Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nası Yani? Nası Yani?
Yerli DiziCNN TÜRK2008-02-09saat: 23:25
Sohbet programı “Nası Yani?”yi, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ve Türkiye’nin önemli oyuncularından Güven Kıraç sunacak. Tekrar bölümü ile Cnn Türk ekranlarında

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-02-08saat: 20:00
“Kan da dökülecek can da alınacak...” Boran, durumun tahmin ettiğinden de ciddi olduğunu görmüştür. Bu kez mesele sadece töre değil, aynı zamanda Berzan’ın şahsi meselesidir. Berzan karşısına çıkan herkesi, gerekirse bütün Genco aşiretini hedef almaktan çekinmeyecektir. Diğer tarafta Sıla ise, tüm bunlardan habersiz, içini kemiren şüphe nedeniyle zor günler geçirmektedir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-02-08saat: 20:00
Asi ve Demir aşka yelken açıyor Kanal D’nin, başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç’in oynadıkları sevilen dizisi “Asi”nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde; birbirlerine duygularını ifade etmenin mutluluğunu yaşayan Demir ve Asi, aşka yelken açıyor. Demir ve Asi birbirlerine duygularını ifade etmenin mutluluğunu yaşarken, Defne ve Kerim de ilişkilerinde önemli bir dönemden geçmektedirler.

Hatırla Sevgili Hatırla Sevgili
Yerli DiziATV2008-02-08saat: 22:00
Mehmet ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Durumu çok kritiktir. Aile yürekleri çarparak hastaneden gelecek haberleri bekler. Sevim, Deniz, Selma ve Defne’nin gözaltında oldukları için Mehmet’in sağlık durumuyla ilgili gelişmelerden haberleri yoktur

Sevgili Dünürüm Sevgili Dünürüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-08saat: 20:00
TMSF’ye açılan karşı dava kazanılmış, Ahmet Muhtar malvarlığını yeniden geri almıştır. Aldığı yeni eve onunla birlikte yerleşen Murat ve Ayperi’yle birlikte yaşamaktadır. Yıldız da kızına yakın olmak için köşkü kiraya vermiş ve o civarda bir ev tutmuştur. Ayperi’nin hamileliğin son günleridir ve Murat hâlâ onun hamilelik kaprisleriyle uğraşmaktadır

Oks Anneleri Oks Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-02-08saat: 19:45
Feng-Shui çocuklarımızın netlerini artıracak!” Sevim ve ailesi yeni evlerine taşınmışlardır. Artık sessiz ve huzurlu bir ortamdadırlar. Ama bu çok uzun sürmeyecektir. Çünkü üst katlarında oturan yeni evli çift her gün kavga ediyordur. Sevim bunun üzerine genç karı-kocayı barıştırmak için türlü yöntemler denemeye başlar.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-02-07saat: 21:!5
Kurtlar Vadisi Pusu'da geçtiğimiz hafta, Polat Alemdar, adamlarını serbest bırakma sözünü tutmayan Vural'la birlikte ölüme uçmuştu.Kurtlar Vadisi Pusu, bu nefes kesen finalden sonra yine sürprizlerle dolu bir bölümle devam edecek…Polat ve Vural’a ne olacak? Aşağıda onları bekleyen sürpriz ne?Polat Alemdar’ın adamları, Hakan’ın elinden kurtulacak mı? Herkesin korktuğu İskender Büyük kim?

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-07saat: 20:00
Liseyi sonunculukla bitirebilen Homer, lise aşkı Marge ile evlendikten sonra Springfield’ın orta sınıf ailelerinin yaşadığı Evergreen Terrace’da bir yaşam kurar. Üç “ilginç” çocukları olur. Homer zaman geçtikçe birayı, donat’ları, Marge’ın hazırladığı pirzolaları ve İspanyol kanalında Bee Guy’ı sevdiğini fark eder; bir de patronu Mr. Burns ve komşusu Ned Flanders’dan nefret ettiğini...

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-02-07saat: 20:00
Efe’nin dershaneye gitmesi için gönderilen parayı, ticaret yapmak adına mendil, ağrı kesici, su gibi şeylere yatırdığını gören arkadaşları, ona çok büyük tepki gösteriyorlar.Canan, baba baskısı, annelik içgüdüsü ve yeni bir hayat isteğiyle konağı terk eder.

Ahmet Çakarla Şansa Bak Ahmet Çakarla Şansa Bak
Yerli DiziFOX TV2008-02-07saat: 22:15
Türkiye'nin en sıradışı, ve en çok kazandıran yarışması FOX'ta! Bugüne dek eşine rastlamamış, en çılgın ve en çok kazandıran yarışması devam ediyor.Dünyaca ünlü eski hakemimiz, Ahmet Çakar'ın sunduğu "Şansa Bak", yarışma severlere kusursuz bir eğlence yaşatıyor!

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-02-07saat: 19:45
Dünyadaki ününü kaybeden ve bunalıma giren Şoker, Mavi Orman’da inzivaya çekilmeye karar verir. Ama orada karşılaşacağı bir kişi, bütün planlarını değiştirmesine sebep olur.Yağmur, yolda karşılaştığı yakışıklı pizzacı çocuğa aşık olunca, her fırsatta onunla ilgili hayaller görmeye başlar. Kartalkaya’ya yapacakları tatile Nana’nın gelmesini istemeyen Simge, onun evde kalmasını sağlamak için hain planlarından birine daha başvurur.

Tatlı Bela Fadime Tatlı Bela Fadime
Yerli DiziSTAR TV2008-02-07saat: 20:00
Herkesten habersiz İstanbul’a gelen Kadife, Nazife ile tartışınca evden ayrılır ve Reis ile Tanya’nın yanına gider.Ama ilk akşamdan Tanya ile Kadife kavgaya başlar. Fadime ile Levent ayrı eve çıkmak istediklerini Temel’e nasıl söyleyeceklerini düşünürken, Temel dede sürprizini açıklar. Torununa ve gelinine çok güzel bir ev almıştır.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-02-07saat: 21:45
Zehra oğlu Hasan’ın resmini görünce onun hayatta olduğunu anlar, karmaşık duygularla aşırı tepkiler verir. Koğuşta kargaşa sürerken Nazlı ranzasından iner, sakince Zehra’nın yanına gider ve ona bir tokat atar. Zehra şaşkınlıktan susar. “İyi işte der” Nazlı, “Bak oğlun yaşıyormuş. Çık burdan, git onu al, sinir etme insanı”.

Sessiz Gemiler Sessiz Gemiler
Yerli DiziATV2008-02-07saat: 20:00
Gülşen’in eve gelmesi herkesi germiştir. Mümtaz’a bir şey belli etmemeye çalışırlar.Nergis, Tolga ve annesi ile birlikte her şeyi satıp Açelya’ya da istediği hakkı verip Edirne’ye yerleşmeye karar verirler.İrfan iflas eder. Şule’ye olanları anlatır. Borç git gide fazlalaşmıştır.İpek radyodaki programı bırakmayı düşünmektedir.

Evimin Erkeği Evimin Erkeği
Yerli DiziTRT 12008-02-07saat: 20:05
“Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur. Bu onlar için bir dönüm noktasıdır. Çünkü Emre’nin uzunca bir süre çalışmaması gerekiyordur. Böyle olunca da şirketin başına Jale geçer.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-02-07saat: 22:00
Annesi ile babasının ayrı olması Gonca’yı her geçen gün daha fazla etkiliyor. Okulda dersleri iyi gitmeyen Gonca’nın, Eymen’le olan arkadaşlığı da günden güne yara alıyor.Musa, Zeynep’e; Ali’nin teklifine nasıl bir cevap vereceğini sormuş, fakat bir yanıt alamamıştır. Bu durum, Musa’yı hem çok sinirlendirmiş hem de çok huzursuz etmiştir.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-02-06saat: 20:00
Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Necla baba evine dönüyor ama, Ali Rıza Bey ve ailesinin büyük sınavı da bundan sonra başlıyor.Necla’nın eve dönmesiyle Ali Rıza Bey ve ailesinin büyük sınavı başlar.

Geç Gelen Bahar Geç Gelen Bahar
Yerli DiziATV2008-02-06saat: 22:00
İstanbul’un eski semtlerinden Balat’ta oturan ve askerdeyken babasının ölüm haberini alan Ali, annesi Semiha ve kardeşi Büşra’nın geçimini sağlayabilmek için her türlü zorluğa katlanarak işten işe koşuşturur ama hiçbir işte dikiş tutturamaz.İlkokul üçüncü sınıfa giden kardeşi Büşra’nın bir trafik kazası sonucu felç olması Ali’yi derinden sarsar.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-02-06saat: 22:00
Hüseyin Kenan, Lamia’ya evlenme teklifiyle gittiğinde çok geç kaldığını öğrenir. Lamia artık evli bir kadındır. Kenan’a kendisini rahat bırakmasını söyleyen Lamia, O gittikten sonra büyük acısıyla baş başa kalır.Kenan ise bu hiç beklemediği olayla sarsılmıştır. Onu unutmaktan başka çaresi olmadığını anlar. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2008-02-06saat: 21:00
Tony Soprano ve ailesi, hikâyelerine sıfır noktasından başlıyor. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi, CNBC-e’de. 10 Ocak 1999’da yayına giren Sopranos ailesi çok geçmeden herkesi etkisi altında aldı. “New York Times”ta çıkan bir yazıda, “Son çeyrek yüzyılda Amerikan pop kültürünün en büyük ürünü” olarak tanımlandı.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-02-06saat: 22:15
Lale’nin evine gelen Zeynep, Ege ile tartışıyor. Lale’nin evine gelen Zeynep, Ege ile tartışır ve arabasına binip gider. Ege, Zeynep’in peşinden gider.Tuna, Lale’yi arar. Lale’nin davranışlarından, Ateş’in kendileri ile ilgili şeyler anlattığını düşünür.

Kasırga Kasırga
Yerli DiziCINE52008-02-06saat: 22:10
Yıllar önce yaşanan büyük bir kasırgada babasını kaybeden Josh, muhabir arkadaşı ile birlikte Romanya'ya kasırga haberi yapmak üzere gider. Orada enterasan olaylarla karşılaşır. Bir çingenenin ona tarot falı bakması ve babasının ölmeden önce ona hediye ettiği kolye büyük bir sırrın anahtarıdır.

Boşanmak İstemiyorum Boşanmak İstemiyorum
Yerli DiziSTV2008-02-06saat: 17:20
Evliliğinizi sonlandırmadan önce bir kez daha düşününSamanyolu, yepyeni bir formatla gerçek boşanma hikâyelerini ekrana taşıyor. Boşanmak İstemiyorum, çeşitli sebeplerle eşler arasındaki iletişimin koptuğu ve tarafların boşanmak için mahkeme sürecini başlattıkları evlilikleri mercek altına alıyor.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12008-02-04saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Pars Narkoterör Pars Narkoterör
Yerli DiziSHOW TV2008-02-04saat: 22:00
Haldi önderliğindeki yeni uyuşturucu şebekesi ilk eylemini planlıyor. Toz hattı kurulmaya başlıyor, ilk adımlar atılıyor. “Eylem komutanı” Süreya harekete geçiyor.Yeni şebekenin ilk eylem mekanı Türkiye-İran sınırı... Haldi hayal ettiği gücü elde etmeye soğukkanlılıkla uzanıyor. Yoluna çıkan isim ise, kaçakçılara göz açtırmamakla nam salmış Binbaşı Selçuk. Selçuk bu önemli sevkiyatın üzerine basınca, ihanetin yeni aktörüyle tanışıyor ve anlıyor ki ihanet her yere sıçramış.

Gazi Gazi
Yerli DiziATV2008-02-04saat: 22:30
Gata’da geçirdiği ameliyatlardan sonra yaşama dönen Fırat, tekrar ayağa kalkabilmesi için bütün sevdiklerinden büyük destek görmektedir. Fırat’a, örgüt tarafından rehin alınınca işkence yapan "Doktor" kod alı ünlü işadamı İlter Çelik, bir yandan terör örgütüne söz verdiği silahları temin etmeye çalışırken diğer yandan Tuna’yı nikah masasına oturtmak için çaba sarfetmektedir.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-02-04saat: 20:00
Ispanak Namık; elindeki haritayı göstererek, Ramiz’in bahçesinde büyük bir hazinenin gömülü olduğunu söyler. Ramiz ve bütün aile Bedia’nin falında bahsettiği kısmeti Namık’ın getirdiğini düşünerek buna ikna olurlar ve bahçede hummalı bir kazı çalışması başlar.

Köprü Köprü
Yerli DiziSTAR TV2008-02-04saat: 22:00
Tekin, Leyla, arkadaşları ve eşleri, o gece’ çevrelerinde dönenlerden habersiz yemeğe çıkıp, oldukça keyifli bir gece geçirirler. Gece bitip herkes evlerine dağılır. Ancak çok kısa bir süre sonra, Tekin’in en yakın arkadaşlarından biri –ki o gecenin baş aktörlerinden biridir- daha sonra kayıtlara intihar’ olarak geçecek bir cinayete kurban gider

İki Aile İki Aile
Yerli DiziSTAR TV2008-02-04saat: 20:00
Kadın dayanışmasını inada dönüştüren Eda ve destekçilerinin başı fena derttedir.Yolda adamların sıkıştırdığı kadınları hiç beklemedikleri kişiler kurtarır.Onları merak eden Oğuz ve Ergin’de yoldadır.Ancak telaşla benzin almayı unutan Oğuz’lar da yolda kalı

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2008-02-04saat: 20:00
.Ayla’nın Levent’e bıraktığı paketi bulan Ela, uzun zamandır inanmamakta direndiği ihanet gerçeğiyle yüzleşiyor. Levent kadar Ayla’dan da kaçan Ela, sonunda Ayla’yla kozunu paylaşır. Levent Ela tarafından affedilmek için büyük çaba sarfeder. Mert de yeniden Ela’nın etrafındadır. Ela Levent’i mi affedecek, yoksa Mert’e mi yönelecek?Suat evine çıktığı halde psikolojisi iyi değildir
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı