Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Takvim Kızları Takvim Kızları
Yerli DiziCNBC-E2008-01-24saat: 22:00
Lösemi araştırmaları için para toplamak isteyen bir grup Yorkshire’lı kadın bu amaçla bir takvim için çıplak poz vermeye karar verir. Afişinde “Bazı kadınlar iyi bir amaç için her şeyi yaparlar” cümlesinin yer aldığı film, çarpıcı öyküsü, zekâ işi senaryosu ve başarılı oyunculuklarıyla her yaştan izleyici için keyifli bir seyir vaat ediyor.

Annem Annem
Yerli DiziKANAL D2008-01-24saat: 22:00
Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları sevilen dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde, annesiyle babasının ayrı almalarına artık dayanamayan Gonca, onları yeniden bir araya getirmenin planlarını yapıyor.

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-24saat: 20:00
Dünyanın en önemli çizgi yapımlarından biri The Simpsons, 17. Sezon bölümleri ile her Perşembe CNBC-e’de. Patron HomerTelevizyon tarihinin en uzun soluklu çizgi dizisi The Simpson’da bu hafta, Bay Burns nükleer santrali Hindistan’a taşımaya karar verir ve alınacak yeni işçileri eğitmesi için Homer’ı da oraya gönderir.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-24saat: 18:50
Yayınlandığı tüm ülkelerde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran, ABD’de medyanın “sezonun hit dizisi” olarak nitelendirdiği “Heroes” yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ilgi topladı.

Parmaklıklar Ardında Parmaklıklar Ardında
Yerli DiziATV2008-01-24saat: 22:00
Aliye Nazlı’nın hamile olduğunu öğrenince çılgın gibi koğuş kapısını tekmelemeye başlamıştır. Handan’la görüşmeyi başaran Aliye, ona Tahsin’in tecavüzünü hatırlatır ve Nazlı’nın durumunu söyler. Handan Doktor Tarık’la birlikte Nazlı’ya yardım çaresi ararken savcının farklı planları vardır.

Sinekli Bakkal Sinekli Bakkal
Yerli DiziATV2008-01-24saat: 20:00
Final- Rabia’nın evde olmadığnı anlayan İlhami ve Emine onu aramaya başlar. Bu arada Peregrini derse gelmeyen Rabia’ya ne olduğunu anlamaya calışmaktadır. Tevfik kızından koparılmış ve İlhami’nin kızına yaptıklarının acısıyla onunla konuşmak istemektedir. Herkes Rabia’nın başına gelenlerden habersizken Rabia Sabit’in hapsettiği evde sıkıntılı zamanlar geçirmektedir.

Bez Bebek Bez Bebek
Yerli DiziFOX TV2008-01-24saat: 19:45
Çocukların okulunda çekime gelen bir dizinin başrol oyuncusu Gülay’ın şımarıklıklarına sinirlenen çocuklar, şans eseri aynı diziye başrole seçilen Emre’nin tavırları karşısında şaşkınlık içinde kalırlar.Şoker kendi bestesi olan bir şarkıyla dünya listelerinde bir numaraya otururken, Simge de eski modellik günlerine geri dönmek için fırsat kovalar.

Tatlı Bela Fadime Tatlı Bela Fadime
Yerli DiziSTAR TV2008-01-24saat: 20:00
Tatlı Bela Fadime’de bu hafta olay üstüne olay var. Temel Dede’nin Fadime için verdiği partide Fadime’nin, rol arkadaşı Yiğit Yaman’la yaptığı dans Levent’i çıldırtır. Bir de sürpriz misafir Yasemin gelince ortalık iyice karışır.Fadime’nin reyting rekorları kıracak dizisinin ilk bölümünde yayınlanan öpüşme sahnesiyle ipler iyice gerilir. Levent dahil kimse Fadime’ye inanmaz.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2008-01-24saat: 19:50
Zelal'in yalanı, Tarık'ı kurtarıyor.Samanyolu'nun başarılı dizisi Tek Türkiye'de bu hafta yine heyecan dolu gelişmeler seyirciyi bekliyor. Sabo Ağa, Tarık’ı teröristlere teslim etmek üzereyken Zelal’in son anda söylediği yalan, işlerin seyrini değiştirir. Artık Sabo’nun koruması altında olan Tarık'ın, küçük Bayram’ı tedavi için götürmesine izin verilmiştir.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
Yerli DiziKANAL72008-01-24saat: 19:40
Buluşlarıyla, özel yetenekleriyle Türkiye’nin ilginç insanları Şoray’la Uzun Yolda buluşuyor! Ekranların muzip gezgini Şoray Uzun’un sunduğu program, her hafta Türkiye’nin değişik bölgelerinden farklı renkleri, ilginç hikayeleri ekrana taşıyor. Anadolu’nun ilginç gelenekleri rengârenk beldeleri ve hoş sohbet insanları ile Şoray Uzun Yolda yine çok eğlenceli.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2008-01-23saat: 20:00
Yeni Bölüm Sacit'e, Şahika'nın ısrarıyla Koçarslanlı Sigorta'da bir iş ve oda verilir. Osman'ın talimatlarına göre Sacit hiçbir işe karışmayıp sadece odasında oturacaktır. Ancak bir süre sonra fenalık geçirip muhallebici ekibini yeni ofisinde toplayınca, Sacit'in kariyeri de yeni bir yöne doğru gitmeye başlar.

Yaprak Dökümü Yaprak Dökümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-23saat: 20:00
Yaprak Dökümünün bu bölümünde; Ali Rıza Bey ve ailesi, Necla’yı yeniden evine getirip getirmemeyi tartışıyor.Leyla, anne ve babasına acıdığı için Necla’nın eve dönmesini ister. Aslında bundan sonrasının çok zor olacağını herkes kabul eder, ama Necla için mutlaka bir şeyler yapılması gerekmektedir. Ali Rıza Bey, içinden hemen gidip Necla’yı alıp eve getirmek geçse de, konuyu her boyutuyla düşünür

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-01-23saat: 22:00
Kendini kapana kısılmış gibi hisseden Lamia, Kemal bey’in evlenme teklifini kabul eder. Kemal Bey, bu evlilikle hem Lamia’yı koruyacak hem de doğacak bebeğine soyadını vererek himayesi altına alacaktır.Lamia’nın evleneceğini duyan Cemil, O’nu kararından vazgeçirmek ister

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2008-01-23saat: 22:15
Zeynep’in asla çocuk sahibi olamayacağını öğrenen Ege küplere biniyor ve kızlarını da alıp, yeni evine taşınan Lale’ye yardıma gidiyor.Süreyya, Ege’ye Zeynep’in bebeği olmadığını ve asla olmayacağını söyler. Ege duydukları karşısında deliye döner. Zeynep perişandır

Sessiz Gemiler Sessiz Gemiler
Yerli DiziATV2008-01-23saat: 22:20
Gülşen’i karşısında gören Ali ve diğerleri çok şaşırır. Mümtaz’ın üzülmemesi için ona bir şey belli etmezler ve Gülşen’e iyi davranırlar.İrfan Gülşen’i arayıp bir teklifte bulunur.Açelya Şükran’a babalık testi için İbrahim’in mezarını açtıracağını söyler.Ceren eve gelmemiştir.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-23saat: 21:00
Tony Soprano ve ailesi, hikâyelerine sıfır noktasından başlıyor. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi, CNBC-e’de. 10 Ocak 1999’da yayına giren Sopranos ailesi çok geçmeden herkesi etkisi altında aldı. “New York Times”ta çıkan bir yazıda, “Son çeyrek yüzyılda Amerikan pop kültürünün en büyük ürünü” olarak tanımlandı.

Pars Narkoterör Pars Narkoterör
Yerli DiziSHOW TV2008-01-21saat: 20:00
Ortadoğu’daki terör örgütleri, büyük devletlerin çıkarları için açılacak savaş ihalelerini paylaştı. Resmi yollarla finanse edilemeyen bu örgütler, örtülü uyuşturucu paralarıyla besleniyor. Terörün merkez bankasında geçer tek para, uyuşturucu... Bu büyük resmi ancak kıyısından görebilen İstanbul Narkotik Başkomiseri Şamil Baturay, üstlendiği bir operasyonda, farkında olmadan, Türkiye üzerinde kurulan büyük oyunun tam ortasına düştü.

Doktorlar dizisi Doktorlar dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-01-21saat: 22:00
Fikret, asistanlarının karıştığı işe tanık olmuştur, Zeynep’in doktorluk hakkını alır ve bir ikileme girer: Alınacak kalp Ömer’in hakkı mı gerçekten? Suat da ikilem içindedir. Ameliyat olmalı mı, olmamalı mı? Bu konuda Zenan’dan yardım ister. Ancak Zenan da doğruyu görememektedir.

Köprü dizisi Köprü dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-01-21saat: 22:00
Altın madenin işletme ruhsatını bir türlü alamayan Fransız firmasının avukatları ve uzmanlar, şehre ‘çıkartma’ yapar. Heyetin başında genç, şuh, tuttuğunu koparan bir avukat kadın vardır: Melisa… Görüşmelerin tıkandığını bir noktada Vali Faruk Yazıcı’nın karşısına çıkan kadın avukat, -biraz da dişiliğini kullanarak- temsilcisi olduğu yabancı grup adına üstü örtülü rüşvet teklifinde bulunur ve tabii ki validen hayatının dersini(!) alır.

İki Aile dizisi İki Aile dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-01-21saat: 20:00
Belediyeden gelen adamlar Eda ve Oğuz’un huzurunu kaçırıyor. Bahçenin köşke ait olmadığı ortaya çıkıyor. Füsun ve Ergin konu ile ilgili görevi üstlerine alırlar. Oğuz bu pisliğin ardında da Yaman olduğunu Eda’dan saklar. Olanları Oğuz ve Ferit’ten öğrenen Tahir Ağa da kendi yöntemleri ile olaya balıklamasına girer.

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2008-01-21saat: 20:00
Zarife Sofi’yi gelinlikle karşısında görünce oldukça sarsılır. Ramiz, Fatma ve bütün aile; Hasan ve Hatice gelinliği aslında Sofi için dikmiş olduklarını fark etmenin şokunu yaşarlar. Kilise’de Aleks ve Sofi’nin düğün töreni başlar. Aleks’in Papaz’ın yönelttiği soruya vereceği cevap, Aleks ve Zarife’nin kaderini belirleyecektir.

Bıçak Sırtı Bıçak Sırtı
Yerli DiziKANAL D2008-01-21saat: 22:00
Orhan, şantaj telefonundan sonra soluğu Ali’nin yanında alır. İki adam arasında bir tartışma yaşanır. Murat’ın köşkte olmaktan duyduğu mutluluğa rağmen, Nisan artık evine dönmeye hazırdır. Ama Orhan bu kez başındaki belayı saklamaz. Belki de ömründe ilk defa korkularını Nisan’la paylaşır.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-01-21saat: 20:00
Düğün de var, macerada Kanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizide bu akşam; Rıza Baba birbirlerini seven iki gencin evlenmelerine ön ayak olurken, ekibiyle birlikte suçlularının da yakasına yapışıyor.

Gazi dizisi Gazi dizisi
Yerli DiziATV2008-01-21saat: 22:20
Gazi, bu vatan uğruna toprağa düşen, bu vatan için canlarını ve kanlarını seve seve veren Mehmetçiklerimizin hikayesi... Gazi, evlat yolu gözleyen annelerin, gururlu babaların ve yar özlemiyle tutuşan sevdalıların hikayesi... Çukurca’da bir sınır karakolunda vatani görevini yapan Çavuş Fırat Kalender’in terhisine bir hafta vardır

Oks Anneleri Oks Anneleri
Yerli DiziFOX TV2008-01-21saat: 19:45
Sevim, Ahmet’in kendisini aldattığını öğrendikten sonra bir karar alır: OKS sınavına kadar Begüm’ün olumsuz etkilenmemesi için Ahmet’le hiçbir şey olmamış gibi karı koca olmaya devam edecektir. Ahmet her şeyi yapmakta serbesttir ama bu durumu eve asla yansıtmayacaktır. Sınavdan sonra da boşanacaktır.

Yemin dizisi Yemin dizisi
Yerli DiziFOX TV2008-01-21saat: 22:00
Menderes ve Leyla aldıkları kötü haberlerle kendi yöntemleri ile baş etmeye çalışmaktadırlar. Asuman mahkeme sonrasında yeniden kazandığı güvenle Mermertayların karşısına çıkar. Ancak hep hayal ettiği yeni hayatına başlarken, sevdiği iki erkeğin çapraz ateşi altında kalır.

Yalan Dünya Yalan Dünya
Yerli DiziKANAL72008-01-21saat: 19:40
Yarım kalan hayatlar… Kuş misali uçup giden umutlar ve geride bırakılanlar… Soğuk bir mermer taşında dillenen, anımsanan tüketilmiş yaşamlar… Kanal 7’nin yeni dizisi Yalan DünyaPazartesi ilk bölümüyle ekranda. Bir mezar taşı ustasının tanık olduğu birbirinden ilginç yaşamları anlatan diziyi Süleyman Çobanoğlu yazıyor, Gül Güzelkaya yönetiyor.

Aşk Yeniden Aşk Yeniden
Yerli DiziTRT 12008-01-21saat: 20:05
Yıllar Sonra Yeniden Türkan Şoray ve Cihan Ünal yıllar sonra yeniden birarada. “Aşk Yeniden” diyecek olan iki ünlü isim bu kez tüm Türkiye’yi güldürecek TRT’nin yeni dizisi “Aşk Yeniden” bu hafta başlıyor. Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın başrollerini paylaştığı dizide ikili, evli ve bir kız çocuğu sahibi bir karı kocayı canlandırıyor

Heroes Season 2 Final Heroes Season 2 Final
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-20saat: 22:00
Olağanüstü bir takım güçler geliştirdiklerini keşfeden insanların kötülük karşısında insanlığı kurtarma görevi tüm hızıyla sürerken her şey bu akşam CNBC-e’de yayınlanacak 2. sezon final bölümü ile açığa çıkıyor... Kahramanlarımız insanlığı kurtarmaya çalışırken kötüler güç kazanıyor..

Yaprak Dökümü Dizisi Yaprak Dökümü Dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-01-20saat: 20:00
Tekrar Bölümü. Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran, Deniz Çakır ve Bedia Ener’in oynadıkları, Tolga Karel, Fahriye Evcen ve Seda Demir’in de önemli rollerini paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi Yaprak Dökümü tekrar bölümleriyle ekranlarınzda
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı