Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-01saat: 20:00
Levent, Fadime’nin nezarethaneye düşmesinden kendini sorumlu tutar. Fadime ise diğer suçlularla birlikte hiç de kolay olmayan bir gece geçirecektir. Nazife ile Kadifeyi’de jandarma karakoluna götürüp sorguya çekerler. Bütün köy Fadime’nin Levent’i öldürdüğünü düşünür. Temel ise gazetelerde Fadime’nin hikayesini okudukça kıza sonuna kadar hak verir.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-11-01saat: 22:00
Musa ile Zeynep arasında buzlar erimeye başlıyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları yeni dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; kızının kendisini benimsemesi için Gonca’ya her geçen gün daha fazla yaklaşmaya çalışan Musa, bu sayede Zeynep’le de yakınlaşmaya başlıyor

Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-01saat: 21:30
Hanımağa Banazlı’yı çok zor durumda bırakacak bir tehdit savurduğunda, düşmanına açıkça savaş ilan etmiş olur. Geçmişin hesabını kendi elleriyle ödeteceğine, Banazlı’nın sahip olduğu her şeye el koyacağına dair yemin eder.Hanımağa Rasim’in güvenini sarsmışsa da, sağlam kadın’ olduğunu ispat etmiştir ve şirketine ortak olmayı başarır.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-11-01saat: 19:45
Maskeli baloda dans ettiği kadını bir türlü aklından çıkartamayan Hakan ve nişanlısının kiminle o romantik dansı yaptığını merak eden Simge, balonun gizemli misafirinin kimliğinin peşine düşerler.Okulda ise Gamze’nin ağzından, okulun en yakışıklı çocuğuna bir aşk mektubu yazan Özge, hain planıyla herkesi biribirine düşürür.

Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2007-11-01saat: 19:50
Doktor Tarık, hızla yayılan salgını engelleyebilecek mi? Güneydoğu’ya giden kahraman bir doktorun hikayesi Tek Türkiye, heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin bu haftaki konusu şöyle: Tarık’ın gerçek annesini öğrenmesinden korkan Mustafa, Güneydoğu’ya gitmek için apar topar yola çıkar.

Sevgili Dünürüm dizisi tekrar bölümü Sevgili Dünürüm dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-11-01saat: 22:00
Kahkahaya hazır olun, birbirinden inatçı, birbirinden komik iki dünür geliyor!Ayperi’nin annesi edebiyat öğretmeni Yıldız Hanım ile banka sahibi Murat’ın babası Ahmet Muhtar çocuklarının mutluluğu için bir araya geliyor, ama…Yapımcılığını Gold Film Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Hakan Algül’ün, senaryosunu ise Mahinur Ergun’un kaleme aldığı, başrollerinde Haluk Bilginer ve Sumru Yavrucuk’un rol aldığı yeni komedi dizisi Sevgili Dünürüm Star’da

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-11-01saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölümü Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-31saat: 20:00
Avrupa Yakası'nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar. Ofiste Kubilay, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve ayrıca derginin yarısını satın alarak ortalığı karıştıracak görgüsüz sosyetik Şahika (Binnur Kaya), hayatınızın vazgeçilmezleri olmaya devam edecekler.

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü Yaprak Dökümü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-31saat: 20:00
Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Fikret ile Tahsin yeni bir yol ayrımına geliyor. Şevket kendini iyice kaybederken, Ferhunde de intikam için fırsat kolluyor. Fikret, kimselere anlatmak istemediği hikayesini Tahsin’e anlatmak zorunda kalır. Tahsin ve Fikret artık yine bir yol ayırımındadır. Fikret ya eski hayatına doğru bir adım geri atacak, ya da kalıp yabancı bir hayatın içinde kendine hikayesiyle bir yer arayacaktır.

Elveda Derken dizisi yeni bölümü Elveda Derken dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-31saat: 22:15
Zeynep gitmeye karar veriyor Kanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Zeynep, Ege’nin Lale ile konuştuktan sonra kendisine uzak kalmasına dayanamıyor ve gitmeye karar veriyor.

El Gibi dizisi yeni dizi ilk bölümü El Gibi dizisi yeni dizi ilk bölümü
Yerli DiziATV2007-10-31saat: 22:20
Atv’nin yepyeni dizisi “EL GİBİ” başlıyor! Ekranın en iddialı dizilerinden biri olmaya aday “EL GİBİ”nin yapımcılığını Sinan Çetin, başrollerini Emre Altuğ ve Naz Elmas üstleniyor. Hayatta en çok değer verdiğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz, uğruna ölümü bile göze alacağınız birisi için, duygularınız ve mantığınız arasında kalsaydınız ne yapardınız?’

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-31saat: 22:15
Lamianın mutluluğu çok kısa sürer. Kenan zor seçimini yapar. Kenan ve Lamianın ilişkisini öğrenen Cemilin her ikisi için de planları vardır. Leyla da durumun farkına varır. Kenanı seven iki kadın aynı acıyı paylaşırlar ve bu acılı aşk onları yakınlaştırır. Kenandan yüz bulamayan Nimet ise Lamiadan intikam almak için uğraşmaktadır.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-28saat: 20:00
Hepsi Bir dizisi artık ATV de. Ekranların sevilen dizisi Hepsi 1 artık sizlerle ATV ekranlarında buluşacak. Hepsi Bir dizisi yeni bölümleri ile her pazar saat 20:00 da ATVde.

Senden Başka dizisi yeni bölümü Senden Başka dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-28saat: 22:20
Orhan, Elif’in Eksen Holding’de çalıştığını çok acı bir şekilde öğrenmiştir.. Elif’in yaptığı araştırmalar birleşmeyi zora sokmuştur. Orhan ona olan hırsı yüzünden insanların ekmekleriyle oynamaması konusunda Elif’i uyarır.. Elif ise sadece işini yaptığını söyler.. Orhan’ın bu işi çözmek için tek çaresi kalmıştır. Elif’in patronu ile görüşür. Orhan’ın anlattıkları sonrasında işten atılır..

Fikrimin İnce Gülü dizisi yeni bölümü Fikrimin İnce Gülü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-28saat: 22:00
Memed Ali Gülendam’ı, Zehra’da Özgür’ü alarak kasabaya döner. Özgür ve Gülendam’ın İstanbul maceraları kısa sürmekle kalmamış, Gülendam’a büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştır. Gülendam tüm bu yaşananlardan sonra Özgür’ü bir daha görmek istemez. Ama Özgür Gülendam’ın peşini bırakmayacaktır. Memed Ali son olaylardan sonra artık meselenin sadece Zehra ve O’nu değil, her iki aileyi de ilgilendirdiğini düşünür.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2007-10-28saat: 19:45
Hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatan yaşanmış hikâyeler… Reha Yeprem’in sunduğu ve artık bir ekran klasiği haline gelen Sırlar Dünyası, yeni sezonda yepyeni bölümler ve birbirinden çarpıcı hikâyelerle hayatın görünmeyen yüzünü aydınlatmaya devam ediyor. İçimizden insanların yaşadığı sıra dışı olayları konu alan ve kendi türünün ilk örneği olan yapım, yayınlandığı yıldan bu yana başarı basamaklarını hızla tırmanarak en çok izlenen programlar listesindeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırdı.

Küçük Semazen Küçük Semazen
Yerli DiziKANAL72007-10-28saat: 19:40
Kanal 7 Ramazan ayına özel yepyeni yapımları ekrana getiriyor. Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin 800. doğum yılı nedeniyle Kanal 7 izleyicileri için hazırlanan Küçük Semazen dizisi Kanal 7 ekranlarında başlıyor. Başrollerinde Murat Parasayar, Ayşen Gürler ve ekranların genç yeteneklerinden Hüdelfa Taştekin’in rol aldığı Küçük Semazen izleyenleri manevi bir dünyada bambaşka bir yolculuğa çıkaracak

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-27saat: 22:00
Özge kayıp, Genco, Tibet ve Pınar endişeli.Özge ansızın ortadan kayboluyor. Bunun üzerine Genco, Tibet, Pınar ve Ahmet’i de panik ve endişe sarıyor. Özge’yi, Asu’nun telefonuyla barda bulan Ahmet son anda Özge’yi elinden kaçırır. Özge’nin kayıp olduğunu Pınar ve Tibet’ten öğrenen Genco, onlarla birlikte Özge’yi arar. Ancak Tibet ısrarla Genco ile Özge arasındaki bağlantıyı sorar.

Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-27saat: 20:00
Ömer yol ayrımında; Ayşe mi Begüm mü?Ömer’in şoförlük yaptığı takside, yolları yine kesişen Ayşe ve Ömer’i macera dolu bir gece beklemektedir. Ömer’e rastlayan Ayşe’nin peşini talihsizlikler bırakmaz. İş görüşmesine gidemez, geceyi de karakolda geçirirler. Ertesi gün onları karakoldan avukat Tarık’ın kurtarması ise yeni gerginliklerin ilk işareti olur.

Yalan Dünya dizisi yeni bölüm Yalan Dünya dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-10-27saat: 22:00
Yıllar sonra mahallesine geri dönen Ramiz Kaptan, geceyarısı kapısını yumruklayan iki genci aramaktadır. Bu gençlerden birinin eski dostu, Vuslat’ın oğlu Saner olduğu öğrenince, bu suçun cezası da Saner’in arkadaşı Erdinç’in üzerine kalır. Ramiz Kaptan’ın kahveyi geri alması ile mahalle sınırları Erdinç için zindana döner. Avni’den hiç haber alamayan Nezih gittikçe daha fazla endişelenmektedir.

Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-27saat: 20:00
Salih’i, kapısının önünde yatarken bulan Harputlu şoke olur. Hemen Salih’i eve taşırlar. Salih ağır yaralıdır. Defne Salih’e çok iyi bakar. Harputlu ve Salih’in yolları yeniden kesişmiştir. Harputlu Salih’e beklenmedik bir teklifte bulunur. Bahar Salih’i çok merak etmektedir. Yerini öğrenebilmek için her yolu dener. Sonunda izini bulur. Salih ayıldığında başucunda Defne’yi bulur.

Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-27saat: 20:00
Selena ve Hades güçlerini birleştirdiği için karakterleri birbirine karışır. Selena Hades’in, Hades de Selena’nın özelliklerini alınca dünyadaki iyilik ve kötülük dengeleri değişir. Honos duruma müdahale eder ama bu o kadar da kolay olmayacaktır.Selena kötülük yapmamak için Selin, Leyla ve Nazlı’dan kendisini bağlayıp kilitlemelerini ister.Kızlar Selena’nın istediğini yaparlar

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-27saat: 22:00
Çocuklar, Düşler Diyarı’ndan döndükten sonra ailelerine hesap vermek zorundadırlar. Memo’nun anne ve babası evde sıkıyönetim kuralları ilan eder. Fatoş’un babası da okula gitmesini yasaklar.Semih, irade transferi için Andorin ve Kerem’in elindedir.Seçkin babasını kurtarmak için güçlerini kullanma konusunda izin almak için Düşler Diyarı’na gider.

Gençlik Başımda Duman dizisi Gençlik Başımda Duman dizisi
Yerli DiziTRT 12007-10-27saat: 20:15
TRT gençlerin sorunlarına el atıyor…Birleşmiş Milletler 1997 |Uyuşturucu Raporu’na göre; dünyada 200 milyon insan uyuşturucu kullanıyor.Devlet Planlama Teşkilatı verilerine göre; ülkemizde 500.000 civarında korunmaya muhtaç çocuk bulunmakta, bunun ancak 20.000’i korunabilmektedir. Yine ülkemizdeki tiner bağımlısı çocuk sayısı 60.000 dolaylarında olup, bunlardan 20.000’i İstanbul sokaklarında yaşamaktadır. Uyuşturucu batağına karşıBu gerçeklerden yola çıkarak gerçekleştirilen “Gençlik Başımda Duman” yeni yayın döneminde TRT’de izleyicisiyle buluşuyor.

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-27saat: 19:50
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor. Hakkını Helal Et’in ilk bölüm konusu şöyle: Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlık, dolandırıcılık ve daha bir sürü kirli işle hayatını sürdürmektedir.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-25saat: 22:15
Abdülhey’in Tamer’i öldürmesinin ardından, Polat Alemdar’ın ekibinde ipler iyice gerilir. İstihbarat’ın, kitapçı cinayeti nedeniyle Polat’ın ifadesine başvurması bu gerilimi daha artırır. Ancak bu olay, devletin içindeki derin çeteyi teşhir etmek açısından Polat’ın işine yarar. Faaliyetleri zarar gören Kare As üyeleri ise bir toplantı yaparak yeni stratejilerini ilan eder. Diğer taraftan Muro’nun içinde olduğu kirli ilişkiler zinciri de çözülmeye başlar.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-25saat: 20:00
Kavak Yelleri bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Salonda, Deniz ve Aslı’yı beklemekten sıkılan Mine, çıkacaklarını söylemek için odalara bakınırken, Aslı ve Deniz’i öpüşürken görür ve onlara baka kalır. Aslı bu duruma sinirlenir. Mine ise ne diyeceğini bilemez. Efe, Su’ya sürpriz yapmak için Deniz’lere gitmiş, fakat Su’nun söylediklerine kafası bozulmuştur. Peşini bırakmaz ve Su’nun bindiği otobüsü durdurur.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-25saat: 22:00
“Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Zeynep’e hem kızı Gonca, hem de Musa bir sürpriz yapıyor.Ayşe’nin Zeynep’e gidip, Gonca’nın gerçekten Musa’nın mı, yoksa başka birinin kızı mı olduğunu sorgulaması Zeynep’i deliye döndürür. Duyduklarına inanamayan Zeynep, Ayşe’ye gözdağı verir. Ayşe, karşısında hiçte hafife alınmayacak, güçlü bir kadın görünce büyük bir şok yaşar.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-25saat: 19:45
Nana’nın gerçek hikâyesini öğrenen Makbuş, bir bez bebeğin insan olarak dünyaya gelmesinin mümkün olabileceğine inanmaz ve Nana’yı sihirbazlıkla suçlar. Kulina’nın onu Oyuncaklar Ülkesi’ne götürmesiyle ancak ikna olan yaşlı kadın, seneler önce kaybettiği sevgili Bez Bebeği’ne kavuşmuş olmanın mutluluğu içindedir.Nana’nın Japon müşteriler karşısındaki başarısı karşısında kıskançlığından çıldıran Simge, Şoker’in önerisi üzerine, evlilik kararını bir maskeli balo ile dostlarına duyurmaya ve Hakan’ın bu yoldan dönmesini engellemeye karar verir.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-25saat: 20:00
Fadime imam nikahlı kocasını bulup namusunu temizlemek için çantasında silahı ve Vedat’ın kartıyla İstanbul’a yola çıkar. Bu arada Merve bir haber metni yazar. Manşeti “Canını Kurtaran Kıza Önce İmam Nikahı kıydı Sonra Bıraktı Kaçtı”dır. Vedat Levent’i zor duruma düşüreceği için Merve’ye çok kızar ve kavga ederler.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı