Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2007-10-17saat: 21:00
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi 5. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Amerika ve dünya televizyonlarının en popüler dizisi, ödül şampiyonu “The Sopranos” beşinci sezonuna girerken; Tony Soprano’nun başı yine dertte... Carmela ile gene ayrılar ve New Jersey ailesinde de işler pek yolunda sayılmaz.The Sopranos Ödüle DoymuyorGelmiş geçmiş en başarılı dizilerden biri olan “The Sopranos”, bu yıl Emmy Ödül Töreni’nde drama dalında en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi senaryo ödülüne layık görüldü.

Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü Kartallar Yüksek Uçar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-17saat: 21:30
Banazlı polis tarafından tutuklanmıştır. Savcılığa getirildiğinde, eski bir fabrikasının içinde büyük miktarda uyuşturucu mal bulunduğunu öğrenir. Suçsuz olduğu öğrenilmesi üzerine serbest bırakılan Banazlı, bu işin arkasında kimin olduğunu kestirmekte geç kalmaz. Rasim ve Zülfü mallarının depolandığı fabrikayı polisin bastığını öğrenir. Rasim büyük miktarda mal kaybetmiştir.

Hayat Türküsü Dizisi Hayat Türküsü Dizisi
Yerli DiziTRT 12007-10-17saat: 13:25
Haydi Kızlar Okula” kampanyasından esinlenilerek oluşturulan “Hayat Türküsü”, idealist bir öğretmen olan Hayat’ın, Van’ın dağlar arasında unutulmuş, geri kalmış bir köyünde verdiği eğitim mücadelesini anlatıyor. “Hayat Türküsü”nde sadece eğitim-öğretim sorunları değil, bölgesel kültür farklılıkları, töre ve geleneklerin yıkıcı yanları da işleniyor.

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-10-17saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can ın maceralarını anlatıyor Yeni Evli

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2007-10-17saat: 20:00
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.

Fesupanallah dizisi yeni bölümü Fesupanallah dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-09saat: 20:00
Gülüm Arif ve Tırtıl Necmi, elmasları kimseye kaptırmamak için sürekli üstlerinde taşımaya karar verirler. Artık elmasları bozdurmaya karar veren ikiliyi yine komik maceralar beklemektedir. Öte yandan Yasemin’in elmasların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Önce Gülüm Arif’i gözüne kestiren Yasemin, Tırtıl Necmi’yi de sıkıştırmaktan geri kalmaz.

Binbir Gece dizisi yeni bölümü Binbir Gece dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-09saat: 20:45
Onur-Şehrazat aşkı acı sonla mı bitecekKanal D’nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin oynadıkları, Tomris İncer, Metin Çekmez, Yonca Cevher Yenel ve Ergün Demir’in de önemli rollerini üstlendikleri reyting rekortmeni dizisi “Binbir Gece” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü Arka Sıradakiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-09saat: 19:55
Bir öğretmen bir insanın hayatını nasıl değiştirir? Yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş unutulmuş bir lise… Okul müdürü, okulu kapatmanın derdinde… Ve bir gün terkedilmiş bu okula tayin olan idealist bir öğretmen… Artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. 2. Bölüm ÖzetiBelalı öğrencilerle dolu Büyük Zafer Lisesi’ne yeni bir öğretmen gelir

Oğlum İçin dizisi 6. bölümü Oğlum İçin dizisi 6. bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-09saat: 22:00
Ateş ile ısınmaya çalışan dumanına razı olur…” Serdar, sonunda dayanamaz ve kardeşini öldürdüğünü itiraf eder. Oğlu Hüseyin’in katilinin diğer oğlu çıkması Hasan Bey için dayanılacak durum değildir. Dizleri üzerine çöküp kaldığında hem o tükenmiştir hem de kelimeler.Yaren, Kemal’e gelen fotoğraf üzerinden parmak izi araştırması başlatır. Çıkan sonuç şaşırtıcıdır. 23 yıldır kayıp olan birine aittir izler.

Ezo Gelin dizisi Ezo Gelin dizisi
Yerli DiziSHOW TV2007-10-09saat: 20:00
Ezo ve Elçin, yeni evleri için ortak bir çözüme giderler. Bu arada otelde hastalanan bir müşterinin küçük kızına bakmak Ezo ve Kadim ikilisine düşecektir.Salı günlerinin vazgeçilmez dizisi Ezo Gelin yine çok beğeneceğiniz bir bölümle 09 Ekim Salı saat: 20.00’de Show Tv’de.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-10-09saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-10-08saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Pusat dizisi yeni bölümü Pusat dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-05saat: 20:00
Pusat için şampiyonluğa giden yol, Arif’in sayesinde yeniden açılmıştır. Selahaddin Hoca’nın bu emrivakiye nasıl tepki vereceği de merak konusudur. Boksa geri dönen Pusat, yoğun antrenman programı içerisinde Hediye’yi ihmal etmek istemez. Fakat ayrı geçirdikleri altı yılın derin izleri, geçen zaman içinde hayatta farklı konumlara gelmelerinin sıkıntısı ilişkilerinde su yüzüne çıkar.

Sıla dizisi yeni bölümü Sıla dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-05saat: 20:00
Boran, Sıla’yı bulmak için aşireti ayağa kaldırır. Bütün işaretler aksini gösterse de, Boran Sıla’nın kaçmadığından emindir. Telaşlı arayış sürerken Boran, Sıla’nın başına kötü bir şey gelmiş olmasından korkmakta, Firuz ve Kevser ise sessizliklerini sürdürmektedir... Diğer yandan, aşiret meclisinin ölüm hükmü yerine getirilmedikçe yatışmayacağı ortadadır.

Oyun Bitti dizisi yeni bölüm Oyun Bitti dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-10-05saat: 20:00
Dilan iki ateş arasında Kanal D’nin, başrollerinde; Azra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan, Zeki Alasya ve Tarık Pabuççuoğlu’nun oynadıkları, yapımcılığını Erler Film - Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı, senaryosunu da Resul Ertaş’ın yazdığı sevilen dizisi “Oyun Bitti”nin bu bölümünde; Dilan bir yandan Şahin’den ve Şehmuz Ağa’nın silahlı adamlarından kaçarken, diğer yandan da Jale’nin kendisine kurduğu tuzaklarla baş etmek zorunda kalıyor.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-10-05saat: 22:20
Ahmet’in, küçük kızı Rüya’yı almak için açtığı davanın gidişatı, Yasemin ve Necdet’in umdukları gibi olmaz. Hakimin sürpriz talepleri, ikisini de şaşırtır. Ahmet’le, Yasemin’in arasındaki uçurumun hergün biraz daha açıldığını gören aile fertleri, bir araya gelmeleri için seferber olurlar. İlk hamle Defne’den gelir. Sonra Sevim ve Mehmet, çok sevdikleri yeğenlerini barıştırmak için plan yaparlar.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü Menekşe ile Halil dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-05saat: 22:00
Halil, Menekşe’yi arıyor Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Menekşe İstanbul’da sığınacak bir yer ararken, Halil de Menekşe’yi bulabilmek için her yolu deniyor.Menekşe İstanbul’da sığınacak bir yer ararken, Halil de ona ulaşabilmek için her yolu denemektedir.

Gilmore Girls Gilmore Girls
Yabancı DiziCNBC-E2007-10-05saat: 20:00
Gilmore Kızları Son Maceralarına Çıkıyor3 ayrı kuşağın aşk, iş ve aile ilişkilerine “her boyutuyla” bakan, bağımlılık yaratan “Gilmore Girls” 7. ve son sezonuyla CNBC-e’de... Gilmore kızları son maceralarına çıkarken bu sezon sadece Gilmore’lara değil Stars Hollow ahalisine de veda edeceğiz. Dizinin yıldızı Lauren Graham, TV Dizisi “En İyi Kadın Oyuncu” dalında iki kere “Altın Küre” ye (Golden Globe) aday oldu. “En İyi Kadın Oyuncu” dalında 2 kere “Screen Actors Guild” ödülünü alan Lauren Graham, ayrıca 2 adet “Family Television” ödülünü de kazandı.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-10-05saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-04saat: 21:15
Polat Alemdar ve ekibinin derin çetelerle kıyasıya mücadelesi devam ediyor. Memati ve Abdülhey bomba yüklü mavi minibüsün sırrını çözmeye çalışırken karşı karşıya gelecek. Polat’ın bu iki adamının arasına, ateşlenmeye hazır bir silah girecek. Zafer ise derin çetenin faaliyetleri için bir yandan adam yetiştirip bir yandan para ararken, karşısında yine Polat Alemdar’ı bulacak. Polat Alemdar’dan bir ders daha alan Zafer, bu kez intikam kartını devreye sokacak.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-04saat: 20:00
Kavak Yelleri Yepyeni Bölümü “pembe yalanlar” ile bu akşam Kanal D’de Konaktan ayrılan Aslı, Hafize ve Canan’ın durumlarını bir türlü içine sindiremeyen Efe onları güç bela ikna ederek kalmaları için hana getirir. Ancak handa 3 kadın için hayat zor ve hatta imkansızdır. Aslı ve ailesinin durumuna en az Efe kadar üzülen Deniz de Hafize’ye ne kadar kendi evine götürmek için dil dökse de Hafize bunu kabul etmez.

Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-04saat: 20:00
Sütçü Ramiz Hatice’yi Cabbar’a vermiştir ancak Hatice; Terzi Hasan’ı sevdiğini söyleyerek, Cabbar’la evlendirmemesi için babasına yalvarır. Ramiz verilen sözden geri dönülmez der ancak kızının haline yüreği dayanmamaktadır. Kasap Cabbar düğün hazırlıklarına başlamıştır.Terzi Hasan ise tekrar hapse atılır. Hatice onu ziyarete gelir ve Hasan çıkınca kaçmaya karar verirler.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-04saat: 22:00
Musa ve Zeynep, kızları için buluşuyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları yeni dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Musa ile Zeynep, Gonca için buluşuyor.

Komiser Nevzat dizisi yeni bölümü Komiser Nevzat dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-04saat: 22:20
Goran olayını kapatan komser Nevzat ve ekibinin şüpheleri Nusret üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır. Bu arada Despina ile Nevzat arasındaki aşk giderek büyürken, kimliği belirsiz bir adam Ali’yi arayarak onu annesine doğru yönlendirmektedir. Despina’nın mafya tarafından sıkıştırıldığından haberi olmayan Nevzat, ablası Kerime ile Despina yüzünden tartışır. Kerime evi terk eder.

Sır Gibi dizisi yeni bölümü Sır Gibi dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-04saat: 20:00
Deniz tam da Mehmet’e olan aşkını itiraf edecekken, Ferda’dan gelen kaza haberiyle soluğu hastanede alır. Kazayı Mehmet’e yakınlaşmak için ustaca kullanan Ferda, bir adım daha ileri gidip onu ailesiyle de tanıştırır. Bu tanışma gecesi beklenmedik bir gelişme ile sonuçlanacaktır. Ofiste Mehmet’le arasında süren rekabet yüzünden iyice gerilen Deniz ise kendini önemli bir seçimle karşı karşıya bulacaktır.

Leylan dizisi yeni bölümü Leylan dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-04saat: 22:00
Leylan ve Yonca İstanbul’a yenik mi düşecek?Televizyon ve gazetelerde yayımlanan Leylan ile Yaman’ın sevgili olduğu haberleri ortalığı karıştırır. Leylan Ayhan Bey’e artık yanlarında çalışamayacağını açıklar. Fakat Yonca yeni yeni alıştığı hayattan vazgeçmek istemez. Ayhan Bey’in ısrarı üzerine Leylan kararından vazgeçer ve Yonca nihayet okula başlar. Fakat Leylan okulu görünce kızı için endişelenmeye başlar.

Bez Bebek dizisi yeni bölümü Bez Bebek dizisi yeni bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-04saat: 19:45
Nana, kendini Makbuş’un bir akrabası olarak tanıtarak evde birkaç gün kalmak için izin almayı başarır. Fakat evdeki ilk gecesinde Özge, Hakan ve Simge’nin üzerinde çalıştıkları çok önemli bir projenin üzerine portakal suyu döküp suçu Nana’nın üzerine atınca, Hakan ve Nana’nın arası iyice gerilir.Bu arada büyülü kütüphanede yanlışlıkla girdiği bir mağarada kendiyle ilgili korkutucu gerçekleri öğrenen Şoker, Kulina ve Nana’ya karşı hain planlar yapmaya başlar.

Arka Sıradakiler dizisi tekrar bölümü Arka Sıradakiler dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziFOX TV2007-10-04saat: 21:30
Bir öğretmen bir insanın hayatını nasıl değiştirir? Yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş unutulmuş bir lise… Okul müdürü, okulu kapatmanın derdinde… Ve bir gün terkedilmiş bu okula tayin olan idealist bir öğretmen… Artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Sırlar Dünyası Sırlar Dünyası
Yerli DiziSTV2007-10-04saat: 19:45
Yönetmenliğini Taner Tunç, yapımcılığını Mustafa Kartal’ın yaptığı Sırlar Dünyası bu akşam “Pusula” ve “Saklanan Gerçek” adlı iki kısa filmle ekrana gelecek.PUSULASinan, Edirne itfaiyesinde çalışan bir itfaiye eridir. Babası İstanbul’daki kızının yanında kalmaktadır. Kızı ve eniştesi sırf babasının maaşı için onu yanlarında tutmaktadırlar. Üstelik yaşlı adama kötü davrandıkları gibi gitmesine de izin vermemektedirler.

Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü Evimin Erkeği dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-10-04saat: 20:30
Evimin Erkeği” yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” Janset ve Mustafa Uğurlu ile ekranlarınızda.“Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı