Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ezo Gelin dizisi yeni bölüm Ezo Gelin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-25saat: 20:00
Kadim ve Ezo, otelde Emre’nin düzenlediği Tıp Mezunları gecesinde bir araya gelmek zorunda kalırlar. Kadim, Emre’yi merak etmektedir. Gece, Ezo için hiç de keyifli geçmez. Birkaç gün sonra Kadim, Ezo’ya ilginç bir iş teklifinde bulunacaktır.

Two & A Half Man Two & A Half Man
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-25saat: 20:30
Gözde Bekar Aile Hayatına Alışmak ZorundaCNBC-e’nin gözde komedi dizilerinden “Two & A Half Men” 4. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de. Babası Martin Sheen ve kardeşi Emilio Estevez’in şöhretini gölgede bırakan, 59. Emmy Ödül Töreni’nde En İyi Erkek Oyuncu dalındaki adaylığı ile çok konuşulan Charlie Sheen, bu sonbaharda da yeni bölümleriyle CNBC-e izleyenleri çok eğlendirecek.

The Tudors dizisi yeni bölüm The Tudors dizisi yeni bölüm
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-25saat: 21:00
“The Tudors” bu gece (Salı) 2. bölümüyle CNBC-e ekranında... Dizi bir gün sonra ise e2’nin “Hava Kararınca” kuşağında kesintisiz olarak ekrana gelecek. Bir Kadın için Mezhep Yaratan Kral’ın Hikayesi1500’lü yılların büyülü atmosferinde İngiliz tarihinin en ünlü krallarından, 18 yaşında tahta geçen VIII. Henry’nin yaşamını izleyicilere her saniyesi dolu geçen bir dram ile sunacak “The Tudors” sırf metresiyle birlikte olabilmek için yeni bir mezhep yaratıp karısından boşanan VIII. Henry’nin çalkantılı yaşamını gözler önüne serecek.

The New Adventures Of Old Christines The New Adventures Of Old Christines
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-25saat: 23:55
Yıllardır bir “Seinfeld laneti”nden söz edilir. Gelmiş geçmiş en etkileyici dizilerden biri olan Seinfeld, yaratıcısı Jerry Seinfeld’in kararıyla sona erince, onun en yakın üç arkadaşını oynayan üç oyuncu: Jason Alexander (George Costanza), Michael Richards (Cosmo Kramer) ve Julia Louis-Dreyfus (Elaine Benes), kendi dizilerini yapma hevesine kapıldı ama üçü de yıllarca süren Seinfeld ile kazanılan başarıya erişemedi. Ancak Julia Louis-Dreyfus sonunda “The New Adventures of Old Christine” ile şeytanın bacağını kırdı.

Bez Bebek dizisi yeni bölüm Bez Bebek dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2007-09-25saat: 19:45
Oyuncaklar ülkesinde yaşayan dünyalar güzeli bez bebek NANA 100. yaş gününde baş peri Kulina ve bütün dostlarını şaşırtarak, gerçek bir insan olmayı diler. Nana’nın bu hiç duyulmamış dileğini öncelikle Periler Konseyi’nin onaylaması gerekmektedir. Nana, eski sahibi küçük Makbule’nin yanında güvende olacağını düşünür. O zamanlar küçük bir kız çocuğu olan Makbule şimdi 65 yaşındadır.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-25saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-24saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Hepsi Bir dizisi yeni bölümü Hepsi Bir dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-09-23saat: 20:00
"Olmaz Böyle Şey..." Alp'i karşısında gören Yasemin bayılınca, Korkut ve Alp, Yasemin'i acil olarak hastaneye kaldırır. Cemre, Murat'la başbaşa konuşurken, birden Emre'yi karşısında bulur. Gülçin ise, Mert'le duygusal bir konuşma yaparken, Yasemin'in bayıldığı haberini alır ve birlikte, hastanenin yolunu tutarlar. Eren ise her şeyden habersiz, Teoman'la resim çalışmalarına başlamıştır.

Oyun Bitti Oyun Bitti
Yerli DiziKANAL D2007-09-23saat: 21:45
TEKRAR/ Kim ne derse desin, bu kez aşkın dediği olacak. Azra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan ve Zeki Alaysa, ve Tarık Pabuçcuoğlu. Bu oyun "o" istemeden asla bitmeyecek...KanalD de Oyun Bitti adlı yepyeni bir dizi daha başlıyorOyun Bitti yi izleyenler hem çok gülecek, hem de heyecandan koltukları başından kalkamayacaklar

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-23saat: 17:00
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-23saat: 23:00
CNBC-e’nin yeni yayın döneminin en seçkin dizilerinden, genç kral VIII. Henry’nin çalkantılı yaşamı ve olaylı aşklarını konu alan destansı yapım “The Tudors” CNBC-e ekranında ...

Battlestar Galactica Battlestar Galactica
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-23saat: 22:00
Bilimkurgu tarihinin unutulmazları arasında yerini alan "Battlestar Galactica" CNBC-e yeni yayın döneminde bu akşam 3. Sezon bölümleri ile ekrana geri dönüyor. Bilimkurgu dünyasının soluk kesici dizisinde savaş daha yeni başlıyor... Bilim kurgu tarihinin unutulmaz yapımı "Battlestar Galactica" 3. Sezon bölümleri ile CNBC-e ekranına geri dönüyor.

The 4400 The 4400
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-23saat: 21:00
Hayranlarını Heyecanlı Geceler Bekliyor Bir ışık topu içinde yıllar sonra geri dönen 4400'lerin dördüncü sezon maceralarını yeniden izlemek isteyenler ekran başına. Benzersiz dizi "The 4400" 4. Sezon bölümleri ile her Pazar CNBC-e'de. Onlar gelecekte insanoğlunu bekleyen korkunç sonun önüne geçmek için görevlendirilmişlerdi. Ancak kimse bunun nasıl gerçekleşeceğini bilmiyordu

Zoraki Koca dizisi yeni bölüm Zoraki Koca dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-22saat: 20:00
Ömer, Ayşe’den boşanıyorKanal D’nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Zoraki Koca”nın bu bölümünde; Ömer, Begüm ile nişanlanırken, Ayşe’den boşanmak için de bir avukat tutup mahkemeye başvuruyor.Ayşe ve Ömer’in evlilik cüzdanını bulan Kemal hemen harekete geçer.

Yalan Dünya dizisi Yalan Dünya dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-09-22saat: 22:00
Ömer ve Azra’ nın oyunu yüzünden devam eden ayrılıkları Pınar hariç herkesi üzmektedir. Azra ile barışmak için her şeyi göze alan Ömer, Azra ile son kez buluşup konuşmak ister. Bu arada Avni’yle şirketin satış belgelerini imzalatmak için dışarı çıkan Nezih, alkolü fazla kaçırınca, Ömer’in buluşmaya geç kalması olayların tüm seyrini değiştirir. İpek’in babası Kemal’in iyileşip tekrar yürümesi için morale ihtiyacı vardır.

Genco Dizisi Yeni bölümü Genco Dizisi Yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-22saat: 22:00
Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Genco ile Pınar aşkının üzerinde kara bulutlar dolaşırken, Pınar’ın babasına güvenmeyen Genco, depremde yıkılan ve kendi ailesinin de ölümüne neden olan sitelerle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için harekete geçiyor.Özge yerine karşısında Pınar’ı bulan Genco şaşırır. Özge’nin gerçekleri hatırlayıp kaçtığını zanneder. Geçmişi, gerçekleri hatırlayıp kendisinin ağabeyi olduğunu kabul etmediğini zanneden Genco çok acı çeker.

Vazgeç Gönlüm Dizisi yeni bölüm Vazgeç Gönlüm Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-22saat: 20:00
Gözünden sakındığı kız kardeşini, ipte sallanırken bulan Salih dehşete düşer. Tüm aile şoktadır. Salih, hemen Goncagül’ü ipten kurtarır. Fakat beklenmeyen bir gelişme olur. Fikret’in sırlarla dolu geçmişi peşini bırakmamaktadır. Harputlu’nun hapishane’deki günleri dolmuştur. Hanoğlu ailesi için hiç bir şey artık eskisi gibi olmayacaktır. Belgin’in gizemli halleri Bahar’ın dikkatini çekmektedir.

Foyle Foyle'un Savaşı
Yabancı DiziTV82007-09-22saat: 20:50
tv8, yakın tarihimizde yaşanan olaylara ışık tutan, her bölümü ayrı bir drama sahne olan, izleyenlerin etkisinden kurtulamayacağı, hafızalardan silinmeyecek bir yabancı diziyi ekranlarına getiriyor: Foyle'un Savaşı… Foyle’un Savaşı’nda her bölümde, gerçek savaş öyküleriyle, gerilim ve ihanet yüklü olaylar birbirine karışıyor. Sabotajları, çalıntı yiyecek veya yakıt stoklarını, savaşa karşı çıkanlara kötü davranan polis olaylarını, ihanet ya da cinayetleri araştıran Foyle ve adamları, büyük savaşın gürültülü arka planı önünde kendi küçük savaşlarını sürdürürler.

Gençlik Başımda Duman Gençlik Başımda Duman
Yerli DiziTRT 12007-09-22saat: 20:15
TRT gençlerin sorunlarına el atıyor…Birleşmiş Milletler 1997 Uyuşturucu Raporu’na göre; dünyada 200 milyon insan uyuşturucu kullanıyor. L’express ve The Economist dergilerine göre; dünya uyuşturucu mafyasının kasasına her dakika 2 milyon dolardan fazla para giriyor. Yani günde 3 milyar, yılda 1 trilyon 95 milyar dolar... Sağlık Bakanlığı’nın 7 büyük ilimizdeki liselerde yaptığı araştırmalara göre; Öğrencilerin %43’ü esrarı denemiş, %18i ara-sıra, %4.5’i sürekli kullanıyor.

Tarık ve Diğerleri Tarık ve Diğerleri
Yerli DiziSTV2007-09-22saat: 10:15
Bir çocuk, etrafındakileri en fazla ne kadar çıldırtabilir? O’nun adı Tarık… Çok az çocuk onun kadar zeki; ama o her çocuk kadar çocuk... Zekiyim havalarına girmeyen; çocukla çocuk, büyükle yine çocuk olan bir çocuk… Masum olduğuna bakmayın! Şimdiye kadar neler yapmadı ki! Üstelik bundan sonra çok yakınımızda…

Selena dizisi yeni bölüm Selena dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-22saat: 20:00
Evdeki eziyetlere dayanamayan Selin, Kıvılcım’ın yerinde olmak isteyince, Selena bir süreliğine Selin ve Kıvılcım’ın yerlerini değiştirir. Selin ve Kıvılcım yer değiştirdikleri için aralarında bir sürü karışıklıklar olur. Selin Selena’dan sihri geri almasını, eski haline dönmek istediğini söyler.Selena sihri geri alamayınca Selin, Kıvılcım ve Ozan cephesinde durumlar iyice karışır.

Pusat Dizisi Yeni Bölüm Pusat Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-21saat: 20:00
Pusat, Selahaddin Hoca ve Hediye ile karşı karşıyadır. Kendisini Selahaddin Hoca'ya affettirmenin yollarını arar. Bu yeni süreçte hocasının ve Hediye'nin güvenini kazanmak zorundadır. Hediye, ölen boksörün haberini yapmaya çalışırken, çeşitli sürprizlerle karşılaşır. Yeni kuracağı düzen için Özkan'a dövüşmemesi gerektiğini söyleyen Kont ise, bulunduğu yeri korumak için sert tedbirlere başvurur.

Sıla dizisi yeni bölüm Sıla dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-21saat: 20:00
Töreyle filizlenen ve töreye meydan okuyan aşkın hikayesi kaldığı yerden devam ediyor! Gerilim dolu günlerin ardından, Genco aşiretinin veliahtı Bedirhan'ın doğumu, kutlamalara vesile olur. Bu durum aşirette bayram havası estirse de görünenin altındaki gerçek başkadır. Yürekler, yaşam savaşı veren Cihan'ın ve hapisteki Boran'ın acısını, öfkesini taşımaktadır.

Menekşe ile Halil dizisi yeni bölüm Menekşe ile Halil dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-21saat: 22:00
Halil, Menekşe'sine kavuşuyor Kanal D'nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı'nın oynadıkları sevilen dizisi "Menekşe ile Halil" bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Halil, Menekşe'sine kavuşuyor ama Kadir ve Mustafa, Menekşe'nin izini buluyor. Ve Menekşe ölümle burun buruna geliyor. Halil'i asla bulamayacağını düşünen Menekşe çaresizlik içinde İstanbul'un kalabalığına karışır.

Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm Hatırla Sevgili dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-21saat: 22:20
Yasemin ve Necdet ayrılıyor mu? Ahmet ve Yasemin'in birbirlerine karşı duyduğu büyük aşk nefrete mi dönüşüyor? Ayla'nın herkesi şaşırtacak açıklaması ne? Duygu yüklü yepyeni bölümüyle "Hatırla Sevgili" Cuma akşamı Atv'de!

Oyun Bitti Dizisi Yeni Dizi ilk bölüm Oyun Bitti Dizisi Yeni Dizi ilk bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-21saat: 20:00
Kim ne derse desin, bu kez aşkın dediği olacak. Azra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan ve Zeki Alasya, ve Tarık Pabuçcuoğlu. Kanal D'de bugün başrollerinde; Azra Akın, Mert Öcal, Baran Ayhan, Zeki Alasya, Tarık Pabuççuoğlu, Ayla Algan, Yeşim Akşar ve Mazlum Kiper'in oynadıkları, yapımını Erler Film, yapımcılığını Türker İnanoğlu'nun üstlendiği "Oyun Bitti" adlı yepyeni bir dizi daha başlıyor.

Fikrimin İnce Gülü Dizisi Yeni Bölüm Fikrimin İnce Gülü Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-21saat: 22:00
Memed Ali intikamını alıyor! Zehra'nın eşyalarını yakması ve Memed Ali'ye karşı savaş ilan etmesi herkesi şaşırtmıştır. Ama Zehra'nın ailesi buna şaşırmaktan çok telaşlanmıştır. Her geçen gün gerilim artmaktadır. Memed Ali, Zehra'nın bu hareketini karşılıksız bırakmayacaktır. Özgür, eczaneden çaldığı ilaçlarla geçici bir süre de olsa kendini rahatlatmayı başarmıştır. Özgür'ün gitmediğini gören Gülendam içten içe çok sevinir. Her geçen gün Özgür'e olan hisleri kabarmaktadır

Köprü dizisi tekrar bölümü Köprü dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-09-21saat: 22:00
Vali Faruk Yazıcı, Saldırıdan Ağır Yaralı Olarak Kurtuluyor... Kurtboğazı Karakolu'na Kanlı Baskın! Uğradığı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtulan Vali Faruk Yazıcı, Orman Bölge Müdürlüğü'nün tesislerinde dinlenmektedir. Bu arada Aslı Yazıcı da mühendis olduktan sonra Köprü şantiyesinde çalışmaya başlamıştır. Öte yandan Şahnaz'ın şehirden tamamen göç etmesiyle sıkıntılı günler geçiren Erdal, teselliyi kız kardeşi Elmas'ın sınavları kazanarak üniversiteye girmesinde bulur.

Acemi Cadı Dizisi Final Bölümü Acemi Cadı Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-09-21saat: 20:00
Ayşekıl sonunda Ayşegül ile yer değiştirmeyi başarır. Düştüğü tuzak karşısında Ayşegül şoktadır.Eğer Ayşekıl öbür tarafta yaşamaktan kendi rızası ile vazgeçmezse Ayşegül ömür boyu Sihirli dünyada yaşayacaktır.Ayşekıl kıllıklarını önce Selda ve Melda üzerine dener.Amacı hayatı onlara zehir etmektir.

Evimin Erkeği dizisi yeni bölüm Evimin Erkeği dizisi yeni bölüm
Yerli DiziTRT 12007-09-21saat: 22:45
Evimin Erkeği" yeni alışkanlığınız olacak... Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu... Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu... TRT'nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi "Evimin Erkeği" Janset ve Mustafa Uğurlu ile birlikte sizlerle."Evimin Erkeği" evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi. Kahramanlarımız Emre ve Jale, 8 yaşındaki kızlarıyla sakin, düzenli bir hayat yaşarken bir gün hayatları birden bire altüst olur.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı