevine atılır. Hapse atılan Selena hapishanedeki sıkı denetimden dolayı ışınlanamayıp Ütopya’daki toplantıya gidemeyince zor durumda kalır.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-22saat: 22:15
Halil ve Mustafa tüm yaşananlardan sonra ilk kez karşı karşıya kalıyorlar. Ve, intikam hırsı ile vicdanı arasında kalan Halil önemli bir karar veriyor. Halil ve Mustafa tüm yaşananlardan sonra ilk kez karşı karşıya kalırlar. İntikam hırsı ve vicdanı arasında kalan Halil önemli bir karar verecektir.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-22saat: 20:00
Genco, kardeşini kazanmak için Pınar’ı kalbine gömmek zorunda olduğunu bir kez daha anlıyor. Ve, iki gencin aşkına, Pınar’ın babası ile Genco’nun kardeşinin gölgesi düşüyor. Üst üste öğrendiği gerçekleri kaldıramayan Özge, alkol alır ve Cüneyt’in evine gelir.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-22saat: 21:45
Bahar, Ali’nin evlenme teklifi karşısında şoke olmuştur. Ali sonradan durumu toparlamak istese de ok yaydan çıkmıştır artık. Bahar’ın tepkisi Ali için oldukça şaşırtıcı olacaktır. Ali’yle ilgili gerçeği annesinden öğrenen Salih yıkılmıştır.

Alacakaranlık Kuşağı Alacakaranlık Kuşağı
Yabancı DiziCINE52008-03-23saat: 00:05
Efsane Dizi Alacakaranlık kuşağı ile korkuya doyacaksınız. Korku severlerin büyük bir ilgi ile bekledikleri Alacakaranlık kuşağı geri döndü. Cine 5 TV kanalında Alacakaranlık kuşağını izleyebilirsiniz

Frekans Frekans
Yerli DiziCNN TÜRK2008-03-22saat: 22:00
Şafak Ongan’ın sunduğu ‘Kaliteli müziğin Frekans’ı her cumartesi saat 22.00’de CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Türkiye ve dünya müzik arenasında olup bitenler, çok özel röportajlar, yepyeni albümler, videolar ve çok daha fazlası yine Frekans izleyicisiyle CNN TÜRK’te buluşuyor.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-03-18saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-03-18saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-13saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta 30. bölümüyle yine izleyenleri soluksuz bırakacak. Polat Alemdar, İskender Büyükün füze pususundan nasıl kurtulacak? İhtiyarlar Heyetinin Polat Alemdarla buluşması gerçekleşebilecek mi? Tataroğlu ailesini karıştıracak ittifakın tohumlarını kim atacak

Kavak Yelleri dizisi Kavak Yelleri dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-03-13saat: 20:00
Aslının Özgür Çevikle çarpışması CDlerin karışmasına sebep olmuştur. Aslının yarışmanın süresi dolmadan senaryoyu yetiştirmesi, Özgürün ise albüm tanıtımı için albüm CDsini geri alması gerekmektedir. Deniz, Aslı, Efe ve Özgürün yolları kaçınılmaz olarak tekrar kesişir

Annem Dizisi yeni bölümü Annem Dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-13saat: 22:00
Zeynepin Ali ile nişanlandığını öğrenen Musa, kelimenin tam anlamıyla yıkılıyor. Zeynep, Ali ile nişanlanacaklarını Musaya zorda olsa söyler. Musa, bunu duyduktan sonra kelimenin tam anlamıyla yıkılır. Hem kendisinin Ayşe ile evlendiğini Zeynepe açıklayamamış olmak, hem de Zeynepten böyle bir şey duymak Musa için artık çok zordur.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-13saat: 19:45
Merve Hakan’ların evinde bir kına gecesi düzenlemeye karar verir. Merve’nin asabiyetinden korktuğundan bekarlığa veda gecesi yapmak istemeyen Volkan’ı ise hiç tahmin edemeyeceği bir sürpriz beklemektedir. Kulina’nın Nana’yı kendisinden daha çok sevmesine bozulan Luna, Nana’nın insan olmasını engellemek için Şoker’le beraber sinsi bir plan hazırlar.

Parmaklıklar Ardında dizisi Parmaklıklar Ardında dizisi
Yerli DiziATV2008-03-13saat: 20:00
Gülten eli-kolu bağlı bir şekilde Nur’un geri dönmesini beklemektedir. Cenaze iznini amacına ulaştıran Nur Özgür ve Gülten’in yanına döner. Gülten’i zorlu bir geri dönüş yolculuğu beklemektedir. Koğuşta ise Filiz her geçen gün daha da köşeye sıkışmaktadır. Başta Anna olmak üzere parasını aldığı mahkûmlar onun peşindedirler ve havalandırmada onu döverler

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-09saat: 19:45
Saffet Meral’le yüz yüze hesaplaşır. Meral’le konuştuktan sonra Saffet hayatıyla ilgili yeni kararlar alır. Sadettin Büşra’nın Murat’la evlenmemesi için her yolu dener. Büşra Murat’a birlikte kaçmayı teklif eder. Almanya’daki kardeş okuldan gelen bir davet üzerine Arka Sıradakiler’i Almanya’ya gitme heyecanı sarar.

Cine City Cine City
Yerli DiziCINE52008-03-09saat: 23:45
Cine City'nin bu haftaki konuğu Hollywood'a açılan başarılı oyuncu Nehir Erdoğan. Nehir Erdoğan, Hollywood'a mı gidiyor? Erdoğanı tiyatro sahnesinde görebilecek miyiz? Başarısının sırrı ne?

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2008-03-09saat: 22:30
Ölümsüz Kahramanlar bu hafta, geçtiğimiz aylarda yaşanan ve 13 gencimizi şehit verdiğimiz Küpeli Dağı olayını konu ediyor. Şırnak Küpeli Dağı’nda, bir operasyon dönüşü, hain teröristlerin pususuna düşen yiğitlerimiz, kanlarının son damlasına kadar vatanı ve bayrağı korumak için çarpıştılar. 13 vatan evladımızın kahramanlıklarla dolu hayat hikayesi Ölümsüz Kahramanlar’da… Sunucu Uğur Işılak
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı