Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Oğlum İçin dizisi yeni bölümü Oğlum İçin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-13saat: 22:00
Kemal ve Ümran, Efe iyileşene kadar aralarındaki savaşa bir son verme konusunda anlaşırlar. Efe’nin bir an önce sağlığına kavuşması için ikisi de elinden geleni yapmaya karar vermişlerdir.Nihan ve Kemal, Efe yüzünden sık sık görüşmeye başlamışlardır ve bu da Nihan’ın Kemal’e karşı duygularının tekrar canlanmasına neden olur. Ayrıca Efe’ye yeni bir kardeş yapabilmek için Kemal’le yeniden evlenecek olması günden güne onu heyecanlandırmaktadır

Ezo Gelin dizisi yeni bölümü Ezo Gelin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-13saat: 20:00
Ballı Ağa’nın, otele para yatırabileceğini söylemesiyle, Kadim için gerekli olan parayı bulduğunu düşünen Ezo, sevinçle Kadim’in yanına gelip bu haberi verir; ancak Kadim tarafından ciddiye alınmaz. Ezo, Kadim’in bu tavrına çok sinirlenir. Hata yaptığını anlayan Kadim’se Ezo’dan özür diler ve ona Ballı Ağa’yla tanışmak istediğini söyler.

Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-13saat: 21:30
Başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur. Fakat Tarık’ın köye gelişi kötü bir zamana rastlar. Köyde görev yapan doktorlar, bugüne kadar halkı kandırmaktan başka bir şey yapmamıştır. Onu davet eden meslektaşı da ahlaksızlıkları ortaya çıkınca Tarık’ı bile beklemeden kaçmıştır.

Yeşeren Düşler dizisi Yeşeren Düşler dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-13saat: 19:50
Hazal’ı derinden sarsan sır...Bu sezona fırtına gibi başlayan Yeşeren Düşler, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta Sakine’yi doğuran ebenin anlattıkları Karacanlar’ı derinden sarsıyor. Yeşeren Düşler’in yeni bölüm konusu şöyle: Ebe Ana’nın anlattıkları Karacanlar’ı ilgilendiren bazı sırları da açığa çıkarmıştır.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-12saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-11saat: 20:00
“Mutluluk, sahip olduklarımızın kıymetini bilmektir.”Anuşka’yı çocukların kucağında gören Cemre, Eren, Gülçin ve Yasemin, kıskançlık krizine girer. Kıskançlığın verdiği sinirle Anuşka’ya sert çıkışan kızlar, Anuşka’nın, Berbatov’un asistanı olduğunu öğrenince paniklerler.Müzikal iyice yaklaşmıştır: Kızlar, müzikal hazırlıklarına hız verirken Gülçin’in sargılarının çıkması keyiflerini iyice yerine getirir.

Eşref Saati dizisi tekrar bölümü Eşref Saati dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-11saat: 20:00
Reyhan ve Ceylan bavulları ellerinde sevdalılarını beklerken, ağabeylerine yakalanmıştır. Kopan kıyamet neticesinde eve kilitlenen Reyhan ve Ceylan, Eşreflere karşı yürüttükleri boykotu evde de devam ettirmeye kararlıdırlar. Hem bacılarından, hem sevdalılarından boykot yiyen Eşrefler ise çaresiz kalmıştır. Birer hediye alarak kızların gönlünü almak isterler. Eşrefler bu hediyeler sayesinde sevdalılarıyla kavuşma hayalleri kurarken, kader ağlarını örmüş ve onlara bir sürpriz hazırlamıştır.

Senden Başka dizisi yeni bölümü Senden Başka dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-11saat: 22:20
Orhan, Elif ve Erhan’ı el ele görmüştür. Aşk acısı içinde kıvranmaktadır. Ayrılmaları için yapabileceği hiçbir şey kalmamıştır. Elif Erhan’la ilişkisini sürdürürken iş konusunda da Orhan’a zorluklar çıkarmaya devam etmektedir. Aşk ve intikam duyguları ikisinin de gözleri kör etmiştir. Erhan’ın planları başkadır. Bir an önce Elif’le evlenmek istemektedir. Hayriye, Velican’ın alkollüyken ileri gitmesinden çok rahatsız olmuştur.

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-11saat: 19:55
Büyük Zafer Lisesi Basketbol Takımı final maçını Oktay’ın sayesinde kazanırken çocuklar hayatlarında ilk defa bir şey başarmanın tadına varırlar. Kemal Hoca, çocukları okulda tutmanın yeni bir yolunu bulur. Tiyatro oyunu... Çocuklar ve Kemal bir tiyatro oyunu sergilemek için kolları sıvarlar. Oktay’ın babası Nihat, oğullarıyla arasını düzeltmenin yollarını arar. Bu konuda en büyük yardımcısı Kemal Hoca olacaktır.

Küçük Adımlar dizisi Küçük Adımlar dizisi
Yerli DiziTRT 12007-11-11saat: 18:45
Kaplumbağalara hiç dikkat ettiniz mi? Kafalarını kabuklarından çıkartıp risk aldıklarında ilerleyebiliyorlar… Hepimiz biliyoruz ki; en uzun yollar küçük bir adımla’ başlar…”Küçük Adımlar’ın Yapımcısı Murat Arslaner, dizinin, “büyüklerin geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklar/gençler için hazırladığı, her bölümü ders çıkarılacak önemli mesajlarla dolu izleyenlerin hafızasında yer edecek anlamlı bir yapım olduğunu” söyledi…

Gönül Salıncağı dizisi Gönül Salıncağı dizisi
Yerli DiziTRT 12007-11-10saat: 20:15
Gönül Salıncağı adlı dizi film, pek çok ahlaki değeri unutuyor olduğumuz bu günlerde, hala saf, tertemiz, idealist, umut dolu, her şeyini paraya bağlamayan, zorluklardan yılmayan insanların da olduğunu izleyenlere hatırlatan naif bir aşk hikayesi. TRT’nin bu yıl yaptığı iddialı yapımlardan biri olan dizi; çocukluk aşkına takılı kalmış bir genç kız, hayatta her şeye sahip ama mutsuz bir genç adam ve kendini ölüme terk etmiş bir köpeğin hikayesi olarak seyirci ile buluşacak.

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-10saat: 22:00
Genco, Pınar’ın evlenmesine izin verecek mi?Genco”nun bu bölümünde; Pınar ile Tibet’in evlilik hazırlıkları devam ederken, Genco’yu da yeni sürprizler bekliyor. Yıllar sonra eski arkadaşını çalıştığı okulda karşısında bulan İlke şaşkındır. Üstelik Genco’nun okulda hademelik yapması onu iyice şaşırtır. Bu kadar yetenekli birinin kendini böyle harcamasına bir anlam veremez. Üstelik Özge’yi de görmüş ve Gülay’a benzetmiştir.

Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-10saat: 20:00
Ömer ile Ayşe evli olduklarını herkese açıklıyorKanal D’nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Zoraki Koca”nın bu bölümünde; Ömer, her şeyi bir kenara itip karısı Ayşe’ye koşuyor. Ardın da evli olduklarını herkese açıklama kararı alıyorlar.

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-10saat: 22:20
Kerem çocukların babalarını hayata döndürecek irade CD’si ile Kara İnci’yi takas etmek ister. Çocuklar bu konuda fikir birliğine varamazlar. Seçkin ceza görme pahasına da olsa babasını kurtarmak için Kara İnci’yi çalıştırır.Bilgeler bu durumu fark ederek, Seçil’i buna engel olmak için Dünya’ya gönderirler. Seçkin annesi tarafından Düşler Diyarı’na götürülür.

Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-10saat: 20:00
Ceren’in babası Burak’a kızına geri dönmesini söyler. Burak Selena’yı çok sevdiğini söyleyinceCeren’in babası hedefini değiştirir ve Selena’ya odaklanır. Bir tetikçi tutarak Selena’yı ortadan kaldırmasını emreder. Pastanenin çevresinde pusu kuran Tetikçi Selena’nın dükkandan çıkması ile silahını doğrultur. Tam Selena’yı hedef aldığı sırada Burak Selena’nın önüne atlayınca vurulup yere yığılır

Foyle Foyle'un Savaşı
Yabancı DiziTV82007-11-10saat: 21:00
Foyle’un Savaşı’nda her bölümde, gerçek savaş öyküleriyle, gerilim ve ihanet yüklü olaylar birbirine karışıyor. Sabotajları, çalıntı yiyecek veya yakıt stoklarını, savaşa karşı çıkanlara kötü davranan polis olaylarını, ihanet ya da cinayetleri araştıran Foyle ve adamları, büyük savaşın gürültülü arka planı önünde kendi küçük savaşlarını sürdürürler. Foyle’un Savaşı’, bu suçu kim işledi türü basit çözümler yerine yaşanmış dramaları ve perde arkasında yaşanan olayları inceler.

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-10saat: 19:50
Efe’nin yetiştirme yurdundan kaçtığı haberi telsizle karakola bildirilir. Komiser Asım, Efe’yi Murat’ın kaçırdığını düşünerek ekiplerini alarma geçirir. Oyunlarına devam eden Suna ise Murat’a tıpkı onun gibi tövbe ettiğini söyleyerek onu en zayıf tarafından vuracaktır. Bu arada Murat, henüz dokuz yaşındayken yaptığı ilk hırsızlığı hatırlamıştır ve bu kez işinin kolay olacağını düşünür.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-09saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-08saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-07saat: 20:00
Sacit, Cesur'a borçlu olduğu arabanın parasını denkleştirmek için evdeki antika parçalardan birini satmaya karar verir. Çin vazosu hemen antikacı tarafından kapılır. Ancak vazonun aslında Cem'in annesi Sedef Hanım'a ait olduğu ortaya çıkar. Sedef Hanım vazosunu geri istemektedir ve hatta bu uğurda Sütçüoğlu ailesini hırsızlıkla suçlamaya kadar gider! Cem ve Aslı boşanma öncesi medeni dostluklarını devam ettirmeye çalışırken aileler saç saça baş başa birbirine girmiştir!

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-07saat: 20:00
İsimsiz gelen bir mektup evde heyecan yaratıyor Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Ali Rıza Bey’e gelen isimsiz bir mektup, evde heyecan yaratıyor. Leyla sanki geçmişi üstünden sıyırır gibi pembe mantoyu üstünden sıyırır atar.

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-07saat: 22:00
Lamia, Kenan’ın kendisine hediye ettiği kolyeyi Saib Bey’in çekmecesinden alırken yakalanır. Lamia şimdi de hırsızlıkla suçlanmaktadır. Kenan’ın olayı öğrenmesiyle durum anlaşılır. Ama Lamia hırsız damgası yediği bu evde daha fazla kalamayacağını anlamış ve evi terk etmiştir. Kenan şimdi deliler gibi her yerde Lamia’yı aramaktadır.Kenan’ın Lamia’ya olan ilgisi evde çalışanlar arasında da fark edilir.

Pusat dizisi 7. bölümü Pusat dizisi 7. bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-11-07saat: 20:00
Poyraz'ı kafesten kurtaran Pusat bu oyunun hesabını sormaya kararlıdır.Özkan'ın Poyraz'ın peşini bırakmaya niyeti yoktur. Ancak karşısındaki engel Arif olur. Özkan ve Arif yarım kalmış bir hesabı tamamlamak için karşı karşıyadır.Kont ise yine büyük bir oyunun peşindedir. Bu kez hedefi Pusat'tır.

El Gibi dizisi yeni bölümü El Gibi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-11-07saat: 22:20
Bu bölümde Ece’yi yine sevimsiz sürprizler beklemektedir. Elif’in Demir’e olan ilgisi iyice belli olmaya başlamıştır. Barış, ağabeyine destek olmaya çalışmakta; Yiğit ise son mahkeme kararından sonra Ece’nin kendisine daha fazla yaklaşacağını ummaktadır. Oysa Aslı’nın Yiğit için planları bambaşkadır. Ece’nin kalbini Yiğit mi yoksa Demir mi kazanacak? Yoksa ikisi de kaybeden tarafta mı yer alacak

Elveda Derken dizisi yeni bölümü Elveda Derken dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-07saat: 22:15
Ege, Zeynep’le konuşmaya gidiyor Kanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Ege, evi terk edip ailesinin yanına giden Zeynep ile konuşmaya gidiyor.Ege eve geldiğinde Zeynep’in olmadığını fark eder ve onun bıraktığı mektubu bulur

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-07saat: 23:00
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor.

Aşk Eski Bir Yalan dizisi tekrar bölümü Aşk Eski Bir Yalan dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-07saat: 23:30
Fox ekranlarında nostalji rüzgarları estirecek, , Aşk Eski Bir Yalan…Başrollerini Hülya Koçyiğit ve Salih Kalyon’un paylaştığı dizinin özeti şöyle;“Zengin ve köklü bir ailenin kızı olan Zümrüt Hanım (Hülya Koçyiğit) hayatta en sevdiği varlık olan asi torunu Sinan’ı (Ali İl) dize getirmek için ona bir oyun oynamaya karar verir. Bu esnada Sinan adrenalin tutkusu yüzünden bir kaza geçirir ve civar köyde yaşayan bir baba-kız tarafından kurtarılır.

Büyük Buluşma dizisi Büyük Buluşma dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-07saat: 19:50
Ferah Kapısı, kader birliği etmiş iki mühendis için açılıyor. Kaçınılmaz randevu Büyük Buluşma, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta, çok önemli bir proje üzerinde çalışan iki mühendisin Ferah Kapısı’na uzanan hikayeleri anlatılıyor. Vedat ve Halil, yıllardır kader birliği etmiş iki mühendistir.

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2007-11-07saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-05saat: 22:00
Ali ve Orhan yumruk yumruğa Kanal D’nin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, Vildan Atasever, Tuğrul Çetiner ve İpek Bilgin’in oynadıkları sevilen dizisi “Bıçak Sırtı” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Artık kılıçlar çekilmiştir. Güneş’in ısrarlarına rağmen, oğlunu düşünerek hukuk mücadelesine girmeyen Ali daha fazla beklemeyecektir.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı