Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-12-01saat: 20:00
Saadet biricik oğlunun kendinden habersiz evlenmiş olduğunu, Sevim ise biricik kızının bir iddiaya kurban gittiğini öğrenmiştir. İki anne de çılgına döner, bu iki gencin yaptığı her şey çocukçadır ve onları bu hatadan kurtarmaları gerekmektedir. Ayşe ve Ömer birbirlerini sevdiklerini, evli kalmakta kararlı olduklarını söyleseler de annelerin tek bir arzusu vardır; boşanmaları…

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-12-01saat: 16:50
Memo ve Gizem Kara İnci’nin etkisiyle baygındır. Fatoş ve Seçkin onları tedavi için Düşler Diyarı’na götürmeye karar verir.Bu sırada Andorin adamlarını yanına alarak Düşler Diyarı’na gitmeyi başarır. Düşler Diyarı tehlike altındadır. Tapınak’ta kısılıp kalan Bilgeler çözüm yolu aramaktadırlar.

Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2007-12-01saat: 19:50
Murat, eski nişanlısından helallik istiyor. Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta Murat, eski nişanlısından helallik istiyor. Annesine atılan hırsızlık iftirası yüzünden karakola giden Murat, burada bir kavgaya şahit olur. Kavga edenler arasında eski nişanlısının abisini de görür. Yıllar önce terk ettiği Çiçek’i bulup ondan helallik istemelidir.

Güzel Günler dizisi yeni bölümü Güzel Günler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-12-01saat: 20:00
Altan Erkekli, Kanlıca’daki Bir Yoğurtçuyu Canlandırıyor…TRT’den sımsıcak bir aile dizisi… “Güzel Günler”, izleyenleri derinden etkileyecek, hayatın içinden senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla kısa sürede ilgi odağı olacak… Masalları çalınanlar, hayalleri yıkılanlar, umudunu tam kaybetmişken yaşama sarılanlar, yıllar sonra kavuşanlar, çocukluğuna özlem duyanlar, aşık olanlar, aşkı hiç tatmayanlar aynı mahallede toplandı ve hepsi GÜZEL GÜNLER’in geleceğine tüm gücüyle inandı…

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-28saat: 20:00
Victoria Cem'den çocuk yapmayı planlarken, Tanrıverdi'nin liderliğinde ofis ekibi, Burhan'a bir oyun oynar! Senaryoya göre Victoria Burhan'ın ideal bir biyolojik baba olacağını düşünmektedir ama kendisinden bunu rica etmeye çekinmektedir! Burhan bu teklifi havada kapar, ancak oyuna göre bazı sağlık testlerinden geçmesi gerekmektedir. Ne var ki bu testler sırasında Burhan'ın İskandinav asıllı olduğu ortaya çıkar! Burhan artık bir İsveçli gibi yaşamayı felsefe edinmiştir ve Sütçüoğlu rezidansını zor günler beklemektedir

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-28saat: 22:15
Kenan ve Cavidan’ın muhteşem düğünü sürerken, Saib Bey korkunç haberi alır. Kimseye söylemeden apar topar köşke döner. Lamia, Cemil ve Leyla, Rasih’in cesedi başında olayın şokunu yaşamaktadırlar. Saib Bey hemen duruma el koyar. Lamia’dan büyük bir fedakarlık yapmasını ister. Saib Paşa tarafından baskı gören Lamia, Cemil’in suçunu üstlenmek zorunda kalır.

Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü Hakkını Helal Et dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2007-11-28saat: 23:30
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı. Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor. Hakkını Helal Et’in ilk bölüm konusu şöyle: Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlık, dolandırıcılık ve daha bir sürü kirli işle hayatını sürdürmektedir.

Suç Dosyası dizisi yeni bölümü Suç Dosyası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-28saat: 22:00
İlk bölümün sonunda okulun önünde trafik kazası geçirip hastaneye kaldırılan musluk tamircisi Osman ameliyata alınır. Kaza sırasında elinde bulunan tamir çantası kriminolojide incelenmektedir… Zeynep’in telefonunun yazılı olduğu kağıt ve eski tarihli bir gazete kupürü dikkatlerini çeker. Ayşe fotoğraftaki çocukların kimliğini araştırmak için haberde adı geçen ilkokula gider.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-19saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-18saat: 20:00
Cemre, Eren, Gülçin ve Yasemin, sahne performanslarıyla herkesi büyülemiştir. Müzikalin ardından düzenlenen partide gazetecilerin yakın ilgisiyle karşılaşan kızlar, bir yandan başarılarını kutlarken, diğer yandan ilişkilerini yoluna sokmaya çalışırlar. Eren, Barış’ı, Anuşka konusunda net bir şekilde uyarır! Cemre, Sevgi yüzünden Emre’ye çıkışır! Yasemin, Korkut’un uzun zaman sonra kendine gelmesinden dolayı çok mutludur..

İstiklal dizisi yeni bölümü İstiklal dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL72007-11-18saat: 19:40
“Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” bilinciyle ölümü düğün bayram sayan, yokluklar içinde var olma savaşı veren bir halkın hikayesi; “İSTİKLAL” İki yıl süren hazırlık ve çekim aşamalarından sonra büyük bir prodüksiyonla Kanal 7’de. 1878 -1923 yıllarının yani Türk tarihinin en acılı ve aynı zamanda en destansı döneminin anlatıldığı “İSTİKLAL”in her bölümü müstakil filmlerden oluşuyor.

Senden Başka dizisi yeni bölümü Senden Başka dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-18saat: 22:10
Yemekte her şeye şahit olan Elif, bebeğin Berk’ten olduğu şüphesiyle mücadele etmeye başlamıştır.. Bu durumda Orhan temize çıkacak ve Elif’in onu affetme ihtimali doğacaktır.. Rüya bu ihtimali her düşündüğünde kahrolmaktadır.. Ama Elif hala Orhan’a karşı çok öfkelidir.. İş konusunda sürekli onu sıkıştırmaktadır..

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-18saat: 19:55
Uyuşturucu satıcısı Yalçın amacına ulaşıp bir öğrenciyi daha tuzağına düşürür. Kaan, alt sınıflardan başarılı bir çocukken; arkadaşlarının zorlamasıyla Yalçın’ın verdiği hapı içer ve hayatını kaybeder. Kaan’ın ölümüyle Büyük Zafer Lisesi’ne yas hakimdir. Oktay ve arkadaşları Kaan’ın intikamını almak için Yalçın’ın karşısına çıkacakken Kemal önce davranır. Polisle işbirliği yapıp Yalçın’ın yakalanmasını sağlar.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2007-11-18saat: 19:45
Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Ölümsüz Kahramanlar Ölümsüz Kahramanlar
Yerli DiziSTV2007-11-18saat: 21:25
Ölümsüz Kahramanlar, Uğur Işılak’a emanet... Ekranların beğenilerek izlenen programı Ölümsüz Kahramanlar’ı bu haftadan itibaren Uğur Işılak sunuyor. Programda vatan için gözlerini kırpmadan canlarını ortaya koyan iki şehidimizin hikâyesi ekrana taşınıyor. İlk kısımda Samsun’lu Hüseyin Var’ın hikayesi anlatılıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-15saat: 21:15
Polat’ın ekibi kan kaybediyor! Kurtlar Vadisi Pusu, geçen hafta Polat Alemdar’ın ofisine düzenlenen baskınla final yapmış, heyecan doruğa çıkmıştı. Bu akşamki bölümde, Polat ve ekibinin hayatta kalma mücadelesi ekrana gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu akşamki bölümünün konusu şöyle: Polat Alemdar’ın mekanına düzenlenen baskın, ortalığı savaş alanına çevirmiştir.

Kavak Yelleri Dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri Dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-15saat: 20:00
Aslı, üniversiteyi bırakma kararı alıyor. Deniz ve Efe de onun bu kararından vazgeçirmeye çalışıyor. Bebeğin babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Mine, bu sırrı Deniz’e olan aşkına karşılık bulabileceği en doğru şekilde kullanabilmek için harekete geçerken, Sevgi; Gönül ve Metin’in nişanlanmalarına onay vermeyeceğini net bir şekilde söyler. Ve hatta daha da ileri gider ve herkesin içinde Gönül’den ailesi ile sevdiği adam arasında bir tercih yapmasını ister.

Annem dizisi özel bölümü Annem dizisi özel bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-15saat: 22:00
“Annem” özel bölümüyle ekrana geliyor. 8. ve 9. bölümlerinin en çarpıcı kısımlarından oluşan özel bölümüyle ekrana geliyor. Musa’nın Zeynep’e gönderdiği sürpriz mektup, her ne kadar fark ettirmemeye çalışsa da Zeynep’i derinden etkilemiştir. Hiçbir işte dikiş tutturamayan Mehmet, sonunda çareyi Musa Bayri’yi aramakta bulur. Musa için artık hayatındaki tek önemli şey kızıdır.

Tek Türkiye Tek Türkiye
Yerli DiziSTV2007-11-15saat: 19:50
Bombalı saldırıda yaralanan Tarık’ı zor saatler bekliyor. Okuldaki bomba patlamış, Zeynep tehlikeyi ufak sıyrıklarla atlatmıştır. Ancak sırtına saplanan demir parçasıyla ağır yaralanan Tarık için aynı durum söz konusu değildir. Sağlık ocağına taşındığında bilincini henüz kaybetmemiş olan Tarık, Dila’ya bazı direktifler vererek ondan kendisini ameliyat etmesini ister.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-15saat: 20:00
Fadime düğünde çıkardığı olaydan sonra nezarethanededir. Fakat silahın balistik raporu geldiğinde herkes çok şaşırır.S ilah kuru sıkıdır. Fadime yine laz hakimin karşısında mahkemeye çıkar. Yanında Temel’in gönderdiği 3 avukat vardır. Vedat, Levent ve Yasemin de gelmiştir.Levent şikayetçi olmayınca Yasemin çıldırır

Senin Uğruna Dizisi  yeni dizi ilk bölümü Senin Uğruna Dizisi yeni dizi ilk bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-15saat: 21:30
7 ay önce eşini ve bebeğini doğum sırasında kaybetmiş olan Kemal’e bir darbe de, uzun zamandır haber alamadığı kardeşi Dursun Ali’den gelir. Bir avukatın gönderdiği ihbarnamede, Dursun Ali’nin 500 bin YTL borcu olduğu ve ödenmediği takdirde haciz işleminin başlayacağı bildirilmektedir. Kemal, hem avukatla konuşmak, hem de kardeşini bulmak için İstanbul’a gider.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-15saat: 19:45
Yağmur’un doğum günü, Özge’nin uzun zamandır görmediği babasına olan özlemini iyice arttırır. Çocuklar ise ilk defa bu yalnız kız için üzülüp, ona destek olmaya çalışırlar. Oyuncaklar ülkesini temizleme cezası alan Şoker, Kulina’dan intikam alabilmek için onu, müdürün bir seri katil olduğuna inandırmaya çalışır. Yağmur’un hediyesi için beraber uğraşan Volkan ve Nana’nın yakınlaşması ise Merve’nin ve Hakan’ın tepkisini alır.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-14saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-11-14saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Binbir Gece dizisi yeni bölümü Binbir Gece dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-13saat: 20:30
“Binbir Gece” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Şehrazat’ın karşısına aniden çıkan Onur, kendini affettirmek için dil döker. Mihriban hâlâ uğradığı saldırının etkisi altındadır. Füsun ve Ali Kemal, baş başa tatilin keyfini çıkarırlar. Cansel’in itirazlarına rağmen Yaman evlilik kararından vazgeçmez. Onur’la aynı projede çalışmak istemeyen Şehrazat yeni bir önlem alır.

Şölen dizisi yeni bölümü Şölen dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-13saat: 21:30
Şölen Murat’a, dedesinin ileri sürdüğü şart için evlenmek istediğini, bu evliliğin iki yıl süreceğini, bunun için de iki yüz bin dolar vereceğini anlatır ve evlenme teklifini yineler. Serdar, gönderdiği bir demet gül ve sevgi sözcükleri dolu bir kartla, Şölen’le tekrar iletişim kurmayı başarmış ve az da olsa yumuşatmıştır. Ancak Şölen, Serdar ve Hande’yi bir restoranda görünce Murat’a, onunla evlenmesi için ısrarcı olur.

Sessiz Fırtına dizisi Sessiz Fırtına dizisi
Yerli DiziKANAL D2007-11-13saat: 22:00
Deniz, Yiğit’e bir adım daha yaklaşıyorKanal D’nin başrollerinde Erkan Petekkaya ve Arzum Onan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Sessiz Fırtına” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Deniz, Yiğit’le daha da yakınlaşmak için kız kardeşi Rengin’le arkadaşlığını ilerletiyor ve Yiğit’in özel hayatına bir adım daha yaklaşıyor.

Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-13saat: 21:50
Mümtaz Talat ile İpek’i evlilik konusunda destekleyeceğini söyler.Ceren intihar eden annesi Nergis’i kardeşi Tolga ile hastaneye götürür. Ahmet’e ulaşamamaktadır. Haberi alan Şule, İpek ve Ali hastaneye gider.Ali bir lokantada garsonluk yapmaya başlar.Şule İrfan’ın kıyafetlerini kokladığında bu kez şok olur.Talat kayınpederi Hikmet’in şirketinde çalışmaya başlar. İpek’in bundan haberi yoktur.

Yalan Dünya Dizisi Final Bölümü Yalan Dünya Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-13saat: 20:00
Ömer’le son karşılaşmaları aklından bir türlü çıkmayan Azra, Avni’ye belli etmese de, Ömer’in yolunu gözlemektedir. Azra’nın onu beklediğini bilmeyen Ömer’se gizli gizli yine Azra’nın peşindedir.İki kızına da gözünün içi gibi bakan Kaptan Ramiz, Erdinç’i Yeliz’den uzak tutmanın yolunu bulmuştur. Erdinç artık kahvede çalışmaktadır.

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-13saat: 22:10
Ahmet ve Osman, kendi evlerinden yiyeceklerle Yıldız’ın evinde mükellef bir sofra hazırlarlar. Ahmet’in peşini bırakmayan ve Yıldız’ın evine gelen gazeteciler arttıkça Yıldız sinir krizleri geçirir. Cem’in babası Özcan Bey’in karaciğer testlerini yaptırmak için İstanbul’a geleceği haberi evde ortalığı karıştırır. Cem babasının evde kalmasını istemekte, Güneş ise eski alkolik kocasını evde istememektedir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı