Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yabancı Damat Dizisi Final Bölümü Yabancı Damat Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-15saat: 20:00
“Yabancı Damat” muhteşem bir finalle ekrana veda ediyorKanal D’nin, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, Yağmur Taylan-Durul Taylan’ın yönettiği, Erdal Özyağcılar, Sumru Yavrucuk, Nehir Erdoğan, Özgür Çevik, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Binnur Kaya, İlker Aksum ve Zeki Alasya’nın rol aldıkları ve sevilen dizisi “Yabancı Damat” bu akşam muhteşem bir finalle ekrana veda ediyor.

Hatırla Sevgili Dizisi Yeni Bölüm Hatırla Sevgili Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-15saat: 22:00
Ahmet’le yaşadığı yakınlaşma Yasemin’i çok sarsar. Kızının hayatını sarsmak, dengesini bozmak istememektedir. Ahmet’in artık evlilikle ilgili kafası iyice karışmıştır. Büyük ikilemler içinde halasına akıl danışır. Necdet ipuçlarını izleyerek Güzide’yi bulmak için harekete geçer.

Acemi Cadı Dizisi Yeni Bölüm Acemi Cadı Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-06-15saat: 20:00
Selim ile Ayşegül ilişkilerine ara verdikleri için mutsuzdurlar.Fakat ikisi de ilk arayan olmak istemezler.Selim ile Ayşegül arasındaki bu gerginlik okul ortamınada yansır.Ayşegül sadece Tuğçe’nin tacizlerine katlanacağını düşünürken hiç beklemediği bir başka rakip daha ortaya çıkar.Üstelik Selim’i okulunda ziyaret eden bu rakip Tuğçe’den daha güçlü ve avantajlıdır

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-06-15saat: 23:00
tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X…Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen...

Cold Case Cold Case
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-15saat: 21:00
“COLD CASE” Eski dosyalar yeniden açılıyor, adalet geç de olsa yerini buluyor…Bir dedektif! Meslek aşkıyla çalışıyor... Unutulanlar için adaleti savunuyor. Raflara kalkan dosyalar anlatıyor, o da sonunu yazıyor.

Sıla Dizisi Yeni Bölüm Sıla Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-15saat: 20:00
Boran ve Sıla’nın arasındaki gerginlik gittikçe artmaktadır. İkisi de bu durumdan kurtulmak için çözümler ararlar kendince. Sıla, Mardin’deki tüm işlerin yönetimini babası ve Narin’e bırakır.

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-14saat: 22:00
Kurtlar Vadisi Pusu, nefesleri kesecek bir final bölümü ile sezonu kapatıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 8. bölümünde, Kare As üyeleri teker teker metruk bir binanın kapısından içeri girmiş ve kaybolmuşlardı. Kare As’ın bu gizli randevusunun peşine düşen Polat Alemdar’ı final bölümünde nasıl bir sürpriz bekliyor?

Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm Kavak Yelleri Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-14saat: 20:00
Mine evden kaçma planı yapıyor Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” bu akşam da keyif dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. B

Bebeğim Dizisi Final Bölümü Bebeğim Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziATV2007-06-14saat: 22:00
Leyla artık tek başına. Emel Yavuz’u unutturmak için elinden geleni yapıyor ama Leyla her şeyin farkında. Diğer taraftan, Cem’in hislerini dile getirmesi Leyla’ya büyük bir şok yaşatırken, Emel ve Selim bu ilişkiye onay veriyor.

Yersiz Yurtsuz Dizisi Yersiz Yurtsuz Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-14saat: 20:00
Suna Ve Hüseyin Ayrılıyor Mu? Hüseyin’in annesi Suna’yı ziyarete gelmiştir. Bu ziyaret Suna ve Hüseyin ilişkisine nasıl yansıyacaktır? Remzi’nin Emrullah’a vereceği emanet nedir

Kader Dizisi Final Bölümü Kader Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-06-14saat: 22:10
Artık hiçbir çıkar yolu kalmayan Ömer’in Ali’ye önerdiği teklif Lamia ve Ali’nin hayatlarının dönüm noktasıdır. Ali, ya oğlunu sonsuza kadar kaybedecektir ya da onu tekrar ne zaman göreceği belli olmayan bir sonsuzluğa mahkum edilecektir

Kaybolan Yıllar Dizisi Kaybolan Yıllar Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-06-14saat: 20:00
Şok GelişmelerEsmer,gerçek babası olduğunu iddia eden Eşref'e inanıp inanmamakta kararsızdır.Bunu kendi yöntemleriyle araştırır.Esmer,Ezel'e de Bulgar'ın babası olduğunu söyleyemez.

Scrubs Final Bölümü Scrubs Final Bölümü
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-14saat: 20:30
Onlar Artık Doktor!Emmy ve prestijli Humanitas Prize Ödülleri’ne sahip, genç doktorların garip deneyimlerini ekrana taşıyan “Scrubs”, 6. sezonun onbirinci bölümü ile bu akşam CNBC-e’de.

Prison Break Prison Break
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-14saat: 21:00
CNBC-e’nin aksiyonu hiç eksilmeyen, bir kaçış macerası “Prison Break”, 2. sezon bölümleri ile CNBC-e’de devam ediyor...Büyük TeklifSara Michael ve Lincoln nihayet bir tren istasyonunda bir araya gelir ve Sara babasının verdiği anahtarı onlara gösterir.

Metropol Cafe Yeni Bölüm Metropol Cafe Yeni Bölüm
Yerli DiziCINE52007-06-14saat: 21:00
Mimar, öğretmen, öğrenci, işadamı,yönetici,tasarımcı, kaptan ve doktor bir araya geldi, oyunculuk yaptı ve dünyada bir ilke imza attı. Fatih ve Tuncay sinemaya gitmek yerine dvd alıp evde film izlemeyi daha ekonomik bulmaktadırlar.

Yağmurdan Sonra Yağmurdan Sonra
Yerli DiziSTV2007-06-14saat: 19:45
Vendor’un aradığı üçüncü kitap Ziya’da…Başrollerini Ali Sürmeli, Attila Olgaç ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un paylaştıkları Yağmurdan Sonra yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Avrupa Yakası Avrupa Yakası
Yerli DiziATV2007-06-13saat: 20:00
Cem tam annesinin evinde bekarlığın tadını çıkarırken, Sadef Hanım dönüverir ve Cem yine Burhan’a yerleşmek zorunda kalır. Aslı kızların etkisiyle Cem’e boşanmak istediğini söyler. Oysa blöf yapmaktadır. Cem Aslı’nın blöfünü görünce olaylar tırmanmaya başlar ve Uzun çifti boşanmanın eşiğine gelir.

İki Yabancı Dizisi İki Yabancı Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-13saat: 22:00
Gerçek açığa çıkıyor, Mahmut Ağa kendini affettirmenin yollarını arıyor; ama işi çok zor. Asiye Hanım, Zeyno ve Cem ile birlikte İstanbul’a gidiyor.. tabi Mahmut Ağa da peşlerinden… Zeyno geçirdiği şiddetli kriz sonrası hastanede yatmaktadır.

Elveda Derken Dizisi Elveda Derken Dizisi
Yerli DiziKANAL D2007-06-13saat: 22:00
Lale, ameliyat olmaya karar veriyorKanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam da Türkiye’yi ekran başına kilitleyecek bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Lale, ameliyat olmaya karar veriyor

Yaprak Dökümü Dizisi Yaprak Dökümü Dizisi
Yerli DiziKANAL D2007-06-13saat: 20:00
Evde fırtınalar kopuyor Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran’ın oynadıkları, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Cem’in ailesinin nişanı bozduklarını söylemesiyle birlikte, evde de tam bir fırtına kopuyor.

Yalancı Yarim Dizisi Yalancı Yarim Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-06-13saat: 20:00
Tarık İntikam AlıyorTarık Naz’ın arkasından Bodruma gitmiştir. Naz neden geldiğini sorduğunda ise Tarık onun için geldiğini söyler. Naz Tarık’ın kendisi için geldiğini düşünürken Tarık’ın Vahi’yle yaptığı telefon konuşmasında herşeyin yolunda olduğunu, onu kontrol etmek için geldiğini ima eden bir sürü şey söyler ve hiç beklemediği an da Naz’ı karşısında bulur.

Kara Duvak Dizisi Kara Duvak Dizisi
Yerli DiziSHOW TV2007-06-13saat: 21:45
Merdan'ı öldüren Gülbiye, bunu herkesten saklamayı başarır. Polis ise katili aramaktadır. Ancak olayı gören iki tanık vardır. Bunlar Gülbiye'yi arayarak cinayeti gördüklerini ve kendilerine 3 milyon dolar vermezse polise ihbar edeceklerini söylerler.

Rome Rome
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-13saat: 21:00
Yıl M.Ö. 52. Dünyanın en zengin, en gelişmiş imparatorluğunda ters giden birşeyler var. Yeni bir çağ başlıyor... Antik çağlara dair unutulmaz öyküsü ile son dönemlerin en büyük yapımlarından “ROME” 1. sezon bölümleri ile kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için

Primeval Primeval
Yabancı DiziCINE52007-06-13saat: 20:05
İngiltere, Çin, İspanya, Avustralya, İtalya ve Yeni Zelanda’dan sonra şimdi de CINE5 ekranlarına gelecek olan fantastik bilimkurgu dizisi |Primeval’ ürkütücü konusuyla izleyiciyi heyecana sürüklüyor.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2007-06-12saat: 21:45
Şehrazat ve Onur düğün hazırlığı içindeyken, Kerem’in huzursuzluğu artarak devam eder. Onur’un Şehrazat’la oturacağı villanın fiyatı, rahatsız edici dedikodulara yol açar.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2007-06-12saat: 20:00
Tunç, başarılı bir karne getirerek babasını öğretmenlerinin karşısında onurlandırır. Yılan Asım cezaevinde çıkan bir kavgada yaralanır. Hastaneye kaldırılır. Yılan Asım’ın yine haince planları vardır.

Özel Birim Özel Birim
Yabancı DiziTRT 12007-06-12saat: 23:05
TRT’den yine ilgiyle izleyeceğiniz heyecanın sınırlarını zorlayan, gerilim dozu yüksek bir dizi.13 bölümlük BBC yapımı “Torcwood- Özel Birim”, doğaüstü güçlerle mücadele eden özel bir ekibin maceralarını anlatıyor.

Ezo Gelin Dizisi Yeni Bölüm Ezo Gelin Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-12saat: 20:00
Ömer, Ballı Ağa’nın arkasındaki evden dama tırmanır, bir kedi gibi damda yürüyerek gizlice eve girer. Odanın kapısında birdenbire Ömer’i gören Ezo şok olur.

Çocuğun Var Derdin Var Çocuğun Var Derdin Var
Yerli DiziFOX TV2007-06-11saat: 06:00
Ömer ve Zeynep, sevimli bir çift, keyifli bir anne-baba. Birbirinden yaramaz 3 çocukları ise onların hayatının tuzu biberi… Bir de Zeynep’in güzel kız kardeşi Sibel var. Kalabalık, ama bir o kadar da eğlenceli, neşeli bir aile onlar.

CSI NY CSI NY
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-11saat: 21:00
Mac’in önünde çözülmesi zor bir cinayet vakası vardır. Sebebi ise cinayete kurban giden kişinin kız kardeşinin olayları örtbas etmek için yalan makinesini kendi lehine kullanmasıdır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı