Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kınalı Kuzular dizisi Kınalı Kuzular dizisi
Yerli DiziTRT 12008-03-04saat: 20:05
Çanakkale'yi 70 Milyona Getirmek Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, "70 milyonu Çanakkale'ye götüremiyorsak, Çanakkale'yi 70 milyona getirebiliriz" düşüncesiyle "Kınalı Kuzular" adlı yapımı ekrana taşıyor. Bu aydan itibaren TRT izleyicisiyle buluşacak olan dizi, sadece gençlerimizin değil, tüm ulusumuzun üzerinde bu etkiyi gerçekleştirmek amacıyla hazırlandı.

Sessiz Fırtına dizisi yeni bölümü Sessiz Fırtına dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-03-04saat: 22:15
Deniz, Yiğit’i şaşırtacak çok önemli bir adım atıyor. Deniz’in yaptığı evlenme teklifi Yiğit’i çok şaşırtır. Hikmet’in tanışmaya gelmemesi Yiğit ile Rengin’in arasını açar. Yeraltı dünyasının Yiğit’e olan tepkisi artarak devam eder ve tehlikeli bir noktaya varır. Kuzeni Orhan yüzünden zor durumda kalan Hikmet, çok önemli bir konuda Rengin’den yardım istemek zorunda kalır.

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2008-03-04saat: 20:00
Bir Gecede Ajan Olmanın Sırları Bir sabah uyandığında kendini hükümetin bütün sırlarına haiz bir ajana dönüşmüş olarak bulan “Chuck”ın maceraları CNBC-e’de başladı. Son yılların en iddialı gençlik dizisi “The O.C.”nin yaratıcısının imzasını taşıyan dizi bu akşam ikinci bölümü ile CNBC-e’de.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-03-04saat: 21:30
Başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur. Fakat Tarık’ın köye gelişi kötü bir zamana rastlar.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2008-03-04saat: 23:00
Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Avrupa Yakası tekrar bölümü Avrupa Yakası tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-03-04saat: 20:00
acit, Şahika ile görüşebilmek için her tür tehlikeyi aladursun, Şahika bir gece Sütçüoğlu rezidansına bavullarla gelir ve Sacit’e kaçtığını söyler. Ne var ki Osman’ın bu durumu öğrenmesi uzun sürmeyecektir. Sacit ise çıkmazdan kurtulmanın yolunu eski bir üçkağıdı tekrarlamakta bulur.

Aşkım Aşkım Aşkım Aşkım
Yerli DiziBLOOMBERG HT2008-03-03saat: 21:20
Aşkım Aşkım dizisi yeni bölümleriyle Kanal1 ekranlarında. Zümrüt ve Şener restoran işleten bir çifttir. Kızları Layla ile restoranın üstünde bulunan evde yaşamaktadır. Şener Zümrüt’ten çok çekinmekte hem de çapkınlıktan vazgeçmemektedir. Restoranın Japon aşçısı Makiko ve yeni aşçı Hadise arasında bir rekabet olacaktır.

Gazi dizisi Gazi dizisi
Yerli DiziATV2008-03-03saat: 22:10
Gazi ve Tuna, Tuna’nın odasında Nusret’e yakalanmışlardır. Tuna o an uydurduğu masum bir yalanla durumu kurtarır. İlter ve Efendi’nin silah pazarlığının olduğu ses kasetini alan Fırat, kasetteki konuşmalardan bir delil elde edemeyeceğine karar verir ve bu silahların yerini bulmak için harekete geçer.

Elveda Rumeli dizisi Elveda Rumeli dizisi
Yerli DiziATV2008-03-03saat: 20:00
Fatma’nın ablası “Hüsniye “ , Ramiz ile küs olduğu için yıllardır göremediği kızkardeşini ve yeğenlerini ziyarete gelir. Ancak Sütçü Ramiz, adını bile duymaya tahammül edemediği Hüsniye’nin ani ziyaretinden hiç hoşnut değildir. Fatma, kocasının ve ablasının bunca yıllık küslükten sonra barışmalarını ister. Ancak en az Ramiz kadar inatçı ve sivri dilli olan Hüsniye ile Ramiz’in uzlaşması hiç de kolay değildir. Hüsniye’nin asıl geliş sebebi ortaya çıktığında ise Ramiz ve ailesini duygusal anlar beklemektedir.

Bıçak Sırtı dizisi Bıçak Sırtı dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-03-03saat: 22:00
Nisan’ın kısır olduğunu öğrendikten sonra verdiği tepkiyle onun kırılmasına neden olan Ali, kendini affettirmekte gecikmez. Ve Nisan’a evlenme teklif eder. Onların ilişkisini kuşkuya yer bırakmayacak şekilde gören, bir de üstüne evleneceklerini öğrenen Rana çileden çıkar.

Arka Sokaklar dizisi Arka Sokaklar dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-03-03saat: 20:00
hâlâ Üstün’ün izini süren Engin ve Murat, şebekenin içine sızmayı başarıyor. Tamirhanede çalışan Solmaz adlı bir adam, pavyonda çalışan İliona’ya aşıktır. Onu kurtarmak için çaldığı araçla birlikte Özden adlı şahsı da rehin almıştır. Solmaz’ın peşine düşen Ekip, yaptıkları operasyonla Özden’i kurtarırlar.

Pars Narkoterör dizisi Pars Narkoterör dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-03-03saat: 22:00
Şamil artık Pars adımlarıyla ilerliyor; Barudi meclise geri dönüyor, kaybettikleri için “adalet” istiyor. Barudi’nin dirilmesi mecliste Şamil’in istediği etkiyi başlatıyor; meclisin birliği üzerinde Şamil’in gölgesiyle gelen sert rüzgarlar esiyor. Şamil, katillerin ayak izini, kullandıkları maşa üzerinden takip ediyor; Hıncal’la yüzleşiyor.

Doktorlar dizisi Doktorlar dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-03-03saat: 20:00
Hasan’ın Suat’ın elinin titrediğini öğrenmesi Zenan’ı tedirgin etmektedir. Bu konuda Suat’tan bile daha büyük bir korku yaşar. Bu korku Suat’la aralarında ateşli tartışmalar yaşanmasına sebep olur. Hasan, babasının ameliyatı konusunda Suat’a güvenemediği için Doktor Alev’i çağırır. Ancak herkes bu değişikliğin sebebini merak etmektedir.

Köprü dizisi Köprü dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-03-03saat: 22:00
Köprü , yeni bölümü ile bu akşam Star TV’de. Ülkemizde yaşanan terör gerçeğini, izleyenleri derinden etkileyen sahnelerle ekranlara getiren dizide, Süper Vali Recep Yazıcıoğlu’nu Türk Sineması’nın yetenekli oyuncularından Erdal Beşikçioğlu canlandırıyor.

İki Aile dizisi İki Aile dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-03-03saat: 20:00
Arda ve Oğuz’un mini konseri büyük beğeni topluyor üstelik Ceren konser görüntülerini internete koyuyor. Hiç kimse tahmin etmezken konser en çok tıklanan video görüntüsü oluyor. Bu yoğun ilgi başta bu olaya karşı çıkan Oğuz’un bile hoşuna gidiyor.

Yemin dizisi yeni bölümü Yemin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-03saat: 21:45
Asuman’la evlenerek tüm gücü eline geçiren Selim gerçek yüzünü göstermeye başlar. Holdingte yönetim kurulu toplantısına gelmesi ise bardağı taşıran son damla olur. Tehditlerin savrulduğu büyük kavganın ardından Menderes çocuklarını almak için harekete geçer. Tülay’ın yoğun ilgisi altındaki Leyla hiçbir şeyden habersiz ilaçlarını içmeye devam ederken, Bora, korkunç planın diğer kurbanının peşine düşer.

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-03-02saat: 19:45
Saffet Meral’le yüz yüze hesaplaşır. Meral’le konuştuktan sonra Saffet hayatıyla ilgili yeni kararlar alır. Sadettin Büşra’nın Murat’la evlenmemesi için her yolu dener. Büşra Murat’a birlikte kaçmayı teklif eder. Almanya’daki kardeş okuldan gelen bir davet üzerine Arka Sıradakiler’i Almanya’ya gitme heyecanı sarar

Ateşten Koltuk Ateşten Koltuk
Yerli DiziFOX TV2008-03-02saat: 22:45
Kemal Atak, oyların %44’ünü alarak Türkiye’nin yeni Başbakanı olmuştur. Başbakan eşi İnci Hanım ve kızı Selin‘e çok düşkündür. İnci Hanım yeni hayatını düzene girinceye kadar çalışma hayatına ara vermiştir. Kızı Selin İstanbul’da üniversitede okumaktadır. Selin yeni hayatına alışmakta güçlük çekmektedir

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-03-02saat: 19:45
Necip, kızını kurtarabilecek mi? İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yerli DiziCNBC-E2008-03-01saat: 23:00
Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başlamıştır. Yeni Hapishaneye Uyum Sona hapishanesinde hayatta kalmaya uğraşan Michael hapishanenin elebaşısı Lechero’dan uzak durmak zorundadır.

Hepsi Bir dizisi Hepsi Bir dizisi
Yerli DiziATV2008-03-01saat: 22:00
“Bir sırrı saklamanın en iyi yolu, o sırrı unutmaktır.” Barış’la İpek’i öpüşmek üzereyken gören Eren, çok sinirlenir. İpek ise, Eren’le yaptığı duygusal konuşmadan sonra, bir not bırakarak gitmeyi tercih eder. Barış’a çok sinirlenen Eren, Cemre’yle birlikte, ders vermek amacıyla Barış ve Emre’ye küçük bir oyun oynamaya karar verirler!

Selena dizisi Selena dizisi
Yerli DiziATV2008-03-01saat: 20:00
Selena ve Hades arasında büyük bir mücadele yaşanırken Hades`in fırlattığı ateş topu Ütopya’nın duvarını isabet alır. Duvarın delinmesi ile yoğun bir gaz sızıntısı olur ve Ütopya’daki herkes yere yığılıp bayılır. Selin, Leyla ve Nazlı ele ele verip Selena`yı çağırdıklarında Selena`nın gelmemesi üzerine şüphelenirler.

Sınıf  Dizisi Final Bölümü Sınıf Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-03-01saat: 17:00
SINIF, rüzgarın herkesi bir başka tarafa savurduğu bölümüyle Cumartesi akşamı Show Tv ekranında olacak. Kaya artık Şeref’te kalıyor... Hamiyet ise oğlunu kurtarabilmek umuduyla Şeref’in kapısına gidecek. Ama hiç beklemediği bir cevap alacak. Yağmur ve Kaya arasında başlayan aşk kıvılcımları artık daha parlak. Birbirini daha iyi tanımaya başlayan gençlerin aşkı gün geçtikçe alevlenecek.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-03-01saat: 22:15
Mustafa’yla yepyeni bir hayata başlayabilmek için Menekşe’den kurtulması gerektiğine inanan Emine, Mustafa’ya yardım etmeye karar veriyor. Bir plan hazırlayan Emine, Menekşe’yi tuzağa düşürüyor. Menekşe’nin yaşadığı büyük travma, evliliklerine Mustafa’nın gölgesini düşürmüştür.

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-01saat: 21:45
DNA testinin sonucu negatif çıkmıştır. Evraklarla oynanmıştır. Sonucu öğrenen Salih’in dünyası başına yıkılır. Bahar rahat bir nefes aldığını düşünse de içindeki aşk asla yok olmamıştır. Salih’in yanı başındaki düşman yine kötü günlere sebep olmuştur.

Üvey Aile Üvey Aile
Yerli DiziFOX TV2008-03-01saat: 20:25
Asalet düşkünü Velizade ailesinin başarılı, yakışıklı ve “benmerkezci” oğlu Haluk, sözlüsü bohem doktor Özlem ile yapacak olduğu evliliğin hazırlıkları içindedir. Özlem, yaklaşan mantık evliliğini sorgulamadan, gelin gideceği aileye uygun davranabilmek için kendini zorlamaktadır.

Ateşten Koltuk Ateşten Koltuk
Yerli DiziFOX TV2008-03-01saat: 22:00
Kemal Atak, oyların %44’ünü alarak Türkiye’nin yeni Başbakanı olmuştur. Başbakan eşi İnci Hanım ve kızı Selin‘e çok düşkündür. İnci Hanım yeni hayatını düzene girinceye kadar çalışma hayatına ara vermiştir. Kızı Selin İstanbul’da üniversitede okumaktadır. Selin yeni hayatına alışmakta güçlük çekmektedir.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-03-01saat: 20:00
Özge, ailesi sandığı insanlar tarafından rehin alınıyor, onun yardımına ise Genco koşuyor. Yalova’ya giden Özge sonunda geçmişini hatırlamıştır. Ancak bu ona pahalıya patlar. Sahte aile Özge’yi tutsak almıştır. Amaçları öz kızları ile Özge’yi takas etmektir. Genco, Pınar ve Ahmet’ten Özge’nin Yalova’da olduğunu öğrenince harekete geçer.

Sevgili Dünürüm Sevgili Dünürüm
Yerli DiziSTAR TV2008-03-01saat: 20:00
Aralarında geçen ayakkabı olayını medyada saptırarak dile getirmeye devam eden Ahmet Muhtar, Yıldız’la bir iddiaya girer. Bu iddiaya göre, Yıldız iki gün içinde Ahmet Muhtar’dan herhangi bir sebeple para alırsa iddiayı kaybedecektir. Sevgili dünürler iddiada üstünlük sağlamak için amansız bir yarışa girerler… Güneş, Muhtar Holding’ teki işini Yıldız’dan saklamak için söylediği halk pazarı yalanını iyice büyütürken, Cem ve Didem ofisteki vakitlerini saklambaç oynayarak geçirmektedirler.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-03-01saat: 19:50
Murat ve yakınları yetim çocuğun peşinde… Üzerindeki kul haklarından kurtulmak isteyen, eski bir hırsızın hikayesinin anlatıldığı Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Bu hafta, Murat ve yakınları, yıllar önce sahip çıkmadıkları yetim çocuktan helallik istiyor. Yusuf, Murat ve yakınlarının oturduğu civarda yaşayan, anne-babasını kaybetmiş küçük bir çocuktur.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı