Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-03-09saat: 19:45
Necip, kızını kurtarabilecek mi? İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor.

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-03-08saat: 20:00
Selena ve Hades arasında büyük bir mücadele yaşanırken Hades`in fırlattığı ateş topu Ütopya’nın duvarını isabet alır. Duvarın delinmesi ile yoğun bir gaz sızıntısı olur ve Ütopya’daki herkes yere yığılıp bayılır. Selin, Leyla ve Nazlı ele ele verip Selena`yı çağırdıklarında Selena`nın gelmemesi üzerine şüphelenirler

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-08saat: 22:00
ızlar son zamanlarda yaptıkları harcamalara dikkat etmedikleri için, maddi açıdan oldukça zor bir döneme girerler. Buna bir de, Gülçin’in faturaları ödememiş olması eklenince, doğalgaz, elektrik ve suyun kesilmesiyle zor anlar yaşamaya başlarlar.

Genco dizisi yeni bölüm Genco dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2008-03-08saat: 20:00
Yıllar sonra birbirini bulan iki kardeş, bir daha ayrılmamacasına birbirlerine sarılıyor. Özge’nin sürpriz ziyareti Genco’yu çok mutlu eder. Gerçeklere daha fazla direnemeyen Özge, ağabeyi Genco’yu bağrına basar. Yıllar sonra birbirini bulan iki kardeş, bir daha ayrılmamacasına birbirlerine sarılırlar.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-08saat: 22:15
Emine’nin ihanetine uğrayan Menekşe, Mustafa’nın tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. Menekşe’nin Mustafa’nın elinde olduğunu öğrenen Halil çılgına döner. O anda elinden bir şey gelmediği için çaresizdir. Mithat’la birlikte bütün imkanları zorlayarak Ankara’dan İstanbul’a hareket ederler.

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-08saat: 20:00
Ahmet Muhtar, torununu Yıldız’ın batı özentisi hediyelerinin etkisinden kurtarmaya karar verir. Planlarının başında, torununu daha kundaktayken futbola alıştırıp bir Anadolu topçusu yapmak vardır. Yıldız’ın Ayperi’ye verdiği anne-çocuk sağlığı kitabına göre davranan Ayperi ise, istekleriyle Murat’a hayatı zindan etmeye başlar.

Eve Dönüş Eve Dönüş
Yerli DiziTV82008-03-08saat: 21:30
Yavru ayı Masha’yı kürk avcılarından kurtarmasını hatırlatan sahnelerle açılır. Ablası Melissa, liseden arkadaşı Daniel’le birlikte, kereste kralının yasadışı faaliyetlerini belgelemek için, Büyük Ayı Yağmur Ormanı’na gitmeye karar verince, 11 yaşındaki Emily de, annesiyle babasının izin vermeyeceğini çok iyi bildiği için, onlara haber vermeden ablasının peşine düşer.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-03-08saat: 21:45
Coşkun kendini uçurumdan atmıştır. Salih onu kurtarmaya çalışmıştır. Olay yerine daha sonra gelen Bahar gördüklerini yanlış anlayacaktır. Coşkun’un ölümünden Salih’i sorumlu tutan Bahar Polis’e de böyle ifade verecektir. Fakat olayı gören tüm şahitler Salih’in lehine ifade verir. Gerçekler ortaya çıkacaktır.

Üvey Aile Üvey Aile
Yerli DiziFOX TV2008-03-08saat: 19:45
Özlem’in ailesi, bir hafta sonra yapılacak onlar Haluk- Özlem’in nişan törenini planlamak için Velizadelerin köşküne akşam yemeğine gelirler. Haluk’un asistanı Ebru, Karabaş ailesini arayıp onları Haluk adına akşamki yemeğe davet edince, işler karışır. Karabaşların kendi anne babası olmaları ihtimalinden bile ürperen Haluk, bu doğal ve gürültülü aileyi, uşakları Uygar’ın ailesi olarak tanıştırır.

Ateşten Koltuk Ateşten Koltuk
Yerli DiziFOX TV2008-03-08saat: 21:45
Türkiye’nin ilk siyasi içerikli dizisi “Ateşten Koltuk” 2. bölümüyle seyirciyle buluşuyor. İçişleri bakanının istifası kabul edilecek mi? Merkez Bankası başkanlığına kim atanacak? Karlı Dağ örgütünün füze operasyonu durdurulabilecek mi? Medya patronu Cengiz Kazan’ın hangi güçlerle ilişkisi var?

Eşref Saati dizisi yeni bölümü Eşref Saati dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-07saat: 20:00
Eşref Saati, kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor! Sebati’nin Lütfiye’yi kaçırması, üstüne üstlük Kara Eşref ve Reyhan’ın onları evlerinde sakladıklarını söylememeleri, Sarı Eşref’i çileden çıkarır. Sebati, ise Sarı’nın kendisini reddetmesiyle yıkılmıştır.

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Yerli DiziTV82008-03-07saat: 20:40
Ekranlara getirdiği özgün programlarla dikkat çeken ve izleyicilerini yaratıcı yapımlarla buluşturan tv8, bir ilke daha imza atıyor: Komedi Dükkanı… Tolga Çevik ve Salih Kalyon’un sunduğu, birbirinden değerli konukların katıldığı Komedi Dükkanı’nda, kahkaha fırtınası tüm hızıyla devam ediyor.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-07saat: 22:00
Deniz’in Mahir Çayanlar’la birlikte Maltepe Cezaevi’nden kaçtığını bütün aile öğrenir. Deniz, bir devrimci arkadaşıyla Defne’ye kaldığı yerin adresini gönderir. Defne, Deniz’i, belki de son defa göreceğini düşünerek, kaldığı adreste bulur. Defne’nin, Deniz’le buluşacağını bilen tek kişi Yasemin’dir

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-03-07saat: 20:00
Artık oyalanmak yok… O çocuğu istiyorum!..” Berzan, Haşmet’in kendisine silah çekmesiyle çılgına döner. Haşmet gibi bir adamın böyle bir şeye ancak Boran sayesinde cesaret edebileceğini düşünmektedir. İntikamını da Boran’dan alacaktır. Öfkeyle gözü kararan Berzan acımasızca, en zayıf yerinden vurmaya kararlıdır Boran’ı…

Asi dizisi yeni bölümü Asi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-07saat: 20:00
Aslan, İhsan’la hesaplaşmak için tüfeğe sarılıyor ve onu kimsenin olmadığı bir yere götürüyor. Asi ve Demir de, duruma müdahale etmek için onların peşlerine düşüyor. Aslan, tüfeği İhsan’a doğrultmuş bir şekilde, kendisini engellemeye çalışanları alt ederek İhsan’ı kimsenin olmadığı bir yere götürür.

Heroes S2 final Heroes S2 final
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-07saat: 22:00
Olağanüstü bir takım güçler geliştirdiklerini keşfeden insanların kötülük karşısında insanlığı kurtarma görevi tüm hızıyla sürerken her şey bu akşam kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için CNBC-e’de yeniden ekrana gelecek 2. sezon final bölümü ile açığa çıkıyor...

Ezo Gelin dizisi yeni bölümü Ezo Gelin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-07saat: 22:00
Ezo Ömer’i kanlar içinde görünce onu hastaneye götürür. Ömer çok kan kaybetmiştir ve acilen kan bulunması gerekmektedir. Ezo bu konuda herkesi seferber eder. Acaba Ömer’in ölümün eşiğine gelmesi Ezo’nun ona karşı duygularını etkileyecek midir? Kadim, Ezo için çok büyük sürprizler planlamaktadır.

Oks Anneleri dizisi Oks Anneleri dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-03-07saat: 19:45
Her şeye rağmen güçlü bir aileyiz, ayakta duracağız…” Begüm, babası Ahmet’in boşanma kararından etkilenir ve çok üzülür… Deneme sınavında bilerek soruları işaretlemez… Kötü bir puan alır. Sevim ne yapacağını bilemez. Ahmet ise Necla’nın evine yerleşir. Sedat, Kerem’den gelen mektuptan dolayı karısı Tülin’in kendisini aldattığını zanneder.

Hicran dizisi Hicran dizisi
Yerli DiziKANAL72008-03-07saat: 19:40
Hicran, bir zamanlar aşkına karşılık vermediği Poyraz’ın, kocasını öldürüp, üç çocuğunu kaçırmasıyla hayatı kararan bir kadının 18 yıl hapis yattıktan sonra yaşadıklarını anlatıyor. Hicran’ın üç çocuğu ve kocasıyla birlikte sürdürdüğü mutlu yaşamı Poyraz’ın yıllar sonra tekrar hayatına girmesiyle altüst olur. Eşini öldüren ve çocuklarını kaçıran Poyraz’ın ortadan kaybolmasıyla dayanılmaz bir kederin içinde hapsolan Hicran, eşinin ve kayıp çocuklarının katili damgasını yer.

Serçe dizisi Serçe dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-03-07saat: 22:00
SERÇE dizisinin en büyük özelliği karakterlerin ve yaşanan olayların kurgu olmaması. Herkesin Serçe diye çağırdığı, hariciyeci bir babanın Batılı kızı Yıldız ve Erzincanlı muhafazakâr bir ailenin Amerika’da okumuş olan oğlu Doğu’nun gerçek hikâyesinin anlatıldığı dizinin başrollerini Saruhan Hünel ve Başak Parlak paylaşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-06saat: 21:15
Hakan’ın kaçışı Polat’ın ekibinde nasıl yankı bulacak? Füzelerini Polat’a kaptıran Büyük İskender ne yapacak? İskender adına Polat’tan füzeleri kim isteyecek? Polat Alemdar’ın İskender’in elçisine vermediği füzeler, daha sonra nasıl el değiştirecek ve kimi hedef alacak? Bir kez daha Polat’la bağlantı kurmayı deneyen İhtiyarlar Heyeti, bu kez kimi ulak olarak kullanacak? Polat, ulakla gelen şifreleri çözüp gerçek devletle randevusuna gidebilecek mi?

Kavak Yelleri dizisi Kavak Yelleri dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-03-06saat: 20:00
Aslı’nın yarışmanın süresi dolmadan senaryoyu yetiştirmesi, Özgür’ün ise albüm tanıtımı için albüm CD’sini geri alması gerekmektedir. Deniz, Aslı, Efe ve Özgür’ün yolları kaçınılmaz olarak tekrar kesişir. Onlar senaryonun derdine düşmüşken Mine’nin de kendi sorunları vardır. Anneannesini hamile olmadığına ikna eder. Ama asıl amacını söyleyemez.

Parmaklıklar Ardında dizisi Parmaklıklar Ardında dizisi
Yerli DiziATV2008-03-06saat: 20:00
Handan Nurgül’ün ölüm haberini Nur’a söyler. Nur yıkılır. Aliye için de haberler kötüdür. Özgür gözaltına alınmıştır. Nur ise sorduğu sorulara bir cevap alamaz. Özgür’le konuşmak ister. Handan bu isteğini kabul edip onlara bir görüşme ayarlar. Nur Özgür’den kızına ait şimdiye kadar bilmediği gerçekleri duyunca ikinci bir yıkımı yaşar.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-06saat: 19:45
Okula yeni gelen İsviçreli öğrenci İnes sayesinde çocuklar dünya çocuklarına yardım toplayacak bir projeye başlarlar. Büyüklerin çocuklar gibi gösteriler yaptığı projede Nana ve Hakan sihir gösterisi için hazırlanamaya başlarlar. Kulina’nın yıllar önce bir sirkle dünyaya kaçan peri kızı Luna, güçlerini kaybetmeye başlayınca, hayatta kalabilmek için Kulina’nın güçlerini ele geçirmeye çalışır.

Evimin Erkeği dizisi Evimin Erkeği dizisi
Yerli DiziTRT 12008-03-06saat: 20:15
Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur. Bu onlar için bir dönüm noktasıdır. Çünkü Emre’nin uzunca bir süre çalışmaması gerekiyordur.

Dizi Magazin Dizi Magazin
Yerli DiziCINE52008-03-06saat: 23:15
Dizilerin Perde Arkasını Ekrana Getiren “Dizi Magazin” Bu Hafta Da Birbirinden Çarpıcı Konularıyla Herkesi Ekran Başına Kilitleyecek!

Hicran dizisi Hicran dizisi
Yerli DiziKANAL72008-03-06saat: 22:10
Üç çocuğu ve kocasıyla birlikte mutlu bir yaşam sürdüren Hicran, bir zamanlar aşkına karşılık vermediği Poyraz’ın intikam planları yaptığını bilmiyordu. Yıllar sonra bir gece üç adamıyla birlikte evlerini basan Poyraz, Hicran’ın hayatını hiç acımadan karartacak, eşinden ve çocuklarından onu koparacaktı. Kocası Kemal’i gözünü kırpmadan öldüren Poyraz, canının parçası çocuklarını da alıp karanlıklara karıştı

Düşlerle Gelen Düşlerle Gelen
Yerli DiziTRT22008-03-06saat: 22:10
Başta klasik Türk –İslam sanatları olmak üzere İstanbul’da faaliyet gösteren sanat kollarını tanıtmayı hedefleyen program

Binbir Gece dizisi yeni bölümü Binbir Gece dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-04saat: 20:30
Onur ve Kerem bir yakınlarının ölüm haberiyle sarsılırlar. Amerika’da cinayet suçlamasından aklanan Emel, Burak’ın karşısına çıkıp tehditler savurur. Kerem büyük bir panik yaşayan Burak’a yardım elini uzatır. Burhan Bey, yatakta bastığı akraba kızı Ahu’yla Ali Kemal’i evlendirmeye karar verir.

Üvey Aile dizisi tekrar bölümü Üvey Aile dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-04saat: 21:45
Asalet düşkünü Velizade ailesinin başarılı, yakışıklı ve “benmerkezci” oğlu Haluk, sözlüsü bohem doktor Özlem ile yapacak olduğu evliliğin hazırlıkları içindedir. Özlem, yaklaşan mantık evliliğini sorgulamadan, gelin gideceği aileye uygun davranabilmek için kendini zorlamaktadır. Ancak beklenmedik bir gerçeğin ortaya çıkışı ve hiç tahmin edemeyecekleri insanların hayatlarına girişi, hem Haluk’un, hem Özlem’in, hem de ailelerinin hayatını tamamiyle değiştirecektir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı