Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-02-16saat: 22:15
Menekşe’nin boşanma davası sonuçlanmış, Menekşe özgürlüğüne kavuşmuştur. Halil hiç vakit geçirmeden bir an önce evlenmek için hazırlıklara başlar. Hasan da rıza gösterdiğinden mutlulukları katlanmıştır. Mustafa’nın katil olduğunu öğrenen Emine büyük kararsızlık içindedir.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-16saat: 21:00
Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives CNBC-e’de.

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-16saat: 22:00
Emine, Ceylan’la Salih’in hemen evlenmelerini istemektedir. Salih’in vereceği karar herkesi şaşırtacaktır. Diğer taraftan Belgin’in bebekle ilgili şüpheleri artmaktadır. Bir gece Kaan ateşlenir. Bahar’ın bu olaydaki telaşı Belgin’in dikkatini çeker.

Prison Break 3. Sezon Prison Break 3. Sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-14saat: 21:00
CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen kaçış macerası “Prison Break” merak ve heyecanla beklenen 3. Sezonu ile ekrana geri dönüyor.Sezonun ilk bölümünde, Michael’ın bir yanlışlık sonucunda Sona adında hiçbir kuralı ve gardiyanı olmayan ve kaçışın mümkün olmadığı adeta cehennemi andıran bir Panama hapishanesinde tıkılı kalmasına tanık olacağız.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-02-14saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta nefes kesen bir bölümün ardından, İskender Büyük ve Polat Alemdar’ı, sırrı merak uyandıran Kırmızı Kitap’ın peşinde buluşturarak noktalanmıştı… Ahu’nun aniden Polat Alemdar’ın karşısına çıkmasıyla başlayacak olaylar zinciri nereye varacak?

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-02-14saat: 20:00
Mine’nin dedesi Osman Bey, torununu kollarında fenalaşınca apar topar hastaneye kaldırılıyor. Efe, Deniz, Aslı ve Su da, bu zor anlarında Mine’ye destek oluyorlar. Karşısında birden bire Deniz’i gören Efe, ne yapacağını bilememiştir

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-02-14saat: 22:00
Zeynep’in Ali’den aldığı evlenme teklifi, hem Musa’yı hem de Zeynep’i allak bullak ediyor. Ve Musa kararını verip, Ayşe’ye karısı olmasını istediğini söylüyor. Gonca, kimsenin hiç beklemediği bir anda anlaşılamayan bir şekilde fenalaşır ve apar topar hastaneye kaldırılır

Tatlı Bela Fadime Tatlı Bela Fadime
Yerli DiziSTAR TV2008-02-14saat: 20:00
Kadife eve gece yarısı Temel ile gelince Reis çok sinirlenir. Herkes Kadife ile Temel arasındaki yakınlaşmanın farkındadır. Levent kokteyl’de Simon’un Fadime’yi öpmesinden çok rahatsız olmuştur.Otel’e geldiğinde ise Fadime’ye gelen çiçeğin üstünde aşk dolu sözler yazılı bir kart bulunca çılgına döner. Reis Tanya ile kavga edip evden ayrılınca gece Nazife’de kalır

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-02-14saat: 22:00
Zehra’nın oğlu Hasan’a kavuşamadan yaralandığı ve hastanede can çekiştiği haberi koğuşta bomba gibi patlar. Suzan Zehra’ya eziyet ettikleri için koğuştakilere çok öfkelidir. Nur’a bile karşı çıkmayı göze alır. Nur Zehra’nın elini ütü makinesinde yaktığı olayın anısıyla kızının yüzünün birbirine karıştığı kabuslar görmekte ve kendini çok kötü hissetmektedir.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-02-14saat: 19:45
Sulina tüm oyuncakları büyüsüyle etkisiz hale getirdikten sonra, Kulina ve Şoker’i mavi ormandaki kulübenin içine hapseder. Volkan’ın Merve’ye ilan-ı aşk ettiği gün Merve, ofise gelen Volkan’ın annesiyle kavga edince, her şey yeniden karışır. Kesilen ışıklar ve anlatılan korku hikayeleri sırasında ortalığı daha da karıştırmak için Dünya’ya gelen Sulina, herkesin ödünü patlatacaktır..

Evimin Erkeği Evimin Erkeği
Yerli DiziTRT 12008-02-14saat: 20:00
Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur. Bu onlar için bir dönüm noktasıdır. Çünkü Emre’nin uzunca bir süre çalışmaması gerekiyordur. Böyle olunca da şirketin başına Jale geçer.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-02-13saat: 20:00
Burhan İzzet ve Makbule'yi gizli gizli buluşurken yakalar ve ciddi bir bunalıma girerek evi terk eder. Giderken söylediği sözler ve ettiği veda herkesi endişelendirir. Ertesi gün Burhan'a ait bir mezartaşıyla karşılaşan Sütçüoğlu rezidansı sakinleri kriz geçirirler! Oysa gerçek bambaşkadır. Cem'in garip halleri, alt kattan gelen bağırış çağırış ve bir süre sonra Victoria'nın ortadan yok olması, özellikle Aslı'nın tüylerini ürpertir....

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-02-13saat: 20:00
Beklenen fırtına sonunda kopuyor ve Necla ile Leyla’nın hesaplaşması evde büyük olay oluyor. Ali Rıza Bey’in ve Hayriye Hanım’ın Necla’ya olan ilgisini kıskanan Leyla kendini dışlanmış hissetmeye başlar. İki kardeş arasındaki rekabet giderek daha da artar. Leyla’nın sessizliği aslında herkesi tedirgin etmektedir.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-02-13saat: 22:00
Lamia, Makbule’ye boş yere ümit vermemesi için Cemil’le konuşmaya karar verir ve herkesten gizli onun kaldığı otele gider. Cemil Lamia’yı sevdiğini ve ondan vazgeçmeyeceğini söyler. Lamia kontrolünü kaybeden Cemil’in elinden zor kurtulur. Lamia hızla otelden ayrılırken Afife onu görür. Cemil’le Lamia’nın birlikte olduğunu düşünen Afife bunu Kenan’a söyler. Kenan duyduklarıyla sarsılır.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-02-13saat: 22:15
Ateşi ile Lale evlenme kararı alıyor. Tuna ve Eda da bu evliliği engellemek için çareler arıyor.Ateş, Lale’nin evlenme teklifine çok şaşırır. Ancak Lale’nin kendisiyle neden evlenmek istediğini öğrendiğinde üzülür.Ege, muhasebecisi tarafından dolandırıldığı için şoktadır.

The Sopranos Season 6 The Sopranos Season 6
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-13saat: 21:00
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi 6. Sezon bölümleri ile hız kesmeden CNBC-e’de...Johnny’nin KekleriBu akşam yayınlanacak 6. sezonun sekizinci bölümünde Tony, kendisine emlak konusunda yapılan teklife ve teklifi yapan satıcı kadına oldukça sıcak bakmaktadır.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-02-11saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-02-11saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

FutbolMania FutbolMania
Yerli DiziCNN TÜRK2008-02-10saat: 21:00
Futbolmania, renkli kişilikleri ile öne çıkan Aziz Üstel, Ömer Çavuşoğlu ve Faik Gürses’in cesur yorumları tecrübeli isim Nebil Evren’ın sunumuyla her pazar canlı yayınla bu sezon da Cnn Türk’te ekrana gelmeye başlıyor.

Asi tekrar Asi tekrar
Yerli DiziKANAL D2008-02-10saat: 23:30
Asi, Antakya’nın köklü ailelerinden, Kozcuoğulları’nın kızı, Demir ise, İstanbul’da yaşayan tanınmış genç bir işadamıdır. Bir gün Antakya’ya gelen Demir, tesadüf eseri Asi’yle tanışır. Asi’yi ilk anda tarlada çalışan bir köylü kızı sanan Demir, garip bir şekilde bu güzel ve akıllı kızdan etkilenir.

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2008-02-10saat: 19:45
Mahir’in adamları İbo’nun kullandığı motora çarpıp kaçarlar. Kemal, İbo yoğun bakımdayken İbo’nun babasını bulmaya karar verir. Diğer yanda Sibel’in yeniden işe başladığını öğrenir. İbo’nun başına gelen kazadan kendini sorumlu tutan Sibel ise intiharın eşiğindedir.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2008-02-10saat: 19:45
am dokuz yıldır yayınlanan ve türünün rakipsiz örneği olan Sırlar Dünyası, aynı zamanda televizyonun en uzun soluklu programlarından biri olarak dikkati çekiyorHayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler…Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor

Hepsi Bir Hepsi Bir
Yerli DiziATV2008-02-09saat: 22:00
Sevginin gücü, her şeye yeter!” Seçimlerde çıkan karışıklığa çok sinirlenen Erol Hoca, seçim kampanyalarını iptal eder ve oylamayı hemen aynı gün sonuçlandırmaya karar verir! Emre, Sevgililer Günü’nde Cemre’yle baş başa kalabilmek için Yasemin ve Eren’den yardım ister: Herkesi bir araya getirmek için Uludağ’a bir gezi düzenlemeye karar veren kızlar, bu romantik günde sevgilileriyle eğlenmeyi ve Emre’yle Cemre’nin arasını yapmayı planlamaktadırlar.

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-02-09saat: 22:30
Kaya eve dönmüştür ama abisi Umut’un dönüşünden hiç memnun değildir. Şeref, Kaya’ya daha yakındır artık ve iki kardeş karşı saflardadır. Üstelik Umut, Özlem’in tüm itirazına rağmen, Karadere Lisesi’nde öğretmenlik yapmaya da başlar. SINIF’ta ise, Cüneyt, Şeref’in hap satması için yaptığı baskılara direnmeye çalışır ama Rüya’ya hamileliği ile şantaj yapmaya da devam etmektedir.

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-09saat: 22:20
Sevdiği adamın nişanına şahit olan Bahar’ın dünyası yıkılır. Hemen orayı terk eder. Tam nişanlandığı sırada Bahar’ı karşısında gören Salih şoke olur. Ne yapacağını bilemez. Yüzükler takılır. Sanki olaylar Salih’in dışında gelişiyor gibidir. Bu karşılamaya bir tek kişi sevinecektir.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-02-09saat: 20:00
Babasına, Özge’nin Genco’nun kızkardeşi olduğunu ağzından kaçıran Pınar pişmandır. Ancak iş işten geçmiştir. Bu sırrı söylememesi koşuluyla babası ile eve dönmek zorunda kalır. Özge’yi unutmaya çalışan Ahmet çok çılgın bir karar verir. Bu karar Özge’den nefret eden annesini çok mutlu ederken, Özge’yi ise büyük bir bunalıma sürükler. Pınar ile konuşan Genco artık Özge’ye onun ağabeyi olduğunu söyleme kararı almıştır. Bunun için birlikte vakit geçirebilecekleri bir akşam organize ederler.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-02-09saat: 22:15
Menekşe hem heyecanlı, hem de endişeli Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Menekşe bir yandan pastanesini açmak için heyecanlanırken, diğer yandan da Mustafa’nın kendisine ve sevdiklerine zarar vermesinden endişe ediyor. Mustafa’nın Menekşe’ye gönderdiği kanlı gelinlik, Mustafa’nın kininin büyüyerek devam ettiğinin işaretidir.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-02-09saat: 20:00
Selena ve Honos , Hades’in ütopyayı ele geçirmesine bir son vermek için savaşmaya karar verir. Selin, Leyla ve Nazlı’yı da yanlarına alıp onları da birer savaşçıya çevirip sihirli silahlarla donatırlar. Zorlu bir mücadeleden sonra savaşı iyiler kazanır ve Honos tahtını geri aldığı sırada Hades son bir hamle yaparak etkili bir silah gönderir.

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-09saat: 21:00
Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives CNBC-e’de.

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-02-09saat: 19:50
Murat, bir çiftlikten çaldığı atın peşine düşüyor. Üzerindeki kul haklarından kurtulmak isteyen, eski bir hırsızın hikayesinin anlatıldığı Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Murat’ın helallik macerasında bu hafta, atını çaldığı çiftlik sahibi var. Murat, yıllar önce, Rıza’nın çocuğu gibi sevdiği ve üzerine titrediği Sırma isimli atını çalmıştır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı