Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-26saat: 18:50
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-02-25saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-02-25saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-02-23saat: 22:30
Karadere’de sıcak olaylar birbirini takip ediyor. Rüya ne yapsa, Cüneyt’i aklından çıkaramadığını Özlem hocasına itiraf eder. Bu arada okula yeni bir kız gelir. Yağmur, sırlarla dolu hayatıyla Güven ve Kaya’nın aklını başından alır. Belki de Kaya, kendi bile farketmeden, yeni bir aşka doğru hızla yol almaya başlar.

Maksat Muhabbet Maksat Muhabbet
Yerli DiziATV2008-02-24saat: 00:10
Maksat Muhabbet’te bu hafta: Türkiye’nin enleri bir arada! Türkiye’nin en renkli assolisti SAFİYE SOYMAN, Türkiye’nin en esprili işadamı FAİK ÖZTÜRK, Türkiye’nin en gezen sunucusu ŞORAY UZUN Türkiye’nin en şanslı mankeni LARA ŞENGÜL SUROL ve FLAMENCO ALATURKA cumartesi gecesi Kadir Çöpdemir’le muhabbete geliyor..

Hepsi Bir yeni bölüm Hepsi Bir yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-02-23saat: 22:00
Her mutluluğun bir hüznü, her hüznün de bir mutluluğu vardır.” Bayıldıktan sonra kendine gelemeyen Gülçin’i, kızlar hemen hastaneye götürürler. Doktorlar önemli bir şeyi olmadığını söylese de, Gülçin yavaş yavaş bazı şeyleri unutmaya başlar. Bir şaka olarak başlayan unutkanlık meselesi, zaman geçtikçe ciddi bir hal alır!

Genco dizisi Genco dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-02-23saat: 20:00
Cüneyt ve Tarkan’ın kurdukları tuzağa kurban giden Genco tutuklanıyor. Komploya kurban giden Genco mahkemeye çıkartılır. Ahmet, Pınar ve İlke, Genco’nun suçsuzluğunu kanıtlamak için çabalarlar. Genco’nun suçlu olduğuna inanan Özge ise tam bir şok içindedir. Planları tutan Tarkan ve Cüneyt çok mutludur.

Selena dizisi Selena dizisi
Yerli DiziATV2008-02-23saat: 20:00
Honos’un arkadaşı yaşlı bir kahin Ütopya’yı ziyarete gelir. Kahin sırası ile herkesle ilgili kehanette bulunur. Selena’nın bir örümcek tarafından öldürülüp yok edileceğini söyleyince Hades bu süreci hızlandırmak için hazırladığı iksirle Örümcek kılığına girmeği planlar.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-02-23saat: 22:15
Menekşe ile Halil evleniyorlar ama Mustafa’nın gölgesi yine üzerlerine düşüyor. Menekşe’nin kendisini gıyabında boşadığını öğrenen Mustafa çılgına döner. Mustafa bir kez daha intikam yemini eder. Menekşe ile Halil bütün hazırlıkları tamamlamış, artık nikah için gün saymaya başlamışlardır.

E.R. E.R.
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-23saat: 20:00
Acil Servis Koridorlarının Gerçek Yüzü “ER“ Acil serviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil Servis doktorları... “ER” CNBC-e’de hız kesmeden devam ediyor...

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-02-22saat: 20:00
Boran, amcasından gelen ağalık teklifiyle büyük onur duyar. Bu durum Boran’ın bunca zaman verdiği savaşta başarı elde ettiğinin güzel bir göstergesidir. Nefesler tutulmuş, herkes Boran’ın ağalığı yeniden kabul edip etmeyeceğini merak ederken, Dilaver’in de çok önemli bir kararın arifesinde olduğunu Sıla’dan başka kimse bilmemektedir.

Hatırla Sevgili dizisi Hatırla Sevgili dizisi
Yerli DiziATV2008-02-22saat: 22:00
Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının mahkemeleri Ankara’da başlamıştır. Defne ile Deniz ise İstanbul’daki Maltepe Cezaevinde tutukludur. Deniz ve arkadaşları cezaevinden kaçmak için kaldıkları koğuşa tünel kazmaya başlarlar. Hamileliği günden güne ilerleyen Defne ile Deniz cezaevinde evlenirler.

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-02-22saat: 22:00
Eşref Saati, kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. Kara Eşref ve Sarı Eşref’in, kahvelerden birine el koyan Turgay ile mücadelesi sürerken, mahallenin ortasına bomba gibi bir haber düşer. Sebati, istenmeyen gelin Lütfiye’yi kaçıracaktır. Bu kız kaçırma olayı sırasında başlarına gelmedik kalmaz

Heroes S2 Heroes S2
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-22saat: 22:00
Heroes 2. Sezon 7. ve 8. Bölüm:Gizemli Kapının Peşinde Debbie’nin Claire’in ponpon kızlara katılmak için fazla sıradan olduğunu düşünmesi üzerine West, ona bir ders vermesi için Claire’i ikna eder. Bu arada Suresh çalıştığı şirketle ahlaki açıdan ikileme düşmüştür.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-02-21saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu, yine nefesleri kesecek 27. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor. Polat Alemdar, Ahu’nun ölümünün ardından, bu korkunç komployu kuranları öğrenmek için harekete geçer. Jülide’den öğrendikleri, Polat kadar Davut Tataroğlu’nu da şaşırtacaktır.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-02-21saat: 20:00
Mine, annesiyle birlikte Almanya’ya dönmek ya da dönmemek gibi, kendisi için son derece zor bir kararla karşı karşıya kalıyor. Aslı ve Deniz ilişkilerinde yeni bir sınav vermek zorundadır. Aslı, Deniz’i kırmaktan korkmakta, Deniz ise Aslı’yı kırdığını düşünüp suçluluk duymaktadır. Onlar ilişkilerindeki en zorlu sınavı vermeye çalışırken, Efe ise Metin’e bin dereden su getirerek neden dershane sınavında olmadığını açıklar.

Annem Dizisi Annem Dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-02-21saat: 22:00
Musa ile Zeynep, Gonca’nın hastalığından ötürü bir araya geliyorlar. Musa ile Ayşe’nin aniden kıyılan nikahları, başta Gonca olmak üzere herkesten habersiz gerçekleşmiştir. Sadece İbrahim ve Şeref bu nikahtan haberdardır. Gonca panik atak rahatsızlığını öğrendikten sonra arkadaşlarından ve Eymen’den iyice uzaklaşmayı seçmiştir.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-02-21saat: 19:45
Girdikleri inşaat ihalesi yüzünden bir mafya babası tarafından tehdit edilmeyi reddeden Hakan, oğlunun okulda bir çete üyesi olmak için kendini ne kadar değiştirdiğinin farkında değildir. Şoker’in her zamanki muzurluğuyla yıllardır kilitli kaldıkları yerden kurtardığı yaramaz cüceler, Oyuncaklar Dünyası’nın altını üstüne getirir

Avrupa Yakası yeni bölüm Avrupa Yakası yeni bölüm
Yerli DiziATV2008-02-20saat: 20:00
Burhan Makbule’nin kendisine yaptığı eleştiriler yüzünden daha kaslı bir vücut özlemiyle yanıp tutuşmaya başlar. Ancak bunu sporla gerçekleştirmeye niyeti yoktur. Burhan ancak Burhan’ın üretebileceği bir fikirle kısa bir süre için üçgen vücutlu olur.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-02-20saat: 20:00
Leyla ile Necla arasında yaşanan gerginlikten giderek artıyor. Bu durumdan en çok etkilenen ise küçük Ayşe oluyor. Necla ve Leyla arasında yaşanan gerginlik giderek büyürken, iki kardeş geçmişin iplerinden kurtulmak için çabaladıkça daha çok dolanırlar.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-02-20saat: 22:15
Kızlarının yerini öğrenen Lale, onların yanına giderken kaza yapıyor. Zeynep ve Süreyya evde kızlardan haber beklemektedir. Zeynep çocukların Lale’de olduğunu düşündüğü için Lale’nin evine gider. Ege sonunda ortaya çıkar. Hepsi kızların kayıp olduğunu bildirmek için karakola gider.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-02-20saat: 22:15
Kenan Lamia’nın hamile olduğunu öğrendiğinde büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Ama kendince bu bebeğin Cemil’den olduğunu düşünmesi için haklı sebepleri vardır. Kenan, Cemil’le konuşmak ister. Cemil Kenan’ın şüphelerini besler. Lamia kontrole gittiğinde bebeğinin cinsiyetini öğrenir

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-02-18saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2008-02-17saat: 19:45
Mahir’in adamları İbo’nun kullandığı motora çarpıp kaçarlar. Kemal, İbo yoğun bakımdayken İbo’nun babasını bulmaya karar verir. Diğer yanda Sibel’in yeniden işe başladığını öğrenir. İbo’nun başına gelen kazadan kendini sorumlu tutan Sibel ise intiharın eşiğindedir

Görgüsüzler  Final Görgüsüzler Final
Yerli DiziATV2008-02-17saat: 20:00
Milletvekili Nurullah Bey arkadaşlarıyla gazinoya gelir ve Sultan’ın şarkıcı olduğunu öğrenince kızılca kıyamet kopar. Yılmaz’a fırça atar ve bu evliliğe izin vermeyeceğini söyler. Bunun üzerine Yılmaz babasına ait her şeyi bırakıp evi terk eder. Ertesi gün Nurullah Beyler Pembeler’le kavga ederler ve nişan atılır.

Kollama Kollama
Yerli DiziSTV2008-02-17saat: 19:45
İlk bölümü beğeniyle seyredilen, Samanyolu’nun yeni dizisi Kollama, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, büroya gelen bir genç kızın kaçırılma ihbarıyla harekete geçen tim, Necip amirin kızının da kaçırılması karşısında hareketli saatler yaşıyor.

Anında Görüntü Anında Görüntü
Yerli DiziFOX TV2008-02-16saat: 23:45
İzleyiciden büyük beğeni toplayan Anında Görüntü Show’da eğlence yine doruğa çıkacak. Programın bu haftaki konuğu Zafer Ergin… Seyirci ile sahne arasındaki sınırı kaldırıp atan, bol eğlenceli oyunların yer aldığı Anında Görüntü Show, izleyiciyi oyuna dahil ederek eğlendirmeye devam ediyor.

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-02-16saat: 22:30
Sınıf, heyecan dolu bir bölümle ekranda. Sınıf, Cüneyt’in polis eşliginde gidişiyle, yas havasına bürünür. Kaya en yakın arkadaşının peşine düşecektir ama, Umut Cüneyt’i kurtaracağına söz verir. İki kardeş yıllar sonra ilk kez yakınlaşır. Ama nereye kadar?

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-02-16saat: 20:00
Cüneyt ve Tarkan’ın kurdukları tuzağa kurban giden Genco tutuklanıyor. Komploya kurban giden Genco mahkemeye çıkartılır. Ahmet, Pınar ve İlke, Genco’nun suçsuzluğunu kanıtlamak için çabalarlar. Genco’nun suçlu olduğuna inanan Özge ise tam bir şok içindedir.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-02-16saat: 19:50
Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Murat, kapkaç olayına maruz kalan yaşlı kadını, kapkaççıların elinden kurtarmıştır. Olayda yaralanan kadını hastaneye götüren Murat, yıllar önce kendisi yüzünden hapse giren Haluk’la karşılaşır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı