Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Fırtına /tekrar Fırtına /tekrar
Yerli DiziKANAL D2007-07-28saat: 12:30
Ali ve Zeynep'in oynadıkları oyun sonunda ortaya çıkar. İkili didişerek, İstanbul'a dönmek üzere yola çıkarlar. Bu sırada Zeynep'in gözünü korkutmak isteyen Ali, ürkütücü bir hikaye anlatır. Ancak durumu ciddiye alan Zeynep için her şey bir anda gerçek olacaktır. Bu durum iki aşığın ilişkisine bambaşka bir boyut kazandırır.Hoca, bütün aileyi yanına alarak Sevda'yı istemeye gider. Her şeyi usulüne uygun yapmak niyetindedir. Ancak Erhan; ev, araba,

Aşk Kapıyı Çalınca / yeni bölüm Aşk Kapıyı Çalınca / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-07-27saat: 22:10
Emre'den Ela'ya Romantik Evlenme Teklifi... Ela, Emre ile Ailesi Arasında Bir Seçim Yapmak Zorundadır...

Yalan Dünya / yeni bölüm Yalan Dünya / yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-07-27saat: 20:10
Saner'i ziyarete hastaneye giden Ömer gerçeklerin açığa çıkması gerektiğini düşündüyse de Saner'in durumu, gerçeklerin bir süre daha gizli kalacağını göstermektedir. Ömer'in annesi ve Erdinç, hala Ömer zannettikleri Saner'in başından ayrılmazlar. Saner'in hastanedeki süresi uzadıkça masrafları da artmış, Vuslat hastane masraflarını ödemek için yıllarca kazandığı her şeyi feda etmiştir.

Sinema 7 Sinema 7
Yabancı DiziTRT22007-07-27saat: 20:30
Sinema dünyasından en taze haberler, vizyona yeni girenler, filmlerin kamera arkalarını, kült filmler ve 7. sanatın tüm renkleri "Sinema 7" programında.

Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-27saat: 20:00
Ölülerden mesaj var! Ruhların habercisi "GHOST WHISPERER" kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için her Cuma yeniden CNBC-e'de... Ruhların habercisi "GHOST WHISPERER" bu akşam ikinci bölümü ile yeniden ekranda. Ruhlar Melinda'dan tamamlanmamış işleri için yardım almaya geliyor...

Derin Devlet Derin Devlet
Yabancı DiziTRT 12007-07-26saat: 23:5
Beyaz ve siyah... Yaşam ve ölüm... TRT'den politik oyunların kıyısında nefes kesen bir serüven. İzleyicilerini sırlarla dolu bir yolculuğa çıkaran dizi "Derin Devlet" hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı gerçeğinden yola çıkıyor.

Hayat Apartmanı / yeni bölüm Hayat Apartmanı / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-07-26saat: 20:30
Bir yandan karısını arayan Sadık,Hayat Apartmanı'ın işlerini tek başına yapmak zorunda kalır.

Ayda - Bölüm 2 / Yeni Bölüm Ayda - Bölüm 2 / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-07-26saat: 20:30
Naciye'nin Macit'le ortak olarak aldığı bilete büyük ikramiye vurmuştur. Bilete ortak olan Macit bunu duyar. Ayda ve Nuri de annelerinin ikramiyeyi kazandığını öğrenince kendince planlar yapmaya başlarlar.

Kurtlar Vadisi Pusu / tekrar Kurtlar Vadisi Pusu / tekrar
Yerli DiziSHOW TV2007-07-26saat: 20:30
Kurtlar Vadisi Pusu, nefesleri kesecek bir final bölümü ile sezonu kapatıyor.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-26saat: 18:55
Yayınlandığı tüm ülkelerde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran, ABD'de medyanın "sezonun hit dizisi" olarak nitelendirdiği "Heroes" yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ilgi topladı. İzleyenleri farklı farklı özel güçlere sahip olan karakterlerle tanıştıran dizide tempo asla düşmeyecek... Heroes bu akşam onbirinci bölümü ile yeniden CNBC-e'de...

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-07-26saat: 18:50
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can'ın maceralarını anlatıyor "Yeni Evli"... Çiftin günlük hayatı etrafında, kadın- erkek, aile ilişkileri ve evlilik temalarını işleyen dizi, boşanmaların giderek arttığı günümüzde gençleri ..

Çok Özel Tim Çok Özel Tim
Yerli DiziSTAR TV2007-07-25saat: 20:15
Türkiye'de aksiyon dizisi yok diyenlere komedinin tadını unutturmadan, gerçekliğin dozunu kaçırmadan aksiyon ekibi ve showlarıyla birlikte görsel bir şölen hazırlayan "ÇOK ÖZEL TİM" bu akşam Star'da başlıyor.Proje : İstanbul MassMedia Senaryo : Hakan Haksun

Son Tercih Son Tercih
Yerli DiziSHOW TV2007-07-25saat: 20:30
Melis, Nil'le yakınlaşan eski sevgilisi Can'ı tekrar elde etmek için elinden gelen ne varsa yapar. Yalanlar söyleyerek Nil'in moralini bozan Melis, Can'ı tekrar kazandığını zannetmektedir. Melis tam anlamıyla amacına ulaşamasa da kısa bir süreliğine Nil ve Can'ın arasını bozmayı başarır.

Sana Mecburum Sana Mecburum
Yerli DiziKANAL D2007-07-25saat: 20.30
Sertan'ın sahte anne ve babayla kız istemeye geldiğinin ortaya çıkmasına rağmen, Leyla yine de Sertan'dan vazgeçmiyor.

Senden Başka - Bölüm 2 / Yeni Bölüm Senden Başka - Bölüm 2 / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-07-25saat: 20:30
Rüya'dan duyduklarına inamayan Elif düştüğü duruma çok kızgındır. Artık tek hedefi bir an önce Amerika'ya gitmek için işlemlerini tamamlamaktır. Elif hiçbir şekilde Orhan'ın ona ulaşmasına izin vermeyecektir. Böylece bu yalan ilişki başlamadan bitecektir. Orhan ise neler olduğundan habersiz Elif'in onunla neden görüşmek

Ayda - Bölüm 1 / Tekrar Ayda - Bölüm 1 / Tekrar
Yerli DiziATV2007-07-24saat: 22:15
Ayda(Asuman Dabak)'nın babası ölmüştür ve babası vasiyetinde, yaşadığı evi Ayda'ya bırakmıştır. Temizlikçilik yaparak geçimini sağlayan ve yıllar önce kocası tarafından iki çocuğuyla birlikte terk edilen Ayda için bu inanılmaz bir fırsat olmuş ve hemen çocukluğunun geçtiği eve yerleşmiştir. Ancak evde bir sorun vardır! Ayda'nın annesi!!!

Torchwood - Özel Birim Torchwood - Özel Birim
Yabancı DiziTRT 12007-07-24saat: 22:10
TRT'den yine ilgiyle izleyeceğiniz heyecanın sınırlarını zorlayan, gerilim dozu yüksek bir dizi. 13 bölümlük BBC yapımı "Torcwood- Özel Birim", doğaüstü güçlerle mücadele eden özel bir ekibin maceralarını anlatıyor.

The Sopranos The Sopranos
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-24saat: 23:55
The Sopranos'da bu akşam, Tony şokta ancak bu kez düşman farklı! FBI hala iz peşinde, bu kez deliller yeterli olabilecek mi? Tony ve Carmela okuldan uzaklaştırılan

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-07-24saat: 18:50
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can'ın maceralarını anlatıyor...

Baba Oluyorum Baba Oluyorum
Yerli DiziTRT 12007-07-23saat: 20:30
Yapımcılığını Mahmut Özden, proje tasarımını ve yönetmenliğini Ertaş Uygun'un üstlendiği, senaryosu Yaşar Arak'a ait olan "Baba Oluyorum"da televizyon dünyasının usta isimleri başrolleri paylaşıyor. Deniz Uğur, Hakan Yılmaz, Ferdi Akarnur, Evin Esen, Yıldırım Öcek, Kemal Kuruçay, Türkan Eryavuz, Hilmi Erdem, Nilgün Karababa, Levent Ünsal, Selma Özkanlı, Didem Gürüzümcü ve Özhan Sargın'ın rol aldığı dizide ayrıca, minik yıldızlar Emel Gözübüyük ve İrem Gökhan de oynuyor...

Zoraki Koca / yeni bölüm Zoraki Koca / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-07-23saat: 20:30
Kanal D'nin başrollerinde; Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Cihat Tamer, Seray Gözler ve Zerrin Sümer'in oynakları, yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı sevilen dizisi "Zoraki Koca" bu akşam da keyifle izleyeceğiniz, sürprizlerle dolu bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizinin bu bölümünde; kendi yarattığı yalanların ortasında boğulan Ömer, yakın arkadaşları Yaşar ve Taner'den de yardım alarak Ayşe'den kurtulabilmenin yollarını arıyor.

Senden Başka - Bölüm 1 / Tekrar Senden Başka - Bölüm 1 / Tekrar
Yerli DiziATV2007-07-23saat: 22:50
İkisi de İstanbul'un varoş semtlerinde yaşayan gençler.. İşsiz, aç, çaresiz ve umutsuz ailelerinin, komşularının içinde, onlar umutlarını kaybetmemişler henüz.. Çünkü yolun çok başındalar ikisi de.. Ve en büyük arzuları kendilerini ve ailelerini bu yoksulluktan kurtarmak..

Kaptan-Tekrar Kaptan-Tekrar
Yerli DiziSHOW TV2007-07-23saat: 22:00
Yavuz Gökçe'nin ailesinin teknesinde kaptanlık yaparak Gökçe'nin hayatına sızmayı başarmıştır. Gökçe bu duruma sinir olup bir şekilde Yavuz'un gitmesini sağlamaya çalışır. Ama Yavuz her zamanki gibi insanlara kendini sevdirmeyi başarmıştır. Özellikle de Cem'in kız kardeşi Berna Yavuz'a bayılmıştır.

Korkusuzlar Dizisi - Bölüm 3 / Yeni Bölüm Korkusuzlar Dizisi - Bölüm 3 / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-07-23saat: 20:30
Birimin yöneticisi İskender çok heyecanlı ve ekibinin ilk görevi başarıyla tamamlaması için dua ediyor. İlk işlerinde dünyanın önemli uyuşturucu kaçakçısı ve silah tüccarlarından biri olan Rıza'yı ele geçirmeye çalışıyorlar. İsmail, Arda ve Derya işin görünen kısmındayken 10 kişilik ekipten geri kalanlar onlara lojistik destek sağlıyor.

Dr. Who Dr. Who
Yabancı DiziCINE52007-07-22saat:
Zaman içinde yolculuklar yapan ve her koşulda kötülüklerle mücadele eden doğaüstü kahraman ‘Doktor', hayatını kurtardığı Rose' la birlikte çılgın maceralara sürüklenir. Beş bilyon yıl sonra sıcak savaşa şahit olacaklar, geçmişte Charles Dickens'la tanışacaklar ve dünyayı yabancı güçlere karşı koruyacaklardır.

The X Fıles The X Fıles
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-22saat: 19:00
ABD'de ilk kez 1993 yılında ekranlarda görülen "The X-Files" ülkemizde de dokuz sezon boyunca en çok izlenen ve sevilen diziler arasında yer aldı. Chris Carter'ın yarattığı konsept üzerine inşa edilen dizi gerçek bir efsane haline geldi ve dünyanın dört bir yanında hayranları tarafından The X-Files kulüpleri kuruldu.

En İyi Arkadaşım / yeni bölüm En İyi Arkadaşım / yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-07-22saat: 17:00
Konağı ele geçirip yerine "residence" dikmekte kararlı olan İrfan, yine haince bir plan hazırlayarak ev halkını zor durumda bırakır. İçinde 50 bin YTL olan bir çantayı, Nermin'e, onun saflığından ve bunaklığından yararlanarak imzalı bir makbuz karşılığında bırakırlar. "Bu para karar vermenizi kolaylaştırır. Eğer hala konağı satmak

Sıx Feet Under Sıx Feet Under
Yabancı DiziCNBC-E2007-07-21saat: 23:00
Televizyonun en iyi dramalarından

Primeval Primeval
Yabancı DiziCINE52007-07-21saat: 19:00
İngiltere, Çin, İspanya, Avustralya, İtalya ve Yeni Zelanda'dan sonra şimdi de CINE5 ekranlarına gelecek olan fantastik bilimkurgu dizisi |Primeval' ürkütücü konusuyla izleyiciyi heyecana sürüklüyor. Tarih öncesinden gelen, korkunç yaratıklar İngiltere'yi yerle bir ediyor, Profesör Cutter ve takımı iz sürüyor.

Aynalar Aynalar
Yerli DiziTRT 12007-07-21saat: 20:30
Anadolu'da küçük bir kasabaya atanan genç ve güzel kaymakamın, kasaba halkıyla olan ilişkilerinin ve kasabaya gelişinden itibaren yaşananların farklı insan portreleri üzerinden anlatıldığı dizi.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı