Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yemin Yemin
Yerli DiziFOX TV2008-02-04saat: 21:45
Yaşanan onca olaydan sonra bu kez bekledikleri mutluluğu yakalamaya kararlı olan Leyla ile Menderes kendilerini olayların akışına kaptırırlar. Taşıdığı sırrın gün geçtikçe artan ağırlığı altında ezilen Cihan yeminini tutmakta zorlanmaktadır. Selim’in kasti yokluğundan habersiz olan Asuman içinse çılgınca bir arama turu başlamıştır.

Aşk Yeniden Aşk Yeniden
Yerli DiziTRT 12008-02-04saat: 20:10
Yıllar Sonra YenidenTürkan Şoray ve Cihan Ünal yıllar sonra yeniden birarada. “Aşk Yeniden” diyecek olan iki ünlü isim bu kez tüm Türkiye’yi güldürecekTRT’nin yeni dizisi “Aşk Yeniden” bu hafta başlıyor. Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın başrollerini paylaştığı dizide ikili, evli ve bir kız çocuğu sahibi bir karı kocayı canlandırıyor.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-02-04saat: 20:00
Rıza Baba ve ekibi, bir spor salonunda işlenen bir cinayeti aydınlatmak üzere harekete geçiyor.Engin’in okul arkadaşı olan Selçuk, İstanbul’a dönmüştür. Engin’i görmeye gelen Selçuk, mesleği bırakmış ve bir daha kurtulamayacağı işlere bulaşmıştır. Narkotik ekipleriyle birlikte yürütülen operasyonun başarısız olması ile Selçuk’la ilgili gerçekler de ortaya çıkar.

Bıçak Sırtı Bıçak Sırtı
Yerli DiziKANAL D2008-02-04saat: 22:00
Mehmet perişan, Güneş endişeli Kanal D’nin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, Vildan Atasever, Tuğrul Çetiner ve İpek Bilgin’in oynadıkları sevilen dizisi “Bıçak Sırtı” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.Konuşmayı reddettiği annesinin feci ölümü, Mehmet’i perişan eder.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-02-04saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52008-02-04saat: 12:00
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12008-02-04saat: 18:25
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Hepsi Bir Hepsi Bir
Yerli DiziATV2008-02-02saat: 22:00
Hayal gücünün sizi götüremeyeceği hiç bir yer yoktur!” Bora’nın polis tarafından göz altına alınması, kızları şaşkına çevirmiştir. Altay’dan bahsedildiğinde her seferinde tuhaf tavırlar sergileyen Bora’nın en büyük şüpheli olması, kızları korkutur! Bora polis tarafında sorgulandıktan sonra, delil yetersizliğinden serbest bırakılınca kızlar ne yapacaklarını şaşırırlar!

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-02-02saat: 22:30
Okulda hayat normale dönmemiştir ama dersler devam etmektedir. Okulun popüler kızı Rüya için ise her şey tepetakla olmuştur: Hamiledir! Bir yandan durumu öğrenen rehberlik öğretmeni Özlem’den kaçmaya bir yandan Cüneyt’in şantajlarından kurtulmaya çalışır. Umut’un mahalleye dönüşü pek çok taşı yerinden oynatacağından Sarp onu gitmeye ikna etmek için tuzak kurar.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-02-02saat: 20:00
Hades Honos`u alt edip ütopyayı ele geçirmek için Afrodit`i kullanarak Honos`u bebek haline çevirir. Ütopyanın yeni hükümdarı olduğunu ilan eden Hades adamlarına Selena`yı ve Honos`u tutuklamalarını emreder. Selena bebek Honos `u da alarak ütopyadan kaçmayı başarır.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-02-02saat: 20:00
Pınar, Genco’ya gidiyor Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan ve Selen Seyven’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco” bu hafta da heyecan ve duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; babasının yalanlarına daha fazla katlanamayan Pınar, eşyalarını toplayıp Genco’ya gidiyor.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-02-02saat: 22:15
Menekşe, Mustafa’nın tehdidi altında Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; gittikçe daha acımasız bir katile dönüşen Mustafa’nın hala yakalanamamış olması, en çok da Menekşe’yi tehdit ediyor

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-02-02saat: 22:00
Yapımcılığını Gold Film Faruk Turgut’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Teker’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Ahmet Sönmez’ in üstlendiği başrollerinde Murat Han, İrem Altuğ ve Bulut Aras’ ın rol aldığı Vazgeç Gönlüm sürprizlerle dolu yeni bölümüyle bu akşam Star’da!

Hakkını Helal Et Hakkını Helal Et
Yerli DiziSTV2008-02-02saat: 19:50
Murat, ilkokul arkadaşından helallik istiyor.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta Murat, boyu kısa olduğu için dalga geçtiği ilkokul arkadaşından helallik istiyor

Can Dostum Can Dostum
Yerli DiziSHOW TV2008-02-01saat: 22:00
Ünlü yarışmacılar, barınaktan alınmış, parlamaya hazır 10 yıldız köpek ve köpek dostlarından oluşan eğlenceli jüri üyeleri ile Can Dostum 01 Şubat Cuma Show TV ekranlarında. Can Dostum yarışma programı Show TV de saat 22:00da.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-02-01saat: 20:00
Asi aşkının peşine düşüyorKanal D’nin, başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Tuncel Kurtiz ve Selma Ergeç’in oynadıkları sevilen dizisi “Asi”nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde; kendisini beklemediği için Asi’ye çok kızgın olan Demir, Asi’nin tüm çabalarına rağmen ne yumuşuyor, ne de onu dinlemek istiyor.

Hatırla Sevgili Hatırla Sevgili
Yerli DiziATV2008-02-01saat: 22:00
Rüya’nın hala Necdet’te kalmak istemesi Yasemin ve Ahmet’i üzer. Yasemin küçük kızıyla arasındaki buzları eritmek için çareler arar. Güzide, Rüya’yla ilgili Yasemin’e destek olur. Güzide’ye göre anne kızın arasındaki tek sorun, Rüya’nın Yasemin’i kimseyle paylaşmak istememesidir.

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-02-01saat: 20:00
Osman, kafasına koyduğu gibi Sıla’yı hedef alır. Ancak kurşunun Sıla’yı mı yoksa yanında duran Narin’i mi bulacağı bilinmez. Son anda yetişen Boran, olaya engel olamayacaktır ancak Osman’ı yaptığına pişman eder.Öte yandan, Samim’in ölümü Boran’ın omuzlarına yeni bir sorumluluk daha yükler. Verdiği namus sözünü yerine getirmeli, Samim’in karısına sahip çıkmalıdır.

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-02-01saat: 20:00
Cuma akşamlarının neşesi Eşref Saati, kahkaha dolu 13. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor…Sevdalılarıyla resmen sözlenen Eşrefler, arayı fazla uzatmadan düğün yapmaya karar verirler. Kızlar ise çeyizlerindeki eksikleri tamamlamak için yanlarına Şadiye’yi de alarak alışverişe çıkarlar. Mahallede düğün havası eserken, Turgay da bu mutluluğu bozacak planlarını hazırlamıştır.

Oks Anneleri Oks Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-02-01saat: 19:45
Sevim’lerin evlerinin yanında bir inşaat başlar. İnşaat alanı çok gürültülüdür ve bu durum Begüm’ün ders çalışmasını etkiliyordur. Sevim hemen müdahale eder ama inşaat yetkilileri faaliyetlerine sürdürür. Sevim de bunu OKS Anneleri Kulübü’nde gündeme getirir ve yardım ister. “OKS Anneleri” inşaata karşı eylem yaparlar ve televizyona çıkarlar.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-01-31saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu, geçtiğimiz hafta nefesleri kesen bölümünün ardından bu akşam 24. bölümüyle yine izleyicileri soluksuz bırakacak. Kurtlar Vadisi Pusu’da geçtiğimiz hafta, Vural’ın operasyonu sonrasında tüm adamlarını tek tek kaybeden Polat Alemdar; Abdulhey, Hüsnü ve Adem tarafından hastaneden son anda kaçırılmıştı. Tam kurtulduklarını düşündükleri anda ise sığındıkları polikliniğin Muro’nun mekanı olduğu anlaşılmıştı.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-01-31saat: 20:00
Mine’nin, Aslı ve Canan’la ilgili tüm gerçekleri Kamil’e söylemesi konakta şok etkisi yaratır. Ayşe Hanım, torununun bu son ayıbıyla yıkılır. Osman Bey ise, 40 yıllık karısının, torunu ve komşuları için katlandıklarına şaşırır ve yaptığı fedakarlıklara anlam veremez.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-01-31saat: 19:45
Emre ve Nana’nın ünlü oluşları, hepsinin hayatını fark edilir bir şekilde değiştirmiştir. Nana kendisine gösterilen ilgiye alışamamışken, Emre kazandığı yüksek miktardaki paranın ve ünün sarhoşluğundadır. Ünlü bir model olup dünyayı dolaşması teklif edilen Nana, çocukları ve Hakan’ı geride bırakması gerektiğini öğrenince çok üzülür.

Sessiz Gemiler Sessiz Gemiler
Yerli DiziATV2008-01-31saat: 20:00
Babası ve halasını karşısında gören Ceren şaşırır. Mümtaz’ı düşündüğü için çaresiz onlarla gider.Gülşen Yılmaz’ın ofisinde çalışmaya başlamıştır. Yılmaz’ın sekreterinin telefon rehberinin fotoğrafını çekerken Yılmaz’a yakalanır.Gizem Ali’ye; Gülşen’in bebeğinin babası belli olmadan evlenme teklifini kabul etmeyeceğini söyler.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-01-31saat: 22:00
Musa ile Zeynep biraraya geliyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları sevilen dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor.Gonca, annesinin doğum gününü fırsat bilerek Musa ile Zeynep’i bir araya getirir. Bu durum başta Gonca olmak üzere hepsini çok mutlu etmiştir. Musa ile Zeynep ise, her biraraya geldiklerinde aslında farkında olmadan birbirlerine daha çok yaklaşmaktadırlar.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-01-31saat: 21:45
azlı Gülten’in ona gizlice gebelik testi yaptığını ve düşük yapsın diye onu tuvalette dövdüğünü açıklar. Aliye öfkesinden deliye döner ve Nazlı’ya haraket eden Nur’un üzerine saldırır. Çıkan kavga üzerine koğuşa gelen Handan teftiş isteyeceğini söyleyerek koğuşu yatıştırır. Ancak Handan’ın işi zordur.

Tatlı Bela Fadime Tatlı Bela Fadime
Yerli DiziSTAR TV2008-01-31saat: 20:00
Levent ve Fadime, Yasemin’in hamilelik haberinden sonra iki gündür görüşmüyordur. Levent doğruları bir kez daha anlatmak için Fadime’nin dizi setine gider.Yiğit Fadime’yi korumayı kendine görev edinince Levent çok sinirlenir ve yumruğu patlatır.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-01-30saat: 20:00
Osman Koçarslanlı'nın Tahsin Bey'le "önemli bir konu" konuşmak için Sütçüoğlu rezidansına geleceği haberi, aileyi heyecanlandırır! Osman'ın Aslı'yı istemeye, en azından niyetinin ciddi olduğunu belirtmeye geleceği apaçık ortadadır. Hummalı bir hazırlık başlar! İfo ve Tahsin bey, Koçarslanlı ailesine karşı altta kalmamak ve en az onlar kadar önemli ve varlıklı bir aile olduklarını kanıtlamak için çalışmaya başlarlar.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-30saat: 20:00
“Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Necla baba evine dönüyor ama, Ali Rıza Bey ve ailesinin büyük sınavı da bundan sonra başlıyor.Necla’nın eve dönmesiyle Ali Rıza Bey ve ailesinin büyük sınavı başlar. Leyla, babasından Necla’yı eve getirmesini istemekle büyük bir hata yaptığını anlar. Bu durumla başa çıkamayacaktır. Pişmanlığını körüklemekte, Leyla giderek hırçınlaşmaktadır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-01-30saat: 22:00
Hüseyin Kenan, Lamia’ya evlenme teklifiyle gittiğinde çok geç kaldığını öğrenir. Lamia artık evli bir kadındır. Kenan’a kendisini rahat bırakmasını söyleyen Lamia, O gittikten sonra büyük acısıyla baş başa kalır.Kenan ise bu hiç beklemediği olayla sarsılmıştır.




Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı