Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Fikrimin İnce Gülü dizisi tekrar bölümü Fikrimin İnce Gülü dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-09-28saat: 22:00
tekrar/Amasrada doğup büyüyen Zehra, üniversite okumak için İstanbula gelmiş ve 12 Eylül darbesinde yaşadıkları dolayısıyla Amasraya bir daha geri dönmemiştir, dönememiştir. Ardında sadece ailesini değil, çok sevdiği nişanlısı Mehmed Aliyi de bırakmıştır. Hem de tek bir açıklama yapamadan... Zehra yıllarca Memed Aliyi yüz üstü bırakmanın vicdan azabını yaşarken, Memed Ali de hayatının ilk ve tek aşkı Zehranın kendisini bırakmasının nefretini içinden atamamıştır..

İki Aile Dizisi tekrar bölümü İki Aile Dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-09-28saat: 22:40
Yapımcılığını D Productions’in üstlendiği yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı öyküsünü Barkın Şenüren’in senaryosunu Saygin Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın yazdığı başrollerinde Emre Kınay, İclal Aydin, Öner Erkan, Hakan Vanlı, Halit Akçatepe ve Tekin Akmansoy’ un oynadığı İki Aile sezon finaliyle kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için tekrarı bu akşam Star’da!

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-28saat: 22:20
Ahmet’in, Yasemin’e duyduğu öfke hergün biraz daha artarken, Yasemin perişandır. Bir yandan Ahmet’e karşı duyduğu vicdan azabı, bir yandan minik kızı Rüya’yı kaybetme korkusu hayatını zindana çevirir. Üstelik her zor durumunda yanında olan Necdet’le de artık ayrılmaya karar vermişlerdir. Ahmet bir süredir çok dalgın ve düşüncelidir. Ahmet’teki değişikliği fark eden Selma ve Şevket, oğullarına bunun nedenini sorarlar.

Oyun Bitti dizisi yeni bölüm Oyun Bitti dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-28saat: 20:00
Dilan ile Murat birbirlerinden hoşlanıyor Kanal D’nin, başrollerinde; Azra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan, Zeki Alasya ve Tarık Pabuççuoğlu’nun oynadıkları, yapımcılığını Erler Film - Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı, senaryosunu da Resul Ertaş’ın yazdığı yeni dizisi “Oyun Bitti” bu akşam da keyif ve kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-28saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon yeni bölümü Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-09-27saat: 21:15
Kurtlar Vadisi Pusu, yine nefes kesecek bir bölümle izleyicisiyle buluşuyor. Abdülhey’in Polat’a karşı ihanetinin damga vurduğu 10. bölümün ardından, Vadi’de heyecan giderek artıyor. Polat, Alper sayesinde Abdülhey’in ihanetinden haberdar olacak. Bir yandan ekibindeki ihanet tartışmaları ile baş etmeye çalışan Polat, diğer taraftan devletin içindeki derin çetelerle mücadelesine de devam edecek. Bu mücadele, Polat Alemdar’ı ve Alper’i, derin çetenin hedefi haline getirecek.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-27saat: 20:00
Efe, arkadaşlarına karşı üniversiteyi kazanamamış olmanın kendince verdiği eziklikle bir yandan İstanbul’da kimsenin yardımını almadan tutunmaya çalışmaya, bir yandan da yaşadığı yeri ve yaptığı işi herkesten gizlemeye devam etmektedir. Aslı ve Deniz’in birbirlerine olan aşkını imkansız hale getirmek için bütün olaylar adeta işbirliği yapmışçasına üst üste gelmektedir. Aslı, Deniz’e karşı hayatındaki herkesle feci halde arada kalmışken Deniz’in bu anlamsız ayrılığa daha fazla seyirci kalmaya niyeti yoktur.

Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-09-27saat: 20:00
Sütçü Ramiz, büyük kızı Hatice’yi; zengin ama yaşlı olan Kasap Cabbar’a vermek konusunda tereddütlüdür. Fatma ise, Ramiz’i bir an önce Cabbar’a |evet’ demesi için sıkıştırmaktadır. Hatice ise Terzi Hasan’a, onu bir an önce istemezse kasapla evleneceğini söyleyerek rest çeker. Hasan cesaretini toplamaya çalışır ancak bu arada Kasap Cabbar’la kavga edip hapse düşer.

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-27saat: 22:00
Zeynep’in yüreğine korku düştü Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları yeni dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Zeynep’in yüreğine, kızının babası Musa’nın yanına gitme korkusu düşüyor.Musa yıllardır kurduğu düşünün gerçekleşmiş olmasından dolayı çok mutludur. Ve artık kızını yanında görmek istemektedir.

Sır Gibi dizisi yeni bölüm Sır Gibi dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-27saat: 20:00
Sır gibiydi sevdam, paramparça şimdi. Ama yalnız da yaşanır aşk, büyür Sır Gibi...Anne babasını kaybettikten sonra, amcası Esat Payidaroğlu tarafından büyütülen Deniz (Sezin Akbaşoğulları), mezuniyetine karışık duygular içinde hazırlanmaktadır

Leylan dizisi yeni bölümü Leylan dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-09-27saat: 22:00
Leylan çocukluk aşkını karşısında buluyor!Ayhan Bey sonunda, yıllar önce kendisine mektup gönderen o küçük kızın Leylan olduğunu anlıyor. Fakat Yaman ve Leylan’ın paparazilere yakalanması işleri iyice karıştırıyor. Bu arada Leylan’ın üvey oğulları Cemşit ve Tahir, onu ve Yonca’yı buluyor. Leylan, Derya Hanım’ın Yonca’yı sahiplenmesinden iyice rahatsız olmaya başlar.

Komiser Nevzat dizisi yeni bölüm Komiser Nevzat dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-27saat: 22:20
Nevzat ve Ali otel koridorlarında çaresiz beklerken, Komiser Zeynep, Goran’a yakınlaşarak delilleri dışarı çıkarmayı başarır. Zeynep’in Goran’a gösterdiği yakınlık Komiser Ali’nin içindeki kıskançlık ateşini körükler. Ancak Goran’ı yakalamak için daha fazla delile ihtiyacı vardır. Ali’nin bütün karşı çıkmalarına rağmen Komiser Zeynep kendini tekrar tehlikeye atacaktır.

Evimin Erkeği dizisi yeni bölüm Evimin Erkeği dizisi yeni bölüm
Yerli DiziTRT 12007-09-27saat: 20:30
Evimin Erkeği” yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” Janset ile ekranlarınızda.Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur. Bu onlar için bir dönüm noktasıdır. Çünkü Emre’nin uzunca bir süre çalışmaması gerekiyordur. Böyle olunca da şirketin başına Jale geçer. Emre ise artık ev erkeği olmuştur...

Bez Bebek Dizisi yeni bölüm Bez Bebek Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2007-09-27saat: 19:45
Sabah odalarında, insan olmuş bez bebek Nana’yla karşılaşan çocuklar, onun hikayesine inanmakta güçlük çekerler. Sonunda çocuklara kendini ispatlamayı başaran Nana, onlarla beraber Makbuş’u huzur evine yollamamak için çareler aramaya başlar. Yağmur’un yanında bez bebek olarak okula giden Nana, orada Özge’nin hain planları sonucu kaybolur.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-27saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölüm Avrupa Yakası dizisi yeni sezon yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-26saat: 20:00
Şahika, Sedef Hanım’ı kıskanıp bir süs köpeği edinir. Başlarda herşey normal gelişir ta ki köpek Burhan’ın burnunu ısırana dek! Hastalık hastası olan Burhan’ın paniğini, Şahika’nın ofisi birbirine katışını, bunlar yetmezmiş gibi Makbule’nin Burhan’ı kıskandırmak için giriştiği çabaları izlerken kahkahalarınızı tutamayacaksınız..

Senden Başka Dizisi Yeni Bölüm Senden Başka Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-09-26saat: 22:20
Elif, aşkını Orhan’a itiraf için tamirhaneye gider. Ama onunla konuşmayı başaramaz. Orhan hiçbir şekilde Elif’in telefonlarına cevap vermemektedir. Ne olduğunu anlamaya çalışan Elif bir an önce Orhan’a kavuşma arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Orhan’ın evlenme teklifini kabul eden Rüya yeniden hayata dönmüştür. Düğün hazırlıkları başlamıştır. Orhan çok mutsuzdur.

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-26saat: 20:00
Leyla, Oğuz ve Nejla ile yüzleşiyor... Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; kardeşinin, kocasıyla birlikte kaçmasından sonra büyük bir travma yaşayan Leyla, sonunda Nejla ve Oğuz’la yüzleşiyor.

Elveda Derken dizisi yeni bölüm Elveda Derken dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-26saat: 22:15
Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Ege, Lale’nin kızlarıyla buluşmasına müsaade ediyor. Ve anne-kızların buluşmasında duygusal anlar yaşanıyor. Ege, Lale ile buluşur. Lale ona her şeyi açıklamak ister. Ancak Ege buna izin vermez. Lale de ona, çocukları almak için mahkemeye başvuracağını söyler. Zeynep, Ege’nin Lale ile buluştuğunu bildiği için huzursuzdur.

Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm Dudaktan Kalbe dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-26saat: 22:15
Kenan’ın dayısının merasim köşkündeki tatili çok olaylı geçmektedir.. Nimetlerin verdiği davet silah sesiyle kesilmiş, Saib Paşa’nın evinden gelen ses herkesi şoke etmiştir. Köşke geldiklerinde Leyla’nın elinde silah Cemil’i de yerde bulurlar.. Bu olayla aile içinde yeni bir dönem başlayacaktır. Kenan ölümü bile göze alacak kadar acılar içinde olan Leyla için gerçekten endişelenmektedir. Hayatının en büyük yarasını bu kadın sayesinde almış, hayatının yönü Leyla yüzünden değişmiştir.

Zeliha Zeliha'nın Gözleri dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-26saat: 22:40
Zeliha’nın rüyası ile cinayete kurban gitmiş ve gözlerden uzak bir yere gömülerek gizlenmiş gencecik masum bir kızın cesedi bulunur. Kimdir bu kız? .. Neden ve kimler tarafından öldürülmüştür? Bu korkunç cinayetin önündeki sır perdesi aralanabilecek mi? Rehan ve arkadaşları bu zorlu bilmeceyi çözmeye çalışırken onlara yine Rehan’ın müthiş zekası ve Zeliha’nın ilginç rüyaları yardım edebilecek mi?

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-26saat: 21:00
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi 5. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Amerika ve dünya televizyonlarının en popüler dizisi, ödül şampiyonu “The Sopranos” beşinci sezonuna girerken; Tony Soprano’nun başı yine dertte... Carmela ile gene ayrılar ve New Jersey ailesinde de işler pek yolunda sayılmaz. The Sopranos Ödüle Doymuyor Gelmiş geçmiş en başarılı dizilerden biri olan “The Sopranos”, bu yıl Emmy Ödül Töreni’nde ödülleri topladı

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-26saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-26saat: 20:00
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.

Yersiz Yurtsuz dizisi Final bölümü Yersiz Yurtsuz dizisi Final bölümü
Yerli DiziATV2007-09-25saat: 22:00
Final Bölüm Özeti:İshak, Hazal sayesinde konağa adım atmıştır artık… Suna, onu karşısında görünce şoke olur. Hazal kendisini kurtaran İshak’a aşık olur… Celal, bir an önce torun isteyen annesinin baskısı altındadır. Suna onun kendisine neden el sürmediğini anlar. Celal Suna’ya taktıkları altınların yokluğunu fark eder. Ona takıları yerine koyması için zaman verir. Suna çaresizlik içinde kıvranmaktadır.İshak sevdiği kızın zor durumda olduğunu anlar. Celal’in bir açığını yakalayan İshak, onu jandarmaya ihbar eder.

Binbir Gece Dizisi yeni bölüm / Yeni sezon Binbir Gece Dizisi yeni bölüm / Yeni sezon
Yerli DiziKANAL D2007-09-25saat: 20:00
Onur aklanma derdinde, Kerem Şehrazat’ın peşindeKanal D’nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin oynadıkları, Tomris İncer, Metin Çekmez, Yonca Cevher Yenel ve Ergün Demir’in de önemli rollerini üstlendikleri reyting rekortmeni dizisi “Binbir Gece” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor

Benden Baba Olmaz dizisi yeni bölüm Benden Baba Olmaz dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-25saat: 20:00
Efe'nin oyunları sonucu tekrar karı koca gibi aynı yatakta uyumaya başlayan Soner ve Sevil'in yakınlaşması devam ederken Soner'in sorumsuzlukları ilişkiyi yine tehdit etmektedir. Efe'nin okul kaydını unutması sonucu farklı formüller arayan Soner hiç birinde başarılı olamayınca okulun ilk günü işler yine karışır.Fakat asıl kriz Soner'in işyerinde yaşanmaktadır. Kocası aldattığı için şirkete el koyan Suzan gerilim iyice artınca şirketi satmaya karar verir.

Bıçak Sırtı dizisi yeni dizi tekrar bölümü Bıçak Sırtı dizisi yeni dizi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-25saat: 22:30
TEKRAR/Soyluluk, ihanet, aşk, cinayet… Başrollerinde Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Melisa Sözen, Vildan Atasever ve Erkan Can oynadıkları dizi, dev oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve rejisiyle, yıla damgasını vuracak muhteşem bir yapım.İşlemediği bir suç yüzünden müebbede mahkûm bir adam...Osmanlı hanedanından gelen kimliğine sıkı sıkıya bağlı bir asilzade...Kendisinden beklendiği gibi bir evlilik yapan, aşkı henüz tatmamış genç bir kadın...

Elveda Rumeli dizisi yeni dizi tekrar bölümü Elveda Rumeli dizisi yeni dizi tekrar bölümü
Yerli DiziATV2007-09-25saat: 20:00
TEKRAR / 1890’lı yıllar... Makedonya’nın Pürsıçan kasabasında bir baba, bir anne ve beş kızının hayat kadar gerçek; kimi zaman hüzünle, kimi zaman kahkahalarla izleyeceğiniz öyküsü...Topraklarını bırakıp gitmek zorunda kalan göçmenlerin hüzünlü öykülerine ışık tutan Elveda Rumeli yi kaçırmayın

Oğlum İçin dizisi yeni bölüm Oğlum İçin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-25saat: 22:00
Parayla olabiliyorsa sen de unut oğlunu!Kemal,oğlunu terk etmesi için 5 milyon dolar teklif eden Ümran Hanım’a aynı parayı geri uzatarak, “Para ile unutulabiliyorsa, bu parayı alın şimdi de siz oğlunuz Hüseyin’i unutun!” demişti. Ümran’ın Kemal’e karşı tutumu bundan sonra nasıl olacak?Eski kocasının para karşılığında oğlundan vazgeçmemesi Nihan’da ne gibi değişikliklere yol açacak?
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı