Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-01-30saat: 22:15
Lale’nin evine gelen Zeynep, Ege ile tartışıyor. Lale’nin evine gelen Zeynep, Ege ile tartışır ve arabasına binip gider. Ege, Zeynep’in peşinden gider.Tuna, Lale’yi arar. Lale’nin davranışlarından, Ateş’in kendileri ile ilgili şeyler anlattığını düşünür

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-30saat: 21:00
Bir avuç suçlu, hırsız ve soğukkanlı katilin heyecanlı maceralar yaşamasını beklemek normal ama, yaşadıklarının insana aynı zamanda komik gelmesi hiç de alışılmış bir şey değil. HBO’nun çok ödüllü dizisi The Sopranos işte bunu başarıyor.

Shrek 2 Shrek 2
Yerli DiziATV2008-01-29saat: 20:00
Shrek sevgili eşinin vatanı olan Uzak Ülke'ye giderek kayınpederi ve kayınvalidesiyle tanışıyor...Shrek ile Fiona balayından dönmüştür. Fiona'nın ailesinden gelen bir davet mektubuyla karşılaşırlar. Fiona'nın kral babasıyla kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bunun üzerine yanlarına Eşek'i de alarak yola çıkarlar...

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-01-29saat: 20:30
Şehrazat, ufak bir yalanını yakaladığı Onur’u kendinden uzak tutmaktadır. Yasemin’in aşırı ilgisi Onur’u zor durumda bırakır. Burhan torununu alabilmek için Yaman’ın babasını ikna etmeye çalışır. Ali Kemal yine yanlış bir adım atınca Burhan çılgına döner.

Ezo Gelin Ezo Gelin
Yerli DiziSHOW TV2008-01-29saat: 22:00
Nedim tehlikededir.Diğer taraftan Ballı Ağa pusuya düşürülmek üzeredir.Kadim ve Ezo ne yapacaklarını bilemezler.Arzu ise içini kasıp kavuran ve annesine anlatamadığı sıkıntısıyla baş başadır. Bu konudaki tek dert ortağı Kadim’dir. Kadim, Arzu içinde bir çözüm bulmuştur ama Arzu kararsızdır.

Sessiz Fırtına Sessiz Fırtına
Yerli DiziKANAL D2008-01-29saat: 22:15
Yiğit’e aşık olan Deniz yol ayrımındaKanal D’nin başrollerinde Erkan Petekkaya ve Arzum Onan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Sessiz Fırtına” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.mesleki sorumluluğu ile aşkı arasında sıkışıp kalan Deniz, Yiğit’e kararını açıklıyor.Deniz, Yiğit’in yoğun ilgisi karşısında zor anlar yaşamaktadır. Dilara büyük bir belayla karşı karşıya kalır. Rengin’e küsen İbo, önemli bir itirafta bulunur.

Karayılan Karayılan
Yerli DiziATV2008-01-29saat: 21:50
Karayılan mücadeleyi şehirde sürdürmeye karar vermiştir. Artık semt semt, sokak sokak, teşkilatlanılacak; evden eve tüneller kazılacaktır. Karayılan eli silah tutan herkesi bir araya toplayacaktır; şehir hapishanesinde tutuklu olanlar da buna dahildir…

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-01-29saat: 21:30
Başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur. Fakat Tarık’ın köye gelişi kötü bir zamana rastlar. Köyde görev yapan doktorlar, bugüne kadar halkı kandırmaktan başka bir şey yapmamıştır.

Görgüsüzler Görgüsüzler
Yerli DiziATV2008-01-27saat: 20:00
Yılmaz Sultan’la konuşup kendini affettirir ve birlikte çıkmaya başlarlar. Bu arada Milletvekili Nurullah Bey, oğlu Yılmaz’ı bir tanıdığının kızıyla evlendirmek ister. Yılmaz bu evliliğe şiddetle karşı çıkar. Ve Sultan’ı sevdiğini söyler. Nurullah Bey Sultan’ın ailesiyle tanışmak istediğini söyler.

Heroes Sezon 2 Heroes Sezon 2
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-27saat: 22:00
Olağanüstü bir takım güçler geliştirdiklerini keşfeden insanların kötülük karşısında insanlığı kurtarma görevi tüm hızıyla sürerken her şey bu akşam CNBC-e’de yayınlanacak 2. sezon final bölümü ile açığa çıkıyor... Kahramanlarımız insanlığı kurtarmaya çalışırken kötüler güç kazanıyor... Son dakikaları sakın kaçırmayın.

Pars Nakroterör Pars Nakroterör
Yerli DiziSHOW TV2008-01-27saat: 22:30
Tekrar/Ortadoğu’daki terör örgütleri, büyük devletlerin çıkarları için açılacak savaş ihalelerini paylaştı. Resmi yollarla finanse edilemeyen bu örgütler, örtülü uyuşturucu paralarıyla besleniyor. Terörün merkez bankasında geçer tek para, uyuşturucu.

Dünyanın Türküsü Dünyanın Türküsü
Yerli DiziTRT22008-01-27saat: 22:10
Dünyanın Türküsü programı başta Balkan ve Kafkas müziği olmak üzere izleyiciyi farklı kültürlerin müzikleri ile buluşturmayı; bu kültürlerin birbirleriyle etkileşmesinin örneklerini sunarak kaliteli müzik ile eğlencenin bütünleştirilmesini sağlamayı; müzik ile kültürler arasında notalardan bir köprü kurarak farklı kültürlerin acılarını, sevinçlerini, sevdalarını kısaca yaşamlarını bu kez de müzik yoluyla aktarmayı amaçlıyor.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2008-01-27saat: 19:45
Hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler… Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2008-01-27saat: 21:50
Şehit olacağını hissedince nişanlısından ayrıldı.Ölümsüz Kahramanlar programı bu hafta Konya ve Uşak illerimizden iki şehit hikâyesiyle ekranlara geliyor. Yayınlanacak ilk hikâye 1983 yılında Konya’da dünyaya gelen Jandarma Er Haklan Bağım’ın hikâyesi..

Hepsi Bir Hepsi Bir
Yerli DiziATV2008-01-26saat: 22:00
Kızlar ve Mert, Barış’ın hediyesini kabul etmek istemese de, Barış ısrar eder. Kızlar bir yandan bu büyük şoku atlatmaya çalışırken, diğer yandan neler olup bittiğini anlamak için Top Müzik’e giderler ve gördükleri manzara karşısında şok olurlar! Bu arada, Yasemin grip olur.

Selena Selena
Yerli DiziATV2008-01-26saat: 20:00
Leyla Selena`ya yaptığı kumpası düzeltmek için kendisini tehlikeye atar.Fitnat elindeki deliller sayesinde Selena`nın üstün güçleri olduğunu herkese ispatlamaya kararlıdır.Öğrenciler sömestre tatiline girecekleri ve karne alacakları için heyecanlıdır. Kıvılcım Selin`le Ozan`ın arasını açmak için facebook’ta Selin`in çocukluk aşkına ulaşınca olaylar iyice karışır.

Kuzey Rüzgarı Kuzey Rüzgarı
Yerli DiziSHOW TV2008-01-26saat: 22:30
Bahar, büyük suç çetesini çökertmeyi kafasına koyan Poyraz'ın evlenme teklifini kabul eder. Ancak bu evliliğin anlaşmalı olduğu herkesten saklanmalıdır. Bu yüzden başta Oya olmak üzere birçok insanın hayatı etkilenecektir.

Menekşe ile Halil Menekşe ile Halil
Yerli DiziKANAL D2008-01-26saat: 22:15
Halil, Menekşe’ye kötü günlerini unutturmaya çalışıyor Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Halil, Menekşe’ye oyalanması, kötü günlerini ve Mustafa’yı unutması için destek oluyor. Ancak Menekşe hiç beklemediği bir anda Mustafa’nın gölgesini yine üzerinde hissediyor.

Genco Genco
Yerli DiziKANAL D2008-01-26saat: 20:00
çocukluk aşkı Genco’yu Pınar’a kaptırmaya hiç niyeti olmayan İlke harekete geçiyor.Genco ve Ahmet ilk kez bu kadar önemli bir konuşma yaparlar. Bu konuşma kankardeşi dostları ya ayıracak, ya da onları birbirine daha da çok yakınlaştıracaktır. Ahmet, Genco ile konuştuktan sonra Özge’yi de yakından ilgilendiren bir karar verir. Kendini aklamak için Selin yerine Derin’i kaçırdığını sonunda fark eden Tarkan’ın ise başı derttedir.

Çemberin Dışında Çemberin Dışında
Yerli DiziSTAR TV2008-01-26saat: 20:00
Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Çemberin Dışında, kayıpların izini arayan bir polis ekibinin maceralarının yanı sıra gündemdeki diğer polisiyelerden farklı olarak işlediği karakterlerin öyküleriyle de izleyicileri kendisine bağlayacak.Türkiye’de her yıl ortalama 650 kişi kayboluyor ve 200’ünden bir daha hiç haber alınamıyor…

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-26saat: 22:00
Yayınlandığı tüm ülkelerde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran, ABD’de medyanın “sezonun hit dizisi” olarak nitelendirdiği “Heroes” yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ilgi topladı.

Vazgeç Gönlüm Vazgeç Gönlüm
Yerli DiziSTAR TV2008-01-26saat: 22:00
Bahar, Salih ve Mahir’in konuşmalarına şahit olur. Duyacakları Bahar için büyük bir yıkım olur. Ortada korkunç bir yanlış anlaşılma vardır.her şeyden habersiz olan Salih, Fikret’le ortaklığını bitirdiği için çok mutludur. Artık onun için tek önemli olan, Baharla kuracağı güzel hayatıdır.

Sınıf Sınıf
Yerli DiziSHOW TV2008-01-25saat: 22:00
Sonuçların değil, nedenlerin anlatıldığı hikayeleriyle, Karadere Lisesi ve Karadere mahallesi, ilk bölümüyle seyirciyle tanışıyor. Aslında çok tanıdık hikayeler, ilk kez bu kadar çarpıcı ekrana geliyor… Bir öğrenci, sıradan, herhangi bir öğrenci bir derste, birdenbire sınıf arkadaşının kafasına silah dayar… Tarık, bu noktaya nasıl geldi? Ve bu nokta kaç kişinin hayatına dokunacak?

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-01-25saat: 20:00
Cuma gecelerinin eğlencesi Eşref Saati, kahkaha dolu 12. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor…Eşrefler bir yandan sevdalılarına kavuşuyor olmanın mutluluğunu yaşarken, diğer yandan kahvelere el koymaya çalışan Turgay ile mücadele etmektedir.

Asi Asi
Yerli DiziKANAL D2008-01-25saat: 20:00
Asi’nin babasını kurtarmak için Bülent’in peşinden Halep’e giden Demir, Kenan’ın İhsan Bey’in kefaletini ödediğini öğrenince derinden yaralanıyor. Zira bu durum onun için, Asi’nin Kenan’a evet demesi anlamına geliyor.Demir, İhsan’ı kurtarmakta kararlıdır.

Hatırla Sevgili Hatırla Sevgili
Yerli DiziATV2008-01-25saat: 22:00
ecdet bir yandan Rüya için endişelenirken diğer yanda Güzide ile, doğacak bebekleri için hazırlıklara başlamıştır. Güzide bebeğin odasına Rüya için de bir yatak koydurmuştur. Acaba Rüya kardeşiyle paylaşacağı yeni odasını ne zaman görecektir

Sıla Sıla
Yerli DiziATV2008-01-25saat: 20:00
Sıla’nın tehlike olduğunu bilen Boran her türlü tedbiri almıştır. Ancak Sıla’yı, bu kez Osman’ın namlusuna hedef olmaktan kurtaramaz...Zeynep’le restleşen Sıla, artık bir şeyler yapmak üzere harekete geçer. Boran’a Mardin’e geri dönmeyi teklif eder. Ancak Boran kabul etmez. Gerekçe olarak Bedar’ın hastalığını açıklayamayacağı için de, Zeynep’le terapisini bahane edecektir.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-01-25saat: 19:45
Bir iftirayla anne-kızı birbirinden ayırdıBaşrolünü Yusuf Sezgin’in oynadığı Büyük Buluşma yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu haftaki konusu şöyle: Varlıklı bir boşanma avukatı olan Semra, kardeşi Sabri’nin eşi Aysun’u hiç sevmemiştir. Oysa yeğeni Büşra’yı kızı gibi sevmektedir ve onu kendi fikirleriyle yetiştirmek en büyük isteğidir.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2008-01-24saat: 21:15
Bu akşam 23. bölümüyle ekrana yeniden dönen dizi, yine izleyicileri soluksuz bırakacak. Kurtlar Vadisi Pusu, Hakan’ın adamı Adem’in, Polat’ın güvenini kazanıp onu sırtından bıçakladığı sahneyle sona ermişti. Bu yeni bölümde Polat, sırtındaki bıçak yarasıyla Elif’in mezarı başına gidip ölümü beklemeye başlayacak......

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2008-01-24saat: 20:00
Özetleri dinledinŞimdi gerçek yalanlar Mine, Kerem’in Aslı’ya olan ilgisinin altında yatan gerçeği öğrenmiştir ve buradan hareketle kendisine yeni bir yol planı çizmeye çalışmaktadır. Efe, Deniz ve Su ise, sahte düğün fotoğrafları operasyonu için bir araya gelmiş, Bilal ve Canan’ı da yanlarına alarak çekimlere başlamışlardır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı