Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2008-01-16saat: 22:00
Lamia ve Cavidan ilk kez açıkça birbirlerine meydan okurlar. Yaşadıklarıyla güçlenen Lamia Cavidan’a unutamayacağı bir ders verir. Kenan ve Cavidan adadan ayrılırken Saib de Lamialarla birlikte İstanbul’a döner. Saib’in asıl amacı Lamia’nın yanında kaldığı arkadaşı Makbule’nin babası Kemal Bey’le konuşmak ve Lamia’nın onlarda kalmasını garantilemektir.

Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-16saat: 22:20
Açelya Ahmet’e hamile olduğunu söyler. Ahmet şoktadır. Ahmet, Ali, Şule ve İpek hastaneye kaldırılan Mümtaz’ı görmeye gider. O sırada Ceren Ahmet’i arayıp Nergis’in babasının fenalaştığını söyler.Ali Gülşen’in kendisini, Yılmaz’a Sema olarak tanıttığını öğrenir.

Görgüsüzler dizisi tekrar bölümü Görgüsüzler dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-01-13saat: 19:50
Görgüsüzler geliyor, Ekranlar Şenleniyor! Kahkahanın yeni adresi “GÖRGÜSÜZLER” Pazar gecelerinizi şenlendirmeye geliyor. Pembe’nin kızı Sultan televizyondaki bir ses yarışmasına katılır ve finale kalır. Yarışmayı izleyen gazino patronu Vakkas Ağa, Sultan’ın sesini çok beğenir. Ve ona gazinosunda şarkı söylemesini teklif eder.

Elveda Rumeli dizisi tekrar bölümü Elveda Rumeli dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2008-01-13saat: 21:50
Makedonya’nın Pürsıçan kasabasında bir baba, bir anne ve beş kızının hayat kadar gerçek; kimi zaman hüzünle, kimi zaman kahkahalarla izleyeceğiniz öyküsü...Topraklarını bırakıp gitmek zorunda kalan göçmenlerin hüzünlü öykülerine ışık tutan Elveda Rumeli'yi kaçırmayın..,

Köprü dizisi tekrar bölümü Köprü dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-01-13saat: 22:40
Türkiye’de “Süper Vali” olarak tanınıp sevilen, sıradışı kişiliği ve cesur icraatlarıyla tarihe geçen Recep Yazıcıoğlu’nun yaşam öyküsünden kesitleri anlatan Köprü, tekrar bölümü ile bu akşam Star’da

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-01-13saat: 19:45
Kemal eve gelen Elif’in konuşma isteğini geri çevirmiştir. Elif’i ve geçmişte olanları unutmaya çalıştıkça daha da düşünceli bir hale gelir. Oktay yurt dışına kaçmaya kesin karar verir. Taner ile birlikte plan yapmaya başlar. İbo, yolunu kesen adamlarla Sibel’in bağını merak etmektedir. Sibel kendisiyle ilgili sırrı saklamak için İbo’ya yalanlar uydursa da İbo bu işin ucunu bırakmaya yanaşmaz, adamların peşine düşer.

Batıl İnanç / Superstition Batıl İnanç / Superstition
Yerli DiziCINE52008-01-13saat: 22:00
Julia bir ingiliz dadı olarak, İtalyan Alessandro ve Mirealla'nın çocukları Claudio'ya bakmak için tutulur. Fakat Julia evde zor anlar yaşamaktadır: Alessandro tarafından cinsel tacize uğramakta, öte yandan da Mirella tarafından kocasına kur yapmakla suçlanmaktadır.

Ölümsüz Kahramanlar dizisi yeni bölümü Ölümsüz Kahramanlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2008-01-13saat: 21:50
Şehit olacağını hissedince nişanlısından ayrıldı. Ölümsüz Kahramanlar programı bu hafta Konya ve Uşak illerimizden iki şehit hikâyesiyle ekranlara geliyor. Yayınlanacak ilk hikâye 1983 yılında Konya’da dünyaya gelen Jandarma Er Haklan Bağım’ın hikâyesi..

Sırlar Dünyası dizisi yeni bölümü Sırlar Dünyası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2008-01-13saat: 19:45
Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Buffy The Vampire Slayer 7. sezon Buffy The Vampire Slayer 7. sezon
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-12saat: 23:00
Yedi sezon çekilen ve tamamı yayınlanan dizinin tekrar bölümleri büyük ilgi görüyor. CNBC-e Dergi bir ilke imza atarak dizinin 8. sezonunu çizgi roman olarak yayınladı. Televizyonlarda yer almayacak 8. sezonu daha iyi anlamak için CNBC-e’de yayınlanan bölümleri takip etmekte fayda var. Başka bir dünya yaratan, aksiyon ile eğlenceyi buluşturan kült dizi “Buffy The Vampire Slayer”ın bu akşam yedinci sezon altıncı bölümü ile CNBC-e’de..

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-12saat: 22:00
Menekşe ile Halil, artık cumartesi günleri ekrana geliyorKanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu haftadan itibaren artık cumartesi akşamları ekrana geliyor. Sürükleyici öyküsüyle milyonları ekrana bağlayan dizinin bu bölümünde; Mustafa’nın evine girmesi ve Menekşe’ye bu kadar yaklaşması Halil’i çileden çıkarıyor.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-12saat: 20:00
Pınar, her şeyi terk etme kararı alıyor Genco’nun yeni yayın saati 20.00 Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan ve Selen Seyven’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco” bu haftadan itibaren artık saat 20.00’de ekrana gelecek. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Pınar, Genco’ya veda edip, her şeyi terk etme kararı alıyor.Pınar’ın davranışlarındaki garipliği sezen Genco gerçekleri öğrenmek için evine gider.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-12saat: 22:00
Eren’in Barış’a aldığı bilete 5 milyon YTL ikramiye vurması herkesi sevindirmiştir, ancak sabah olduğunda gençleri kötü bir sürpriz beklemektedir: Bilet kaybolmuştur! Evdeki tek yabancı olarak şüpheler, Bora’nın üzerinde toplanır. Özelllikle Barış, kafayı Bora’ya takar.

Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-12saat: 20:00
Hades, Selena ve Burak’ın arasını bozmak için aşk perdesi sihrini yapmaya karar verir.Ancak aşk perdesinden Selena yerine Fitnat geçince olayların akışı tamamen değişir.Kıvılcım Ozan’ın kendisi ile çıkmasını sağlamak için yeni bir plan kurar

Fedai dizisi yeni bölümü Fedai dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-01-12saat: 22:00
Yıldız Akar’ın evinde saldırıya uğraması sanatçının güvenlik konusunu tekrar düşünmesine neden olur.Aziz Hamza’ya giderek yardım ister.Yıldız Akar orada hiç beklemediği biriyle karşılaşır.Aziz Hamza’nın ortağı Cihan Bey’in yerine yurt dışından kardeşi Ayça gelir.Bundan böyle işlerle o ilgilenecektir.Ayça bankanın yüzü olarak Yıldız Akar ile çalışmaya sıcak bakmaz

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-01-12saat: 20:00
Yapımcılığını Gold Film Faruk Turgut’un üstlendiği, senaryosunu Ayşe Teker’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Ahmet Sönmez’ in üstlendiği başrollerinde Murat Han, İrem Altuğ ve Bulut Aras’ ın rol aldığı Vazgeç Gönlüm bu akşam sürprizlerle dolu yeni bölümüyle Star’da!

Kurtlar Vadisi Pusu özel bölüm Kurtlar Vadisi Pusu özel bölüm
Yerli DiziSHOW TV2008-01-10saat: 22:15
KOLAJ Sezona kısa bir ara veren Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümleriyle izleyicileriyle buluşmasına az bir zaman kala, 2. sezonun nefes kesen sahnelerinden oluşan kolaj bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşuyor.Derin çetelerin ve terör örgütünün bağlantılarını gözler önüne serildiği bu nefes kesen bölümlerde Kare As ailelerinin kirli ilişkilerinden oluşan düğümler çözülürken, Polat Alemdar Abdulhey’in ihanetiyle karşılaşacak. Polat Alemdar’ın düğümleri çözmesi işlerine yaramayan Vural, Zafer ve Muro ise, onu yok etmek için yeni pusular kuracak.

The Simpsons The Simpsons
Yabancı DiziCNBC-E2008-01-10saat: 20:30
Tuhaf görünüşleri ve sıradışı tavırlarıyla Amerika’da en uzun süreyle yayında kalma rekorunu kıran The Simpsons, yayın hayatına 1987 yılında Tracy Ulmann Show’da kısa skeçler olarak başlamıştı. Animasyon dünyasında çığır açan bu |uçuk’ aile, yarım saatlik çizgi dizi formatına dönüştürülürken orijinal karakterlerin görünüşleri de değişti. Kısa bir süre sonra da televizyon tarihinin en önemli yapımlarından biri oldu

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-10saat: 20:00
Kamil’in beklenmedik gelişi herkeste sevinç, panik ve endişeyi bir arada yaşatan soğuk bir duş etkisi yaratmıştır. Aslı, Deniz, Canan ve Hafize, ne diyeceklerini bilemezken, Bilal’in o telaş içinde kendini bir komşu gibi tanıtarak Murat’ın kucağındaki bebeği sahiplenmesi işleri daha da karıştırır.

Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölümü Parmaklıklar Ardında dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-10saat: 22:00
Hayriye dışarıdaki macerasına Pala’nın yerinde çay içerek başlar. Sonra sahile inip yıllardır sadece sesini işittiği dışardaki deli dalgalara yakından bakar. Bu sırada Aliye ve Nazlı Tahsin cinayeti nedeniyle yanyana hücrelerde çile doldurmaktadırlar.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2008-01-10saat: 22:00
Gonca’nın, babasına olan öfkesi dinmiyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları sevilen dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde, Musa ile Ayşe’nin evlenememesi bile Gonca’nın öfkesini dindirmeye yetmiyor. Ayşe’yi hiç sevmeyen Gonca, o, babasıyla olduğu sürece, eve girmeme ve onlarla yaşamama kararı alıyor.Dü

Sinekli Bakkal dizisi yeni bölümü Sinekli Bakkal dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-10saat: 20:00
Rabia’nın hasretiyle sürgünden dönen Tevfik, ona kavuşmuş, sımsıkı sarılırken Rabia onu durdurur. Bugüne kadar hiç tanıyamadığı Tevfik’in kollarının arasından güvercin kanatlarıyla sıyrılıp gider. Tevfik’in dünyası yıkılmıştır şimdi, iki adım ötesinde sürgündür kızına. Ama O, bu duruma mahkûm olmayacak ve Rabia’nın peşini bırakmayacaktır. Rabia, kalp krizi geçiren dedesine acilen ilaç yetiştirmesi gerekirken çok geç kalmıştır.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2008-01-10saat: 20:00
Fadime ve Levent’in kar motoru arızalanınca otelin yolunu bulabilmek için yürümeye başlarlar. Bir süre sonra kaybolduklarını anlarlar.Gece olmak üzeredir.Sığınmak için bir yer bulamazlarsa donma tehlikeleri vardır.

Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12008-01-10saat: 20:00
Evimin Erkeği yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” Janset ve Mustafa Uğurlu’nun yanısıra, Alev Oraloğlu, Fatma Karanfil, Ali Erkozan, Aykut Oray, Ahmet Kural, Doğa Bekleriz, Tolga Üstüner ve Sevtap Çapan’dan oluşan muhteşem kadrosuyla ekranların en sevilen dizilerinden biri olmaya aday.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-01-10saat: 19:45
Makbuş’un köydeki yeğeni Fatma aniden onu ziyarete gelip Nana’yı hayatında hiç görmediğini söyler. Şüphelenen Hakan ve Simge, Nana’yı geçmişiyle ilgili sıkıştırmaya başlarlar. Emre okulda yalan söyleyip yakalanınca, babasından doğruyu söylemekle ilgili uzun bir azar işitir.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-01-07saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52008-01-07saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Heroes Sezon 2 Bölüm 9 Heroes Sezon 2 Bölüm 9
Yerli DiziCNBC-E2008-01-06saat: 22:00
Olağanüstü bir takım güçler geliştirdiklerini keşfeden insanları konu eden, aksiyonu hiç eksilmeyen dizi “Heroes” ikinci sezon bölümleri ile CNBC-e’de... 2. Sezon 9. Bölüm: Uyarıcı HikayelerŞirket’in onların nerede olduğunu bulduğundan korkan Bay Bennet aileyi başka bir yere taşımaya karar verir. Ancak bu durum Claire’in hiç de hoşuna gitmeyecektir. Diğer yandan şimdiki zamana geri dönen Hiro babasının öldüğünü öğrenince, bunu engellemek için tekrar geçmişe doğru yola çıkar. Bu arada Matt de yeni zihinsel becerileri üzerinde çalışmaktadır.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2008-01-06saat: 20:00
Cemre salonu terk ettikten sonra okulda kimsenin olmadığı sessiz bir köşeye çekilir. Kızlar telaş içinde Cemre’yi arar fakat, onu bulan kişi Emre olacaktır!Bu arada Mert ve Korkut’a, evde beklenmedik üçüncü bir kafadar katılır! Ev arkadaşı yurt dışına gittiği için kirayı ödeyemeyen master öğrencisi Bora’ya yardımcı olmak için ona evini açan Mert, ne kadar büyük sürprizlerle karşılaşacaklarının farkında değildir! Füsun, Erol Hoca’ya yılbaşı gecesi için bir parti düzenlemek istediğini söyler.

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2008-01-06saat: 19:45
Kemal gizemli telefonlar almaya devam eder. Mine, 11 F sınıfındaki dersinde zor anlar yaşar. Özge ile çatışması sonucu duyduğu sert sözler karşısında mesleğinde başarılı olmadığı sonucuna varır. Oktay ve çetesi arasında gerginlik sürerken İbo kendine yeni arkadaşlar bulmaya çalışır. Yadigar ve Rıza; Oktay, İbo, Dizdar ve Özge’yle eskisi gibi çete olmayı özlerken, İbo ve Oktay’ı barıştırmaya çalışırlar. Aslım Eda’nın güzelliğini kıskanıp Yadigar’ın beğenmemesi için Eda’ya zarar verecek bir planla ondan intikam almaya karar verir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı