Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-25saat: 21:30
Hanımağa cayır cayır yanan tarlaları karşısında çaresiz kalmıştır. Bu, Banazlı’ya karşı açtığı savaşın bedelidir. Rasim’le yaptıkları anlaşma kül olmuştur… Hanımağa bunun da hesabını ödemek zorundadır, hem de hiç ummadığı bir şekilde…Hasan’ın Banazlı’ya olan öfkesi iyice köpürmüş, kontrol edilemez hale gelmiştir.

Sır Gibi dizisi yeni bölümü Sır Gibi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-25saat: 22:00
Mehmet’ den hiç ummadığı bir anda evlenme teklifi alan Deniz duygularına karşı koyamaz ve onu affeder. İki genç şimdi aşkın doruklarını yaşamaktadır. Ömer, kendini Deniz’den uzakta tutsa da tutkusuna gem vuramamakta, bu gizli aşk onu tüketmektedir. Ferda’nın yalanlarıyla yönlendirilmiş Esat, Deniz’e cephe alacak, onun yıkımı pahasına iki sevgilinin artık karşısında duracaktır.

Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-10-25saat: 20:30
Evimin Erkeği yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” Janset ve Mustafa Uğurlu ile ekranlarınızda.“Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur.

Eşref Saati dizisi tekrar bölümü Eşref Saati dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-25saat: 23:55
Aynı mahallede doğan, aynı eli öpüp aynı raconla büyüyen, hiç uzlaşamayan ama hiç de ayrılamayan iki kabadayı olan Sarı Eşref ve Kara Eşref’in hayatı, bolca güldürecek, bazen hüzünlendirecek. Kara Eşref karakterini Yavuz Bingöl, Sarı Eşref karakterini ise Yetkin Dikinciler’in canlandırdığı “Eşref Saati”nde, Eşreflerin kız kardeşleri rolünde Yağmur Kaşifoğlu ve Özge Borak Şakrak var. Truva Feraye karakterini Şebnem Dönmez canlandıracak.

Yeşeren Düşler dizisi yeni bölümü Yeşeren Düşler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2007-10-25saat: 23:00
Yıllar önce yaşanan bir olay, iki aile arasında derinden derine devam eden bir husumet ve bir öğretmenin köye dönüşüyle gün yüzüne çıkan nefret… Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen bir gencin yüreklerinizi ısıtacak hikayesi… Atmosferi, müzikleri ve oyunculuklarıyla ilgi çekici bir yapım…

Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-25saat: 19:50
Tarık hakkındaki büyük sır ne?Başrollerini Ozan Çolakoğlu, Sabri Özmener, Murat Çobangil ve Özlem Akınözü’nün paylaştıkları Tek Türkiye, ikinci bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta ilginç gelişmeler seyirciyi bekliyor. Etrafındakilerin sözlerinden etkilenen Ahmet, herkesin şaşkın bakışları arasında tetiği çeker ve ablasını vurur.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-10-25saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Hakkını Helal Et dizisi Hakkını Helal Et dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-24saat: 21:30
Tövbe kapısını araladı, yepyeni bir hayata başladı.Başrollerini Mürşit Bağ ve Necla Nazır’ın paylaştıkları Hakkını Helal Et, ilk bölümüyle seyircinin karşısına çıkıyor. Dizide son işinde yakayı ele veren ve hapishaneye düşen Murat isimli bir hırsızın, tövbe kapısını araladıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor. Hakkını Helal Et’in ilk bölüm konusu şöyle: Hayata hep serseri tarafından bakan Murat, hırsızlık, dolandırıcılık ve daha bir sürü kirli işle hayatını sürdürmektedir.

Büyük Buluşma dizisi Büyük Buluşma dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-24saat: 19:50
En yakın dostunun parasını çaldı.Kaçınılmaz randevu Büyük Buluşma, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Başrolünü Yusuf Sezgin’in üstlendiği dizde bu hafta aldığı banka kredileri yüzünden hata üstüne hata yapan Mehmet’in Ferah Kapısı’na uzanan hikayesi anlatılıyor. Ayakkabı dükkânı için aldığı kredileri ödeyemeyen Mehmet, borçlarını kapatmak için, ayakkabı ustası Ömer Amca’dan veresiye ayakkabı alır.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-10-24saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

İstiklal dizisi yeni bölümü İstiklal dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL72007-10-23saat: 19:40
Söz konusu vatansa gerisi teferruattır bilinciyle ölümü düğün bayram sayan, yokluklar içinde var olma savaşı veren bir halkın hikayesi; İstiklal İki yıl süren hazırlık ve çekim aşamalarından sonra büyük bir prodüksiyonla Kanal 7 de ekrana geliyor. 1878 -1923 yıllarının yani Türk tarihinin en acılı ve aynı zamanda en destansı döneminin anlatıldığı İstiklal'in her bölümü müstakil filmlerden oluşuyor.

Binbir Gece dizisi yeni bölümü Binbir Gece dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-23saat: 21:00
Kaan’ın piknikte kaza geçirmesi Şehrazat’ın Kerem’e olan öfkesini büyütür. Bennu, Şehrazat’ın sert tepkisine bir anlam veremez. Kalbi kırılan Onur, Şehrazat’tan uzaklaşır. Füsun ve Ali Kemal kızlarının karşısında mutlu karı koca rolü oynarlar. Ali Kemal’in Cansel’i aramaya devam etmesi Burhan ve Nadide arasında tartışma yaratır. Burhan evde bir kriz toplantısı yapar. Mahallede çıkan dedikodular Cansel’i canından bezdirir. Onur ve Seval, Kerem’in Şehrazat’a gösterdiği ilgi konusunda ilk kez açık açık dertleşirler.

Oğlum İçin dizisi yeni bölümü Oğlum İçin dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-23saat: 22:00
Kemal’in bor madenlerinin ihalesini kazanmasıyla Karaoğulları çok zor bir duruma düşerler. Ümran Hanım, ihaleden çekildiği için oğlu Serdar’ı suçlarken bunun yine Cengiz’in bir oyunu olduğundan habersizdir.Diğer tarafta Kemal’in ortağı Pompacı’nın, son anda para vermekten vazgeçen Yanyalı’yı cezalandırmak için yaptıkları hepsinin başını derde sokacaktır.Cengiz ve Ela, hain planlarını işletmeye devam ederken, ihalenin kazanılmasıyla çok mutlu olan Yaren’i ise kötü bir sürpriz beklemektedir.

Arka Sıradakiler dizisi 2. bölümü Arka Sıradakiler dizisi 2. bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-23saat: 21:30
Bir öğretmen bir insanın hayatını nasıl değiştirir? Yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş unutulmuş bir lise… Okul müdürü, okulu kapatmanın derdinde… Ve bir gün terkedilmiş bu okula tayin olan idealist bir öğretmen… Artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-10-23saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Tek Türkiye dizisi Tek Türkiye dizisi
Yerli DiziSTV2007-10-23saat: 21:30
Başarılı bir cerrah olan Tarık, bir meslektaşının daveti üzerine yola çıkar ve kendisini Güneydoğu’nun türlü sıkıntılar içinde hayat mücadelesi veren bir köyünde bulur. Fakat Tarık’ın köye gelişi kötü bir zamana rastlar. Köyde görev yapan doktorlar, bugüne kadar halkı kandırmaktan başka bir şey yapmamıştır. Onu davet eden meslektaşı da ahlaksızlıkları ortaya çıkınca Tarık’ı bile beklemeden kaçmıştır. Üstelik köy halkı yıllardır süren bir kan davasının gölgesinde yaşamaktadır.

Yeşeren Düşler dizisi yeni bölümü Yeşeren Düşler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTV2007-10-23saat: 19:50
Yeşeren Düşler’de sürpriz gelişmeler…Bundan böyle Salı akşamları ekrana gelecek olan Yeşeren Düşler, yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana geliyor. Geçtiğimiz sezon heyecan dolu bir finalle ekrana ara veren dizinin yeni sezonunda sürpriz gelişmeler seyirciyi bekliyor.

Sardunya Sokak dizisi yeni bölümü Sardunya Sokak dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-10-22saat: 20:30
TRT’nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği “Sardunya Sokak” ilgiyle izleyeceğiniz sıcacık bir aile dizisi. Küçük bir mahallede sıradan insanların, hayatlarını, kavgalarını, hayallerini, aşklarını ve özlemlerini anlatan dizi hepimizin kendinden bir şeyler bulacağı bir hikaye. “Küçük evlerde büyük yürekler çarpar, aşk için…

Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-22saat: 22:20
Mümtaz Ali’yi perişan halde görünce fenalaşır. Şule Ali ve Gülşen’i hastaneye götürür. Gülşen ameliyata alınır.İpek tayin işinin hallolmaması sebebi ile köye dönemediğini söyler. Ali’yi merak eden ve bir haber alamayan Mümtaz Ahmet ve Nergis dükkana gidince Şule’nin evine doğru yola çıkar.Ali onu tartaklayan adamlarla konuşur. Borcunu ödemek için onlar adına çalışacağını söyler.Talat kendisinden ayrılmak isteyen İpek’e bir sözleşme gösterir ve ayrılamayacağını söyler.Ahmet’i emniyetten ararlar. Ali tutuklanmıştır.

Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-22saat: 22:00
Ekber’in saldırıları Cahit’e geri adım attırır. Poyraz, Hilal’in bıraktığı muskayı bulur. Artık parçaları birleştirmeye başlamıştır. Demir kurguladığı bir oyunla Bahar’ı kendine iyice aşık eder. Ekber bir yandan Poyraz’la ilgilenirken bir yandan da 3. Köprü yüzünden 2B arazilerinde zarar gören köylülerinin yanındadır. Cahit Karadeniz suyunu İstanbul Halkı’ nın çeşmelerinden akıtma projesine hız verir. Bahar ın kurtulmasına en çok Hilal sevinir. Poyraz ve Hilal artık bir aradadır. Hilal, Poyraz’ ın kendisini kabul edip etmeyeceğini merak etmektedir

İki Aile Dizisi İki Aile Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-10-22saat: 20:00
Köşkün satılacak olması çocukları derinden etkiler.Köşke gelen alıcıları kaçırmak için Merve ve Timur bir sürü saldırı planı yaparlar.Köşkü görmeye gelenler Timur ve Merve yüzünden kaçarak evi terk ederler.Mahallede de köşkün satılacağı haberi çabuk duyulur.Safiye, Muhtar, Numan hemen köşke gelirler. Yaman köşkün satılık ilanını gazetede görünce iyice keyiflenir. Şule’nin evine giden muhasebeci ile konuşmalarına tanık olur.

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-22saat: 20:00
Düğün ve DoğumBirlikte olduğu kadınlardan biri kendini öldüren Arslan, hayatının en acı sırrını Ela’ya anlattıktan sonra ortadan kaybolmuştur. Levent ve Suat, bir kongre bahanesiyle izin alan Arslan’ın, utanç ve üzüntü nedeniyle kaçtığının farkındadır. Arslan’ın Ela’ya verdiği sırrı merak eden Levent şansını dener ama Ela hem sırrı korumayı, hem de Levent’i kırmamayı başarır.

Köprü dizisi yeni bölümü Köprü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-22saat: 22:00
Ülkemizde yaşanan terör gerçeğini, izleyenleri derinden etkileyen sahnelerle ekranlara getiren dizide, Süper Vali Recep Yazıcıoğlu’nu Türk Sineması’nın yetenekli oyuncularından Erdal Beşikçioğlu canlandırıyor.Evlilik Hazırlığındaki Leyla ve Tekin’i Acı Bir Sürpriz Beklemektedir…Bordo Berelilerin “Arı Kovanı” OperasyonuBaşarıyla Sonuçlanır… Terörizme Büyük Darbe İndirilir…Zeybek Yüzbaşı ve bordo bereli takımının, arı kovanı operasyonu, Ali Maruf ve örgütüne ağır bir darbe indirmiştir. Artık şehirde terörün işi oldukça zordur’.

Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-22saat: 22:00
Nisan, Ali’ye daha çok yaklaşıyorKanal D’nin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, Vildan Atasever, Tuğrul Çetiner ve İpek Bilgin’in oynadıkları sevilen dizisi “Bıçak Sırtı” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.Ali’nin, oğluyla kurduğu sıcak ilişki her gün biraz daha gelişmektedir. Orhan’ın aksine, onunla arkadaş olmaya başlamıştır.

Arka Sokaklar dizisi tekrar bölümü Arka Sokaklar dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-22saat: 20:00
Rıza Baba ve ekibi görev başındaKanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizide bu akşam; Rıza Baba ve ekibi yine birbirinden zorlu ve tehlikeli görevlerle karşı karşıya geliyor

Genco dizisi yeni bölümü Genco dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-20saat: 22:00
Genco, Pınar’a son bir kez daha suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.Genco, Pınar’ın babasına gözdağı vermek için onu mezarlığa götürür. Onu orada iyice korkuttuktan sonra çaresiz bir biçimde bırakır. Necati orada hayatının kabusunu yaşar. Necati bu kez kaçamayacağını düşünürken hiç beklemediği bir yardım gelir. Pınar Genco’yu unutmaya kararlıdır. Tibet bu fırsatı kaçırmaz ve her anını Pınar ile geçirmeye çalışır. Genco son bir kez Pınar’a suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışır.

Zoraki Koca dizisi yeni bölümü Zoraki Koca dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-20saat: 20:00
Ömer, hayata tutunmak için var gücüyle çalışırken, onun en büyük destekçisi ise Ayşe oluyor.Babası iflas den Ömer gerçekten zor durumdadır. Ama yanında onu içtenlikle seven Ayşe’si vardır. Hayatta ayakta kalabilmeyi Ayşe’yle birlikte öğrenecektir. Bu durum Kemal’i de çok mutlu etmekte, adım adım amacına doğru yürümektedir. Kemal mutlu olurken, avukat Tarık çileden çıkmaktadır. Ayşe’nin boşanmaktan vazgeçtiğini düşünen Tarık sevdiği kız uğruna yeni bir hamle yapacak mı

Selena dizisi yeni bölümü Selena dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-20saat: 20:00
Ütopyanın önemli yapı taşlarından biri olan Neo libris adlı kitap çalınır…Kitabın kilidini her kim açıp okuyabilirse mevcut gücü ikiye katlanacak…Honos, Selena ve Hades`e görev verir ve kitabı kötü güçlerin eline geçmeden bulmalarını ister.Hades kitabı çalan kişiyi yakalar ve kendisi ele geçirmeye çalışınca başı derde girer

Kara İnci dizisi yeni bölümü Kara İnci dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-20saat: 22:00
Çocuklar Düşler Diyarı’na izinsiz geldikleri için yargılanırlar ve dünyaya dönmelerine izin verilmez. Bilgeler çocukların Nemuryanlık sınavına, Seçkin’in de muhafızlık sınavına tabii tutulmasına karar verirler. Sınavları geçerlerse Dünya’ya dönebileceklerdir. Çocuklar Düşler Diyarı’ndayken Betül, bodrumdaki eşyalarla beraber Kara İnci’yi de eskiciye verir. Fakat Kara İnci, eskiciden hurdacıya, oradan da demir-çelik fabrikasına eritilmek üzere yol almaktadır.

Yalan Dünya dizisi yeni bölüm Yalan Dünya dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-10-20saat: 22:00
Hafızası hala yerine gelmeyen Saner, Vuslat’a artık anne demeye başlamıştır. Yerine geçtiği Saner’in zengin hayatı ile kendi hayatı arasında bocalayan ve gerçekleri artık açıklamak isteyen Ömer, mahallesine ziyarete gider. Nezih, torununu iyi yetiştirmesine rağmen onu şirket işleri ile iyice bunalttığını düşünerek, gerçek hayatı, mahalle kültürünü öğretmeye kalkışır. Ancak Nezih’in bilmediği, Saner zannettiği torununun, gerçek hayatın tam da göbeğinden, Kadırga’dan yetişme Ömer olduğudur.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı