Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-21saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon yeni bölüm Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-20saat: 20:00
Kurtlar Vadisi Pusu 20 Eylül Perşembe akşamı nefes kesecek bir bölümle sezonu açıyor. Polat ve adamlarının ofislerinde patlayan bombanın ardından hayatta kalmak için verdikleri mücadele, izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Polat Alemdar, ofisine bomba koyanların kimler olduğunu, hangi kirli ittifakın parçası olduklarını çözmeye çalışacak. Polat’ın bombaya verdiği cevap ise sadece istihbaratlar savaşını tetiklemekle kalmayacak, aynı zamanda en yakın adamlarından biriyle de çatışmasına neden olacak

 Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm Kavak Yelleri dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-20saat: 20:00
Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. İlk dakikasından son anına kadar sürprizlerle dolu İstanbul maceralarıyla Kavak Yelleri’nin yepyeni ve muhteşem bölümünde yine zaman zaman kahkahalarınıza zaman zaman da göz yaşlarınıza engel olamayacaksınız…

Annem dizisi yeni bölümü Annem dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-20saat: 22:00
Musa, Gonca’nın üzerine titriyor Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut, Vahide Gördüm, İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları yeni dizisi “Annem” bu akşam da duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; Musa, kızı Gonca’yı hemen benimsiyor ve yıllar sonra kavuştuğu kızının üzerine tiriyor.Gonca, Zeynep ile Musa’nın konuşmalarını duyduğunda tam anlamıyla bir şok yaşar.

Leylan dizisi yeni bölüm Leylan dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-20saat: 20:00
İstanbul en büyük sürprizini Leylan’a hazırlıyor!Ayhan Bey’in evine yerleşen Leylan ve Yonca, bambaşka bir dünyaya adım atar. Leylan, yıllar önce köylerine okul yaptıran Ayhan Bey’i tekrar görmenin heyecanını yaşarken Yonca da Ayhan Bey’in kızı Sedef eşliğinde İstanbul’u keşfeder. İstanbul’da kapkaçla başlayan olumsuz izlenimler, yerini yavaş yavaş mutlu bir hayata bırakır.

Bez Bebek dizisi yeni bölüm Bez Bebek dizisi yeni bölüm
Yerli DiziFOX TV2007-09-20saat: 19:45
Oyuncaklar ülkesinde yaşayan dünyalar güzeli bez bebek NANA 100. yaş gününde baş peri Kulina ve bütün dostlarını şaşırtarak, gerçek bir insan olmayı diler. Nana’nın bu hiç duyulmamış dileğini öncelikle Periler Konseyi’nin onaylaması gerekmektedir. Nana, eski sahibi küçük Makbule’nin yanında güvende olacağını düşünür.

Elveda Rumeli dizisi yeni dizi ilk bölüm Elveda Rumeli dizisi yeni dizi ilk bölüm
Yerli DiziATV2007-09-20saat: 19:30
1890’lı yıllar... Makedonya’nın Pürsıçan kasabasında bir baba, bir anne ve beş kızının hayat kadar gerçek; kimi zaman hüzünle, kimi zaman kahkahalarla izleyeceğiniz öyküsü...Topraklarını bırakıp gitmek zorunda kalan göçmenlerin hüzünlü öykülerine ışık tutan Elveda Rumeli'yi kaçırmayın..,

Evimin Erkeği dizisi Evimin Erkeği dizisi
Yerli DiziTRT 12007-09-20saat: 20:30
Evimin Erkeği” yeni alışkanlığınız olacak…Biri ev erkeği, diğeri iş kadını oldu… Ekranların yeni ikilisi bu dizide buluştu…TRT’nin yeni yayın döneminde ilgiyle izlenecek dizisi “Evimin Erkeği” muhteşem kadrosuyla ekranların en sevilen dizilerinden biri olmaya aday. “Evimin Erkeği” evli bir çiftin hayatını anlatan sevimli, sıcacık bir aile dizisi.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-20saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Avrupa Yakası Yeni Sezon ilk bölüm Avrupa Yakası Yeni Sezon ilk bölüm
Yerli DiziATV2007-09-19saat: 20:00
Beklenen An Geldi! Özlem Sona Erdi! “Avrupa Yakası” Gümbür Gümbür Geliyor! “Avrupa Yakası” Binnur Kaya ve Gürgen Öz'ün de katılımıyla 19 Eylül Çarşamba günü gümbür gümbür geliyor! Yepyeni tipler, maceralar, aşklar Nişantaşı'nı sarsmaya devam ederken, Sütçüoğlu rezidansı her zamankinden hareketli günlere gebe! 131. Bölüm ÖzetiSütçüoğlu ailesi yazlıktan dönmüştür. Ancak evde yaşanan garip olaylar ve ipuçları onları tedirgin eder: Acaba evde gizli gizli bir yabancı mı yaşamaktadır? T

Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm Yaprak Dökümü dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-19saat: 20:00
Ali Rıza Bey, Fikret’in yanına gidiyor Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Ali Rıza Bey, Adapazarı’na Fikret’in yanına gidiyor. Dökülen yaprakların en masumu Fikret, ait olmadığı yerde, hak etmediği bir hayatı yaşarken, bu iğreti hayatına babasının şahit olmasını hiç istemez.

Elveda Derken dizisi yeni bölüm Elveda Derken dizisi yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-19saat: 22:15
Ege, Lale’yi kovuyorKanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Ege, Lale’yi karşısında görünce öfkeleniyor ve onu kovuyor.Ege, Lale’yi karşısında görünce öfkelenir. Lale ona Ebru’nun yolladığı mektubu sorar.

Tatlı İntikam dizisi yeni bölüm Tatlı İntikam dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-19saat: 20:00
Artık köyde olan Tuğçeşah’ın hayatı da ismi de değişmiştir. Bu yeni hayatında onu bir çok sorumluluk beklemektedir. Evdeki bütün işler artık adı Meymenet olan Tuğçeşah’ı bekler, daha önce hiçbir şekilde fikri olmadığı köy hayatında gündelik yapılması gereken işler vardır ve Meymenet bu konuda çocuklarından yardım almak ister.

Doktorlar dizisi yeni bölüm Doktorlar dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-19saat: 22:00
Doktorların aşk hayatı, meslekleri kadar başarılı değildir. Ne Suat ve Zenan ne de Ela ve Levent ilişkilerini istedikleri gibi yürütememekte, sorunlar yaşamaktadırlar. Asistanlar ve cerrahlar da kendi aralarında kafa patlatarak karşı cinsi anlamaya çalışır. Ancak iki taraf da bu konuda pek başarılı değildir. İki çift de sonunda hastalarının yanında tartışacak noktaya gelirler.

Pusat dizisi tekrar bölümü Pusat dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-09-19saat: 20:00
tekrar/Zafere giden yolda, çekilen çile kutsaldır”Genç boksör Ali Pusat(Haluk Piyes), şampiyonluk maçı öncesinde yaşadığı talihsiz olaylar nedeniyle hapse girer. Şampiyonluk kürsüsüne çıkacakken altı yılını hapiste geçirmeye mahkum olur. Yanlış bir anlaşılma yüzünden boks hocasıyla arası açılan ve sevdiği kız Hediye’yi (Yasemin Balık) de kaybeden Ali, hapisten çıktığı gün yaptığı hataları düzeltmek ve şampiyonluk yolunda mücadelesini sürdürebilmek için yepyeni bir hayata başlar.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-19saat: 21:00
Carmela ile gene ayrılar ve New Jersey ailesinde de işler pek yolunda sayılmaz.The Sopranos Ödüle Doymuyor Gelmiş geçmiş en başarılı dizilerden biri olan “The Sopranos”, bu yıl Emmy Ödül Töreni’nde drama dalında en iyi dizi, en iyi yönetmen ve en iyi senaryo ödülüne layık görüldü.

Sardunya Sokak dizisi yeni dizi ilk bölüm Sardunya Sokak dizisi yeni dizi ilk bölüm
Yerli DiziTRT 12007-09-19saat: 20:40
TRT’nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği “Sardunya Sokak” ilgiyle izleyeceğiniz sıcacık bir aile dizisi. Küçük bir mahallede sıradan insanların, hayatlarını, kavgalarını, hayallerini, aşklarını ve özlemlerini anlatan dizi hepimizin kendinden bir şeyler bulacağı bir hikaye.

Senden Başka dizisi yeni bölüm Senden Başka dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-19saat: 22:20
Rüya’nın intihar ettiğini öğrenen Orhan, çaresiz Elif’i bırakıp yardıma koşar. Elif herşeyden habersiz, Orhan’ın gelip ona açıklama yapmasını beklemektedir. Nikah salonunda ise Salim olay çıkarmıştır. Herşey birbirine girmiştir. Sürekli Orhan’ı soran Elif, Orhan’ın gerçekleri itiraf edecek yüzü olmadığı için kaçtığından emindir.

Las Vegas Las Vegas
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-19saat: 20:00
Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine yeniden girmeye hazır mısınız? Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... “Las Vegas” 3. sezon bölümleri ile yeniden CNBC-e’de.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-19saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Binbir Gece dizisi yeni sezon yeni bölüm Binbir Gece dizisi yeni sezon yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-09-18saat: 20:00
Onur ve Şehrazat karşı karşıya Kanal D'nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci'nin oynadıkları, Tomris İncer, Metin Çekmez, Yonca Cevher Yenel ve Ergün Demir'in de önemli rollerini üstlendikleri yeni dizisi "Binbir Gece" bu gece de Türkiye'yi ekran başına kilitleyecek heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

The Tudors dizisi The Tudors dizisi
Yabancı DiziCNBC-E2007-09-18saat: 21:00
CNBC-e'nin yeni yayın döneminin en seçkin dizilerinden, genç kral VIII. Henry'nin çalkantılı yaşamı ve olaylı aşklarını konu alan destansı yapım "The Tudors" Salı gecesi CNBC-e ekranında başlıyor... Dizi bir gün sonra ise e2'nin "Hava Kararınca" kuşağında kesintisiz olarak ekrana gelecek.

Oğlum İçin dizisi yeni bölüm Oğlum İçin dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-09-18saat: 20:00
Kemal, sekiz yılın özlemine dayanamamış ve gecenin bir vakti onca güvenlik önlemini atlatarak villaya girmiştir. Artık oğlunun başucundadır ve kokusunu doya doya içine çekmektedir. Aynı anda Serdar'ın eve gelmemesi ve telefonunun kapalı olması Ümran'ı tedirgin etmektedir. Ümran'ı uyku tutmayınca torunlarının üzerini örtmek için oda oda dolaşmaya başlar. Bu arada Efe'nin de odasına girer

Ezo Gelin dizisi Ezo Gelin dizisi
Yerli DiziSHOW TV2007-09-18saat: 22:00
Ezo, oteldeki yolsuzluğun ortaya çıkmasına yardımcı olunca Kadim onu parayla ödüllendirmek ister. Ezo kabul etmez. Bunun üzerine Elçin, para yerine bir hediye almasını önerir Kadim'e. Bu arada Ballı, Nur'u alıkoyarak karşılığında Meryem'i ister Seyyit'ten.

Benden Baba Olmaz dizisi yeni bölüm Benden Baba Olmaz dizisi yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-09-18saat: 20:00
Sevil Soner'den gelen sürprizlerin aslında Efe'den geldiğini farkettiği anda yıkılır. Ona son sürprizi hazırlayarak evlenme teklif eden Soner'in girişimi ise başarısız olur. Soner Sevil aşkı büyük bir yara almış gibi gözükse de Efe bu kez farkında olmadan bu aşkı canlandıracaktır.

Bıçak Sırtı dizisi tekrar bölümü Bıçak Sırtı dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-09-18saat: 22:15
Tekrar/Soyluluk, ihanet, aşk, cinayet... Başrollerinde Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsür, Melisa Sözen, Vildan Atasever ve Erkan Can oynadıkları dizi, dev oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu ve rejisiyle, yıla damgasını vuracak muhteşem bir yapım. İşlemediği bir suç yüzünden müebbede mahkûm bir adam...

Yersiz Yurtsuz dizisi yeni bölüm Yersiz Yurtsuz dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-09-18saat: 23:55
Celal'in, Suna'ya karşı bu kadar öfke ve nefret duymasına neden olan bir sırrı vardır. Celal'in komplosu ile cezaevine giren İshak, içerde ona karşı iyice bilenir. Emrullah, İshak'ı hapisten kurtarmak için uğraşmaktadır. İshak'a vefa borcu olan Suna, onu hapisten kurtarmak için kendi hayatını tehlikeye atmayı göze alır

Suçsuz / Innocent Suçsuz / Innocent
Yabancı DiziTRT 12007-09-18saat: 22:40
TRT, tüm dünyada ilgiyle izlenen kaliteli dizileri ekrana getirmeye devam ediyor. BBC yapımı "Suçsuz-İnnocent" adalet adına savaş veren bir grup hukuk öğrencisinin soluk kesen maceralarını anlatıyor. İdealist bir grup hukuk öğrencisi, Profesör Jon Ford liderliğinde bir takım oluşturarak, suçsuz yere mahkum olmuş kişileri kurtarmaya çalışırlar.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-18saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-09-17saat: 18:50
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupada bir çok ülkede bağımlılık yapan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5te.Yayınlandığı her ülkede prime-time da reyting şampiyonu olan dizide, Meksika nın güneşli plajları enerji, gençlik ve güzellikle taşıyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı