Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü Vazgeç Gönlüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-20saat: 20:00
Aşk ve İntikam Coşkun’u öldürmek üzereyken Bahar’dan acı gerçeği öğrenen Salih, şoke olur. Salih aşk ve intikam’ın tam ortasındadır artık. Kafası allak bullak olur. Tam o sırada Fikret’in adamı Önder, Salih’e saldırır. Kavga sonucunda Salih vurulur. Bahar onu apar topar oradan uzaklaştırır. Salih’in yüreği kinle dolmuştur.

Aşk Ateşi dizisi pembe dizi Aşk Ateşi dizisi pembe dizi
Yabancı DiziSHOW TV2007-10-20saat: 09:30
Guzman ailesi Santo Domingo’nun en zengin ve güçlü ailelerinden biridir. Tütün tarlaları, puro fabrikası, multi milyon dolarlık medya kuruluşu ve oteli içeren şirketler topluluğunu yöneten Guillermo Guzman çekici, başarılı bir iş adamıdır. İki oğlu birbirlerine hiç benzememekle birlikte Guzman imparatorluğunu yönetebilecek yeteneklere sahiptirler. Guzman’ların puro fabrikasında çalışan genç ve güzel kimsesiz Angelica kalpsiz teyzesiyle yaşamakta ve geceleri onun köhne barında masalara hizmet etmektedir.

Gençlik Başımda Duman Gençlik Başımda Duman
Yerli DiziTRT 12007-10-20saat: 20:15
TRT gençlerin sorunlarına el atıyor…Birleşmiş Milletler 1997 |Uyuşturucu Raporu’na göre; dünyada 200 milyon insan uyuşturucu kullanıyor.Devlet Planlama Teşkilatı verilerine göre; ülkemizde 500.000 civarında korunmaya muhtaç çocuk bulunmakta, bunun ancak 20.000’i korunabilmektedir. Yine ülkemizdeki tiner bağımlısı çocuk sayısı 60.000 dolaylarında olup, bunlardan 20.000’i İstanbul sokaklarında yaşamaktadır. Uyuşturucu batağına karşıBu gerçeklerden yola çıkarak gerçekleştirilen “Gençlik Başımda Duman” yeni yayın döneminde TRT’de izleyicisiyle buluşuyor.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-10-20saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-10-20saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Pusat dizisi yeni bölümü Pusat dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-19saat: 20:00
Hediye’nin Kont’la yaptığı görüşme hiç kimsenin hoşuna gitmez. Ne Münevver ne Selahaddin ne de Pusat’ın içi hiç rahat değildir.Hediye ise bütün tehlikesine rağmen işin üstüne gitmeye ve bahis dövüşlerini ispatlamaya kararlıdır. Bir yandan dövüşlerin peşine düşer bir yandan da onu Kont’la gören Pusat’ın gönlünü almaya çalışır. Pusat ise hem Hediye ile arasını iyi tutmaya hem de Selahaddin Hoca’nın emaneti Poyraz’ı kollamaya çalışır. Ancak Poyraz’ı kollamak sandığı kadar kolay olmayacaktır. Kont’un ise hepsine büyük bir sürprizi vardır.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-19saat: 22:00
Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor.Menekşe’nin saklandığı yeri öğrenen babası, Kadir ile Mustafa’ya haber verir.Yusuf da Menekşe’ye çok yaklaşmıştır. Sonunda Yusuf ve Halil karşı karşıya gelirler. Bir tarafta ağabeyi, bir tarafta Halil. Menekşe çaresiz kalır. Bu arada Mithat’ın adamları onları izlemektedir.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-19saat: 20:00
Sıla, ölümün kıyısına gelmiş olmanın etkisinden kolay kolay kurtulamaz. Her ne kadar tehlikeyi atlatmış olsa da yaşadıklarını unutamayacaktır. Bunu anlayan Boran, Sıla’nın yeniden toparlanması için elinden gelen herşeyi yapar. Yaşanan acıların sebebi olarak görülen Firuz ve Kevser’i ise zor günler beklemektedir. Yaptıklarıyla Boran ve Narin’i karşılarına almış olurlar.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü Hatırla Sevgili dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-19saat: 22:20
Rüya’nın gerçek babasının Ahmet olduğunu açıklayan Rıza’nın sözleri, duruşma salonuna bomba gibi düşer. Şimdi top Yasemin’dedir. Acaba Yasemin de aynı cesareti gösterip, hakime Rüya’nın gerçek babasının Ahmet olduğunu itiraf edecek midir? Rüya için yardım aldıkları uzman, Yasemin’e artık kızlarına dürüstçe gerçeği açıklamaları gerektiğini söyler.

Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü Sevgili Dünürüm dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-19saat: 20:00
Kahkahaya hazır olun, birbirinden inatçı, birbirinden komik iki dünür geliyor. Sevgili Dünürüm dizisi Star TV de başlıyor.Yerli Komedi Sevgili Dünürüm dizisi birinci bölümü ile saat 20:00 da Star TV de.

Oyun Bitti dizisi yeni bölüm Oyun Bitti dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-10-19saat: 20:00
Oyun Bitti”nin bu bölümünde; Dilan, Şehmuz Ağa’nın silahlı adamlarını atlatmayı başarıyor ama bu kez de sokakta Şahin’le karşılaşınca işler yine karışıyor.Dilan, Şehmuz Ağa’nın silahlı adamlarından kurtulmak için intihar etmiş numarası yapar. Şahin, Dilan’ın ölümünden babasını sorumlu tuttuğu için kavga edip, evi terk eder.

Eşref Saati dizisi tekrar bölümü Eşref Saati dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-19saat: 22:00
Kara Eşref karakterini Yavuz Bingöl, Sarı Eşref karakterini ise Yetkin Dikinciler’in canlandırdığı “Eşref Saati”nde, Eşreflerin kız kardeşleri rolünde Yağmur Kaşifoğlu ve Özge Borak Şakrak var. Truva Feraye karakterini Şebnem Dönmez canlandıracak. Terzi Yadigar Baba rolünde Ahmet Uğurlu var. Dizinin kadrosundaki diğer isimler arasında, Ali Atay, Serkan Ercan ve Bilge Şen yer alıyor. Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazdığı “Eşref Saati”nin hikayesi kısaca şöyle;Sarı Eşref ve Kara Eşref aynı mahallede büyümüş iki çocukluk arkadaşıdır. Yanında yetiştikleri son Osmanlı kabadayılarından Alemdar Ağa, hayata gözlerini yumarken, himayesindeki mahalleyi ve kabadayılık makamını Eşref’e bıraktığını söylemiş, ama hangi Eşref olduğunu söylemeye nefesi yetmemiştir.

İstiklal dizisi tekrar bölümü İstiklal dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL72007-10-19saat: 21:40
Minareden ezan sesi kesilecekse, sen de düş, sen de dönme.Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-10-19saat: 19:00
Tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-10-19saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-10-19saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Kurtlar Vadisi Terör dizisi 2. bölüm Kurtlar Vadisi Terör dizisi 2. bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-10-18saat: 22:00
Kurtlar Vadisi Terör, Terör mağdurları için yayında! İkinci bölümünde yayınlanacak bu ilk ve tek gösterimin tüm reklam geliri terör mağdurlarına bağışlanacak... Kurtlar Vadisi Terör’ün sansür nedeniyle yayınlanamayan 2. bölümü, terör mağdurlarına yardım amacıyla ilk ve son kez 18 Ekim Perşembe gecesi Show TV ekranında yayınlanacak.Show TV, dizinin yayını süresince elde edilen reklam gelirinin tamamını, terör mağdurlarına bağışlayacak. Kurtlar Vadisi Terör’ün yayını süresince verilecek numaralara SMS gönderen izleyiciler de, yardımlarıyla kampanyaya destek olabilecekler.

Eşref Saati dizisi ilk bölümü Eşref Saati dizisi ilk bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-18saat: 20:00
Ekranda bir süredir dönen tanıtım filmiyle büyük dikkat çeken Pana Film’in yeni dizisi “Eşref Saati”, 18 Ekim Perşembe akşamı SHOW TV ekranında izleyici ile buluşuyor.iki kabadayı olan Sarı Eşref ve Kara Eşref’in hayatı, bolca güldürecek, bazen hüzünlendirecek. Kara Eşref karakterini Yavuz Bingöl, Sarı Eşref karakterini ise Yetkin Dikinciler’in canlandırdığı “Eşref Saati”nde, Eşreflerin kız kardeşleri rolünde Yağmur Kaşifoğlu ve Özge Borak Şakrak var.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-18saat: 20:00
Kalbinin sağ yanından İlk sola saptığında Gizli bir yol var orda Dikkat et göreceksin Kimi hızlı gidermiş Kimi yavaş bu yolda Sen kimseye aldırmadan Gönlünce ilerleyeceksin Yolun son durağında Kapatıp gözlerini Güzel olan ne varsa Hepsini dileyeceksin Gözünü açtığında Tüm bildiğini unutup Belki hiç konuşmadan Bir kez daha diyeceksin Bir gün dönmek istersen Bu yolun dönüşü yokHer şeyi göze alıp Akla göğüs gereceksin Bütün yollar yürekte nDudaktan kalbe bir yol yok O an geldiğinde Bunu sende göreceksin yiğit güralp Büyüdükçe Büyümeye Devam Eden Dizi Kavak YelleriYepyeni Bölümü “2 ilk öpücük” ileBu akşam Saat 20:00’da Kanal D

Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-18saat: 20:00
Komutan Cezmi , Namık’ın; kaçak Tıbbıyeli Mustafa olduğunu ispat ettiğini düşünerek, Mustafa ve Ramiz’i tutuklayıp hapse atar. Fatma endişe içinde kocasının kurtulması için dua etmektedir.Vahide, Dilaver Kaymakam’a haberi yetiştirir. Kaymakam, Ramiz ve Mustafa’yı kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Bu sırada Hasan’la buluşmaya giden Hatice olanlardan habersiz, Hasan’la ağaçta mahsur kalır. Karakolda Cezmi ve Dilaver arasındaki gerginlik büyürken, yakın bir köyün çeteciler tarafından basıldığı haberi gelir.

Sır Gibi dizisi yeni bölümü Sır Gibi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-18saat: 22:00
Mehmet ve Deniz birbirlerine nihayet kavuştuklarına inanamazlar. Bunca yıl nasıl da boşa harcanmıştır. Ferda ise bu beklemediği gelişmenin şokuyla başa çıkmaya çalışmaktadır. Kaybetmek, hele de Deniz’in karşısında yenilmek onun tanımadığı bir duygudur.Bu arada Mehmet’i evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Deniz ise evde yaşanan beklenmedik bir gelişmeyle şok olur.

Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü Tatlı Bela Fadime dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-18saat: 20:00
Arkadaşları ile rafting yaparken kaza geçirip kaybolan Levent’i nehir kenarında Fadime bulur. Bulduğu kişinin düğünde gördüğü yakışıklı genç olduğunu anlayınca çok şaşırır ve evlenmek için beklediği hayallerinin prensi olduğunu düşünür. Köyün diline düşmemek için Levent’i evde saklarlar. Kadife ninenin hazırladığı ilaçlarla tedavi ederler. Kendine geldiğinde uyumakta olan Fadime’yi gören levent onun güzelliği karşısında büyülenir ve Fadime’yi öpmeye kalkar. Uyanıp tüfeğine sarılan Fadime namusunun kirlendiğini ve evlenmeleri gerektiğini söyler. Aksi taktirde namusunu temizlemek için Levent’i öldürmesi gerekecektir. Levent çaresiz Fadime ile evlenir.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-18saat: 22:00
Gonca babasına gidiyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları yeni dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Gonca’nın artık babasının yanında yaşamasının daha doğru olacağını düşünen Zeynep, kızını kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-18saat: 19:45
Yağmur’un evden kaçmasına çok üzülen Hakan, çocuklar olayı tam olarak kabul edene kadar evliliği ertelemeye karar verir. Hakan’ı bu kararından vazgeçirmek isteyen Simge ise, kendini çocuklara bir anne olarak benimsetmek amacıyla onlara aşırı derecede ilgi göstermeye başlar.Bu yapmacık sevgi gösterilerinden bunalan çocuklar, Simge’ye “anneleri” olmaya çalışmanın bedelini ödetmeye karar verirler ve Simge için kabus dolu günler başlar…

Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-10-18saat: 20:30
Evimin Erkeği” yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” Janset ve Mustafa Uğurlu ile ekranlarınızda.“Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur.

Yeşeren Düşler Yeşeren Düşler
Yerli DiziSTV2007-10-18saat: 23:00
Yıllar önce yaşanan bir olay, iki aile arasında derinden derine devam eden bir husumet ve bir öğretmenin köye dönüşüyle gün yüzüne çıkan nefret… Solan düşleri yeniden yeşertmek için köyüne dönen bir gencin yüreklerinizi ısıtacak hikayesi… Atmosferi, müzikleri ve oyunculuklarıyla ilgi çekici bir yapım…

Zelihanın Gözleri dizisi yeni bölümü Zelihanın Gözleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-17saat: 22:00
Farklı senaryosu ve çekimleriyle ilgi toplayan polisiye dizi “Zeliha’nın Gözleri”, soluk soluğa izleyeceğiniz yeni bölümü ile bu akşam Star’daÇok zeki, çok titiz ve ne yaptığını çok iyi bilen bir seri katil! İstanbul’un dört bir yanında ünlü ve başarılı insanlar öldürülüyor. Ölüm anları televizyonlarda yayınlanıyor. Ama ne bir iz var ne de belirli bir sebep. Bu insanların ortak noktaları ne?

Aşk Ateşi dizisi pembe dizi Aşk Ateşi dizisi pembe dizi
Yabancı DiziSHOW TV2007-10-17saat: 09:30
Guzman ailesi Santo Domingo’nun en zengin ve güçlü ailelerinden biridir. Tütün tarlaları, puro fabrikası, multi milyon dolarlık medya kuruluşu ve oteli içeren şirketler topluluğunu yöneten Guillermo Guzman çekici, başarılı bir iş adamıdır. İki oğlu birbirlerine hiç benzememekle birlikte Guzman imparatorluğunu yönetebilecek yeteneklere sahiptirler. Guzman’ların puro fabrikasında çalışan genç ve güzel kimsesiz Angelica kalpsiz teyzesiyle yaşamakta ve geceleri onun köhne barında masalara hizmet etmektedir.

Elveda Derken dizisi yeni bölümü Elveda Derken dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-17saat: 22:15
Lale’yi kötü bir sürpriz bekliyor Kanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Lale hastanede kötü bir sürprizle karşılaşıyor.

Elveda Rumeli dizisi tekrar bölümü Elveda Rumeli dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2007-10-17saat: 23:10
Makedonya’nın Pürsıçan kasabasında bir baba, bir anne ve beş kızının hayat kadar gerçek; kimi zaman hüzünle, kimi zaman kahkahalarla izleyeceğiniz öyküsü...Topraklarını bırakıp gitmek zorunda kalan göçmenlerin hüzünlü öykülerine ışık tutan Elveda Rumeliyi kaçırmayın
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı