Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Köprü Dizisi Final Köprü Dizisi Final
Yerli DiziSTAR TV2007-06-11saat: 22:00
Şamil, polisin elinden son anda da olsa kurtulmayı başarmıştır. Şimdi tam bir kaçaktır ve yanında da hayatında da en sadık adamı olan Haydar’dan başkası kalmamıştır. Vali Faruk Yazıcı, Emniyet Müdürü Levent ve şehrin tüm güvenlik güçleri artık iki konuya odaklanmıştır.

Yemin Dizisi Final Yemin Dizisi Final
Yerli DiziFOX TV2007-06-11saat: 19:45
Menderes sonunda Leyla’sına kavuşmuş onları bekleyen daha büyük felaketlere doğru yol almaya başlamıştır. Baki ve Selahattin ilk kez gururlarını bir kenara bırakıp torunlarını geleceğini düşünmek için bir araya gelirler. Asuman ve Cihan ise peşlere düşmüş, her yerde onları aramaktadırlar.

İş Üstünde İş Üstünde
Yabancı DiziTRT 12007-06-11saat: 00:25
Çöpçü olan iki arkadaş bir gün hayallerinin işi olan sörf dükkanı açmak için çabalamaktadır. Bu neşeli hayatları bir gün bir politikacının cesedini bulunca altüst olur. Polis tarafından aranmaya başlarlar

Beyaz Gelincik Dizisi Final Beyaz Gelincik Dizisi Final
Yerli DiziATV2007-06-11saat: 22:00
Resul’ün mektubunu bulan Ceren her şeyi Ömer’e anlatmak üzere yoldayken kaza yapmıştır… Ceren büyük bir ölüm-kalım mücadelesi vermektedir. Ömer çaresiz bir halde karısının başında gözlerini açmasını beklerken, zihninden birlikte yaşadıkları mutlu anlar geçmektedir…

İki Aile İki Aile
Yerli DiziSTAR TV2007-06-11saat: 20:00
Oğuz, Efe’den gelen telefon ile harekete geçer ve onunla hastaneye gider.Yaman’ın yüzü gözü dağılmış büyük tehlike atlatmıştır.Yaman Efe’nin hastaneye Oğuz ile gelmesine gıcık olur ama belli etmez. Eda sonunda Oğuz’a evet demiştir.

Acı Hayat Acı Hayat
Yerli DiziSHOW TV2007-06-11saat: 21:45
Nermin’i hiçbir şeyi gözü görmeyen Ender’in elinden kurtarmak için mezarlıkta pusuya yatan Mehmet, Terzi ve adamlarının saldırısına uğrar. Çatışma seslerini duyan Ender, pasaportları da alıp kaçar.

Şöhret Dizisi Şöhret Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-11saat: 20:00
Kızının kaçtığını öğrenen Gülşen, bebeği aldırmadan hastaneden çıkar. İlk işi Mert’i aramak olacaktır. Aralarında gergin bir konuşma geçer. Tüm teşkilat ayağa kalkmıştır.

Selena Dizisi yeni bölüm Selena Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-10saat: 16:40
Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir.

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Yerli DiziATV2007-06-10saat: 15:15
Sevilen oyunculardan oluşan güçlü kadrosu ile Türkiye’nin zirveden inmeyen dizisi, aslında feodal değerlere bağlı bir koca ile kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bir iş kadınının çocuklarına belli etmeden oynadıkları sahte bir mutluluk oyununu işliyor.

Hepsi Bir Hepsi Bir
Yerli DiziSHOW TV2007-06-10saat: 20:00
“Kalpsizsin!” Aniden rahatsızlanan Cemre, hastaneye kaldırılır. Eren, Gülçin ve Yasemin, Cemre’nin rahatsızlığından dolayı panikler, ancak kızların Yasemin’in yaptığı kazayla yörüngeden çıkan hayatları, karşılaşacakları büyük sürprizle birlikte, yeniden yörüngesine girmeye başlar.

Heroes Heroes
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-10saat: 21:00
Heroes’da olağanüstü yeteneklere sahip olduklarını keşfeden karakterlerin soluk kesici birinci sezon macerası devam ediyor... Bu sezon önce dizinin merkezindeki karakterlerle tanıştık, onların sıradışı güçlerini kabullenme ve öğrenme çabalarını izledik.

Smallvile Smallvile
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-10saat: 20:00
Superman, her çocuğun, her gencin ve belki de her orta yaşlının bir dönem kahramanı... Clark Kent’in büyümesinin ve doğa üstü güçlerini keşfetmesinin hikayesinin işlendiği “Smallville” bu akşam dördüncü sezonun onyedinci bölümü ile ekranda.

The X Files The X Files
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-10saat: 22:00
Haziran’da kült olmuş 10 bölüm sırasıyla her Pazar 22.00’de CNBC-e’de.ABD’de ilk kez 1993 yılında ekranlarda görülen “The X-Files” ülkemizde de dokuz sezon boyunca en çok izlenen ve sevilen diziler arasında yer aldı.

Dr. Who Dr. Who
Yabancı DiziCINE52007-06-10saat: 18:35
2005 ve 2006’da Uluslararası Televizyon Ödülleri “EN POPÜLER DRAMA”, Broadcast Ödülleri “EN İYİ DRAMA SERİSİ”, Bafta Televizyon Ödülleri “EN İYİ DRAMA”

Tarık ve Diğerleri Tarık ve Diğerleri
Yerli DiziSTV2007-06-10saat: 10:00
Bir çocuk, etrafındakileri en fazla ne kadar çıldırtabilir? O’nun adı Tarık… Çok az çocuk onun kadar zeki; ama o her çocuk kadar çocuk... Zekiyim havalarına girmeyen; çocukla çocuk, büyükle yine çocuk olan bir çocuk… Masum olduğuna bakmayın!

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-06-09saat: 20:15
Haydi Kızlar Okula” kampanyasından esinlenilerek oluşturulan “Hayat Türküsü”, idealist bir öğretmen olan Hayat’ın, Van’ın dağlar arasında unutulmuş, geri kalmış bir köyünde verdiği eğitim mücadelesini anlatıyor.

Buffy The Vampire Slayer Buffy The Vampire Slayer
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-09saat: 23:00
Yayınlandığı ilk günden itibaren kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan, başka bir dünya yaratan, aksiyon ile eğlenceyi buluşturan kült dizi “Buffy The Vampire Slayer” bu akşam altıncı sezon onbirinci bölümü ile CNBC-e’de.

Cennet Mahallesi Final Bölümü Cennet Mahallesi Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-06-09saat: 20:00
Pembe’nin başına talih kuşu konuyor ve evlenmek için zengin bir kısmet buluyor. Pembe, zengin adamla evlenebilmek için hiç evlenmemiş gibi numara yapıyor. Fakat tam düğüne oturduğu sırada Yunus Almanya’dan gelip düğünü basıyor ve mahallede kızılca kıyamet kopuyor.

Geniş Zamanlar Final Bölümü Geniş Zamanlar Final Bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-06-09saat: 22:10
Sürprizlerle dolu sezon finali bu akşam Star TV’de!Rehin Alınan ve Tehditlerden Bunalan AylaTarık’ın Kanatları Altında…Canan’ı arayan esrarengiz adam Ayla’yı rehin alır. Evi kırar döker. Canan’ın orada olmadığına ikna olunca tehditler savurarak gider. Ayla Tarık’ı arar.

Duvar Dizisi Yeni Bölüm Duvar Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-09saat: 22:00
Ege’nin kendisini bırakıp Yeşim’e geri döndüğünü düşündüğü için İklim kızgınlıkla Taylan’a mecburen döner. Canı yanıyordur ama bunu kimseye belli etmemeye çalışır. Taylan ise herşeyin farkındadır aslında; tehditleri yüzünden Ege’nin İklim’i kendinden uzaklaştırdığını en iyi kendisi biliyordur.

Selena Dizisi Yeni Bölüm Selena Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-09saat: 20:00
Selena bu hafta Ütopya’daki arşiv odasını düzenleyeceği için dünyaya fazla inemeyecektir. Bu durumu fırsat bilen Hades, kötülükler mahzeninden Selena’nın klonlanmış ikizi Tamara’yı seçmeye karar verir.

Gümüş Dizisi Yeni Bölüm Gümüş Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-09saat: 22:00
Gümüş, Mehmet’i yaşatmak için savaşıyorKanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, Güngör Bayrak ve Ekrem Bora’nın oynadığı sevilen dizisi “Gümüş”te bu hafta; Gümüş, komadaki kocası Mehmet’i yaşatmak için var gücüyle savaşıyor.

Fırtına Dizisi Yeni Bölüm Fırtına Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-09saat: 20:00
Kanal D’nin, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım, Erkan Can, Zerrin Sümer, Salih Kalyon, Münir Canar ve Jale Aylanç’ın oynadıkları sevilen dizisi “Fırtına”nın bu bölümünde; Zeynep, Ali’nin kendisini aldattığını düşünüyor ve hazırladığı intikam planıyla Ali’yi çileden çıkarıyor.

Ihlamurlar Altında Dizisi Yeni Bölüm Ihlamurlar Altında Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-08saat: 22:00
Yılmaz, Cem’e karşı savaş veriyor Kanal D’nin başrollerinde Bülent İnal, Tuba Büyüküstün, Sinan Tuzcu, Nur Sürer ve Binnur Kalkavan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Ihlamurlar Altında” bu akşam da duygu yüklü, sürprizlerle dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Hatırla Sevgili Dizisi Yeni Bölüm Hatırla Sevgili Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-08saat: 22:00
Rüya'nın çocuk felci olması Necdet'i bir karar almaya iter ve Güzide'ye ayrılmak istediğini söyler. Güzide sessizce işten ayrılır. Ama Necdet onu bulmaya çalışacaktır. Işık'la Yaşar, şair Necip Fazıl Kısakürek'i dinlemeye giderler. Yaşar kendini tanıtmak için Rıiza Bey’le görüşmeye gider.

Sıla Dizisi Yeni Bölüm Sıla Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-08saat: 20:00
Sıla ile konuşmak için fabrikaya giden Boran, Narin’in de kendisi karşısında yer aldığını görür. Sıla ve Narin, bütün kadınlarla birlikte hem törelere hem de ağanın kararlarına karşı durmaktadır. Sıla ile Boran arasındaki gerginlik giderek artarken; Narin, Sıla’ya destek olur. Mahmut’un, Yezida’nın akrabası olduğunu öğrenen Sıla, Boran’ın berdel kararına daha çok sinirlenir.

Yabancı Damat Yabancı Damat
Yerli DiziKANAL D2007-06-08saat: 20:00
Nazlı’ya ilik nakli yapılıyor Kanal D’nin, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, Yağmur Taylan-Durul Taylan’ın yönettiği, Erdal Özyağcılar, Sumru Yavrucuk, Nehir Erdoğan, Özgür Çevik, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Binnur Kaya, İlker Aksum ve Zeki Alasya’nın rol aldıkları sevilen dizisi “Yabancı Damat” bu akşam duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde, Nazlı’ya uygun verici Atina’da bir Yunan vatandaşı bulunuyor ve ilik nakli yapılıyor.

Mutant X Mutant X
Yabancı DiziTV82007-06-08saat: 23:00
tv8, izleyenlerin ilgi odağı olacak muhteşem bir yabancı diziyi izleyicileriyle buluşturuyor: MUTANT X…Bir kurşun yağmurunun içinden hiç yara almadan geçebilen... Acı bir çığlıkla birkaç kilometre içindeki bütün binaların temelini sarsabilen... Vücutlarında oluşturdukları elektrikle küçük bir şehrin bütün enerji ihtiyacını karşılayabilen...

Emret Komutanım Emret Komutanım
Yerli DiziSHOW TV2007-06-08saat: 20:00
Seksen Bölüm ekranların zirvesine oturan Emret Komutanım’da büyük final bu gece… 80 hafta boyunca komedinin,hüznün ve dostlukların en güzel örneklerini sergileyen askerlerimiz bu gece veda ediyor. Peki ama ayrılığın sebebi özlemle beklenen tezkere vakti mi, bir operasyon mu, topluca çürüğe ayrılma mı?

Codigo Postal Codigo Postal
Yabancı DiziCINE52007-06-08saat: 17:25
Rusya, Malezya, Filipinler, Latin Amerika, Litvanya ve Avrupa’da bir çokülkede bağımlılık yaratan 2006 yapımı gençlik dizisi Postcode genç, göz alıcı oyuncuları ve soluksuz heyecanıyla CINE5’te
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı