Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Heroes S2 Heroes S2
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-29saat: 22:00
2. Sezon 9. ve 10. Bölüm: Gerçek ve Sonuçları Şirket’in onların nerede olduğunu bulduğundan korkan Bay Bennet aileyi başka bir yere taşımaya karar verir. Ancak bu durum Claire’in hiç de hoşuna gitmeyecektir. Diğer yandan şimdiki zamana geri dönen Hiro babasının öldüğünü öğrenince, bunu engellemek için tekrar geçmişe doğru yola çıkar.

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-02-29saat: 22:00
Eşref Saati, kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor! Sebati’nin Lütfiye’yi kaçırması, üstüne üstlük Kara Eşref ve Reyhan’ın onları evlerinde sakladıklarını söylememeleri, Sarı Eşref’i çileden çıkarır. Sebati, ise Sarı’nın kendisini reddetmesiyle yıkılmıştır. Herkesin arkasından iş çevirdiğini düşünen Sarı Eşref’i sakinleştirmek hiç de kolay olmayacaktır.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-02-29saat: 20:00
Boran’ın akıllıca yaklaşımı bir kez daha Berzan’ın bozguna uğramasına neden olur. Bu durum Berzan’ı çileden çıkaracaktır. Bundan sonrası için Boran’ın karşısına çok daha sert, hatta hain eylemlerle çıkmaya karar verir. Zeliha’ya karşılık Boran’ın en değer verdiği, yokluğu en çok canını acıtacak kişiyi almak üzere harekete geçecektir. Berzan’ın Zeliha’ya olan tutkusu ve bu uğurda kural tanımazlığı artık kontrolden çıkmaya başlar

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-02-29saat: 20:00
Hasan’ın Suat’ın elinin titrediğini öğrenmesi Zenan’ı tedirgin etmektedir. Bu konuda Suat’tan bile daha büyük bir korku yaşar. Bu korku Suat’la aralarında ateşli tartışmalar yaşanmasına sebep olur. Hasan, babasının ameliyatı konusunda Suat’a güvenemediği için Doktor Alev’i çağırır. Ancak herkes bu değişikliğin sebebini merak etmektedir. Hasan’ın ailesi, Zeynep’ten bu meseleyi araştırmasını ister.

Asi dizisi Asi dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-02-29saat: 20:00
İhsan Kozcuoğlu’nun çiftliğindeki ağılda çıkan yangın, Cemal Ağa’nın gerçekleri açıklamasına da neden oluyor. Ağılın yanmasını haber alan herkes Kozcuoğlu çiftliğine koşar. İhsan ve Demir, Aslan’la Asi’yi alevlerin içinden çıkarmayı başarırlar. Süheyla ve İhsan’ın; Fatma ve Ökkeş kadar Aslan’ın canından da endişe etmeleri herkesi şaşırtır. Ortada anormal bir durum vardır

Sevgili Dünürüm Sevgili Dünürüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-29saat: 20:00
Aralarında geçen ayakkabı olayını medyada saptırarak dile getirmeye devam eden Ahmet Muhtar, Yıldız’la bir iddiaya girer. Bu iddiaya göre, Yıldız iki gün içinde Ahmet Muhtar’dan herhangi bir sebeple para alırsa iddiayı kaybedecektir. Sevgili dünürler iddiada üstünlük sağlamak için amansız bir yarışa girerler…

Oks Anneleri Oks Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-02-29saat: 19:45
OKS Anneleri mutluluk ve başarı yolunda yeni engellerle karşılaşıyorlar…” Necla, Ahmet’le konuşmak için işyerine gelir. Ahmet, Necla ve Sevim arasında kalır ve Sevim’den boşanma kararı alır… Bu kararını Sevim’e ve Begüm’e nasıl söyleyeceğinin yollarını arar…

Hatırla Sevgili Hatırla Sevgili
Yerli DiziATV2008-02-29saat: 22:00
Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının mahkemeleri Ankara’da başlamıştır. Defne ile Deniz ise İstanbul’daki Maltepe Cezaevinde tutukludur. Deniz ve arkadaşları cezaevinden kaçmak için kaldıkları koğuşa tünel kazmaya başlarlar. Hamileliği günden güne ilerleyen Defne ile Deniz cezaevinde evlenirle

Hicran Hicran
Yerli DiziKANAL72008-02-29saat: 19:40
Kanal 7’nin yeni dizisi Hicran, bu akşam ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Hicran, bir zamanlar aşkına karşılık vermediği Poyraz’ın, kocasını öldürüp, üç çocuğunu kaçırmasıyla hayatı kararan bir kadının 18 yıl hapis yattıktan sonra yaşadıklarını anlatıyor. Hicran’ın üç çocuğu ve kocasıyla birlikte sürdürdüğü mutlu yaşamı Poyraz’ın yıllar sonra tekrar hayatına girmesiyle altüst olur.

Alacakaranlık Kuşağı Alacakaranlık Kuşağı
Yabancı DiziCINE52008-02-29saat: 22:30
Efsane Dizi "Alacakaranlık kuşağı" ile korkuya doyacaksınız. Korku severlerin büyük bir ilgi ile bekledikleri "Alacakaranlık" kuşağı her Çarşamba ve Cuma geceleri Cine5 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Rüya ile gerçeğin birbirine karıştığı, gizemli bir dünya. Doğaüstü güçler.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-02-28saat: 21:15
Nihayet Hakan’ı ele geçiren Polat Alemdar, Büyük İskender hakkında merak ettiklerini ondan öğrenebilecek mi? Polat, Hakan’ı kime teslim edecek? Kare As aileleri, oylarını Polat’tan yana mı, Büyük İskender’den yana mı kullanacak?

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-28saat: 21:00
CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break” merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri döndü... Yüksek gerilimli, çok sürprizli, bol karakterli, sürükleyici bir yeni sezon bekliyor izleyiciyi... Sevdiklerine kavuşmak, ‘şirket’i yok etmek ve gelmiş geçmiş en tehlikeli kaçış planını hazırlamak üzere Michael ve Lincoln için geri sayım başladı...

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-02-28saat: 20:00
Aylin ile ilgili yaşanan yanlış anlaşılma sonucu iki çiftin de arası açılmıştır. Aslı ve Deniz sorunlarını çözebilseler de; Su ve Efe bu yanlış anlaşılmayı bir türlü düzeltememektedir. Bir yanda Efe, HAGI ile ilgili hayallerini gerçekleştirmek için Yalçın Bey’le görüşürken, diğer yanda Deniz de kısa film yarışmasına senaryo yetiştirme telaşındadır.

Annem Dizisi yeni bölümü Annem Dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-02-28saat: 22:00
Zeynep ve Ali yaptıkları konuşmanın ardından nişanlanmaya karar verirler. Bu durum başta Ömer olmak üzere, artık sadece annesinin mutluluğunu düşünmeye karar veren Gonca’yı da mutlu eder. Zeynep için nişanlanmaya karar vermek oldukça zor olmuştur ama, bir o kadar zor bir durum daha vardır şimdi; o da Musa’ya bunu açıklamak.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-02-28saat: 19:45
Kulina’yı üzmenin en iyi yolunun, onun sevdiklerine zarar vermek olduğunu düşünen Sulina, Nana’nın dış görüntüsünü değiştirerek bambaşka bir kişiye dönüşmesine sebep olur. Bu kötülüğü Şoker’in yaptığından şüphelenen Kulina, Sulina kılığına girerek onun ağzından laf almaya çalışır ama sadece Şoker’in iki yüzlülüğüne tekrar şahit olur.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-02-28saat: 20:00
Handan’ın görevinin başına dönmesi Gülten’in keyfini kaçırır. Handan için de durum karışıktır. Teftiş için gelen müfettiş Yılmaz onun odasına yerleşmiştir. Handan cezaevinde kontrolü yeniden eline geçirmenin kolay olmayacağını anlar. Yılmaz vakit kaybetmeden soruşturmaya başlar ama mahkûmlar da hazırlıklıdır. Filiz müfettiş karşısında daha önce görmediğimiz bir yüzünü gösterse de, bu sefer işi Yakup’u kandırmak kadar kolay olmayacaktır.

Tatlı Bela Fadime Tatlı Bela Fadime
Yerli DiziSTAR TV2008-02-28saat: 20:00
Vedat tesadüfen Müzeyyen ile Yiğit'in bir kafede buluştuğunu görür. Konuşmalarını duyamasa da ikisinin bir şeyler çevirdiğini anlar. Bu yeni haberi vermek için Fadime'yi arar. Fakat telefona Levent çıkınca ortalık karışır. Bu arada Temel Müzeyyen'in veraset davası açtığını öğrenir.

My Name İs Earl My Name İs Earl
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-28saat: 20:30
Earl, Demir Parmaklıklar Arkasında... Earl’ün hikayesi sayısal lotodan kazandığı 100 bin dolarlık ikramiye ile başlamıştı. Ancak kazandığı parayı harcayamadan, kendisine bir araba çarpınca karma felsefesi ile tanıştı. Fakir ama sonuna kadar kötü ve bencil biriyken, zenginliğin içine düşüp bir iyilik meleğine dönüştü.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-02-27saat: 20:00
Burhan Şahika’nın da eve yerleşmesiyle iyice ikinci plana düştüğünü hisseder. Onu hayata bağlayan tek şey; Aslı ve arkadaşlarıyla gideceği karaoke gecesi için aldığı şan dersleridir. Bu şan dersleri ise tahmin edileceği gibi tüm ailenin kabusu olur. Popularitesini kaybettiğinden emin olan Burhan Nişantaşı’nı sonsuza kadar terk etmeye karar verir.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-02-27saat: 20:00
Leyla ile Can arasında bir ilişki olduğundan şüphelenen Ali Rıza Bey, kızının bu yöndeki olumsuz açıklamalarına ve sözlerine rağmen yine kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Fikret ve Tahsin’in balayı, Cevriye Hanım’ın tacizlerine rağmen kazasız belasız devam eder. Ama onları dönüşte daha zorlu bir sınav beklemektedir.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-02-27saat: 22:15
Kalbi bir dakikalığına duran Naz yoğun bakıma alınıyor. Sakat kalma ihtimali olan Naz’ın bu durumu, herkesi perişan ediyor. Naz'ın kalbi bir dakikalığına durmuştur. Beyninin bir dakika oksijensiz kalması, Naz’ın sakat kalma ihtimalini çoğaltır. Eda, Lale'nin kendisini affetmemesine dayanamaz ve intihar eder. Ateş, Lale'nim test sonuçlarını öğrenir. Şeyda, kızı Asu'yu Murat'la tanıştırır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-02-27saat: 22:15
Cemil Lamia’dan daha fazla uzak kalmamak için her şeyi göze almış, Makbuleyi bile Lamiaya yakın olabilmek için kullanarak onunla birbirlerini daha yakından tanımak üzere babasından izin ister. Bu durumda eve daha kolay girip çıkabilecektir. Makbule Cemilin bu teklifinden çok mutlu havalara uçar. Lamia onu uyarmak istese de Makbule yanlış anlar ve Lamianın Cemille arasını kıskandığı için açmak istediği kanısına kapılır.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-02-27saat: 21:10
Necip, kızını kurtarabilecek mi? İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor. Necip ve arkadaşları, 15 yaşındaki Çiğdem’in okuldan evine dönerken kaçırıldığı ihbarı üzerine çalışmalara başlamıştır

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-02-26saat: 21:30
Başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur. Fakat Tarık’ın köye gelişi kötü bir zamana rastlar. Köyde görev yapan doktorlar, bugüne kadar halkı kandırmaktan başka bir şey yapmamıştır...

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor
Yerli DiziFOX TV2008-02-26saat: 19:45
Türkiyenin en ünlü ve en yaramaz sınıfı 'Hababam' yeni maceraları ile karşımızda. Bir ağanın oğlu (İ. Salman) Hababam Sınıfına katılınca ortalık şenlenir. Hayatında hiç büyük şehire gelmemiş öğrenci, tüm sınıfın eğlence kaynağıdır. Bu arada sınıfta iki öğrenci birbirlerine aşık olmuştur.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-02-26saat: 20:30
Ali Kemal’i akraba kızıyla yatakta basan Burhan, kalp krizi geçirir, Nadide şoka girer. Burhan’ın yokluğunda idareyi ele alan Nadide, Ali Kemal’i tamamen dışlar, Ahu’yu sert bir dille uyarır. Onur, Şehrazat’la evlenmek için gün saymaktadır.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-02-26saat: 20:00
Selena Tekrar Bölümü : Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir.

Sessiz Fırtına Sessiz Fırtına
Yerli DiziKANAL D2008-02-26saat: 22:15
Deniz, Yiğit’i şaşırtacak çok önemli bir adım atıyor. Deniz’in yaptığı evlenme teklifi Yiğit’i çok şaşırtır. Hikmet’in tanışmaya gelmemesi Yiğit ile Rengin’in arasını açar. Yeraltı dünyasının Yiğit’e olan tepkisi artarak devam eder ve tehlikeli bir noktaya varır.

Kınalı Kuzular Kınalı Kuzular
Yerli DiziTRT 12008-02-26saat: 20:05
Çanakkale'yi 70 Milyona Getirmek Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, "70 milyonu Çanakkale'ye götüremiyorsak, Çanakkale'yi 70 milyona getirebiliriz" düşüncesiyle "Kınalı Kuzular" adlı yapımı ekrana taşıyor. Bu aydan itibaren TRT izleyicisiyle buluşacak olan dizi, sadece gençlerimizin değil, tüm ulusumuzun üzerinde bu etkiyi gerçekleştirmek amacıyla hazırlandı.

Karayılan Karayılan
Yerli DiziATV2008-02-26saat: 22:10
Moulin’in yaptığı misillemeden sonra Karayılan onu ortadan kaldırmak için planlar yapmaya başlar. Ancak güvenlik önlemlerini iyice arttıran Moulin’e ulaşmak neredeyse imkânsızdır. Onun Maraş’da bir toplantıya katılacağını öğrenen Heyet-i Merkeziye, Karayılan ve arkadaşlarından Fransızlar’ın kontrolü altında olan postaneye gizlice girip, telgraf hattını dinleyerek Moulin’in ne zaman gideceğini öğrenmesini isterler.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı