Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Görgüsüzler Görgüsüzler
Yerli DiziATV2008-01-20saat: 20:00
Pembeler Roman Mahallesinden ayrılıp sosyete semtindeki havuzlu villaya taşınırlar. Pembeler villada tavuk beslemeye başlayınca komşuları onların bu görgüsüzlüklerinden çok rahatsız olurlar. Bu arada Milletvekili Nurullah Bey’in oğlu Yılmaz, Sultan’dan özür dilemek için gazinoya geri gelir.

Gazi Gazi
Yerli DiziATV2008-01-20saat: 22:00
Tekrar/Gazi, bu vatan uğruna toprağa düşen, bu vatan için canlarını ve kanlarını seve seve veren Mehmetçiklerimizin hikayesi...

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2008-01-20saat: 21:50
Şehit olacağını hissedince nişanlısından ayrıldı.Ölümsüz Kahramanlar programı bu hafta Konya ve Uşak illerimizden iki şehit hikâyesiyle ekranlara geliyor. Yayınlanacak ilk hikâye 1983 yılında Konya’da dünyaya gelen Jandarma Er Haklan Bağım’ın hikâyesi...

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2008-01-20saat: 19:45
Hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler… Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor.

Heroes Season 2 Heroes Season 2
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-19saat: 22:00
Yayınlandığı tüm ülkelerde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran, ABD’de medyanın “sezonun hit dizisi” olarak nitelendirdiği “Heroes” yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ilgi topladı.

Hepsi Bir dizisi Hepsi Bir dizisi
Yerli DiziATV2008-01-19saat: 22:00
Barış’ın evlenme teklifi, Eren’i oldukça şaşırtmıştır. Ama asıl şaşırtıcı olan, Eren’in Barış’a verdiği cevap olur! Barış’ın Eren’e evlenme teklif etmesi, kızları da heyecanlandırır ve gelecekteki muhtemel evlilikleri üzerine hayaller kurmaya başlarlar!Mert ve Emre Bora’yla dalga geçmek için onu spor salonuna çağırır, ne var ki Bora büyük bir sürpriz yaparak çocukları şaşırtır.

Genco dizisi Genco dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-01-19saat: 20:00
Genco, Pınar’ın neden kaçtığını anlamıştır. Tüm gücünü, uçağa yetişip, onu engellemek için kullanır. Uçağa yetişen Genco’nun karşısına güvenlik güçleri çıkar. Ancak Genco, Pınar’ı kaybetme fikrine bile dayanamaz. Hayatını tehlikeye atarak Pınar’ın karşısına dikilir.

Menekşe ile Halil dizisi Menekşe ile Halil dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-01-19saat: 22:00
Hasan, Menekşe ile Halil’in aşkına engel oluyor Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; Halil’den bir daha para sızdıramayacağını anlayan Hasan tavrını değiştiriyor. Ve Menekşe ile Halil’in aşklarına yeniden engel olmaya başlıyor. Halil, Menekşe’ye daha yakın olabilmek için, aynı sokağa tam evlerinin karşısına taşınır

E.R. E.R.
Yerli DiziCNBC-E2008-01-19saat: 20:00
Acil Servis Koridorlarının Gerçek Yüzü“ER“Acil serviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil Servis doktorları... “ER” CNBC-e’de hız kesmeden devam ediyor..

Selena dizisi Selena dizisi
Yerli DiziATV2008-01-19saat: 20:00
Alamet`in Selin ve Leyla`ya eziyet ettiğini öğrenen Selena öğrenci kılığında sınıfa gelir ve Alamet’e yapmadığını bırakmaz. Pelin olarak sınıfa gelen Selena bir anda sınıfın gözdesi olmayı başarır.Hades`e haftanın birincisi seçildiği için ödül olarak istediği kişiyi kötüye çevirebilme özelliği verilir

Havalimanı dizisi Havalimanı dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-01-19saat: 22:00
Başkomiser Fatih’in babası Orhan, yıllardır kendisiyle hiç görüşmeyen oğluyla konuşmaya kararlıdır. Bunun için bir plan yapar ve Fatih’in hiç ummadığı bir anda karşısına çıkar… Almanya’ya uçmak üzere havalimanına esrarengiz bir adam gelir. Bu adamın sırrı vardır.

Köprü dizisi Köprü dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-01-19saat: 23:50
Türkiye’de “Süper Vali” olarak tanınıp sevilen, sıradışı kişiliği ve cesur icraatlarıyla tarihe geçen Recep Yazıcıoğlu’nun yaşam öyküsünden kesitleri anlatan Köprü, tekrar bölümü ile bu akşam Star’da!

Vazgeç Gönlüm dizisi Vazgeç Gönlüm dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-01-19saat: 20:00
Salih Hanoğlu ailesinden intikam almaktan vazgeçmiştir. Baharla kuracağı yeni hayatın hayali her şeyin önüne geçmiştir. Bunu öğrenen Harputlu beklenmedik bir tepki verir. Salih için tek sorun bu gerçekleri Bahar’a anlatmaktır. Salih Bahar’ı kaybetmek pahasına da olsa bunu yapmakta kararlıdır.Harputlu’nun Salih’ten tek bir isteği olacaktır.

Asi dizisi Asi dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-01-18saat: 20:00
Asi”nin bu akşam ekrana gelecek bölümünde; kaçakçılık suçlamasıyla babası tutuklanan, bankadaki aile hesapları bloke edilen Asi’yi zor günler bekliyor. Asi’nin ailesine gizliden gizliye yardım eden Demir’i ise sürprizler bekliyor.Aslan Kozcuoğlu, ailesinin başına gelenlerden dolayı Demir’i suçlamaktadır. Aralarında kavga çıkar ve bu sırada Demir’i yaralar.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-18saat: 22:00
Yasemin ve Ahmet odasında uyuduğunu sandıkları Rüya’nın evde olmadığını fark edince çılgına döner. Rüya’yı gidebileceği her yerde ararlar ancak küçük kız ortalarda yoktur. Son çare polise haber verirler, belli ki Rüya evden kaçmıştır. Necdet, İstanbul’da olanlardan habersiz , Güzide’ye Paris’te evlenme teklif eder.

Eşref Saati dizisi Eşref Saati dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-01-18saat: 20:00
Cuma akşamlarının eğlencesi Eşref Saati, sezona kısa bir ara verdikten sonra 11. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor…Eşrefler inadı bırakır ve bacılarını birbirine verir. Mahalleli davullarla Eşreflerin sözlendiklerinden haberdar olurken, kahvede tebrik kuyrukları oluşur. Reyhan ve Ceylan ise bir yandan sevdalılarına kavuşacak olmanın sevincini, diğer yandan da abilerinden ayrılacak olmanın hüznünü bir arada yaşamaktadırlar.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-18saat: 20:00
Boran Zeynep’le birlikte Mardin’de... Hükmü bir an önce gerçekleştirmeye çalışan Osman, Sıla’nın peşinde.Sıla bir şey sezmesin…”Sıla, Zeynep’in Boran’la birlikte Mardin’de olduğunu öğrenince çok bozulur. Duygularını gizlemeye çalışsa da Sıla için bu durum, Zeynep’in Boran’a karşı ilgisinin açık bir ifadesidir.

Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-01-18saat: 22:00
Arıza, Aziz in kızını kaçırmıştır. Aziz, kızını Arıza’nın elinden kurtarmak için derhal harekete geçer. Poyraz ise Demir- Arıza- Kemalettin üçgenini çözer. Sedat ın yaptığı baskın sonucunda deposunda uyuşturucu yakalanan Demir, artık zanlı durumundadır.

Büyük Buluşma Büyük Buluşma
Yerli DiziSTV2008-01-18saat: 19:45
Oğlunun katilinin peşine düşen bir baba… Başrolünde Yusuf Sezgin’in oynadığı Büyük Buluşma yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta, oğlunun katilinin peşine düşen bir adamın hiç görmediği bir dünyayla tanışması anlatılıyor. Doktor Orhan ve eşi, tek oğulları olan Kaan’ın üzerine titremektedir.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-17saat: 20:00
Efe, İstanbul’dan ve arkadaşlarından ayrılıyor Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-17saat: 20:00
Dünyanın en önemli çizgi yapımlarından biri The Simpsons, 17. Sezon bölümleri ile her Perşembe CNBC-e’de. Patron HomerTelevizyon tarihinin en uzun soluklu çizgi dizisi The Simpson’da bu hafta, Bay Burns nükleer santrali Hindistan’a taşımaya karar verir ve alınacak yeni işçileri eğitmesi için Homer’ı da oraya gönderir. İşin ilginç tarafı Homer bu işte o kadar başarılı olur ki santralin tüm yönetimi ona devredilir.

Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölümü Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-17saat: 22:00
Hayriye Suzan’ın başına gelenlerden habersiz olarak dışarda onun kayınvaldesine gitmiştir. Hayriye’yi üzmek istemeyen kadınlar onun dışarıdan iyi haberler yazmaya çabalayan mektubuna aynı biçimde karşılık verirler. Oysa içeride durum parlak değildir. Savcı Aliye ve Nazlı’nın hücre cezasına son vermiştir ama bu karara neden olan kuşkuyu şimdilik yalnızca Semra ve savcı bilmektedirler.

Sinekli Bakkal dizisi yeni bölümü Sinekli Bakkal dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-17saat: 20:00
Rabia, ömründe ilk kez doğum gününü kutlarken, İlhami, baba kızı birbirinden ayırmaya çalışır. Artık Rabia, babası ile dedesi arasında bir tercih yapmak zorundadır. Önünde iki seçenek vardır: yıllardır kendisine bakıp büyüten annesi ile dedesi ve yıllar sonra kavuştuğu babası… Ancak ona seçme hakkı tanınmaz!.. Bu karşılaşma Tevfik ve İlhami arasında yılların öfkesiyle alevlenecek büyük kavganın başlangıcı olacaktır.

Tatlı Bela Fadime dizisi Tatlı Bela Fadime dizisi
Yerli DiziSTAR TV2008-01-17saat: 20:00
Levent ve Fadime Bodrum’da balayıları’nın tadını çıkarıyorlar. Her şey çok güzeldir, bulutların üstünde hissederler kendilerini, fakat ardı arkasına telefonların çalmasıyla keyifleri bozulur. Temel Dede; torunu ve gelini köşkte onlarla birlikte yaşayacağı için çok mutludur

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi
Yerli DiziSHOW TV2008-01-17saat: 22:15
KOLAJ Sezona kısa bir ara veren Kurtlar Vadisi Pusu, 2. sezonun nefes kesen son bölümlerinden oluşan kolaj bölümü ile bu akşam izleyicileriyle buluşuyor.Kurtlar vadisi Pusu’nun bu akşam ki özel bölümünde; Polat Alemdar bir yandan kirli ilişkileri deşifre ederken, bir yandan da kendisi ve ekibini yok etmek için kurulan pusularla mücadele ediyor

Arka Sokaklar dizisi Arka Sokaklar dizisi
Yerli DiziKANAL D2008-01-17saat: 22:30
Ekip, bir çeteyi çökertiyor Kanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” en son yayınlanan bölümü bu akşam yeniden ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizide bu akşam; Rıza Baba ile ekibi, soygun yapan, cinayet işleyen bir suç şebekesini çökertiyor.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-01-17saat: 19:45
Nana’nın hiç elinden çıkartmadığı sihirli yüzüğü bir aksilik sonucu kaybolunca, yüzüğü alıp gizlice takan Özge farkında olmadan etrafa sihir göndermeye başlar. Nana ve çocuklar yüzüğü ararken mavi ormanda inzivaya çekilmeye karar veren Şoker de kaybolan yüzüğün haberini alır ve o da yüzüğün peşine düşer.

Evimin Erkeği Evimin Erkeği
Yerli DiziTRT 12008-01-17saat: 20:00
“Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur. Bu onlar için bir dönüm noktasıdır. Çünkü Emre’nin uzunca bir süre çalışmaması gerekiyordur.

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-16saat: 20:00
Sertaç ve Sacit, Sacit’in birbirinden antika icatlarını piyasaya sürmek için sermaye ararlar. İlk başvurdukları kişi Osman Koçarslanlı olur. Ancak icatların Osman’a sunulduktan sonra aniden piyasaya çıkmaya başlaması onların kafasını karıştırır.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-16saat: 21:00
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi 6. Sezon bölümleri ile hız kesmeden CNBC-e’de...Kavram KargaşasıBu akşam yayınlanacak 6. sezonun dördüncü bölümünde oğullardan birinin işlerin nasıl yürüdüğünü bilmemesinden dolayı Barone Sağlık Teşkilatı’nın satışında sorunlar çıkacaktır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı