Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ghost Whisperer Ghost Whisperer
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-29saat: 20:00
Ölülerden mesaj var! Ruhların habercisi "GHOST WHISPERER" kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için her Cuma yeniden CNBC-e'de... Dizinin kahramanı Melinda Gordon'ın çocukluğundan beri sahip olduğu bir yetisi var. O, bu dünyayı terk etmiş ruhlardan mesaj alabiliyor. Onun bu yeteneğini kullanan ölüler, yaşayanlarla bitmemiş işleri için sık sık Melinda'yı ziyaret edip yardım istiyor...

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-06-29saat: 23:15
tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X...Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen... Ya da en derin sırlarınızı tek bir kelime etmeden ...

Acemi Cadı Acemi Cadı
Yerli DiziSTAR TV2007-06-29saat: 20:00
Yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği yönetmenliğini Feride Kaytan'ın yaptığı Merve Boluğur,Şenay Gürler,Nergis Kumbasar ve Celal Kadri Kınoğlu başrollerini paylaştığı Acemi Cadı bu akşam yeni bölümü ile bu akşam Star TV'de.AYŞEGÜL, SELİM İLE İLİŞKİSİNE ARTIK SİHİRLE MÜDAHELE ETMEKTEN VAZGEÇİYOR...BEKLEDİÐİ ESAS MUCİZE O ZAMAN GERÇEKLEŞİYOR...SELDA VE MELDA

Final-Ihlamurlar Altında Final-Ihlamurlar Altında
Yerli DiziKANAL D2007-06-29saat: 22:00
"Ihlamurlar Altında" muhteşem bir finalle ekrana veda ediyor Kanal D'nin başrollerinde Bülent İnal, Tuba Büyüküstün, Sinan Tuzcu, Nur Sürer ve Binnur Kalkavan'ın oynadıkları sevilen dizisi "Ihlamurlar Altında" bu akşam sürprizlerle dolu muhteşem bir finalle ekrana veda ediyor. Bebekten bir türlü vazgeçmeyen Cem, Yılmaz ve Filiz'e doğrulttuğu silahın tetiğini çeker. Patlayan silahtan çıkan ölümcül kurşunun hedefi kim olacak?Ömer'den...

Derin Devlet Derin Devlet
Yabancı DiziTRT 12007-06-28saat: 22:00
Beyaz ve siyah... Yaşam ve ölüm... TRT'den politik oyunların kıyısında nefes kesen bir serüven. İzleyicilerini sırlarla dolu bir yolculuğa çıkaran dizi "Derin Devlet" hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı gerçeğinden yola çıkıyor. BBC Amerika ortak yapımı olan dizi Lizzie Mickery ve Daniel Percival tarafından yazıldı. Michael Offer ve Daniel Percival'in birlikte yönettiği dizide Jason Isaacs, Sharon Gless, Ben Daniels, Neil Pearson, Lenni James, Eva Birthistle ve Genevieve O'Reilly rol alıyor.

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-28saat: 21:00
CNBC-e'nin aksiyonu hiç eksilmeyen, bir kaçış macerası "Prison Break", 2. sezon bölümleri ile CNBC-e'de devam ediyor...Özgürlüğün KanıtıMichael, Sara ve Lincoln ellerine geçen kaydı dinlemeyi bitirir. Bu ses kaydı nihayet Lincoln'ın suçsuzluğunu kanıtlayacak kanıttır ancak gerçeğin ispatı için ...

Doktorlar    -  sezon finali Doktorlar - sezon finali
Yerli DiziSHOW TV2007-06-28saat: 20:30
Suat Zenan ayrılığında sürpriz gelişme. Suat ve Zenan aşklarına bir şans daha verebilecekler mi? Ölüme yaklaşan bir hasta geride bıraktıklarına nasıl veda...

Yeni Evli Yeni Evli
Yerli DiziTRT 12007-06-28saat: 18:45
TRT yaz sezonunda kısa sürede bağımlısı olacağınız günlük bir dizinin yayınına başlıyor. Evlilik bilmecesini gençliğin tüm tecrübesizliğiyle çözmeye çalışan, hemen her konuda tartışsalar da sevgiyle tüm sorunların üstesinden gelmeyi başaran Pelin ve Can'ın maceralarını anlatıyor "Yeni Evli"... Çiftin günlük hayatı etrafında, kadın- erkek, aile ilişkileri ve evlilik temalarını işleyen dizi,

Avrupa Yakası / Yeni Bölüm Avrupa Yakası / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-27saat: 20:30
Bölüm 130 / Yeni Bölüm - Burhan, Tahsin Bey'in apartman yöneticiliğini beğenmez ve kendisi bu işe aday olur. Ancak pek de demokratik olmayan bir seçimle alelacele iktidara gelen Burhan, apartmanı birbirine katar. Bütçeyi düzeltmek için apartmanın ön cephesini bir siyasi partiye kiralamaya karar verir. Ancak bütün siyasi partilerle anlaşınca, dolandırılan partililerle arasında kavga çıkar. Bu arada Yaprak ve Kubilay'ın düğünleri için geri sayım başlamıştır.

Yaprak Dökümü - Sezon finali tekrar Yaprak Dökümü - Sezon finali tekrar
Yerli DiziKANAL D2007-06-27saat: 20:00
Ekrana geldiği ilk günden itibaren, büyük küçük, yaşlı genç, kadın erkek tüm Türkiye'yi her hafta ekran başına kilitleyerek, geçtiğimiz yayın dönemine damgasını vuran ve sezonun en başarılı yapımları arasında yerini alan "Yaprak Dökümü"nün sezon finali bölümü tam bir duygu fırtınası şeklinde geçiyor.

Elveda Derken Elveda Derken
Yerli DiziKANAL D2007-06-27saat: 22:00
Naz ve Ece'yi evin yakınlarında bulan bir kamyoncu, onları, verdikleri bilgiler doğrultusunda Lale'nin çalıştığı hastaneye bırakır.Şeyda, Cevahir'in verdiği adrese fotoğraf çekimi için gider. Ancak Kerim'in onu takip ettiğinden haberi yoktur.Ayşe hemşireden çocukların hastanede olduğunu öğrenen Ege ve Zeynep hastaneye giderler. Ancak Ege yukarı çıkmaz.

Melekler Adası Melekler Adası
Yerli DiziBLOOMBERG HT2007-06-27saat: 21:00
İki güzel kadın... Gizemli bir erkek... Entrikalarla dolu bir aşk üçgeni! Osman Yağmurdereli imzalı MELEKLER ADASI özleyenleriyle buluşuyor. Birbirinden çok farklı iki genç kız rastlantıların yarattığı fırtınada yaşam mücadelesi verecek. Yapayalnız gizemli bir erkek hayatlarına girince tutkuyla dolu aşklar ölümüne bir rekabeti kamçılayacak.

Arka Sokaklar Dizisi Sezon Finali tekrar Arka Sokaklar Dizisi Sezon Finali tekrar
Yerli DiziKANAL D2007-06-25saat: 20:00
Bir cinayet, bir çocuk kaçırma ve bolca maceraKanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Pınar Aydın, Filiz Taçbaş ve Figen Evren oynadığı sevilen dizisi “Arka Sokaklar”ın en son yayınlanan bölümü bu akşam yeniden ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Rıza Baba liderliğindeki Ekip, bir cinayeti ve bir çocuk kaçırma olayını aydınlatmak için harekete geçiyor.

İki Aile Dizisi Sezon Finali İki Aile Dizisi Sezon Finali
Yerli DiziSTAR TV2007-06-25saat: 20:00
İki Aile sezon finaliyle bu akşam Star’da!da, Oğuz ile Edirne usulü düğün ile sonunda evlenir.Köşkte herkesin keyfi yerindedir.Çocuklar ve Eda’nın ablası eniştesi yeni, çifti balayı için uğurlarlar.Ancak daha yolda aksilikler başlar.

Kısmetim Otel Kısmetim Otel
Yerli DiziSHOW TV2007-06-25saat: 21:30
Otele üçbuçukuncu yıldızı vermek için bir müfettişin geleceği ihbarı üzerine Sinan, Kısmetim Otel’i teftiş için hazırlamaya başlar. Denetleme haberini duyan Vural, Kutsi’yi sürpriz bir şekilde otele gönderir. Bu sırada Nevra, Nargile Cafe’de canlı müzik yapabilmek için yarışmayla müzisyen seçmektedir.

One Tree Hill One Tree Hill
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-25saat: 18:50
Gerçekçi yaklaşımı ve aksiyonu hiç azalmayan hikayesi ile yayınlandığı ilk günden itibaren gelmiş geçmiş tüm gençlik dizilerinin tahtını sallayan “One Tree Hill” 3. sezon bölümleri ile haftanın üç günü ekranda.

Mini Dizi: Karayip Korsanları Mini Dizi: Karayip Korsanları
Yabancı DiziTRT 12007-06-25saat: 23:20
Ippolito, kendisine verilen resmi görevle, antil’leri korsanlardan temizlemek üzere yola çıkar. Kısa sürede büyük başarılar elde eder ama asıl hedefi olan Bela’yı hala ele geçirememiştir. Bazı rastlantılar sonucu, öldüğünü sandığı kardeşinin yaşadığını ve Bela’yla aynı kişi olduğunu anlar.

Baba Oluyorum Dizisi Baba Oluyorum Dizisi
Yerli DiziTRT 12007-06-25saat: 20:30
TRT yepyeni, eğlenceli muhteşem bir komediyi izleyicileriyle buluşturuyor. Deneyimli kadrosu, izleyenleri güldürürken düşündüren senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosuyla dizi kısa sürede bağımlısı olacağınız, “Baba Oluyorum” hafızalardan silinmeyen komedi klasikleri arasında başköşeye yerleşecek…

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel
Yabancı DiziKANAL D2007-06-25saat: 17:30
İlk bölümü 1987 yılında ekrana gelen ve 20 yıldır devam eden dizi ; Amerika, Kanada , İtalya, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere tam 79 ülkede yayınlandı. Halen 40 ülkede yayınlanan ve yüz milyonlarca izleyicisi olan dizi, televizyon dünyasının en popüler dizisi unvanına sahip.Orijinal adı "The Bold and the Beautiful" olan ülkemizde ise “Cesur ve Güzel” adıyla ekrana gelen dizi aşk, ihtiras ve entrika üzerine kurulu hikayesi ile milyonlarca izleyicide tiryakilik yarattı.

Duvar Dizisi Yeni Bölüm Duvar Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-23saat: 22:00
Mahalleli tayfasının partisinde Melisa ve Sude’yi yaşadıkları zor durumdan Ozan kurtarır. Kızlar siteye döner dönmez herkesi toplayıp olayları anlatırlar. İklim, Ege ile konuşmak için gittiği çatıda Ege’yi Yeşim’le beraber görünce birlikte olduklarını düşünerek bir daha onu aramamaya karar verir.

Selena Dizisi yeni bölüm Selena Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-23saat: 20:30
Selena yeni taşındığı evine Burak’ın arkadaşlarını yemeğe davet eder. Bu arada haftanın galibi Hades, ceza olarak Selena’yı parmak çocuğa çevirir. Gökyüzündeki gezegenlerin hareketlerine göre Selena zaman zaman parmak çocuğa dönüşüp yine gezegenlerin hareketi ile büyüyerek eski haline dönecektir.

Buffy The Vampire Slayer Buffy The Vampire Slayer
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-23saat: 23:00
Yayınlandığı ilk günden itibaren kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan, başka bir dünya yaratan, aksiyon ile eğlenceyi buluşturan kült dizi “Buffy The Vampire Slayer” bu akşam altıncı sezon onüçüncü bölümü ile CNBC-e’de.

Yıldız Geçidi Yıldız Geçidi
Yabancı DiziTRT 12007-06-23saat: 23:25
1993 yapımı “Yıldız Kapısı- Stargate” filminin devamı niteliğindeki televizyon dizisi, yıldız kapılarıyla galaksiyi dolaşan keşif takımı SG1'ın nefes kesen maceralarını anlatıyor. Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan “Yıldız Geçidi”nin yönetmenliğini Marıo Azzopardı üstleniyor.

Hayat Türküsü Dizisi Hayat Türküsü Dizisi
Yerli DiziTRT 12007-06-23saat: 20:30
Haydi Kızlar Okula” kampanyasından esinlenilerek oluşturulan “Hayat Türküsü”, idealist bir öğretmen olan Hayat’ın, Van’ın dağlar arasında unutulmuş, geri kalmış bir köyünde verdiği eğitim mücadelesini anlatıyor.

Primeval Primeval
Yabancı DiziCINE52007-06-23saat: 19:00
İngiltere, Çin, İspanya, Avustralya, İtalya ve Yeni Zelanda’dan sonra şimdi de CINE5 ekranlarına gelecek olan fantastik bilimkurgu dizisi |Primeval’ ürkütücü konusuyla izleyiciyi heyecana sürüklüyor.

Kaybolan Yıllar Dizisi Final Bölümü Kaybolan Yıllar Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-06-21saat: 20:00
Sürprizlerle dolu final bölümüyle ekrana veda ediyor.Esmer, gerçek babası olduğunu söyleyen Eşref’le ilgili araştırmalarını sürdürür.Ali’nin nişanlısı Nazlı’nın ölümüyle ilgili korkunç sırrıda Ali’ye söyleyemez. Ali ise yaptığı gizli oyunlarla herkesi şaşırtacaktır

Doktorlar Dizisi Yeni Bölüm Doktorlar Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-21saat: 20:00
Ela,Bilge’nin Levent’in telefonunu açmasına nasıl bir tepkiyle karşılık verecek?Levent’i affedebilecek mi? Burak ve Kader’in kavgası bir epilepsi hastasında işe yarıyor. Suat,Amerika Johns Hopkins’den gelen teklifi kabul edecek mi?

Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-21saat: 20:00
Efe, Deniz ve Aslı güç birliği yapıyor Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. Büyük küçük herkesçe çok beğenilen dizinin bu bölümünde; üç sıkı dost Efe, Deniz ve Aslı, Şiyar Bey’in üzerlerine kışkırttığı Koray’a karşı yeniden birleşerek güç birliği yapıyorlar.

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-21saat: 21:00
CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen, bir kaçış macerası “Prison Break”, 2. sezon bölümleri ile CNBC-e’de devam ediyor...Kötü KanSara ve Michael puro klübüne girer ancak Sara’nın hemen tanınması üzerine oradan kaçmak zorunda kalırlar.

Yağmurdan Sonra Dizisi Yağmurdan Sonra Dizisi
Yerli DiziSTV2007-06-21saat: 19:45
Işık, gerçek babasıyla tanışıyorHeyecan fırtınası Yağmurdan Sonra, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizide bu hafta, Işık gerçek babasıyla yüzleşirken Vendor’u bambaşka bir süreç bekliyor. Bütünleşmişlerden birinin kimliğine bürünerek onların içine sızan Emanuel Bonari, nihayet Işık’a kendisini gösterir.




Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı